Hoşgeldiniz!

Bud Videoları İzle

kız mütişşş 00:30
kız mütişşş 17.696 izlenme - 11 yıl önce kız mütişşş dime??? allah sahibine bağışlasın
buda gelir buda geçer 03:56
buda gelir buda geçer 5.876 izlenme - 7 yıl önce üzülme
Bud Spencer & Terence Hill - Efsanevi İkili 03:42
Bud Spencer & Terence Hill - Efsanevi İkili 1.973 izlenme - 2 yıl önce Efendim 90'larda nerdeyse her pazar sabahı bu iki abimizin maceralarını izlerdik. Biri kocaman sakallı ama yufka yürekli sarışın abimiz işin geyiğinde çapkın ama sağlam delikanlı rolünde hep mazlumların yanında yer almışlar ve kötülere attıkları bence çok eğlenceli dayak stilleri ile hafızalarımıza yer edinmişlerdir. Madem site nostaljk madem geçmişi yâd ediyoruz bu abilerimizi unutmak katîyen olmaz. Bud Spencer kimdir o biraz ilginç o kocaman iri kalıplı abimizin meziyetlerini buyrun wikipedi' dn ögrenelim. Bud Spencer (gerçek adı Carlo Pedersoli; 31 Ekim 1929 yılında Napoli, Campania, İtalya'da doğdu) — yazar, aktör, eski yüzücü, şarkıcı, besteci, sanayici, avukat, senarist, stilist ve albüm yapımcısı. Gerçek adı Carlo Pedersoliden çok Bud Spencer olarak bilinir. Kendisi gibi italyan olan aktör Terence Hill ile oynadıkları dövüş-vahşi batı-komedi (Italo-Western) filmleri ile üne kavuşmuştur. Filmlerinde genellikle dik başlı, ağır tabiyatlı, yufka yürekli ayrıca düşmanlarını bir yumrukta etkisiz hale getiren iri cüsseli karakteri canlandırır. dipnot 2 gündür bu adamları aryrdum amerikalı olmadıkları sonradan aklıma gelıne bulmak daha kolay oldu.kıymetımı bılın lan sizin ıcın arıyorz :)
air bud 00:59
air bud 2.966 izlenme - 6 yıl önce çocuklara yeni bir arkadaş sayı kralı buddy. o bildiğiniz köpeklerden değil. sahibinin terliklerini getirmiyor frizbi oynamıyor. en büyük hayali iyi bir k9 olmaktı ama holywood'dan teklif gelince sinemaya geçti. şimdi tek rakibi michael jordan.babasının ölümünden sonra tamamen içine kapalı bir çocuk olan josh kevin zegers hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan yetenekli köpek buddy ile sıkı bir dostluk kurar. zamanla dört ayaklı dostunun müthiş bir basketbol oyuncusu olduğunu öğrenen josh
Bud Spencer & Terence Hill - Muhteşem İkili 03:43
Bud Spencer & Terence Hill - Muhteşem İkili 715 izlenme - 2 yıl önce Ağırkanlı, ağır ağır konuşan, sert, yumurtayı(günde 12) çok seven, dövüşmede yenilmeyen, çetelerin, mafyaların sakallı belası bud amca. adam çetesini toplamış, tüm kasabalıları karşısına dizmiş tek tek tokat atıyor, sıra bud'a gelince adamın eli kayaya çarpmış teflon tava gibi "tonnnn!". yukarıdan aşağıya bir yumruğu vardır adamın kafasının üstüne, boynuna kadar toprağa gömer adamı. hele bir alttan yukarı vuruşu var, onu da samanlığın çatısına çıkartıyor. terence hill intihar etmek için binanın duvarına doğru koşuyor, hesapta kafasını çarpıp öldürecek kendini , duvara çarpmadan önce bud elini koyuyor kafasının önüne, terence pişmanlıklar, pişmanlıklar... "duvara çarpsaydım daha iyiydi, bu kadar acımazdı" diyor sonra. ne kadar sert olsa da o adam, iyi bir adam. hep ezilenin kurtarıcısı şeklinde. terence hill bir kişiyle iki kişiyle uğraşırken kavgada, bizimki tek darbelikler şeklinde adım adım yok ediyor anadın mı, o biçim yani. öyle iyi bir amcalar. nokda
Vay Anasını nasıl götürüyor budu - Dublaj 00:14
Vay Anasını nasıl götürüyor budu - Dublaj 626 izlenme - 2 yıl önce Vay Anasını nasıl götürüyor budu - Dublaj - yeni vine
air bud golden receiver 01:01
air bud golden receiver 2.344 izlenme - 6 yıl önce harika köpek buddy bu kez amerikan futbolu oynamayı öğreniyor; fakat moskova sirkinin sahibi buddy'yi kaçırma planları yapıyor.
Kapıları Açmak - Bud Spencer & Terence Hill - Crime Busters (1977) 01:28
Kapıları Açmak - Bud Spencer & Terence Hill - Crime Busters (1977) 890 izlenme - 2 yıl önce Bud Spencer ve Terence Hill'in Crime Busters filminden bir sahne. Sahne sonundaki Bud Spencer'in sakin tavrı ve cevabı bu adamın sevilme sebeplerinden biri olsa gerek.
air bud 5 00:43
air bud 5 1.805 izlenme - 6 yıl önce köpeğimiz buddy bu bölümde plaj voleybolu yapmayua başlar .
Lo chiamavano Trinita (1970) Fragman 03:00
Lo chiamavano Trinita (1970) Fragman 158 izlenme - 6 ay önce Bud Spencer ve Terence Hill'in başrolde oynadığı 1970 yapımı Western filmi Lo chiamavano Trinità'nın (Bana Trinity Derler) fragmanı.
bud wiser 00:33
bud wiser 957 izlenme - 9 yıl önce
Air Bud: Seventh Inning Fetch (2002) Fragman 01:06
Air Bud: Seventh Inning Fetch (2002) Fragman 253 izlenme - 2 yıl önce Çocukların sevgilisi Air Bud (Harika Köpek) serisinin 4. filmi 2002 yapımı Air Bud: Seventh Inning Fetch'e ait fragman.
air bud golden receiver fragmanı 13 01:01
air bud golden receiver fragmanı 13 453 izlenme - 6 yıl önce harika köpek buddy bu kez amerikan futbolu oynamayı öğreniyor; fakat moskova sirkinin sahibi buddy'yi kaçırma planları yapıyor.
Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal 00:15
Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal 51 izlenme - 12 ay önce Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal Bud Holloway Goes Superman to Prevent GoalBud Holloway Goes Superman to Prevent GoalBud Holloway Goes Superman to Prevent Goal Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal Bud Holloway Goes Superman to Prevent Goal
Kalpsiz Yaşayabilen İlk İnsan Craig Lewis 03:53
Kalpsiz Yaşayabilen İlk İnsan Craig Lewis 173 izlenme - 2 yıl önce Craig Lewis'in (55), kalpsiz yaşayabilen ilk insan olduğunu biliyor muydunuz? Geçen senenin Mart ayında, Lewis, anormal proteinlerin birikmesi sonucu, kalp pilinin bile onun hayatını kurtarmaya yardımcı olamayacağı bir kalp rahatsızlığı geçirmişti. Ancak Teksas Kalp Enstitüsü'nden iki doktor, devrim yaratacak yeni bir çözüm sundular: Bir nabız olmadan, kanın vücutta dolaşmasına izin veren bir ''sürekli akış aygıtı''! Dr. Billy Cohn ve Dr. Bud Frazier, bu aygıtı, Lewis'in kalbini tamamen aldıktan sonra yerine yerleştirdiler. İzleyen gün içerisindeyse hasta, uyanarak hekimlerle konuşmaya başladı! Söz konusu yapay kalp, Mart 2011'de Lewis'e yerleştirildi. Cihaz, pervane benzeri bir mekanizmayla, kanın vücuttaki akışına engel olmadan, sürekli akmasını sağlıyor ve kanı bütün vücuda dağıtabiliyor. Operasyonla ilgili bir video...... (alıntıdır)
Vazgeçilmez Tutku 00:15
Vazgeçilmez Tutku 46 izlenme - 1 yıl önce Futbol,erkeklerin vazgeçilmez tutkusu ! Giydiğin kıyafet, yattığın yata ve yemek yediğin kaplar bile tuttuğun takımı yansıtır bazen. Bud Light bu işi biraz ileri götürüp Amerikan Futbol Ligi'ne özel ambalajlarıyla futbol severlere eşlik ediyor.
İlhan Erşahin - Bud 00:53
İlhan Erşahin - Bud 122 izlenme - 5 yıl önce İlhan Erşahin - Bud
air bud spikes back fragmanı 1 00:43
air bud spikes back fragmanı 1 184 izlenme - 5 yıl önce
Charlie Parker Quintet - Donna Lee 02:33
Charlie Parker Quintet - Donna Lee 34 izlenme - 2 yıl önce Bu dünyada bebop sevmek için çok neden var. Akışkanlık, eğlence, zamansızlık, yersizlik falan gibi hissiyatları mevcut. Miles Davis babanın bestelediği Donna Lee bebop standartını, 1947 yılından acayip bir all star kadrosuyla dinlemek tüm bir günü değiştirebilir. Algıları açar, zihni parlatır. Charlie ''Bird'' Parker saksofonda, Miles Davis trompette, Bud Powell piyanoda, Tommy Potter kontrabasta, Max Roach davulda. Bir bebop orkestrası başka ne isteyebilir ki?
Super Bowl 2014 Bud Light Reklamı 03:28
Super Bowl 2014 Bud Light Reklamı 19 izlenme - 2 yıl önce Bud Light Super Bowl 2014 Commercial FULL VERSION 1982 de Budweiser tarafından tanıtılan %4.2 lik light versiyon Bud Light ın reklamı.
Bud Powell - Una Noche Con Francis 04:04
Bud Powell - Una Noche Con Francis 39 izlenme - 3 yıl önce Bud Powell - Una Noche Con Francis
Counter Büyük Kızışma 01:00
Counter Büyük Kızışma 12 izlenme - 5 yıl önce counter büyük kızışma
Bud Powell - Dusk In Sandi 02:16
Bud Powell - Dusk In Sandi 8 izlenme - 2 yıl önce Bud Powell - Dusk In Sandi (1950) Daha fazlası için; www.izlesene.com/kadirbaykal