Hoşgeldiniz!

bufalo

Bufalo Aslanı Perişan Etti 01:03
Bufalo Aslanı Perişan Etti 324.330 izlenme - 2 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırı da aslan bufaloyu kendine av olarak seçiyor. Ama işler hiç de aslanın planladığı gibi gitmiyor.
Aslan Ona Bile Acımadı! 02:47
Aslan Ona Bile Acımadı! 318.713 izlenme - 3 yıl önce Belgesel çekimi sırasında kameralara yansıyan bu görüntüler vahşi doğanın acımasızlığını bir kez daha ortaya koydu.
Bufalolar Aslanı Öldürüyor 00:42
Bufalolar Aslanı Öldürüyor 182.551 izlenme - 3 yıl önce Bufalolar Aslanı Öldürüyor
Belgesel - Aslanlar ve Bufalo Avı Belgeseli 04:59
Belgesel - Aslanlar ve Bufalo Avı Belgeseli 173.771 izlenme - 3 yıl önce Aslanın Yemek, Bufalonun Hayat Mücadelesi, Aslan Avını Yakalamıştır. ... Belgeselde Aslan Avını Etkisiz Hale Getirmek İçin Sırtında Ancak Başarılı Olamıyor. Sırada ...
Bufaloyu Karpuz Gibi Fırlatan Fil 00:53
Bufaloyu Karpuz Gibi Fırlatan Fil 9.350 izlenme - 2 ay önce Artık neye sinirlendi bilemiyoruz. Bize göre oldukça iri ve ağır olan Bufalo, Filin karşısında ne yazık ki çaresiz. Ölüp ölmediğini bilemiyorum ama o hareketten sonra boynunu bile kırmıştır. Bir kaç kemiğini kırdığı kesin... Bufalo nasıl öldürülür konusunda Aslanların Fil reisten ders alması gerek...
Bufalonun Hazin Sonu 00:49
Bufalonun Hazin Sonu 7.890 izlenme - 2 ay önce Arkasını sağlama almayan bufalonun hazin sonu. İbretlik olayımızı hep beraber izliyoruz
3 Erkek Aslanın Bufaloyu Canlı Canlı Yemeye Başlaması 09:17
3 Erkek Aslanın Bufaloyu Canlı Canlı Yemeye Başlaması 7.614 izlenme - 2 ay önce Bir tanesi nefesini kesip ölfürmeye çalışırken, diğer 2'si ölmesini beklemeden yemeye çalışıyorlar. Biri nedense genital bölgeyle fazla uğraştı. Ancak Bufalo gerçekten güçlü, 3 aslana rağmen ölmesi bayağı zor oldu.
Bufalo Aslanı Uçurdu 01:21
Bufalo Aslanı Uçurdu 104.345 izlenme - 4 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırı da bufalo aslana havalarda uçuruyor…
Ava Giderken Avlanan Aslanlar 02:21
Ava Giderken Avlanan Aslanlar 92.577 izlenme - 3 yıl önce Bufalo sürüsüne saldıran aslanlar, beklenmedik bir direnişle karşılaştı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Arkadaşlarını Aslanların Pençesinden Kurtaran Bufalolar 02:14
Arkadaşlarını Aslanların Pençesinden Kurtaran Bufalolar 79.897 izlenme - 3 yıl önce Kruger Ulusal Parkı'nda kameraya yansıyan görüntülerde bir bufaloyu avlayan aslanlar, bufalo sürüsünün gelmesiyle avlarını bırakıp kaçmak zorunda kalıyor.
Bufalo, Aslanı Tek Hamlede Öldürüyor! 00:06
Bufalo, Aslanı Tek Hamlede Öldürüyor! 47.285 izlenme - 3 yıl önce Bufalo, aslanı tek hamlede öldürüyor!
Bufalo Kafasını Saniyeler İçinde Parçalayan Piranalar 02:25
Bufalo Kafasını Saniyeler İçinde Parçalayan Piranalar 16.236 izlenme - 9 ay önce Vietnam'da bir göl kenarında Piranalara uzatılan Bufalo kafasının saniyeler içerisinde tüketildiği anlar kameraya böyle yansıdı.
Kimin Gücü Kimi Yeterse - Amansız Yemek Mücadelesi - Aslan vs. Sırtlan 06:03
Kimin Gücü Kimi Yeterse - Amansız Yemek Mücadelesi - Aslan vs. Sırtlan 3.381 izlenme - 2 ay önce Aslanlar bir bufalo indirmiş. Afiyetle yemeye çalışıyorlar ama bu arada Sırtlanların tacizi başlıyor. Arkadaşları öldürülen Bufalolar toplanıyor ve aslanlara küçük çaplı bir hucum başlatıyorlar. Bu arada Sırtların tacizi artarken bir anda kavgaya dönüşüyor. Olaylar tam bitti derken, dışardan bir erkek aslan geliyor ve hepsi benim diyor. Arada bir tanede çakal görünüyor, çaktırmadan araya kaynayıp kendini kaybettiriyor. Belgesellerde bu tip şeyler bazan makaslanır bazanda kurgulanır. Burda çıplak şekilde izliyoruz
Gergedan Gören Masum Aslanlar 00:58
Gergedan Gören Masum Aslanlar 3.768 izlenme - 2 ay önce Belki küçük bir aşk yaşanmış, belki bir yemek yenmiş ve erkek aslanımız yenge ile çimenlerin üstünde yorgunluk atıyor. Her şey çok güzel derken bir anda gelen gergedan(lar) ile ortam bozuluyor. Aslanlıkta bir yere kadar, topuklamak her zaman iyidir.
Pusuya Yatan Aslanın Bufaloyu Avlaması 03:09
Pusuya Yatan Aslanın Bufaloyu Avlaması 734 izlenme - 2 hafta önce Güney Afrika'daki vahşi doğaya ışık tutan kamera kaydında pusuya yatan aslan saldırısı karşısında kaçmaya başlayan bufalo sürüsünün bir üyesi arkada aslana av oluyor.
Bufaloyu Aslanlara Yem Olmaktan Kurtaran Fil 04:32
Bufaloyu Aslanlara Yem Olmaktan Kurtaran Fil 33.154 izlenme - 3 yıl önce Aslanlara olan düşmanlıkları ile nam salmış olan filler bu ünvanlarını kanıtlarcasına bir bufaloyu tam aslanlara yem olacakken kurtarıyor
Bufaloya Saldıran Aslanın Hazin Sonu 01:21
Bufaloya Saldıran Aslanın Hazin Sonu 46.532 izlenme - 3 yıl önce Tek başına yakaladığı bufaloya saldıran aslan hayatının şokunu yaşıyor. O boynuz darbesi unutulacak gibi değil...
Yavrusunu Aslanlardan Kurtaran Kahraman Bufalo 01:10
Yavrusunu Aslanlardan Kurtaran Kahraman Bufalo 30.789 izlenme - 3 yıl önce Tanzanya'da amatör bir fotoğrafçı kaydetti bu görüntüleri. Bufalo sürüsüne birkaç aslan saldırdı. Anne bufalo yavrusunu aslanlardan korumak için elinden geleni yaptı. Daha sonra sürüdeki diğer bufalolar da gelerek aslanları bölgeden uzaklaştırdı.
Anne Bufalo Karnındaki Cenin, Aslan Yemeği Oldu 00:51
Anne Bufalo Karnındaki Cenin, Aslan Yemeği Oldu 13.834 izlenme - 1 yıl önce Kruger Ulusal Parkında kaydedilen görüntülerde vahşi doğa yine bildiğimiz görüntüleri sergiledi. Görüntülerde ise bir aslan ölü anne bufalonun karnında cenini çıkarıyor. Dişi bufalo 3 erkek aslan tarafından suyun kenarında öldürüleli pek fazla zaman olmamış. Açlıklarını yatıştıran diğer aslanlar dinlenmeye çekilirken içlerinden birisi ziyafete devam ediyor. Ziyafete devam ederken bufalonun karnını deşen bu aslan anne karnından cenini çıkarıyor. Vahşi doğa için sıradan bir durum olsa da o anlara tanıklık eden kadın görüntüleri soluk soluğa izliyor.
Dişi Aslanı Bufalolar Az Daha Öldürüyordu 01:21
Dişi Aslanı Bufalolar Az Daha Öldürüyordu 17.984 izlenme - 4 yıl önce Ava Çıkan Dişi Aslanlardan Biri Yalnız Kalınca 3 Bufola Aslana Boynuzları İle Saldırdı Aslanı Havalara Uçuran Bu Görüntüler Afrikada Yeni Çekildi.
Bufalo Kafasına Çılgınca Saldıran Piranalar  00:55
Bufalo Kafasına Çılgınca Saldıran Piranalar 2.679 izlenme - 9 ay önce Vietnam'da bir göl kenarında Piranalara uzatılan Bufalo kafasının saniyeler içerisinde tüketildiği anlar kameraya böyle yansıdı. Bir grup genç dev öküz kafasını piranaların bulunduğu nehire getiriyorlar ve gördükleri karşısında şok oluyorlar adeta. Minik pirana balıkları saniyeler içinde öküz kafasını parçalıyorlar.
Ne Olduğu Belli Olmayan Yeni Doğan Hayvan 02:10
Ne Olduğu Belli Olmayan Yeni Doğan Hayvan 6.015 izlenme - 2 yıl önce Tayland'ın Wanghin kentindeki High Rock kasabasında timsaha benzer yeni bir canlı keşfedildi. Bir BUFALO, timsaha benzeyen üzeri pullu sürüngen bir mahluk dünyaya getirdi. Köylüler, canlının ne olduğunu tespit etmeye çalışdı. Yarı bufalo, yarı timsah özellikleri taşıyan canlı doğduktan kısa bir süre sonra öldü.
Bufalo ile 5 Aslanın Amansız Ölüm Kalım Mücadelesi 02:14
Bufalo ile 5 Aslanın Amansız Ölüm Kalım Mücadelesi 2.755 izlenme - 1 yıl önce Bufalo ile 5 aslanın amansız ölüm kalım mücadelesi Bufalo ile aslanların 90 dakikalık mücadelesinden görüntüler Güney Afrika’da bulunan bir doğal koruma alanında çekilen görüntülerde Beş aslanın bir buçuk saat boyunca bufaloyu öldürebilmek için uğraştığı bu çetin savaş esnasında, bufalonun boynuzu aslanlardan birine saplandığı o an kameralar kayıttaydı
 Kızgın Buffalo Önünde Dans Etmek 01:02
Kızgın Buffalo Önünde Dans Etmek 10.537 izlenme - 4 yıl önce jackass grubunun kızgın boğalar kaşısında korkusuzca dans etmesini izleyelim
Anne Bufalo, Yavrusu İçin Aslanlarla Mücadele Etti 01:18
Anne Bufalo, Yavrusu İçin Aslanlarla Mücadele Etti 3.788 izlenme - 1 yıl önce Bostwana'da, aslanlar ile anne bufalo arasındaki amansız mücadele fotoğraflara yansıdı.
bufalo 00:16
bufalo 5.315 izlenme - 6 yıl önce
Sinirli Bufalo'nun Balıkçılara Saldırması 00:31
Sinirli Bufalo'nun Balıkçılara Saldırması 188 izlenme - 4 hafta önce Nehirde karşıdan karşıya geçmeye çalışan bufalo herşey normal devam ederken balıkçılara bir anda sinirlenip saldırmış.
Bufalo, Aslanı Metrelerce Havaya Fırlattı 00:31
Bufalo, Aslanı Metrelerce Havaya Fırlattı 486 izlenme - 3 ay önce Kahraman bufalo, arkadaşını aslanın pençesinden böyle kurtardı. Safariye çıkanlar ise bunu kayıt altına aldı.
aslanlar bufalo avliyor 02:20
aslanlar bufalo avliyor 9.186 izlenme - 8 yıl önce aslanlar bufalo avliyor, http://www.meyvasuyu.net/
Bufalo Kafasına Pirana Saldırısı 00:55
Bufalo Kafasına Pirana Saldırısı 1.052 izlenme - 9 ay önce Bufalo kafası piranalara uzatılınca piranalar adeta çıldırmış gibi bufalo kafasına saldırıyorlar Sosyal medyada bizi takip etmeyi ve kanalımıza abone olmayı unıtmayınız ;) https://www.facebook.com/videodukkaniofficial Teşekkürler :))))))