Hoşgeldiniz!

bufalo

 Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Olmadık Yerine Kafayı Kaptıran Aslan 2.078 izlenme - 2 yıl önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Beleşçi Erkek Aslanın En Kolay Avı 01:29
Beleşçi Erkek Aslanın En Kolay Avı 511 izlenme - 9 ay önce Beleşçi erkek aslanın en kolay avı Afrika'da sürüden ayrılan yavru bufalo bir ağacın altında beklemeye başladı. Kameraların kayıtta olduğu anlarda yavru bufaloyu göre erkek aslan, avına yavaş yavaş yaklaştı. ASLAN YAVRU BUFALOYU AVLADI Avına sessizce yaklaşan vahşi aslan, yavru bufaloyu tek hamlede etkisiz hale getirdi.
5 Aslan 1 Bufaloya Karşı - 5 Lions Attack 1 Buffalo 09:35
5 Aslan 1 Bufaloya Karşı - 5 Lions Attack 1 Buffalo 1.666 izlenme - 2 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Aslanı Uçuran Bufalo 00:27
Aslanı Uçuran Bufalo 2.622 izlenme - 3 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırıda bufalo aslanı havalarda uçuruyor
Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti 02:28
Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti 1.853 izlenme - 3 yıl önce Çinde Bufaloların Güreşi Tek Darbeyle Bitti
Rize Ortapazar Bufalo Avı 00:22
Rize Ortapazar Bufalo Avı 2.256 izlenme - 4 yıl önce Rize Ortapazar Bufalo Avı
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 01:04
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 786 izlenme - 2 yıl önce Bir belgesel çekimlerinde daha önce görülmemiş bir olaya tanık olunuyor. Her zaman belgesellerde arkadaşları hatta aileleri düşmanlara yakalansa bile "aman çokta fifi" der gibi 4 nala koşan bufalolar bu sefer bizi utandırıyor. Arkadaşını aslan yakalıyor ve yemeye başlıyor. Tam o sırada öyle 2 bufalo geliyor ki, sanırsın külhanbey!! Heheheyyt bre kahraman bufalo, alkışlar sana!
Aslanların Kovaladığı Bufalolar Arabayı Yoldan Çıkardı 02:06
Aslanların Kovaladığı Bufalolar Arabayı Yoldan Çıkardı 206 izlenme - 3 ay önce Afrika'da bir koruma alanında aslanların kovaladığı bufalolar arabayı yoldan çıkardı. Güney Afrika'da bir koruma alanı olan Kruger National Park'ta turist kafilesi tarafından çekilen görüntülerde pusuya yatan aslanlar, bufalo sürüsüne saldırdı. BUFALO SÜRÜSÜ OTOMOBİLİ YOLDAN ÇIKARDI Aslanları fark eden bufalolar, aniden kaçmaya başladı. O sırada yoldan geçen bir araca çarpan sürü, aracı yoldan çıkardı. İşte o anlar:
Aslana Kafa Tutan Bufalo Belgeseli 01:21
Aslana Kafa Tutan Bufalo Belgeseli 1.199 izlenme - 3 yıl önce Aslana Kafa Tutan ve Kavga Eden Bufalo
Gergedan Ve Bufalo Dövüşü 06:34
Gergedan Ve Bufalo Dövüşü 681 izlenme - 2 yıl önce Gergedan ve bufalonun kıran kırana saatlerce süren dövüşleri,en sonunda bufalo pes ediyor
Aslan Sürüsü Bufalo Avında 02:20
Aslan Sürüsü Bufalo Avında 2.642 izlenme - 4 yıl önce Aslan Sürüsü Bufalo Avında
Küçük Bufalonun Yaşam Mücadelesi 08:24
Küçük Bufalonun Yaşam Mücadelesi 1.614 izlenme - 4 yıl önce Wildlife...buffalo .crocodiles , Lion, Safari
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 01:04
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 907 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar
Anne Bufalo Yavrusunu Aslanlardan Böyle Kurtardı 02:08
Anne Bufalo Yavrusunu Aslanlardan Böyle Kurtardı 539 izlenme - 1 yıl önce Bu görüntüler Tanzanya'dan. Aslanların bufalo sürüsünde gözüne kestirdikleri yavruyu annesi aslanların eline bırakmıyor. Anne bufalo, yavrusunu aslanlardan korumak için elinden geleni yapıyor. Daha sonra sürüdeki diğer bufalolar da gelerek aslanları bölgeden uzaklaştırıyor.
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli (+18) 00:59
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli (+18) 689 izlenme - 2 yıl önce Bufalo tarafından parçalanan aslan bayıltılıp dikiş atıldıktan sonra antibiyotik aşı yapılıp doğaya salınmış. Sanıyorum yavruları olduğu için böyle birşey yaptılar. Yoksa doğaya müdahale etmemeleri gerektiği kanısındayım.
Anne Bufalo Aslanın Aklını Aldı 01:38
Anne Bufalo Aslanın Aklını Aldı 780 izlenme - 2 yıl önce Aslan Bufalo Yavrusunu Kendine Yem Olarak Görüyor Taki Bufalonun Annesi Çalılıkların Arasından Çıkana Kadar. Anne Bufalo Aslanın Aklını Aldı
Bufalo Saldırıya Geçti 01:26
Bufalo Saldırıya Geçti 879 izlenme - 4 yıl önce Bufalo Saldırıya Geçti
Descanso Vs Legendwarior 02:37
Descanso Vs Legendwarior 3.662 izlenme - 8 yıl önce legendwarior,descanso,knight,logos,qu1et,bufalo,oyun,vs,knight,vsvsvs,raxs,beramus,pk,show,kunt
Genç Aslanlar Hatalarının Sonucunu Ağır Ödedi 01:17
Genç Aslanlar Hatalarının Sonucunu Ağır Ödedi 103 izlenme - 4 ay önce Genç aslanlar hatalarının sonucunu ağır ödedi Afrika ülkelerinden Botswana'nın Okavango Deltası'nda iki genç aslan gözüne kestirdiği buffalolara saldırdı. 43 yaşındaki fotoğrafçı Wim van den Heever'in olayı an be an çektiği fotoğraflarda, genç aslanlar saldırıyı acı bir şekilde tecrübe ediyorlar. Bataklıkta kıstırdıkları buffaloya saldıran aslanlar, boynuz darbeleriyle ölümden döndüler. Ölümden dönen aslanlar ağır yaralandı.
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli 01:17
Bufalo Tarafından Parçalanan Aslana Yardım Eli 549 izlenme - 2 yıl önce Masai Mara Düzlüklerinde Bufalo Tarafından Ağır Yaralanan Aslana Veterinerler Tarafından Müdahale Ediliyor.
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 07:34
Bufalo Aslanı Ödürüyor Bufalolar Aslanı Parçalıyor (+18) 2 izlenme - 4 saat önce Bufalo ava çıkan erkek aslanı öldürüyor. Bufalolar aslanı paramparça Ediyor. Ormanlar kralı aslan bufalolar tarafından parçalanıyor. http://www.bilgibilgiler.com. Bufalo Aslanı Parçaladı, Bufalo Aslana Saldırıyor.
Bufalonun Kıçına Kafayı Kaptıran Aslan 04:43
Bufalonun Kıçına Kafayı Kaptıran Aslan 274 izlenme - 11 ay önce Aslanlar bufaloyu avlamış, hamuduyla götürmeye başlamışlar bile ama dişi aslanlardan biri ben bunun sıçtığını bile yerim deyip kafayı göte daldırmış, sonra da böyle bokunda boğulmuş. ta ben bunaldım hamınam. kendimi portakal yerken zarı boğazıma tıkanmış gibi hissettim.
Bufalo Bir Acayip Yaratık Doğurdu 01:30
Bufalo Bir Acayip Yaratık Doğurdu 181 izlenme - 11 ay önce Bufalo, Bir Acayip Yaratık Doğurdu!
Bufalo Aslanı Uçurdu 01:21
Bufalo Aslanı Uçurdu 404 izlenme - 3 yıl önce Kameralara Yansıyan İnanılmaz Saldırı Da Bufalo Aslana Havalarda Uçuruyor...
Buffalo Kadını Böyle Yaladı 01:02
Buffalo Kadını Böyle Yaladı 161 izlenme - 1 yıl önce BUFFALO KADINI BÖYLE YALADI! Yiyecek verdiği buffalo kadından daha fazla yiyecek isteyince ortaya bu görüntüler çıktı.
Yarı Bufalo Yarı Timsah Karışımı Yaratık 02:11
Yarı Bufalo Yarı Timsah Karışımı Yaratık 155 izlenme - 11 ay önce Tayland'ın bir köyünde bulunan yarı bufalo yarı timsah karışımı yaratık çevredekiler tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Yerel medyada yer alan habere göre bu garip yaratık doğduktan kısa süre sonra öldü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evcil Hayvan Olarak Bufalo Beslemek 02:04
Evcil Hayvan Olarak Bufalo Beslemek 276 izlenme - 2 yıl önce Kanada'da yaşayan çift bufalosunu evinde besleyip kendisi için özel ütünüğ açtırdıkları araba ile gemzeye gitmelerini izliyoruz
Kahraman 00:49
Kahraman 488 izlenme - 4 yıl önce KAHRAMAN
Bufalonun Fendi Timsahı Yendi 00:49
Bufalonun Fendi Timsahı Yendi 152 izlenme - 2 yıl önce eğlenceli videolar, komik videolar, enteresan videolar, komedi videoları, kamera şakaları, ilginç videolar,dehşet videolar, dehşet verici videolar,inanılmaz görüntüler, inanılmaz videolar, çok ilginç görüntüler, kesinlikle izlenmesi, kesinlikle izleyin,kesinlikle izlenmeli,kesinlikle izlenmesi gereken videolar
Beyaz Bufalo (The White Buffalo) fragmanı 01:50
Beyaz Bufalo (The White Buffalo) fragmanı 514 izlenme - 3 yıl önce 1977 yapımı Beyaz Bufalo filminin fragmanı