Hoşgeldiniz!

Büfe Videoları İzle

Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 02:26
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 8.487 izlenme - 6 ay önce Evdesiniz ve canınız Ali Ağaoğlu yapmak istedi... Siz Ali Ağaoğlunuzu nasıl alırdınız? Nasıl Yapılır'da bu hafta evdeki imkanlarla Ali Ağaoğlu yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 01:52
Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 9.757 izlenme - 9 ay önce Siz İbrahim Tatlıses'ini nasıl alırdınız? "Nasıl Yapılır?"da bu hafta evdeki imkanlarla İbrahim Tatlıses yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Adana'da Ellerine Kılıç Alan Kaçak Büfe Sahiplerinin Polisle Çatışması 02:36
Adana'da Ellerine Kılıç Alan Kaçak Büfe Sahiplerinin Polisle Çatışması 6.480 izlenme - 2 yıl önce Adana'da kaçak yapılan bir büfenin yıkımı sırasında iş yeri sahipleri ile polis arasında çatışma çıktı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ek İş Olarak Esnaflık Yapan Köpek (Shiba İnu) 00:54
Ek İş Olarak Esnaflık Yapan Köpek (Shiba İnu) 4.945 izlenme - 1 yıl önce Japon menşeili Shiba inu(doge) abimiz büfe açmış. İzliyoruz efendim.
Yurtdışı Sevicileri Naber? 01:07
Yurtdışı Sevicileri Naber? 3.860 izlenme - 8 ay önce Yurtdışı sevicileri her yerde. Artık onlara bir cevap vermek gerekir.
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 02:45
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 2.867 izlenme - 8 ay önce Açık Büfe, işe alımlarda sabırları sınayacak "Corporate Elis" ile karşınızda!..
Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) 04:10
Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) 4.988 izlenme - 2 yıl önce Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Başarılı sanatçı Hakan Altun 2015 yılında bomba gibi bir albümle dönüyor. Slow aşk şarkılarının vazgeçilmez adamı sesiyle insanı büyüleyen ve duygulandırmayı başaran sanatçı bu albümle de genç aşıkların vazgeçemeyeceği ve dillerinden düşüremeyeceği süper şarkıları var. Aşk lütfen gel albümüne ismini verdiği ve çıkış şarkısı olan aşk lütfen gel şarkısı bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Albümdeki Şarkılar: Hakan Altun – Aşk Lütfen Gel Hakan Altun – Ufak Bir Radyo Hakan Altun – Çözemedim Hakan Altun – Aşk Bahçemsin Hakan Altun – Faili Sevdam Hakan Altun – Nefsi Müdaafa Hakan Altun – Yıkıla Yıkıla Hakan Altun – Dönmelisin Hakan Altun – Aşk Büfe Hakan Altun – Aşk Şehitleri Hakan Altun – Paylaşmak İstiyorum Hakan Altun – Nihayetinde Hakan Altun – Yürek Yaralı
Sezen Aksu'nun Patates Aşkı 11:54
Sezen Aksu'nun Patates Aşkı 2.540 izlenme - 9 ay önce Patatesi çok seven Sezen tüm işvesini kullanır.Sezen Aksu'yu tüm doğallığıyla yakalayabileceğiniz tek şaka.
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 01:59
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 253 izlenme - 3 ay önce kek tarifi bile bu kadar kolay verilemezken, yusuf karşimiz mabel olmayı öğretmiş bizlere. kız arkadaşınıza mabel taklidiyle sırnaşıp, şapşallık üzerinden onun aklını başından alabilirsiniz. faydalı bir içerik!
Cem Yılmaz - Açık Büfe 02:40
Cem Yılmaz - Açık Büfe 5.846 izlenme - 4 yıl önce Biteceeek
Pişkin hırsız kameraya yakalandı 02:15
Pişkin hırsız kameraya yakalandı 2.372 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da bir büfe, güvenlik kamerası takıldığı günün ertesi soyuldu. Zanlının hırsızlık yaparken rahat hareketleri ve büfeyi tekrar kilitlemesi bu kadarına da "pes" dedirtti
Kızgın Yağa El Daldırmak 00:33
Kızgın Yağa El Daldırmak 1.502 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da olduğunu düşündüğüm büfeci amca, maşallah soğuk suya elini daldırır gibi kızgın yağa elini daldırıp ürünleri topluyor. Eli demirden sanırım. Yada adam ucube...
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 06:49
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 308 izlenme - 4 ay önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta şair Cemal Süreya'yı övüyor, Açık Büfe'de romantizm rüzgarları esiyor!..
Amansız Övücüler - Memurluk 02:26
Amansız Övücüler - Memurluk 567 izlenme - 8 ay önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta "Memurluk"u övüyor! Mizahta en yeni tatlar için Açık Büfe kanalına abone olmayı unutma.
Cem Yılmaz | Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz | Açık büfe 1.836 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Papatya Cafe Orhanlı Kasabası 01:47
Papatya Cafe Orhanlı Kasabası 3.027 izlenme - 9 yıl önce niğde orhanlı kasabası açık büfe satışı herkesi bekliğoruz hakan yılmaz papatya cafe
Adana'da Büfeye Silahlı Saldırı: 1 Ölü 03:34
Adana'da Büfeye Silahlı Saldırı: 1 Ölü 24 izlenme - 2 hafta önce Adana'da büfeye silahlı saldırı: 1 ölü Cinayetin tek görgü tanığı küçük bir çocukADANA - Adana'da, bir büfeye düzenlenen silahlı saldırıda iş yeri işletmecisi hayatını kaybetti.
tarzan rıfkı - büfe önü 00:28
tarzan rıfkı - büfe önü 2.396 izlenme - 10 yıl önce
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 03:57
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 430 izlenme - 11 ay önce Kalt'tan tanıdığımız ekip Amaçsız Övücüler ile karşımızdalar. İzliyoruz efenim.
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 00:17
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 439 izlenme - 1 yıl önce Açık büfe yemek yemeği eminiz ki hepiniz seviyorsunuzdur. Zaten neden sevilmesin ki? Sınırsız ve karman çorman yemek yemek değil mi açık büfeler... Buradaki adamımız da bu stili biraz değiştirerek tıka basa yemenin sınırlarını nasıl zorlayabileceğimizi bizlere gösterdi.
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 01:29
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 415 izlenme - 2 yıl önce Pakistan düğününde açık büfe verilen yemekte yaşanan izdihamın çüşş dedirten görüntüleridir arkadaşlar.
Kahvaltı Keyfi 04:58
Kahvaltı Keyfi 758 izlenme - 7 yıl önce cemil usta köfte balık'ta açık büfe kahvaltı keyfi
Mazhar Alanson Sosisli Yiyor 01:25
Mazhar Alanson Sosisli Yiyor 252 izlenme - 2 yıl önce Bazen sanat bu işe yarar. Saçma da olsa , anlamsız da olsa , algıda seçicidir , seçici geçirgendir. Sizi bir filmin bir sahnesine götürür belki. Ya da bilinçaltınızın en derinliklerine. Bahsi geçen video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25920/andy-warhol-hamburger-yiyor
Cem Yılmaz - Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz - Açık büfe 404 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Çavdırlı Deli Omar (Yurtseven Büfe) 03:48
Çavdırlı Deli Omar (Yurtseven Büfe) 463 izlenme - 8 yıl önce
Şakirt Mahallesi 05:17
Şakirt Mahallesi 209 izlenme - 2 yıl önce Bir vatandaşımız van'da dini bütün bir mahalleye alkol satma amaçlı büfe açmaya karar verir. Açılması durumunda doğacak sonuçları dinliyoruz mahalleliden.
Rumeli Marmaris Büfe Çalışanlarının Müşterileri Servis Etmesi 02:43
Rumeli Marmaris Büfe Çalışanlarının Müşterileri Servis Etmesi 254 izlenme - 2 yıl önce Videoyu çeken arkadaşın notu şu şekilde: "Arkadaşlar bugün şişli yürüyüşünde polis DİSK'e müdahale ettiği sırada RUMELİ MARMARİS büfede yemek yiyordum. Polis Rumeli caddesinin başına gaz bombası attı ve polisin arkasından AKPliler taşlarla çıkıp eylemcileri dövmeye ve taşlamaya başladı. Bu sırada telefonumla çok belli etmeden çekmeye başladım. Büfenin önü göstericileri taşlayan AKPliler ile doldu. Bu sırada büfede 5 kişiyiz 4'ü bayan. Taş atmayın diye bağırdık fakat kimseyi dinledikleri yok ve esnafda onları destekliyor. Bizi tehdit etmeye başladılar '' Aşşağıya inin bakalım ne oluyor '' gibi laflarla. bizde büfenin içinde olduğumuz için kendimizi bir nebze rahat hissediyoruz. Fakat sonra büfenin sahibi bütün çalışanlarına bizi dışarı atmasını emretti. Yukarısı bizi atmaya çalışan elemanlar, aşşağısı bizi bekleyen taşlı AKPliler... Büfenin çalışanları bize saldırmaya başladı. Masadaki bardakları tabakları fırlatmaya başladı, yüzü daha sonra belli oluyor. Bizi resmen linç etmek için bekleyen AKPlilerin eline verdiler ! Daha sonra biz çıkarken AKPli taşlayan grup protestoculara doğru saldırmış ve büfenin önü sakindi, linç edilmekten zor kurtulduk..."
içer içer içerim 02:48
içer içer içerim 225 izlenme - 6 yıl önce ali rıza alaqöz
Açık Büfe Ersin Altun 00:54
Açık Büfe Ersin Altun 167 izlenme - 5 yıl önce açık büfe
Silahlı Saldırıya Uğrayan Iş Yeri Sahibi Hayatını Kaybetti 01:32
Silahlı Saldırıya Uğrayan Iş Yeri Sahibi Hayatını Kaybetti 4 izlenme - 2 hafta önce Adana'da tartıştığı kişinin silahlı saldırısına uğrayan büfe işletmecisi yaşamını yitirdi.