Hoşgeldiniz!

bufalo

Bufalo tarafindan parcalanan aslana yardim eli 00:59
Bufalo tarafindan parcalanan aslana yardim eli 2.796 izlenme - 3 yıl önce Bufalo tarafindan parcalanan aslana veterinerlerden yardım.
Bufalo Tarafından Yaralanan Aslan Yardım Eli 00:51
Bufalo Tarafından Yaralanan Aslan Yardım Eli 2.834 izlenme - 3 yıl önce Ormanların kralı olan aslanlar bile avlarından ölümcül yaralar alabiliyor. Avlandığı sırada bir bufalo tarafından feci şekilde yaralanan bu aslana insanlar tarafından yardım eli uzatıldı.
Bufalo, Aslanı Metrelerce Havaya Fırlattı 00:31
Bufalo, Aslanı Metrelerce Havaya Fırlattı 533 izlenme - 5 ay önce Kahraman bufalo, arkadaşını aslanın pençesinden böyle kurtardı. Safariye çıkanlar ise bunu kayıt altına aldı.
Bufalo Aslanı Perişan Etti 01:03
Bufalo Aslanı Perişan Etti 1.309 izlenme - 2 yıl önce Bufalo Aslanı Perişan Etti
Bir Buffalo 20 Aslana Karşı Ne Yapabilir? 07:18
Bir Buffalo 20 Aslana Karşı Ne Yapabilir? 3.332 izlenme - 5 yıl önce Ölümün kol gezdiği Serengeti'de aslanların hedefinde bu kez bir buffalo vardı. Bir buffalo 20 aslana karşı ne yapabilirdi? İşte vahşi Afrika...
Yavrusunu Aslanlardan Kurtaran Kahraman Fufalo 02:16
Yavrusunu Aslanlardan Kurtaran Kahraman Fufalo 1.616 izlenme - 3 yıl önce Yavrusunu aslanlardan kurtaran kahraman bufalo Bufalo yavrusunu aslanların saldırısından korurken, o anlar kameralara yansıdı. Bufalo, yavrusunu korumak için canını hiçe sayarak aslanların üzerine yürüdü. Ardından sürünün diğer üyeleri de aslanlara saldırdı ve tehlikeyi bertaraf ettiler.
Filin buffalo korkusu 00:17
Filin buffalo korkusu 2.209 izlenme - 4 yıl önce File kafa tutan bufalo fili korkutmayı başarıyor.
Sinirli Bufalo'nun Balıkçılara Saldırması 00:31
Sinirli Bufalo'nun Balıkçılara Saldırması 193 izlenme - 3 ay önce Nehirde karşıdan karşıya geçmeye çalışan bufalo herşey normal devam ederken balıkçılara bir anda sinirlenip saldırmış.
 Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 2.101 izlenme - 3 yıl önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Yavrusunu Aslanlardan Kurtaran Kahraman Bufalo 01:10
Yavrusunu Aslanlardan Kurtaran Kahraman Bufalo 1.636 izlenme - 3 yıl önce Tanzanya'da amatör bir fotoğrafçı kaydetti bu görüntüleri. Bufalo sürüsüne birkaç aslan saldırdı. Anne bufalo yavrusunu aslanlardan korumak için elinden geleni yaptı. Daha sonra sürüdeki diğer bufalolar da gelerek aslanları bölgeden uzaklaştırdı.
Aslanı Uçuran Bufalo 00:27
Aslanı Uçuran Bufalo 2.666 izlenme - 4 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırıda bufalo aslanı havalarda uçuruyor
Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti 02:28
Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti 2.187 izlenme - 4 yıl önce Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti
5 Aslan 1 Bufaloya Karşı - 5 Lions Attack 1 Buffalo 09:35
5 Aslan 1 Bufaloya Karşı - 5 Lions Attack 1 Buffalo 1.720 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Rize Ortapazar Bufalo Avı 00:22
Rize Ortapazar Bufalo Avı 2.309 izlenme - 5 yıl önce Rize Ortapazar Bufalo Avı
Beleşçi Erkek Aslanın En Kolay Avı 01:29
Beleşçi Erkek Aslanın En Kolay Avı 637 izlenme - 2 yıl önce Beleşçi erkek aslanın en kolay avı Afrika'da sürüden ayrılan yavru bufalo bir ağacın altında beklemeye başladı. Kameraların kayıtta olduğu anlarda yavru bufaloyu göre erkek aslan, avına yavaş yavaş yaklaştı. ASLAN YAVRU BUFALOYU AVLADI Avına sessizce yaklaşan vahşi aslan, yavru bufaloyu tek hamlede etkisiz hale getirdi.
Bufaloyu Yemeye Taşaklarından Başlayan Aslan 01:20
Bufaloyu Yemeye Taşaklarından Başlayan Aslan 12 izlenme - 4 gün önce Görüntüde şans eseri yakaladığı bufaloyu öldürüp sonrasında yemeye testislerinden başlayan aslanı izlicez
Dişi Aslanların Kavgasını Fırsat Bilip Kaçan Bufalo 00:30
Dişi Aslanların Kavgasını Fırsat Bilip Kaçan Bufalo 443 izlenme - 1 yıl önce Dişi Aslanların Kavgasını Fırsat Bilip Kaçan Bufalo Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Aslana Kafa Tutan Bufalo Belgeseli 01:21
Aslana Kafa Tutan Bufalo Belgeseli 1.240 izlenme - 4 yıl önce Aslana Kafa Tutan ve Kavga Eden Bufalo
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 01:04
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 1.045 izlenme - 3 yıl önce Bir belgesel çekimlerinde daha önce görülmemiş bir olaya tanık olunuyor. Her zaman belgesellerde arkadaşları hatta aileleri düşmanlara yakalansa bile "aman çokta fifi" der gibi 4 nala koşan bufalolar bu sefer bizi utandırıyor. Arkadaşını aslan yakalıyor ve yemeye başlıyor. Tam o sırada öyle 2 bufalo geliyor ki, sanırsın külhanbey!! Heheheyyt bre kahraman bufalo, alkışlar sana!
Aslan Sürüsü Bufalo Avında 02:20
Aslan Sürüsü Bufalo Avında 2.681 izlenme - 5 yıl önce Aslan Sürüsü Bufalo Avında
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli (+18) 00:59
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli (+18) 1.161 izlenme - 3 yıl önce Bufalo tarafından parçalanan aslan bayıltılıp dikiş atıldıktan sonra antibiyotik aşı yapılıp doğaya salınmış. Sanıyorum yavruları olduğu için böyle birşey yaptılar. Yoksa doğaya müdahale etmemeleri gerektiği kanısındayım.
Gergedan Ve Bufalo Dövüşü 06:34
Gergedan Ve Bufalo Dövüşü 730 izlenme - 3 yıl önce Gergedan ve bufalonun kıran kırana saatlerce süren dövüşleri,en sonunda bufalo pes ediyor
Küçük Bufalonun Yaşam Mücadelesi 08:24
Küçük Bufalonun Yaşam Mücadelesi 1.631 izlenme - 5 yıl önce Wildlife...buffalo .crocodiles , Lion, Safari
Videoya Çektikleri Bufalonun Saldırısına Uğrayan Balıkçılar 00:31
Videoya Çektikleri Bufalonun Saldırısına Uğrayan Balıkçılar 75 izlenme - 3 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 01:04
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 950 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 07:34
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 356 izlenme - 1 yıl önce Bufalo ava çıkan erkek aslanı öldürüyor. Bufalolar aslanı paramparça Ediyor. Ormanlar kralı aslan bufalolar tarafından parçalanıyor. http://www.bilgibilgiler.com. Bufalo Aslanı Parçaladı, Bufalo Aslana Saldırıyor.
Anne Bufalo Yavrusunu Aslanlardan Böyle Kurtardı 02:08
Anne Bufalo Yavrusunu Aslanlardan Böyle Kurtardı 582 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler Tanzanya'dan. Aslanların bufalo sürüsünde gözüne kestirdikleri yavruyu annesi aslanların eline bırakmıyor. Anne bufalo, yavrusunu aslanlardan korumak için elinden geleni yapıyor. Daha sonra sürüdeki diğer bufalolar da gelerek aslanları bölgeden uzaklaştırıyor.
Descanso Vs Legendwarior 02:37
Descanso Vs Legendwarior 3.664 izlenme - 10 yıl önce legendwarior,descanso,knight,logos,qu1et,bufalo,oyun,vs,knight,vsvsvs,raxs,beramus,pk,show,kunt
Aslanların Kovaladığı Bufalolar Arabayı Yoldan Çıkardı 02:06
Aslanların Kovaladığı Bufalolar Arabayı Yoldan Çıkardı 393 izlenme - 1 yıl önce Afrika'da bir koruma alanında aslanların kovaladığı bufalolar arabayı yoldan çıkardı. Güney Afrika'da bir koruma alanı olan Kruger National Park'ta turist kafilesi tarafından çekilen görüntülerde pusuya yatan aslanlar, bufalo sürüsüne saldırdı. BUFALO SÜRÜSÜ OTOMOBİLİ YOLDAN ÇIKARDI Aslanları fark eden bufalolar, aniden kaçmaya başladı. O sırada yoldan geçen bir araca çarpan sürü, aracı yoldan çıkardı. İşte o anlar:
Bufalo Saldırıya Geçti 01:26
Bufalo Saldırıya Geçti 902 izlenme - 5 yıl önce Bufalo Saldırıya Geçti