Hoşgeldiniz!

buffalo

Aslanı Boynuzlarıyla Uçuran Buffalo 01:21
Aslanı Boynuzlarıyla Uçuran Buffalo 364.438 izlenme - 4 yıl önce Aslanı Boynuzuna Taktığı Gibi Uçurdu. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Aslanı Perişan Eden Buffalo 07:51
Aslanı Perişan Eden Buffalo 7.514 izlenme - 1 ay önce Zambiya'da bulunan South Luangwa National Park'ta en öfkeli mandalardan olan buffalo ve ezeli düşmanı aslan karşı karşıya gelmiş. Buffalo'nun Aslanı perişan ettiğ anlar safari yapan turist kamerasına böyle yansımış.
Buffaloya Saldıran Aslanın Hazin Sonu 01:02
Buffaloya Saldıran Aslanın Hazin Sonu 229.795 izlenme - 4 yıl önce buffalo'ya saldıran aslanı bekleyen sürpriz. tam avını ele geçirdi derken buffalonun sürü arkadaşları onu kurtarıyor.
Aslan Sürüsü  Buffalo Sürüsüne Karşı 01:13
Aslan Sürüsü Buffalo Sürüsüne Karşı 1.686 izlenme - 2 hafta önce Aslan sürüsü ve buffalo sürüsünden nefes kesen kapışma görüntüleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aslan büyük bir buffalo'ya karşı 01:21
Aslan büyük bir buffalo'ya karşı 71.779 izlenme - 4 yıl önce Büyük bir buffalo'yu öldürmeye çalışan aslanın inanılmaz mücadelesi.
Buffaloyu Paylaşamayan Aslanların Feci Kavgası ve Sürpriz Son 02:18
Buffaloyu Paylaşamayan Aslanların Feci Kavgası ve Sürpriz Son 18.879 izlenme - 1 yıl önce Her zamanki gibi avlarına çıkan aslan sürüsü buffaloyu köşeye sıkıştırıp afiyetle yerken sonradan gelen bir aslan muzurluk yapıp ortamın içine edip kavga çıkartıyor
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 01:18
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 49.942 izlenme - 4 yıl önce Avcıların işi doğada her zaman tıkır tıkır işlemez. Evrimsel süreçte avcılar kadar, avlar da beceriler edinmişlerdir. Bunlar genellikle kaçmak, güçlü vücutlar, atiklik, vs. olsa da, kimi zaman boynuzlar gibi uzuvları sayesinde avcıları alt edebilecekleri fırsatlar da edinirler. Bu videoda da bir bizon sürüsü arasında kalan aslanın başına gelenleri izleyeceğiz. İyi seyirler.
Aslana Saldıran Buffalo 01:07
Aslana Saldıran Buffalo 3.932 izlenme - 4 ay önce Güney Afrika'da bulunan Kruger Ulusal Parkında bufallo'nun açlıktan zayıf düşmüş dişi aslana saldırması safari yapan turistlerin kamerasına böyle yansımış.
Yavrusunu Aslan Saldırısından Koruyan Anne Buffalo 00:24
Yavrusunu Aslan Saldırısından Koruyan Anne Buffalo 30.356 izlenme - 4 yıl önce Yavrusunu Aslanların Saldırısından Koruyan Anne Buffalo
Yeni Doğan Çift Başlı Buffalo 00:45
Yeni Doğan Çift Başlı Buffalo 1.580 izlenme - 7 ay önce Pakistan'dan gelen görüntüde bir çiftlikte bir mandanın doğurduğu çift başlı buffaloyu izlicez.Doğuran mandanın psikolojisini bozmuşlar çift başlı doğması entresan
Haluk Bilginer - Buffalo Soldiers (2001) 01:26
Haluk Bilginer - Buffalo Soldiers (2001) 1.929 izlenme - 7 ay önce Efendim Haluk Bilginer'in 2001 yılında çekilen Buffalo Soldiers adlı filmindeki rolünü göreceğiz. İzleyelim...
aslanların müthiş buffalo avı 02:11
aslanların müthiş buffalo avı 12.284 izlenme - 6 yıl önce tokatlı salih
Aslanlar Tarafından Yakalanan Buffalonun Yaşam Mücadelesi 01:31
Aslanlar Tarafından Yakalanan Buffalonun Yaşam Mücadelesi 6.897 izlenme - 2 yıl önce Aslanların peşini bırakmakta hiç niyetlerinin olmadığı buffalo yaşam mücadelesini kazanmanın peşinde. Sürekli olarak ısırılan hayvan güçsüz düşmeden önce ise son darbesini vurarak aslanı uzaklaştırdı.
The White Buffalo - Come Join The Murder (Sons Of Anarchy - Finale Song) 07:09
The White Buffalo - Come Join The Murder (Sons Of Anarchy - Finale Song) 6.144 izlenme - 3 yıl önce (Sons Of Anarchy Season 7 Episode 13)
Komodo Ejderinin Zehirinin Buffaloya Etkisi 04:41
Komodo Ejderinin Zehirinin Buffaloya Etkisi 3.656 izlenme - 4 yıl önce komodo ejderinin ağzındaki bakteriler dünyadaki etkili zehirlerden bir tanesi. vahşi doğada komodo ejderinin zehirinin buffola üzerindeki etkisini görelim
Bir Buffalo 20 Aslana Karşı 07:18
Bir Buffalo 20 Aslana Karşı 2.172 izlenme - 2 yıl önce Bir buffalo 20 aslana karşı ne yapabilir HAYVANLAR ALEMİ Haber 7 TV "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 3.485 izlenme - 3 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
Bob Marley - Buffalo Soldier 04:12
Bob Marley - Buffalo Soldier 4.869 izlenme - 7 yıl önce
Buffalo '66 - Christina Ricci Dans Sahnesi 02:25
Buffalo '66 - Christina Ricci Dans Sahnesi 2.125 izlenme - 2 yıl önce Vincent Gallo'nun hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmenliğini yaptığı 1998 yapımı Bağımsız Sinema'nın nadide çiçeklerinden Buffalo '66 filmindeyiz. Baş rolü Vincent Abi ile paylaşan Christina Ricci bowling salonunda dans ediyor ve dünya iki dakikalığına güzelleşiyor.
Dev Timsah Şaşkına Çevirdi 00:59
Dev Timsah Şaşkına Çevirdi 1.843 izlenme - 2 yıl önce ABD Florida eyaletinde yer alan Buffalo Creek Golf Club'de görüntülenen dev timsah görenleri hayrete düşürdü.
Aslanı Uçuran Bufalo 00:27
Aslanı Uçuran Bufalo 2.682 izlenme - 4 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırıda bufalo aslanı havalarda uçuruyor
Yavru Buffaloyu Öldüren Aslanlara Sürü Saldırdı 03:07
Yavru Buffaloyu Öldüren Aslanlara Sürü Saldırdı 1.329 izlenme - 4 yıl önce Aslanlar yavru buffaloyu sürüden kaptı. Geriye dönen buffalolar yavru buffaloyu ölü kurtardı. Buffalolar aslanlara saldırdı, aslanlar paçayı zor kurtardı. Vahşi Afrika'da sık sık karşılaşan ve genellikle de savaşı kazanan aslanlar bu kez yakayı zor kurtardı. Bir Buffalo sürüsüne saldıran aslanlar sürüdeki yavru buffaloyu yakaladı. BUFFALO SÜRÜSÜ ASLANLARA SALDIRDI Aslanların elinde Buffalo olduğunu gören sürü zavallı yavruyu kurtarmak için geri döndü. Bu arada buffaloların geldiğini gören aslan sürüsü buffaloyu canlı canlı parçaladı. Yavru buffaloyu ölü kurtaran sürü aslanlara saldırdı. DİĞER SİTELER BU HABERİ NASIL YAYINLADI? Yavru Buffaloyu Öldüren Aslanlara Sürü Saldırdı Aslanlar yavru buffaloyu sürüden kaptı. Geriye dönen buffalolar yavru buffaloyu ölü kurtardı. -
Buffaloya Elini Verip Kolunu Kaptıran Kadın 00:30
Buffaloya Elini Verip Kolunu Kaptıran Kadın 1.733 izlenme - 3 yıl önce Başlık tamamen mecazi anlamda olmakla birlikte, yiyecek uzattığı buffalonun daha sonra fazlası için kafasını arabanın içine sokup dilini uzatmasından pekte hoşlaşmayan kadını izliyoruz.
Filin Buffalo Korkusu 00:17
Filin Buffalo Korkusu 1.338 izlenme - 4 yıl önce Filin buffalo korkusu
Feci Yaralanan Aslanı Kurtarmak (+16) 01:49
Feci Yaralanan Aslanı Kurtarmak (+16) 1.433 izlenme - 4 yıl önce (Derin yara içerir +16) Buffalo saldırısına uğrayan aslan bel kısmından feci biçimde yaralanıyor. Belgesel ekibi tarafından fark edilen aslanı, veterinerler yakalayıp yarası dikilip tedavi ediliyor.
bob marley - buffalo soldier 04:27
bob marley - buffalo soldier 2.403 izlenme - 8 yıl önce
Beyaz Bufalo (The White Buffalo) fragmanı 01:50
Beyaz Bufalo (The White Buffalo) fragmanı 1.225 izlenme - 5 yıl önce 1977 yapımı Beyaz Bufalo filminin fragmanı
Aslanlar Tarafından Yakalanan Buffalonun Yaşam Mücadelesi 01:31
Aslanlar Tarafından Yakalanan Buffalonun Yaşam Mücadelesi 449 izlenme - 2 yıl önce Aslanların peşini bırakmakta hiç niyetlerinin olmadığı buffalo yaşam mücadelesini kazanmanın peşinde. Sürekli olarak ısırılan hayvan güçsüz düşmeden önce ise son darbesini vurarak aslanı uzaklaştırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Buffalo Küçük Fili Korkuttu 01:35
Buffalo Küçük Fili Korkuttu 607 izlenme - 4 yıl önce Fili Korkutan Buffalo
Timsah'ı Havada İki Kez Boynuzladı! 00:58
Timsah'ı Havada İki Kez Boynuzladı! 1.151 izlenme - 5 yıl önce Afrikalı kamera operatörünün çektiği görüntülerde bir buffalo timsaha havada iki kez vurarak ağır yaralıyor.