Hoşgeldiniz!

Buçuk Videoları İzle

5 Buçuk Aylık Doğan Bebeğin Hayata Tutunma Azmi 06:57
5 Buçuk Aylık Doğan Bebeğin Hayata Tutunma Azmi 17.605 izlenme - 3 yıl önce 5 Buçuk Aylık Doğan Bebek Ward Miles'in Gelişimini Bir Yıl Boyunca Kameraya Alan Babası İlk Yaş Gününde Bu Videoyu Eşine Hediye Etti.
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 02:01
3,5 Milyon Suriyeli Demek, 3,5 Milyon Kez Güçlü Arap Bağı Demek 4.063 izlenme - 10 ay önce Erkan tan, her zamanki gibi yalamaya devam ediyor. Konu; Suriyeliler'e vatandaşlık verilmesi.
Hz Muhammed'in 17 Kişilik Hazin Cenaze Namazı - İhsan Eliaçık 12:21
Hz Muhammed'in 17 Kişilik Hazin Cenaze Namazı - İhsan Eliaçık 4.741 izlenme - 1 yıl önce Peygamberimizin de cenazesi hazin olmuş, hatta cesedi kokmaya başlamış. 1 sene önce veda hutbesine yüz bin kişi katılmışken, cenazesine, Hazreti Ali dahil, çoğu da onun ailesi ve yakın arkadaşları olan 17 kişi katılmış. Diğerleri devlet tahtı için kavga etmekle meşgulmüş. O kavgaya Ali'de dahil olsaymış, tıpkı Fatih Sultan Mehmet gibi, cenazesi, hepten kokacakmış. Bir de peygamber hasta yatağına düşer düşmez isyan başlamış, dini tanımamışlar. En büyük gerekçeleri de zekat'mış. Bu zekat, bildiğimiz kırkta bir değilmiş. Hocamızı dinliyoruz.
Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde, Sürgün İnek, Dursun Çavuş filmleri FRAGMANLI 01:01
Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde, Sürgün İnek, Dursun Çavuş filmleri FRAGMANLI 5.029 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde, Sürgün İnek, Dursun Çavuş filmleri FRAGMANLIHababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde, Sürgün İnek, Dursun Çavuş filmleri FRAGMANLIHababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde, Sürgün İnek, Dursun Çavuş filmleri FRAGMANLIHababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde, Sürgün İnek, Dursun Çavuş filmleri FRAGMANLIHababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde, Sürgün İnek, Dursun Çavuş filmleri FRAGMANLI
Kibar Feyzo - E.K.K. & Şener Şen Koşuşu 01:14
Kibar Feyzo - E.K.K. & Şener Şen Koşuşu 2.990 izlenme - 2 yıl önce Feyzo ve yandaşlarının canlarına tak etmiştir. İyice örgütlenip ayaklanmak istemektedirler. İsyanlarının yansımasını da duvarlara işlemişlerdir. Maho'da yağcısı Bilo'yla beraber köyü gezer. Gördükleri karşısında üç buçuk atmaya başlar. Finaldeki Şener Şen koşusu Usain Bolt'a rakip olacak cinstendir.
Hasim Koc - Kuru Fasulya Yedi Bucuk Lira Turku 03:30
Hasim Koc - Kuru Fasulya Yedi Bucuk Lira Turku 1.980 izlenme - 3 yıl önce Bu fasulye 7, 5 lira Hem kaynasın hem oynasın Aman halimem yandan Severim seni candan Bu fasulye kaynamaz oldu Halime kız oynamaz oldu Aman halimem yandan Severim seni candan İki çatal bir de kaşık İşlerimiz hep dolaşık Aman halimem yandan
3.5 yıldır uyuyan adam 02:22
3.5 yıldır uyuyan adam 2.191 izlenme - 8 yıl önce 7 haziran 2009 yer kartal
gülmeden izleyene helal olsun...... 01:19
gülmeden izleyene helal olsun...... 2.526 izlenme - 8 yıl önce
Ne Alırsan 3,5 - Metropol Avm 05:56
Ne Alırsan 3,5 - Metropol Avm 383 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanlar ne alırsan 1 Tl diyen mağazaların ne alırsan 3,5 diyerek kampanya yapan yeni türevinde halkımızın eşya kapmak için yaşadığı kapışmaları izleyeceğiz.
Ertem Şener İle Fantastik Bilgiler Öğreniyorum Seti 00:19
Ertem Şener İle Fantastik Bilgiler Öğreniyorum Seti 445 izlenme - 2 yıl önce Her maçta en az bir fantastik bilgi veren sevgili Ertem Şener'in üçlü kombosu ve Adabayor'lu finali. Evranın 23 kardeşi var, Seedorf motorla geldi, Van Buyten'in babası güreşci, sonracıma Adebayor'un bacaa bir buçuk metre... hepsi ama hepsi bu sette. Adebayor ne yapıyor? Golü atıyor...
Fasulya Yedi Buçuk Lira Remix 03:02
Fasulya Yedi Buçuk Lira Remix 257 izlenme - 3 yıl önce Fasulya Yedi Buçuk Lira Remix
nine 1/2 weeks 1 fragmanı 02:33
nine 1/2 weeks 1 fragmanı 725 izlenme - 6 yıl önce elizabeth new york'ta bir sanat galerisinde çalışmaktadır. bir gün tam bir wall street kurdu olan john tarafından baştan çıkartılır. bu baştan çıkarma ile birlikte dokuz buçuk hafta sürecek olan bir ilişki başlayacaktır. bu ilişki süresince elizabeth kendi sınırlarını epeyce zorlayacak ve aradığı doğru erkeğin john olup olmadığını sorgulayacaktır.
Karşıyaka & Göztepe Rekabeti (Hayta Belgeseli) 24:01
Karşıyaka & Göztepe Rekabeti (Hayta Belgeseli) 183 izlenme - 2 yıl önce Körfez'in iki yakasında bir rekabet birbirlerine mesafe olarak çok yakın olmalarına rağmen aralarında koskoca bir uçurum vardır,Karşıyaka-Göztepe rekabeti kitaplara konu olmuş belkide Galatasaray-Fenerbahçe derbisiyle yarışacak şekilde bir rekabettir. Karşıyaka'lı kendini İzmir'li kabul etmez 35 ½ Göztepe'li ise Tam 35 der yani kendini izmirli ilan eder,bu rekabetin belgeselini izleyeceğiz,belgeselde konuşanlar ise olayın tam ortasından seçilen kişiler ;göztepe ve karşıyaka tribün amigoları ve önde gelen kişileri izleyelim...
35%5 Ksk 05:43
35%5 Ksk 785 izlenme - 8 yıl önce sirmc 35%5 ksk
Üç Buçuk Dansı (Serin Sesler) 00:20
Üç Buçuk Dansı (Serin Sesler) 221 izlenme - 4 yıl önce Üç Buçuk Dansı (Serin Sesler)
İki Buçuk Metre Boyunda 1198 Kilogramlık Döner 02:41
İki Buçuk Metre Boyunda 1198 Kilogramlık Döner 105 izlenme - 2 yıl önce Türk halkı olarak döner sevmiyenimiz yoktur her halde, işte Ankaralı bir vatandaşımız hem halka hayır olsun hemde Gines (Guinness) rekorlar kitabına girebilmek için 2,5 metre boyunda yaklaşık 1200 kilo ağırlığında döner yapmış...Yapılmış olan döner 7000 Ankaralı vatandaşımızın karnını doyurmuş, ne diyelim, afiyet olsun.
90 Saniyelik Resim Yeteneği 02:35
90 Saniyelik Resim Yeteneği 101 izlenme - 2 yıl önce Bu saygıdeğer abimizin , jürinin ve seyircinin ''napıyo la bu'' bakışları attığı sırada hepimizi nasıl ters köşeye yatırdığını izliyoruz.
Ulaşcan Ay - İki Buçuk Oldu 03:44
Ulaşcan Ay - İki Buçuk Oldu 171 izlenme - 5 yıl önce
transformers,üç,buçuk 04:33
transformers,üç,buçuk 177 izlenme - 8 yıl önce bayram yıldırım tarafından hazırlanmıştır by:kağızmanlı
Deli Selim - Fasülye 03:02
Deli Selim - Fasülye 74 izlenme - 2 yıl önce Şu sıralar Ata Demirer ile Deli Selim'in oğlu arasında polemik konusu olan parçanın Deli Selim yorumu. Ata hala parçanın kendisine ait olduğunu iddia ediyorsa ben de karadenizde yaşayan yeşil bir filim. O kadar yani Ata'cığım.
Karşıyakalı Rüzgar Özgür 03:25
Karşıyakalı Rüzgar Özgür 129 izlenme - 6 yıl önce sen bana babamdan kalan miras değil oğluma olan borcumsun
KYK 3 Buçuk-Fragman (YAKINDA) 03:31
KYK 3 Buçuk-Fragman (YAKINDA) 45 izlenme - 2 yıl önce KYK 3 Buçuk-Fragman (YAKINDA)
5 Buçuk Metrelik Balık Görenleri Şaşırtıyor 00:29
5 Buçuk Metrelik Balık Görenleri Şaşırtıyor 68 izlenme - 4 yıl önce 5 Buçuk Metrelik Balık Görenleri Şaşırtıyor Abd’nin California Eyaletinde Şnorkelle Dalış Yapan Bir Dalgıç, 5,5 Metre Uzunluğunda, Eşine Az Rastlanır Bir Kağıt Balığının Ölüsüyle Karşılaştı.
Üç Buçuk Soysuz 02:12
Üç Buçuk Soysuz 56 izlenme - 4 yıl önce Üç Buçuk Soysuz
Japon İki Buçuk Nasıl Der :) 00:09
Japon İki Buçuk Nasıl Der :) 20 izlenme - 2 yıl önce Japon İki Buçuk Nasıl DeJapon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)Japon İki Buçuk Nasıl Der :)r :)
4.5G'ye Hazır Mıyız? 01:28
4.5G'ye Hazır Mıyız? 26 izlenme - 2 yıl önce Dört buçuk G ihalesi yapıldı, firmalar reklamlarını yapmaya başladı. Ancak Türkiye’de kullanılan sim kartlarının yarısı 4,5 G’yi desteklemiyor. Bu durum en az 36 milyon cep telefonu hattı abonesinin yeni bir sım kartı almasını zorunlu kılıyor.
Pensilvania'dan Steven'la Pratik! 02:11
Pensilvania'dan Steven'la Pratik! 150 izlenme - 9 yıl önce ahİngilizce öğrencileri; pensilvania'dan steven'la pratik yapıyorlar!
Ulaşcan Ay - İki Buçuk Oldu 03:44
Ulaşcan Ay - İki Buçuk Oldu 37 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Benimle Evlenir misin? Çıkış Tarihi: 03.04.1997 Türkçe Pop
Foto Tanıtım 07:28
Foto Tanıtım 28 izlenme - 6 yıl önce foto yükleme tanıtım videosu
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life 01:25
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life 11 izlenme - 2 yıl önce Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot Thug Life