Hoşgeldiniz!

buffalo

Aslanı Boynuzlarıyla Uçuran Buffalo 01:21
Aslanı Boynuzlarıyla Uçuran Buffalo 363.236 izlenme - 4 yıl önce Aslanı Boynuzuna Taktığı Gibi Uçurdu. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Buffaloya Saldıran Aslanın Hazin Sonu 01:02
Buffaloya Saldıran Aslanın Hazin Sonu 217.005 izlenme - 3 yıl önce buffalo'ya saldıran aslanı bekleyen sürpriz. tam avını ele geçirdi derken buffalonun sürü arkadaşları onu kurtarıyor.
Aslan büyük bir buffalo'ya karşı 01:21
Aslan büyük bir buffalo'ya karşı 70.867 izlenme - 3 yıl önce Büyük bir buffalo'yu öldürmeye çalışan aslanın inanılmaz mücadelesi.
Buffaloyu Paylaşamayan Aslanların Feci Kavgası ve Sürpriz Son 02:18
Buffaloyu Paylaşamayan Aslanların Feci Kavgası ve Sürpriz Son 14.155 izlenme - 8 ay önce Her zamanki gibi avlarına çıkan aslan sürüsü buffaloyu köşeye sıkıştırıp afiyetle yerken sonradan gelen bir aslan muzurluk yapıp ortamın içine edip kavga çıkartıyor
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 01:18
Bizonlar Tarafından Paramparça Edilen Aslan 47.703 izlenme - 3 yıl önce Avcıların işi doğada her zaman tıkır tıkır işlemez. Evrimsel süreçte avcılar kadar, avlar da beceriler edinmişlerdir. Bunlar genellikle kaçmak, güçlü vücutlar, atiklik, vs. olsa da, kimi zaman boynuzlar gibi uzuvları sayesinde avcıları alt edebilecekleri fırsatlar da edinirler. Bu videoda da bir bizon sürüsü arasında kalan aslanın başına gelenleri izleyeceğiz. İyi seyirler.
Yavrusunu Aslan Saldırısından Koruyan Anne Buffalo 00:24
Yavrusunu Aslan Saldırısından Koruyan Anne Buffalo 29.676 izlenme - 3 yıl önce Yavrusunu Aslanların Saldırısından Koruyan Anne Buffalo
Aslanlar Tarafından Yakalanan Buffalonun Yaşam Mücadelesi 01:31
Aslanlar Tarafından Yakalanan Buffalonun Yaşam Mücadelesi 6.356 izlenme - 1 yıl önce Aslanların peşini bırakmakta hiç niyetlerinin olmadığı buffalo yaşam mücadelesini kazanmanın peşinde. Sürekli olarak ısırılan hayvan güçsüz düşmeden önce ise son darbesini vurarak aslanı uzaklaştırdı.
The White Buffalo - Come Join The Murder (Sons Of Anarchy - Finale Song) 07:09
The White Buffalo - Come Join The Murder (Sons Of Anarchy - Finale Song) 5.903 izlenme - 3 yıl önce (Sons Of Anarchy Season 7 Episode 13)
aslanların müthiş buffalo avı 02:11
aslanların müthiş buffalo avı 11.977 izlenme - 6 yıl önce tokatlı salih
Buffalo '66 - Christina Ricci Dans Sahnesi 02:25
Buffalo '66 - Christina Ricci Dans Sahnesi 2.056 izlenme - 11 ay önce Vincent Gallo'nun hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmenliğini yaptığı 1998 yapımı Bağımsız Sinema'nın nadide çiçeklerinden Buffalo '66 filmindeyiz. Baş rolü Vincent Abi ile paylaşan Christina Ricci bowling salonunda dans ediyor ve dünya iki dakikalığına güzelleşiyor.
Bir Buffalo 20 Aslana Karşı 07:18
Bir Buffalo 20 Aslana Karşı 2.065 izlenme - 2 yıl önce Bir buffalo 20 aslana karşı ne yapabilir HAYVANLAR ALEMİ Haber 7 TV "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Komodo Ejderinin Zehirinin Buffaloya Etkisi 04:41
Komodo Ejderinin Zehirinin Buffaloya Etkisi 3.406 izlenme - 3 yıl önce komodo ejderinin ağzındaki bakteriler dünyadaki etkili zehirlerden bir tanesi. vahşi doğada komodo ejderinin zehirinin buffola üzerindeki etkisini görelim
Dev Timsah Şaşkına Çevirdi 00:59
Dev Timsah Şaşkına Çevirdi 1.800 izlenme - 1 yıl önce ABD Florida eyaletinde yer alan Buffalo Creek Golf Club'de görüntülenen dev timsah görenleri hayrete düşürdü.
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 2.452 izlenme - 2 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
Bob Marley - Buffalo Soldier 04:12
Bob Marley - Buffalo Soldier 4.841 izlenme - 7 yıl önce
Aslanı Uçuran Bufalo 00:27
Aslanı Uçuran Bufalo 2.656 izlenme - 4 yıl önce Kameralara yansıyan inanılmaz saldırıda bufalo aslanı havalarda uçuruyor
Buffaloya Elini Verip Kolunu Kaptıran Kadın 00:30
Buffaloya Elini Verip Kolunu Kaptıran Kadın 1.722 izlenme - 2 yıl önce Başlık tamamen mecazi anlamda olmakla birlikte, yiyecek uzattığı buffalonun daha sonra fazlası için kafasını arabanın içine sokup dilini uzatmasından pekte hoşlaşmayan kadını izliyoruz.
Yavru Buffaloyu Öldüren Aslanlara Sürü Saldırdı 03:07
Yavru Buffaloyu Öldüren Aslanlara Sürü Saldırdı 1.237 izlenme - 3 yıl önce Aslanlar yavru buffaloyu sürüden kaptı. Geriye dönen buffalolar yavru buffaloyu ölü kurtardı. Buffalolar aslanlara saldırdı, aslanlar paçayı zor kurtardı. Vahşi Afrika'da sık sık karşılaşan ve genellikle de savaşı kazanan aslanlar bu kez yakayı zor kurtardı. Bir Buffalo sürüsüne saldıran aslanlar sürüdeki yavru buffaloyu yakaladı. BUFFALO SÜRÜSÜ ASLANLARA SALDIRDI Aslanların elinde Buffalo olduğunu gören sürü zavallı yavruyu kurtarmak için geri döndü. Bu arada buffaloların geldiğini gören aslan sürüsü buffaloyu canlı canlı parçaladı. Yavru buffaloyu ölü kurtaran sürü aslanlara saldırdı. DİĞER SİTELER BU HABERİ NASIL YAYINLADI? Yavru Buffaloyu Öldüren Aslanlara Sürü Saldırdı Aslanlar yavru buffaloyu sürüden kaptı. Geriye dönen buffalolar yavru buffaloyu ölü kurtardı. -
Filin Buffalo Korkusu 00:17
Filin Buffalo Korkusu 1.337 izlenme - 4 yıl önce Filin buffalo korkusu
Feci Yaralanan Aslanı Kurtarmak (+16) 01:49
Feci Yaralanan Aslanı Kurtarmak (+16) 1.359 izlenme - 3 yıl önce (Derin yara içerir +16) Buffalo saldırısına uğrayan aslan bel kısmından feci biçimde yaralanıyor. Belgesel ekibi tarafından fark edilen aslanı, veterinerler yakalayıp yarası dikilip tedavi ediliyor.
bob marley - buffalo soldier 04:27
bob marley - buffalo soldier 2.400 izlenme - 7 yıl önce
Aslanlar Tarafından Yakalanan Buffalonun Yaşam Mücadelesi 01:31
Aslanlar Tarafından Yakalanan Buffalonun Yaşam Mücadelesi 407 izlenme - 1 yıl önce Aslanların peşini bırakmakta hiç niyetlerinin olmadığı buffalo yaşam mücadelesini kazanmanın peşinde. Sürekli olarak ısırılan hayvan güçsüz düşmeden önce ise son darbesini vurarak aslanı uzaklaştırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Buffalo Küçük Fili Korkuttu 01:35
Buffalo Küçük Fili Korkuttu 606 izlenme - 4 yıl önce Fili Korkutan Buffalo
Timsah'ı Havada İki Kez Boynuzladı! 00:58
Timsah'ı Havada İki Kez Boynuzladı! 1.141 izlenme - 4 yıl önce Afrikalı kamera operatörünün çektiği görüntülerde bir buffalo timsaha havada iki kez vurarak ağır yaralıyor.
The White Buffalo - The House of The Rising Sun 05:21
The White Buffalo - The House of The Rising Sun 607 izlenme - 2 yıl önce sesi ile kendini sigara aşık eden tarzdan bir dizi müziği. böyle dolgun sesler daha dünya da kaç kişide var acaba. dinlerken sigara yakmamak elde değil. dinledikçe bir daha dinleyesi geliyor insanın. afiyetler olsun.
Aslandan İntikam Alan Buffalo Sürüsü 00:43
Aslandan İntikam Alan Buffalo Sürüsü 788 izlenme - 3 yıl önce Bir ağaçta kıstırdıkları aslanı linç edip intikam alan buffalo sürüsü.
Beyaz Bufalo (The White Buffalo) fragmanı 01:50
Beyaz Bufalo (The White Buffalo) fragmanı 1.011 izlenme - 4 yıl önce 1977 yapımı Beyaz Bufalo filminin fragmanı
Bir Buffalo 20 Aslana Karşı Ne Yapabilir 07:18
Bir Buffalo 20 Aslana Karşı Ne Yapabilir 348 izlenme - 3 yıl önce Eğlenceli Videolar, Komik Videolar, Enteresan Videolar, Komedi Videoları, Kamera Şakaları, İlginç Videolar,dehşet Videolar, Dehşet Verici Videolar,inanılmaz ...
The White Buffalo - Oh Darlin' What Have I Done 04:02
The White Buffalo - Oh Darlin' What Have I Done 325 izlenme - 2 yıl önce Sons of Anarchy'nşn 6.sezonunun 10.bölümünde rastlayabileceğiniz bu muhteşem şarkının sitede olmadığını görünce dayanamadım ve yükledim. Çok severim, çok içli şarkıdır..
buffalo soldiers 01:23
buffalo soldiers 688 izlenme - 6 yıl önce 89 yılında berlin duvarı'nın yıkılmak üzere olduğu zamanlar. batı almanyada stuttgartın dışında theodore roosevelt askeri üssünde 317. levazım taburundayız. tabur komutanı wallace berman'ın sekreteri uzman ray elwood askeri görevinin dışında çalıntı mal ticareti yapmaktadır. aralarına idealist bir başçavuşun gelmesiyle birlikte özellikle elwood'un yaşamında tüm dengeler alt üst olacaktır...