Hoşgeldiniz!

Buckingham Sarayı

Mr Bean'in 25. Yılını Buckingham Sarayında Araba Üstünde Kutlayan Rowan Atkinson 08:11
Mr Bean'in 25. Yılını Buckingham Sarayında Araba Üstünde Kutlayan Rowan Atkinson 2.420 izlenme - 1 yıl önce İngiliz aktör Rowan Atkinson bundan 25 yıl önce Mr Bean olarak insanların karşısına durum komedisi dizisi ile çıktığında çok büyük bir kitleyi kendisine bağlamış ve hayran bırakmıştı. Sadece Bean diyerek milyonların beğenisini kazandığı efsane dizinin geçtiğimiz günlerde 25. yıl şerefine biraz çılgınca bir hareketle Buckingham Sarayında aracının üzerinde turlar atarak hayranlarını selamladı.
Kraliçe Elizabeth Prens William’ı Azarladı 00:37
Kraliçe Elizabeth Prens William’ı Azarladı 106 izlenme - 6 ay önce İngiltere bu görüntüleri konuşuyor... Kraliçe II. Elizabeth'in, Buckingham Sarayı balkonunda Prens William'ı azarlaması, İngiliz medyasında manşet oldu. Kraliyet Ailesi, Kraliçe’nin 90’ıncı yaşgünü kutlamaları çerçevesinde Kraliyet Hava Kuvvetleri’ne bağlı uçakların geçişini izlemek üzere sarayın balkonuna çıkmıştı. Prenses Charlotte da ilk kez Buckingham’ın balkonundaydı. Prens William kucağında Prens George ile otururken, hemen yanında duran Kraliçe, omzuna dokunarak eliyle kalkması yönünde işaret yaptı. O anlar dikkatle incelenince ise Kraliçe’nin William’a “Ayağa kalk William” dediği anlaşıldı. Haberi internet sitesinin manşetinden duyuran Daily Mail gazetesi, “William, evli ve iki çocuk babası. Hava ambulansı pilotu. Geleceğin Kralı olduğundan bahsetmeye ise hiç gerek yok” ifadesiyle verirken, büyükannenizin sizi her yaşta paylayabileceğine dikkat çekildi.
17 Yaşındaki IŞİD Militanı Meydan Okudu 01:13
17 Yaşındaki IŞİD Militanı Meydan Okudu 253 izlenme - 2 yıl önce IŞİD’in, sosyal medya hesabında yayınlanan son videoda 17 yaşındaki Avustralyalı bir militan, “IŞİD bayrağını Buckingham Sarayı’nda ve Beyaz Saray’da dalgalandırana kadar durmayacağız” dedi.
Kraliyet Bandosunun Game of Thrones Çalması 03:07
Kraliyet Bandosunun Game of Thrones Çalması 145 izlenme - 2 yıl önce İngiliz kraliyet bandosu Buckingham Sarayını gezmeye gelenlere bi sürpriz yapmışlar ve Game of Thrones dizisinin tema müziğini icra etmişler. Kraliçe Elizabeth geçtiğimiz günlerde dizi setini ziyaret etmişti.
Saray Önünde Seksi Tanıtım 02:24
Saray Önünde Seksi Tanıtım 61 izlenme - 2 yıl önce Buckingham Sarayı önündeki fotoğraf çekimi, turistlerin ilgi odağı oldu. Süpermodel Heidi Klum’un iç çamaşırı koleksiyonunu tanıtan üç manken, Londra’da 9 derecede poz verdi.
 Kraliyet Bandosunun Game of Thrones Çalması 03:07
Kraliyet Bandosunun Game of Thrones Çalması 35 izlenme - 2 yıl önce İngiliz kraliyet bandosu Buckingham Sarayını gezmeye gelenlere bi sürpriz yapmışlar ve Game of Thrones dizisinin tema müziğini icra etmişler. Kraliçe Elizabeth geçtiğimiz günlerde dizi setini ziyaret etmişti.
Turistleri Böyle Trollediler 05:16
Turistleri Böyle Trollediler 5 izlenme - 7 ay önce Buckingham Sarayı dışında görevli kraliyet muhafızının bir ziyaretçinin saldırısına uğradığı anlar turistleri şoke etti. İki oyuncunun gerçekleştirdiği bu kurgu olay turistlere büyük bir şok yaşattı. Kraliyet muhafızı kıyafeti bulunan bir kişi ile turist gibi davranan bir başka kişi arasındaki tartışma saldırıya dönüştü. Tabii bu olay küçük bir gösteriden ibaretti. Bu durumdan habersiz olan turistler yaşananlar karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Turistlerden bazıları polis çağırmak istedi. İşte o anlar...
Elinde iki bıçakla saraya yürüdü 00:44
Elinde iki bıçakla saraya yürüdü 13 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de Buckingham Sarayı'nın önünde heyecan dolu anlar yaşandı.