Hoşgeldiniz!

büfe

Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 01:52
Evdeki İmkanlarla İbrahim Tatlıses Yapımı 9.977 izlenme - 1 yıl önce Siz İbrahim Tatlıses'ini nasıl alırdınız? "Nasıl Yapılır?"da bu hafta evdeki imkanlarla İbrahim Tatlıses yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 02:26
Evdeki İmkanlarla Ali Ağaoğlu Yapımı 8.669 izlenme - 1 yıl önce Evdesiniz ve canınız Ali Ağaoğlu yapmak istedi... Siz Ali Ağaoğlunuzu nasıl alırdınız? Nasıl Yapılır'da bu hafta evdeki imkanlarla Ali Ağaoğlu yapımı Açık Büfe izleyicisiyle buluşuyor.
Game of Thrones Ülkemizde Neden Gelişmiyor 04:12
Game of Thrones Ülkemizde Neden Gelişmiyor 2.707 izlenme - 6 ay önce Gelişmeyen ve üstüne gidilmeyen değerlere dikkat çekmeyi amaçlayan "Ülkemizde Neden gelişmiyor?"un bu bölümünde "Game of Thrones" masaya yatırılıyor, enine boyuna tartışılıyor...
Adana'da Ellerine Kılıç Alan Kaçak Büfe Sahiplerinin Polisle Çatışması 02:36
Adana'da Ellerine Kılıç Alan Kaçak Büfe Sahiplerinin Polisle Çatışması 6.529 izlenme - 2 yıl önce Adana'da kaçak yapılan bir büfenin yıkımı sırasında iş yeri sahipleri ile polis arasında çatışma çıktı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ek İş Olarak Esnaflık Yapan Köpek (Shiba İnu) 00:54
Ek İş Olarak Esnaflık Yapan Köpek (Shiba İnu) 4.981 izlenme - 2 yıl önce Japon menşeili Shiba inu(doge) abimiz büfe açmış. İzliyoruz efendim.
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 02:45
Hepimizin Tiksindiği Corporate Elis 3.007 izlenme - 1 yıl önce Açık Büfe, işe alımlarda sabırları sınayacak "Corporate Elis" ile karşınızda!..
Yurtdışı Sevicileri Naber? 01:07
Yurtdışı Sevicileri Naber? 3.874 izlenme - 1 yıl önce Yurtdışı sevicileri her yerde. Artık onlara bir cevap vermek gerekir.
Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) 04:10
Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) 5.040 izlenme - 3 yıl önce Hakan Altun - Aşk Büfe (2015 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Başarılı sanatçı Hakan Altun 2015 yılında bomba gibi bir albümle dönüyor. Slow aşk şarkılarının vazgeçilmez adamı sesiyle insanı büyüleyen ve duygulandırmayı başaran sanatçı bu albümle de genç aşıkların vazgeçemeyeceği ve dillerinden düşüremeyeceği süper şarkıları var. Aşk lütfen gel albümüne ismini verdiği ve çıkış şarkısı olan aşk lütfen gel şarkısı bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Albümdeki Şarkılar: Hakan Altun – Aşk Lütfen Gel Hakan Altun – Ufak Bir Radyo Hakan Altun – Çözemedim Hakan Altun – Aşk Bahçemsin Hakan Altun – Faili Sevdam Hakan Altun – Nefsi Müdaafa Hakan Altun – Yıkıla Yıkıla Hakan Altun – Dönmelisin Hakan Altun – Aşk Büfe Hakan Altun – Aşk Şehitleri Hakan Altun – Paylaşmak İstiyorum Hakan Altun – Nihayetinde Hakan Altun – Yürek Yaralı
Yalnız Yasin ve Yalnız Rifat 04:29
Yalnız Yasin ve Yalnız Rifat 1.153 izlenme - 8 ay önce Kim onlar kadar "yalnız" hissedebilir ki? Kronik yalnızlar Yasin ve Rifat'in içlerini döktüğü serinin ilk videosu. Adeta bir Alkislarla Yasiyorum yansimasi.
Sezen Aksu'nun Patates Aşkı 11:54
Sezen Aksu'nun Patates Aşkı 2.560 izlenme - 1 yıl önce Patatesi çok seven Sezen tüm işvesini kullanır.Sezen Aksu'yu tüm doğallığıyla yakalayabileceğiniz tek şaka.
Cem Yılmaz - Açık Büfe 02:40
Cem Yılmaz - Açık Büfe 5.899 izlenme - 5 yıl önce Biteceeek
Pişkin hırsız kameraya yakalandı 02:15
Pişkin hırsız kameraya yakalandı 2.372 izlenme - 4 yıl önce Bursa’da bir büfe, güvenlik kamerası takıldığı günün ertesi soyuldu. Zanlının hırsızlık yaparken rahat hareketleri ve büfeyi tekrar kilitlemesi bu kadarına da "pes" dedirtti
Kızgın Yağa El Daldırmak 00:33
Kızgın Yağa El Daldırmak 1.562 izlenme - 3 yıl önce Hindistan'da olduğunu düşündüğüm büfeci amca, maşallah soğuk suya elini daldırır gibi kızgın yağa elini daldırıp ürünleri topluyor. Eli demirden sanırım. Yada adam ucube...
Cem Yılmaz | Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz | Açık büfe 1.846 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Papatya Cafe Orhanlı Kasabası 01:47
Papatya Cafe Orhanlı Kasabası 3.038 izlenme - 10 yıl önce niğde orhanlı kasabası açık büfe satışı herkesi bekliğoruz hakan yılmaz papatya cafe
Amansız Övücüler - Memurluk 02:26
Amansız Övücüler - Memurluk 656 izlenme - 1 yıl önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta "Memurluk"u övüyor! Mizahta en yeni tatlar için Açık Büfe kanalına abone olmayı unutma.
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 01:59
Mabel Matiz Sesi Nasıl Çıkarılır? 310 izlenme - 12 ay önce kek tarifi bile bu kadar kolay verilemezken, yusuf karşimiz mabel olmayı öğretmiş bizlere. kız arkadaşınıza mabel taklidiyle sırnaşıp, şapşallık üzerinden onun aklını başından alabilirsiniz. faydalı bir içerik!
tarzan rıfkı - büfe önü 00:28
tarzan rıfkı - büfe önü 2.422 izlenme - 10 yıl önce
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 06:49
Amansız Övücüler - Cemal Süreya 355 izlenme - 1 yıl önce Amansız Övücüler Oktay ve Tuna bu hafta şair Cemal Süreya'yı övüyor, Açık Büfe'de romantizm rüzgarları esiyor!..
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 03:57
Amansız Övücüler - İngiliz Mizahı 475 izlenme - 2 yıl önce Kalt'tan tanıdığımız ekip Amaçsız Övücüler ile karşımızdalar. İzliyoruz efenim.
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 01:29
Pakistan'da Açık Büfe Yemekli Düğün 465 izlenme - 2 yıl önce Pakistan düğününde açık büfe verilen yemekte yaşanan izdihamın çüşş dedirten görüntüleridir arkadaşlar.
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 00:17
Açık Büfeden Yemek Alma Stilinde Köklü Bir Değişiklik Yapan Adam 456 izlenme - 2 yıl önce Açık büfe yemek yemeği eminiz ki hepiniz seviyorsunuzdur. Zaten neden sevilmesin ki? Sınırsız ve karman çorman yemek yemek değil mi açık büfeler... Buradaki adamımız da bu stili biraz değiştirerek tıka basa yemenin sınırlarını nasıl zorlayabileceğimizi bizlere gösterdi.
Büfeye Ateş Açmaya Çalışırken Silahı Tutukluk Yapan Zanlı Kamerada 01:39
Büfeye Ateş Açmaya Çalışırken Silahı Tutukluk Yapan Zanlı Kamerada 9 izlenme - 3 hafta önce Büfeye ateş açmaya çalışırken silahı tutukluk yapan zanlı kameradaİSTANBUL - Kadıköy'de bir büfeye ateş açmaya çalışan zanlı, güvenlik kameralarına yakalandı.
Kahvaltı Keyfi 04:58
Kahvaltı Keyfi 790 izlenme - 8 yıl önce cemil usta köfte balık'ta açık büfe kahvaltı keyfi
Çavdırlı Deli Omar (Yurtseven Büfe) 03:48
Çavdırlı Deli Omar (Yurtseven Büfe) 470 izlenme - 9 yıl önce
Cem Yılmaz - Açık büfe 03:42
Cem Yılmaz - Açık büfe 412 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - CM101MMXI FUNDAMENTALS Gösterisinden "Açık büfe" bölümü.
Mazhar Alanson Sosisli Yiyor 01:25
Mazhar Alanson Sosisli Yiyor 272 izlenme - 3 yıl önce Bazen sanat bu işe yarar. Saçma da olsa , anlamsız da olsa , algıda seçicidir , seçici geçirgendir. Sizi bir filmin bir sahnesine götürür belki. Ya da bilinçaltınızın en derinliklerine. Bahsi geçen video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/25920/andy-warhol-hamburger-yiyor
Rumeli Marmaris Büfe Çalışanlarının Müşterileri Servis Etmesi 02:43
Rumeli Marmaris Büfe Çalışanlarının Müşterileri Servis Etmesi 278 izlenme - 3 yıl önce Videoyu çeken arkadaşın notu şu şekilde: "Arkadaşlar bugün şişli yürüyüşünde polis DİSK'e müdahale ettiği sırada RUMELİ MARMARİS büfede yemek yiyordum. Polis Rumeli caddesinin başına gaz bombası attı ve polisin arkasından AKPliler taşlarla çıkıp eylemcileri dövmeye ve taşlamaya başladı. Bu sırada telefonumla çok belli etmeden çekmeye başladım. Büfenin önü göstericileri taşlayan AKPliler ile doldu. Bu sırada büfede 5 kişiyiz 4'ü bayan. Taş atmayın diye bağırdık fakat kimseyi dinledikleri yok ve esnafda onları destekliyor. Bizi tehdit etmeye başladılar '' Aşşağıya inin bakalım ne oluyor '' gibi laflarla. bizde büfenin içinde olduğumuz için kendimizi bir nebze rahat hissediyoruz. Fakat sonra büfenin sahibi bütün çalışanlarına bizi dışarı atmasını emretti. Yukarısı bizi atmaya çalışan elemanlar, aşşağısı bizi bekleyen taşlı AKPliler... Büfenin çalışanları bize saldırmaya başladı. Masadaki bardakları tabakları fırlatmaya başladı, yüzü daha sonra belli oluyor. Bizi resmen linç etmek için bekleyen AKPlilerin eline verdiler ! Daha sonra biz çıkarken AKPli taşlayan grup protestoculara doğru saldırmış ve büfenin önü sakindi, linç edilmekten zor kurtulduk..."
Adana'da Büfeye Silahlı Saldırı: 1 Ölü 03:34
Adana'da Büfeye Silahlı Saldırı: 1 Ölü 57 izlenme - 9 ay önce Adana'da büfeye silahlı saldırı: 1 ölü Cinayetin tek görgü tanığı küçük bir çocukADANA - Adana'da, bir büfeye düzenlenen silahlı saldırıda iş yeri işletmecisi hayatını kaybetti.
Şakirt Mahallesi 05:17
Şakirt Mahallesi 221 izlenme - 3 yıl önce Bir vatandaşımız van'da dini bütün bir mahalleye alkol satma amaçlı büfe açmaya karar verir. Açılması durumunda doğacak sonuçları dinliyoruz mahalleliden.