Hoşgeldiniz!

Bufalo Videoları İzle

Filin buffalo korkusu 00:17
Filin buffalo korkusu 2.206 izlenme - 3 yıl önce File kafa tutan bufalo fili korkutmayı başarıyor.
Dişi Aslanların Kavgasını Fırsat Bilip Kaçan Bufalo 00:30
Dişi Aslanların Kavgasını Fırsat Bilip Kaçan Bufalo 403 izlenme - 8 ay önce Dişi Aslanların Kavgasını Fırsat Bilip Kaçan Bufalo Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 2.088 izlenme - 3 yıl önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Yavrusunu Aslanlardan Kurtaran Kahraman Bufalo 01:10
Yavrusunu Aslanlardan Kurtaran Kahraman Bufalo 1.627 izlenme - 2 yıl önce Tanzanya'da amatör bir fotoğrafçı kaydetti bu görüntüleri. Bufalo sürüsüne birkaç aslan saldırdı. Anne bufalo yavrusunu aslanlardan korumak için elinden geleni yaptı. Daha sonra sürüdeki diğer bufalolar da gelerek aslanları bölgeden uzaklaştırdı.
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 07:34
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 280 izlenme - 5 ay önce Bufalo ava çıkan erkek aslanı öldürüyor. Bufalolar aslanı paramparça Ediyor. Ormanlar kralı aslan bufalolar tarafından parçalanıyor. http://www.bilgibilgiler.com. Bufalo Aslanı Parçaladı, Bufalo Aslana Saldırıyor.
5 Aslan 1 Bufaloya Karşı - 5 Lions Attack 1 Buffalo 09:35
5 Aslan 1 Bufaloya Karşı - 5 Lions Attack 1 Buffalo 1.687 izlenme - 2 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Aslanı Uçuran Bufalo 00:27
Aslanı Uçuran Bufalo 2.638 izlenme - 3 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırıda bufalo aslanı havalarda uçuruyor
Beleşçi Erkek Aslanın En Kolay Avı 01:29
Beleşçi Erkek Aslanın En Kolay Avı 573 izlenme - 1 yıl önce Beleşçi erkek aslanın en kolay avı Afrika'da sürüden ayrılan yavru bufalo bir ağacın altında beklemeye başladı. Kameraların kayıtta olduğu anlarda yavru bufaloyu göre erkek aslan, avına yavaş yavaş yaklaştı. ASLAN YAVRU BUFALOYU AVLADI Avına sessizce yaklaşan vahşi aslan, yavru bufaloyu tek hamlede etkisiz hale getirdi.
Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti 02:28
Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti 1.994 izlenme - 4 yıl önce Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti
Rize Ortapazar Bufalo Avı 00:22
Rize Ortapazar Bufalo Avı 2.285 izlenme - 4 yıl önce Rize Ortapazar Bufalo Avı
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 01:04
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 835 izlenme - 2 yıl önce Bir belgesel çekimlerinde daha önce görülmemiş bir olaya tanık olunuyor. Her zaman belgesellerde arkadaşları hatta aileleri düşmanlara yakalansa bile "aman çokta fifi" der gibi 4 nala koşan bufalolar bu sefer bizi utandırıyor. Arkadaşını aslan yakalıyor ve yemeye başlıyor. Tam o sırada öyle 2 bufalo geliyor ki, sanırsın külhanbey!! Heheheyyt bre kahraman bufalo, alkışlar sana!
Aslana Kafa Tutan Bufalo Belgeseli 01:21
Aslana Kafa Tutan Bufalo Belgeseli 1.214 izlenme - 3 yıl önce Aslana Kafa Tutan ve Kavga Eden Bufalo
Gergedan Ve Bufalo Dövüşü 06:34
Gergedan Ve Bufalo Dövüşü 696 izlenme - 2 yıl önce Gergedan ve bufalonun kıran kırana saatlerce süren dövüşleri,en sonunda bufalo pes ediyor
Aslan Sürüsü Bufalo Avında 02:20
Aslan Sürüsü Bufalo Avında 2.664 izlenme - 5 yıl önce Aslan Sürüsü Bufalo Avında
Küçük Bufalonun Yaşam Mücadelesi 08:24
Küçük Bufalonun Yaşam Mücadelesi 1.623 izlenme - 4 yıl önce Wildlife...buffalo .crocodiles , Lion, Safari
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 01:04
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 931 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli (+18) 00:59
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli (+18) 844 izlenme - 2 yıl önce Bufalo tarafından parçalanan aslan bayıltılıp dikiş atıldıktan sonra antibiyotik aşı yapılıp doğaya salınmış. Sanıyorum yavruları olduğu için böyle birşey yaptılar. Yoksa doğaya müdahale etmemeleri gerektiği kanısındayım.
Aslanların Kovaladığı Bufalolar Arabayı Yoldan Çıkardı 02:06
Aslanların Kovaladığı Bufalolar Arabayı Yoldan Çıkardı 283 izlenme - 8 ay önce Afrika'da bir koruma alanında aslanların kovaladığı bufalolar arabayı yoldan çıkardı. Güney Afrika'da bir koruma alanı olan Kruger National Park'ta turist kafilesi tarafından çekilen görüntülerde pusuya yatan aslanlar, bufalo sürüsüne saldırdı. BUFALO SÜRÜSÜ OTOMOBİLİ YOLDAN ÇIKARDI Aslanları fark eden bufalolar, aniden kaçmaya başladı. O sırada yoldan geçen bir araca çarpan sürü, aracı yoldan çıkardı. İşte o anlar:
Anne Bufalo Yavrusunu Aslanlardan Böyle Kurtardı 02:08
Anne Bufalo Yavrusunu Aslanlardan Böyle Kurtardı 555 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler Tanzanya'dan. Aslanların bufalo sürüsünde gözüne kestirdikleri yavruyu annesi aslanların eline bırakmıyor. Anne bufalo, yavrusunu aslanlardan korumak için elinden geleni yapıyor. Daha sonra sürüdeki diğer bufalolar da gelerek aslanları bölgeden uzaklaştırıyor.
Talihsiz Motosikletli Bufalo Dehşetini Yaşadı 00:26
Talihsiz Motosikletli Bufalo Dehşetini Yaşadı 9 izlenme - 6 gün önce Pakistan’da bir bufalonun trafikte motosikletle ilerleyen adama çarptığı görüntüler izleyenlerin yüreklerini ağızlara getirdi. Pakistan’da kaydedilen görüntülerde, bir motosiklet sürücüsünün ilerlediği görülüyor. sürücü, hızla gelen bufalonun oldukça hızlı bir şekilde çarpmasının ardından metrelerce sürükleniyor. Çevrede bulunanlar sürücünün yardımına koşarken, sürücünün bilinçsiz bir şekilde yerde yattığı görülüyor.
Anne Bufalo Aslanın Aklını Aldı 01:38
Anne Bufalo Aslanın Aklını Aldı 790 izlenme - 3 yıl önce Aslan Bufalo Yavrusunu Kendine Yem Olarak Görüyor Taki Bufalonun Annesi Çalılıkların Arasından Çıkana Kadar. Anne Bufalo Aslanın Aklını Aldı
Descanso Vs Legendwarior 02:37
Descanso Vs Legendwarior 3.663 izlenme - 9 yıl önce legendwarior,descanso,knight,logos,qu1et,bufalo,oyun,vs,knight,vsvsvs,raxs,beramus,pk,show,kunt
Bufalo Saldırıya Geçti 01:26
Bufalo Saldırıya Geçti 890 izlenme - 4 yıl önce Bufalo Saldırıya Geçti
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli 01:17
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli 553 izlenme - 3 yıl önce Masai Mara Düzlüklerinde Bufalo Tarafından Ağır Yaralanan Aslana Veterinerler Tarafından Müdahale Ediliyor.
Bufalonun Kıçına Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Kıçına Kafayı Kaptıran Aslan 340 izlenme - 1 yıl önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Genç Aslanlar Hatalarının Sonucunu Ağır Ödedi 01:17
Genç Aslanlar Hatalarının Sonucunu Ağır Ödedi 130 izlenme - 9 ay önce Genç aslanlar hatalarının sonucunu ağır ödedi Afrika ülkelerinden Botswana'nın Okavango Deltası'nda iki genç aslan gözüne kestirdiği buffalolara saldırdı. 43 yaşındaki fotoğrafçı Wim van den Heever'in olayı an be an çektiği fotoğraflarda, genç aslanlar saldırıyı acı bir şekilde tecrübe ediyorlar. Bataklıkta kıstırdıkları buffaloya saldıran aslanlar, boynuz darbeleriyle ölümden döndüler. Ölümden dönen aslanlar ağır yaralandı.
Bufalo Aslanı Uçurdu 01:21
Bufalo Aslanı Uçurdu 405 izlenme - 3 yıl önce Kameralara Yansıyan İnanılmaz Saldırı Da Bufalo Aslana Havalarda Uçuruyor...
Bufalo Bir Acayip Yaratık Doğurdu 01:30
Bufalo Bir Acayip Yaratık Doğurdu 190 izlenme - 1 yıl önce Bufalo, Bir Acayip Yaratık Doğurdu!
Evcil Hayvan Olarak Bufalo Beslemek 02:04
Evcil Hayvan Olarak Bufalo Beslemek 346 izlenme - 2 yıl önce Kanada'da yaşayan çift bufalosunu evinde besleyip kendisi için özel ütünüğ açtırdıkları araba ile gemzeye gitmelerini izliyoruz
Beyaz Bufalo (The White Buffalo) fragmanı 01:50
Beyaz Bufalo (The White Buffalo) fragmanı 687 izlenme - 4 yıl önce 1977 yapımı Beyaz Bufalo filminin fragmanı