Hoşgeldiniz!

Büfe Videoları İzle

Adana ve Adanalılık - Amansız Övücüler 13:24
Adana ve Adanalılık - Amansız Övücüler 2.881 izlenme - 1 hafta önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna yerinde övmeye Adana ile devam ediyor, "Adana ve Adanalılık" onların övücülüğüyle yeniden anlam kazanıyor :)
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 02:26
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 8.073 izlenme - 4 ay önce Evdesiniz ve canınız Ali Ağaoğlu yapmak istedi... Siz Ali Ağaoğlunuzu nasıl alırdınız? Nasıl Yapılır'da bu hafta evdeki imkanlarla Ali Ağaoğlu yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 01:52
Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 9.581 izlenme - 6 ay önce Siz İbrahim Tatlıses'ini nasıl alırdınız? "Nasıl Yapılır?"da bu hafta evdeki imkanlarla İbrahim Tatlıses yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Yurtdışı Sevicileri Naber? 01:07
Yurtdışı Sevicileri Naber? 3.855 izlenme - 6 ay önce Yurtdışı sevicileri her yerde. Artık onlara bir cevap vermek gerekir.
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 02:45
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 2.783 izlenme - 5 ay önce Açık Büfe, işe alımlarda sabırları sınayacak "Corporate Elis" ile karşınızda!..
Adana'da Ellerine Kılıç Alan Kaçak Büfe Sahiplerinin Polisle Çatışması 02:36
Adana'da Ellerine Kılıç Alan Kaçak Büfe Sahiplerinin Polisle Çatışması 6.467 izlenme - 1 yıl önce Adana'da kaçak yapılan bir büfenin yıkımı sırasında iş yeri sahipleri ile polis arasında çatışma çıktı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ek İş Olarak Esnaflık Yapan Köpek (Shiba İnu) 00:54
Ek İş Olarak Esnaflık Yapan Köpek (Shiba İnu) 4.930 izlenme - 1 yıl önce Japon menşeili Shiba inu(doge) abimiz büfe açmış. İzliyoruz efendim.
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 01:59
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 202 izlenme - 3 hafta önce kek tarifi bile bu kadar kolay verilemezken, yusuf karşimiz mabel olmayı öğretmiş bizlere. kız arkadaşınıza mabel taklidiyle sırnaşıp, şapşallık üzerinden onun aklını başından alabilirsiniz. faydalı bir içerik!
Sezen Aksu'nun Patates Aşkı 11:54
Sezen Aksu'nun Patates Aşkı 2.529 izlenme - 6 ay önce Patatesi çok seven Sezen tüm işvesini kullanır.Sezen Aksu'yu tüm doğallığıyla yakalayabileceğiniz tek şaka.
Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) 04:10
Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) 4.943 izlenme - 2 yıl önce Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Başarılı sanatçı Hakan Altun 2015 yılında bomba gibi bir albümle dönüyor. Slow aşk şarkılarının vazgeçilmez adamı sesiyle insanı büyüleyen ve duygulandırmayı başaran sanatçı bu albümle de genç aşıkların vazgeçemeyeceği ve dillerinden düşüremeyeceği süper şarkıları var. Aşk lütfen gel albümüne ismini verdiği ve çıkış şarkısı olan aşk lütfen gel şarkısı bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Albümdeki Şarkılar: Hakan Altun – Aşk Lütfen Gel Hakan Altun – Ufak Bir Radyo Hakan Altun – Çözemedim Hakan Altun – Aşk Bahçemsin Hakan Altun – Faili Sevdam Hakan Altun – Nefsi Müdaafa Hakan Altun – Yıkıla Yıkıla Hakan Altun – Dönmelisin Hakan Altun – Aşk Büfe Hakan Altun – Aşk Şehitleri Hakan Altun – Paylaşmak İstiyorum Hakan Altun – Nihayetinde Hakan Altun – Yürek Yaralı
Pişkin hırsız kameraya yakalandı 02:15
Pişkin hırsız kameraya yakalandı 2.371 izlenme - 3 yıl önce Bursa’da bir büfe, güvenlik kamerası takıldığı günün ertesi soyuldu. Zanlının hırsızlık yaparken rahat hareketleri ve büfeyi tekrar kilitlemesi bu kadarına da "pes" dedirtti
Cem Yılmaz - Açık Büfe 02:40
Cem Yılmaz - Açık Büfe 5.817 izlenme - 4 yıl önce Biteceeek
Kızgın Yağa El Daldırmak 00:33
Kızgın Yağa El Daldırmak 1.475 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da olduğunu düşündüğüm büfeci amca, maşallah soğuk suya elini daldırır gibi kızgın yağa elini daldırıp ürünleri topluyor. Eli demirden sanırım. Yada adam ucube...
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 06:49
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 149 izlenme - 2 ay önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta şair Cemal Süreya'yı övüyor, Açık Büfe'de romantizm rüzgarları esiyor!..
Cem Yılmaz | Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz | Açık büfe 1.829 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Amansız Övücüler - Memurluk 02:26
Amansız Övücüler - Memurluk 334 izlenme - 6 ay önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta "Memurluk"u övüyor! Mizahta en yeni tatlar için Açık Büfe kanalına abone olmayı unutma.
Papatya Cafe Orhanlı Kasabası 01:47
Papatya Cafe Orhanlı Kasabası 3.026 izlenme - 9 yıl önce niğde orhanlı kasabası açık büfe satışı herkesi bekliğoruz hakan yılmaz papatya cafe
tarzan rıfkı - büfe önü 00:28
tarzan rıfkı - büfe önü 2.394 izlenme - 9 yıl önce
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 03:57
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 290 izlenme - 9 ay önce Kalt'tan tanıdığımız ekip Amaçsız Övücüler ile karşımızdalar. İzliyoruz efenim.
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 00:17
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 425 izlenme - 1 yıl önce Açık büfe yemek yemeği eminiz ki hepiniz seviyorsunuzdur. Zaten neden sevilmesin ki? Sınırsız ve karman çorman yemek yemek değil mi açık büfeler... Buradaki adamımız da bu stili biraz değiştirerek tıka basa yemenin sınırlarını nasıl zorlayabileceğimizi bizlere gösterdi.
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 01:29
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 406 izlenme - 2 yıl önce Pakistan düğününde açık büfe verilen yemekte yaşanan izdihamın çüşş dedirten görüntüleridir arkadaşlar.
Kahvaltı Keyfi 04:58
Kahvaltı Keyfi 745 izlenme - 7 yıl önce cemil usta köfte balık'ta açık büfe kahvaltı keyfi
Mazhar Alanson Sosisli Yiyor 01:25
Mazhar Alanson Sosisli Yiyor 248 izlenme - 2 yıl önce Bazen sanat bu işe yarar. Saçma da olsa , anlamsız da olsa , algıda seçicidir , seçici geçirgendir. Sizi bir filmin bir sahnesine götürür belki. Ya da bilinçaltınızın en derinliklerine. Bahsi geçen video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25920/andy-warhol-hamburger-yiyor
Cem Yılmaz - Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz - Açık büfe 404 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Şakirt Mahallesi 05:17
Şakirt Mahallesi 208 izlenme - 2 yıl önce Bir vatandaşımız van'da dini bütün bir mahalleye alkol satma amaçlı büfe açmaya karar verir. Açılması durumunda doğacak sonuçları dinliyoruz mahalleliden.
Çavdırlı Deli Omar (Yurtseven Büfe) 03:48
Çavdırlı Deli Omar (Yurtseven Büfe) 462 izlenme - 8 yıl önce
Rumeli Marmaris Büfe Çalışanlarının Müşterileri Servis Etmesi 02:43
Rumeli Marmaris Büfe Çalışanlarının Müşterileri Servis Etmesi 248 izlenme - 2 yıl önce Videoyu çeken arkadaşın notu şu şekilde: "Arkadaşlar bugün şişli yürüyüşünde polis DİSK'e müdahale ettiği sırada RUMELİ MARMARİS büfede yemek yiyordum. Polis Rumeli caddesinin başına gaz bombası attı ve polisin arkasından AKPliler taşlarla çıkıp eylemcileri dövmeye ve taşlamaya başladı. Bu sırada telefonumla çok belli etmeden çekmeye başladım. Büfenin önü göstericileri taşlayan AKPliler ile doldu. Bu sırada büfede 5 kişiyiz 4'ü bayan. Taş atmayın diye bağırdık fakat kimseyi dinledikleri yok ve esnafda onları destekliyor. Bizi tehdit etmeye başladılar '' Aşşağıya inin bakalım ne oluyor '' gibi laflarla. bizde büfenin içinde olduğumuz için kendimizi bir nebze rahat hissediyoruz. Fakat sonra büfenin sahibi bütün çalışanlarına bizi dışarı atmasını emretti. Yukarısı bizi atmaya çalışan elemanlar, aşşağısı bizi bekleyen taşlı AKPliler... Büfenin çalışanları bize saldırmaya başladı. Masadaki bardakları tabakları fırlatmaya başladı, yüzü daha sonra belli oluyor. Bizi resmen linç etmek için bekleyen AKPlilerin eline verdiler ! Daha sonra biz çıkarken AKPli taşlayan grup protestoculara doğru saldırmış ve büfenin önü sakindi, linç edilmekten zor kurtulduk..."
içer içer içerim 02:48
içer içer içerim 221 izlenme - 6 yıl önce ali rıza alaqöz
Açık Büfe Ersin Altun 00:54
Açık Büfe Ersin Altun 167 izlenme - 4 yıl önce açık büfe
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 01:30
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 200 izlenme - 4 yıl önce Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün