Hoşgeldiniz!

büfeci

Büfeci Kayu 00:55
Büfeci Kayu 1.953 izlenme - 3 yıl önce Çizgi film kahramanları arasında beğeni ile izlenen ve oyunlarının çok oynandığı kahramanımız kayu bu kezde büfede lezzetli yiycekleri ve içecekleri ile istenilen siparişleri müşterilere uluşatırmalıdır. Başla butonuna tıklayarak büfeci kayu oyununa girebilirsiniz. Daha sonra farenizi kontrol ederek oyun ekranının yukarısında bulunan resimdeki yiyecekleri hazırlamalısınız. Siparişi hazırladıktan sonra tepsiye bir defa tık yapmanız yeterli olacaktır. Doğru siparişi yaptığınızda ise oyunda başarılı olacak ve yüksek puanlar kazanacaksınız. İyi eğlenceler dileriz.. http://www.oyunskor.com/bufecikayu.htm, http://www.youtube.com/watch?v=FoMViecJFSs
beyaz dişi 00:49
beyaz dişi 1.585 izlenme - 9 yıl önce büfeci korhan'ın beyaz dişisi
Çıplak Büfeci 01:50
Çıplak Büfeci 909 izlenme - 9 yıl önce çıplak büfeci
Çavdırlı Deli Omar (Yurtseven Büfe) 03:48
Çavdırlı Deli Omar (Yurtseven Büfe) 474 izlenme - 9 yıl önce
Paralı Adres Tarifi 03:32
Paralı Adres Tarifi 190 izlenme - 3 yıl önce İşlek bir caddede büfesi ve bilgisayara merakı olan büfeci arkadaşımız kendince köşeye gizli kamera yerleştirip adres soranlardan bayram münasebetiyle P indirimle ücret talep ediyor,her tekrarladığı adres başına para kazanıyor.Büfecimizin bir yabancının adres sorduktan sonra parasını iade edip ülkemiz büfecilerin şerefini kurtarmasını alkışlıyor ancak genç çiftten de para aldığı için her yerinden öpüyoruz.
Hassas Büfeci 01:19
Hassas Büfeci 45 izlenme - 3 yıl önce Senaryoda yer yer mantık hataları mevcut , ancak büfenin camına yapıştırılan ''şarap 5 ytl'' gibi ufak detaylara dikkat edilmiş olması takdire değer. Nietzsche tarzı bıyıklarından eski tüfek solcu olduğu hemen anlaşılan,ve muhtemelen gece gündüz 5 ytl'lik şaraplardan (bkz:köpeköldüren) içen abimiz büfeci rolünün hakkını veriyor,ancak yaşından ufak gösteren genç adam rolündeki çam yarması tek kelimeyle bir fiyasko olmuş.Hürriyet gazetesinin gönüllü muhabir konsepti içerisinde kendince halkın sesi olmayı hedeflemiş amatör bir muhabirin kolpa haberi ile yayınımız devam ediyor.