Hoşgeldiniz!

budist

Kızgın Yağa Oturan Keşiş 00:31
Kızgın Yağa Oturan Keşiş 315.874 izlenme - 7 yıl önce Keşişin kzıgın yağda konsantre olup nasıl sıcaktan etkilenmediğini izliyoruz, bu cümleyi demesem anlamayacak mıydınız tabi ki de anlayacaktınız ama boş da bırakmayalaım yani burayı.
Dünyanın En Güzel Sesli Hafızı Mülk Suresi Dinle 06:21
Dünyanın En Güzel Sesli Hafızı Mülk Suresi Dinle 255.122 izlenme - 12 yıl önce bu videoyu buradan indirebilirsiniz http//www.snurl.com/kuran
Budist Tapınağının Çökmesi 00:42
Budist Tapınağının Çökmesi 5.152 izlenme - 3 yıl önce Ulusal bir bayram için toplanan kalabalığı kaldıramayan budist tapınağı göle doğru düşerek bir kişinin ölümüne sebep oluyor...
Dik Tepeye Düz Yolda Yürüyormuş Gibi Çıkan Keşiş 00:19
Dik Tepeye Düz Yolda Yürüyormuş Gibi Çıkan Keşiş 2.858 izlenme - 2 yıl önce Dik tepeye tırmanmak için insanlar halat kullanırken bir keşiş çıplak ayaklarıyla adeta düz yolda yürürcesine o tepeye tırmanırken görülüyor. Bir turist ise şaşkınlıklar içinde o anları kaydetmiş.
Endonezya'da İslam Hoşgörüsü 04:01
Endonezya'da İslam Hoşgörüsü 3.766 izlenme - 2 yıl önce İnsan Hakları İzleme Örgütü, bugün yayınlanan yeni bir raporda, Endonezya hükûmetinin ülkenin dini azınlıklarını artan dini hoşgörüsüzlük ve şiddete karşı koruyamadığını söyledi. Başkan Susilo Bambang Yudhoyono çok daha kararlı bir şekilde yanıt vermeli ve dini azınlık topluluklarına yönelik saldırılara karşı "sıfır tolerans" politikası benimsemelidir.
Hindistanda İnek Olmak 04:32
Hindistanda İnek Olmak 5.530 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın en iyi şeyi, Hindistan'da inek olmak. Çünki, katiyen itilip kakılmıyor, kesilmiyor, yenmiyorlar. Saygı görüyorlar. Caddelerde serbestçe geziyorlar.
Ağzından Altın Yumurta çıkaran Hintli Gavs - Sai Baba 00:24
Ağzından Altın Yumurta çıkaran Hintli Gavs - Sai Baba 3.658 izlenme - 8 yıl önce Sai Baba isimli hintli havlusunda gizlediği altın ymurtayı ağzından çıkıyormuş gibi müritlerine göstererek onları etkiliyor. İzliyoruz.
Six Feet Under Budist Töreni Sahnesi 01:47
Six Feet Under Budist Töreni Sahnesi 1.097 izlenme - 3 yıl önce Her bölümde insana farklı duyguları yaşatan ,sex sahnesi eksik olmayan Six Feet Under efsanesindeki etkileciyici budist töreni sahnesi.
Faşizme Karşı Kendini Yakan Budist (1963) 05:18
Faşizme Karşı Kendini Yakan Budist (1963) 3.596 izlenme - 7 yıl önce Takvimler 11 Haziran 1963'ü gösterdiğinde Thick Quang Duc, Güney Vietnamın katolik hükümetinin din adamlarına yaptığı baskı ve eziyetleri protesto etmek için Saigon'un işlek bir caddesinde kendisini yakmıştır. Görgü tanıklarının ifadesine göre Duc, iki öğrencisiyle birlikte yolun ortasında durup arabadan usulca inerek yere oturmuş ve talebelerinden üzerine benzin döküp kendisini yakmalarını istemiştir. Yandığı an hiç kıpırdamamış, ses çıkarmamıştır. Bu videoyu izlememin akabinde şunu izledim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/116879/yoga-yapacagina-namaz-kil-sagopa-kajmer Şu videonun 1.01 saniyesinde sagopa kajmerin yaptığı söylem karşısında bir kere daha sinirden duvarı sikicek kıvama geldim. Ve düşündüm lan şu dünyada her türlü eylemimizi bir sınava ve rekabete tabi tutuyoruz, attığımız her adımı belirli mercilerin yeterlilikleri ölçüsünde belirlemek zorunda kalıyoruz, sadece rekabet, hırs ve gösterişten ibaret bu mına koduğumun dünyasında rekabete tabi tutulmayacak, en saf ve en dokunulmamış hissiyatımız inançlarımız. Ama biz onu bile böyle bir çarka dahil ediyoruz, hani diyorsun ya kolera ''Adamların teknolojisi var hala puta tapınıyorlar .s.s.s'' diye, işte şu teknoloji, modernizm bilmem ne sikinin sonucu olarak kalbimizin en derinliklerinde saklı duyguları bile bir statü göstergesi olarak sunmaya çabalıyoruz. Halbuki inanmak kolay bir şey değil, inanmanın tutkusunu hissedersen eğer, karşındaki adam ''abi ben plastik çiçeğin üzerindeki silikon ile yapılmış su damlası efektine tapıyorum.'' dediğinde bile o adamı anlıyorsun, çünkü neye inanırsan inan ya da neye inanmamaya inanırsan inan sonunda verdiği hissiyat aynı oluyor, bunu bilirsende ağzından tükürükler saçarak ''Beyinsizler puta tapıyor, salaklar neye inanıyor ehehe en süperi benim dinim mehemehe.'' modunda gezemiyorsun. Düşün ki senin saçma olarak ifade ettiğin ve ''rahatlığını ispat etsin'' diye çökertmeye çabaladığın inanç için cayır cayır yanarken kıpırdamayacak ve sesini dahi çıkarmayacak kudrette birileri var. Düşün ama yozlaşma için değil, uzlaşma için düşün. Sorgula ama kendi inancının kudretini sorgula, sen yapabilir misin? fon müziği mooncake- message from arecibo
Budistlerin Cenaze Töreni - Tibet 07:24
Budistlerin Cenaze Töreni - Tibet 2.465 izlenme - 7 yıl önce "Tibet, ortalama 4.900 metrelik yükseltisiyle "Dünyanın Çatısı" diye tanınır. Burada yaşayan budist halk ölülerini toprağa gömmezler. Aslında gelenek olarak cenaze yakılır. Ancak 4900 m. gibi bir yüksekte ağaç büyümez o yüzden odun yoktur. Onlarda Budizmden bile eski olan bir töreni uyguluyorlar. Gökyüzü defni. Gökyüzü defninde cenaze parçalanarak akbabalara yemek oluyor. Bu şekilde hastalık yayılmasını önlüyorlar... "
Alevi Damat Cinayeti - Sıcağı Sıcağına 18:00
Alevi Damat Cinayeti - Sıcağı Sıcağına 1.660 izlenme - 7 yıl önce İçerdiği vahşet seviyesi Sıcağı Sıcağına standartlarının hayli aşağısında olmasına rağmen dram yüklü bir kesit. Yıl 1995, İnsanoğlunun "İnsan" olarak bildiğimiz homo sepiens'e evrimleşerek diğer canlılara beyin faaliyetleri açısından açık ara fark atmasının üzerinden yaklaşık 200.000 yıl aya çıkılmasının üzerinden 26 yıl geçti,ancak güzel ülkemin topraklarında kendisiyle aynı dine inandığı halde tanrısına farklı şekilde tapındığı için insan katletmek normal karşılanır durumda.Ana mesajımız cehalet bütün kötülüklerin anasıdır..
Kızgın Yağ İçinde Meditasyon Yapan Budist Rahip 00:31
Kızgın Yağ İçinde Meditasyon Yapan Budist Rahip 737 izlenme - 7 yıl önce Yeni bir sokak lezzetiyle karşınızdayım sevgili alkışlarlayaşıyorum sakinleri. Hilesi nedir, yoksa budistimiz aşmış mıdır ya da kafayı sıyırmış mıdır hiçbir fikrim yok ama bence yahnisi daha güzel olurdu. Odun atın odun.
Kaşık Yok - The Matrix 01:11
Kaşık Yok - The Matrix 640 izlenme - 7 yıl önce The Matrix'in unutulmaz repliklerinden biri. İçinde bir çok anlam taşıyan bu cümle danışmanlıklar da kişisel gelişimlerde de ders olarak veriliyor. "Kaşığı eğmeyi boşuna deneme. Bu imkansızdır. Bunun yerine sadece gerçeği anlamaya çalış. Bir kaşık yok. Bu yüzden eğdiğin şey kaşık değil, sadece sensin."
Kaplan Tapınağı - Tayland 13:56
Kaplan Tapınağı - Tayland 470 izlenme - 8 yıl önce Kaplan Tapınağı veya diğer adıyla Wat Pa Luangta Bua, Tayland'da Kanchanaburi kasabası yakınlarında bulunan Theravada Budist tapınağı. 1994 yılında kurulmuş olup, başta kaplanlar olmak üzere çeşitli vahşi hayvanlara barınaklık yapmaktadır. Dünyada yaklaşık 600 ile 900 birey arasında kaldığı tahmin edilen Çinhindi kaplanlarının 90 kadarı bu tapınakta bulunmaktadır. Tapınak; 1994 yılında, Başrahip Pıra Acam Pusit tarafından "orman tapınağı" sıfatıyla kuruldu.[2] Başlarda, kurulduğu ormandaki hayvanlara ev sahipliği yapmaya başlayan tapınağa ilk kaplan 1999 yılında getirildi.[3] Kürkleri için avlanan kaplanların tapınakta koruma altına alınmasıyla zamanla kaplan sayısı arttı ve tapınak, 2000 yılı civarında turistik bir mekân olarak hizmet vermeye başladı www.tigertemple.org/
Aşırı Rahatlatıcı Korkunçlu Gülme Yogası 01:12
Aşırı Rahatlatıcı Korkunçlu Gülme Yogası 442 izlenme - 8 yıl önce Gerçekten işe yarıyor. (Kulaklık kullananlar dikkat yüksek kahkaha içerir)
Astor Tıraş Bıçakları Reklamı 00:16
Astor Tıraş Bıçakları Reklamı 334 izlenme - 7 yıl önce 90'ların sonunda çıkmış bir tıraş bıçağı reklamı izleyeceksiniz. Astor...