Hoşgeldiniz!

Bükey Videoları

Yılmaz Güney - Baba Orjinal Film Müziği 03:32
Yılmaz Güney - Baba Orjinal Film Müziği 877 izlenme - 2 yıl önce 1971 yapımı yönetmenliğini Yılmaz Güneyin yaptığı baba filminin Metin Bükey e ait orjinal film müziğini alkışlarınıza sunuyorum. Film müziğinin sonradan uyarlanmış halini aşağıda bulabilirsiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8350/yilmaz-guney---baba-soundtrack
Turist Ömer - Sadri Alışık (1964 - 90 dk) 01:29:44
Turist Ömer - Sadri Alışık (1964 - 90 dk) 1.609 izlenme - 2 yıl önce Turist Ömer ilk kez Hulki Saner tarafından çekilen Helal Olsun Ali Abi (1963) filminde göründü. Bahsi geçen filmde bir tiyatro başrol oyuncusunun arkadaşını canlandırıyordu. Karakter izleyiciler tarafından o kadar sevildi ki, Sadri Alışık'ın başrolünü oynadığı Turist Ömer filmleri çekilmiştir. İşte izleyeceğiniz film bu serinin ilk ve en özel olanıdır. İstanbul trafiğiyle kendi has şarkısıyla girizgah yapan Turist Ömer seyircinin gönlündeki tahta oturacaktır. Turist Ömer (1964) Tür: Komedi, Macera Süre: 90 dk Yönetmen: Hulki Saner, Senaryo Yazarı: Hulki Saner, Erdoğan Tünaş Yapımcı: Hulki Saner, Müzik: Metin Bükey, Görüntü Yönetmeni: Kriton İlyadis Oyuncular: Sadri Alışık, Çolpan İlhan, Vahi Öz, Mualla Sürer, Mehmet Ali Akpınar, Nurlan San, Benan Öz, Gülbin Eray, Eşref Vural, Hakkı Kıvanç, Zeki Tüney, Haydar Karaer, Haluk Orçun, Yaşar Şener, Nuri Tuğ, Nubar Kamçılı, Bedri Çavuşoğlu, Levent Haskan, Kemal Ergüvenç (Mehmet Ali Akpınar Seslendirmesi), Ayşegül Devrim (Nurlan San Seslendirmesi), Suna Pekuysal(Benan Öz Seslendirmesi), Erdoğan Esenboğa(Zeki Tüney Seslendirmesi), Birsen Kaplangı
Dostum Dostum 03:12
Dostum Dostum 1.398 izlenme - 7 yıl önce hasan bükey-dostum dostum
Beyaz Giyme 03:28
Beyaz Giyme 1.154 izlenme - 7 yıl önce hasan bükey-beyaz giyme söz olur
Muz ile Evrimi Çürütmek (Eski ve Yeni Yorum) 02:32
Muz ile Evrimi Çürütmek (Eski ve Yeni Yorum) 217 izlenme - 2 yıl önce Evrimciler olarak buna nasıl yanıt vereceğiz bilemiyorum. Hayretler içindeyim. Özellikle yeni yorumu dikkatle izlemeliyiz.
İlginç Dinozor İllüzyonu 01:28
İlginç Dinozor İllüzyonu 86 izlenme - 2 yıl önce Tüm illüzyonların en basitlerinden biri olan bu numara, en ikna edici ve esrarengiz yanılsamalar arasında yer alıyor.
Uçan Daireler İstanbul'da (1955 - 66 dk) 01:06:09
Uçan Daireler İstanbul'da (1955 - 66 dk) 196 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen: Orhan Erçin Senaryo Yazarı: Orhan Erçin Yapımcı: Özdemir Birsel Müzik: Metin Bükey Görüntü Yönetmeni: Lazar Yazıcıoğlu Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi, Fantastik Süre: 66 dk Oyuncular: Özcan Tekgül, Halide Pişkin, Türkan Şamil, Zeki Alpan, Zafer Önen, Deniz Tanyeli, Semiramis Göze, Orhan Erçin, Sadri Karan, Turgut Pasiner, Hakkı Ruşen, Akif Maden, Mirella Monro, Kadri Şenkal, Özdemir Asaf Konusu: Bir söyleşi de, Merhume Ö.Tekgül bu filmden utandığını, Z.Önen ise bahsetmek bile istemediğini belirtmiş.İlk olarak 1947'lerde çıkan ufo söylentilerinden ilham alınmış. Zamanının çok ötesinde bir yapımdır. İnsanları donduracak bir teknolojiden de haberleri var. Hataları, filmi dar mı dar bir alana sığdırmalarıdır. Koca arayan "Yalnız Kalpler Kulübü"nün üyeleri; Nereden bulmuşlar o ilginç tipleri ! Bir ilginçlik de Ufo'nun cihazlarından biri;İsmi "Erkek Bulma Aleti". Kim akıl ettiyse bin yaşasın ! Özetle,film kendini ilgiyle izlettiriyor,hem de sıkmadan. Tek kelimeyle de sinemamızın kült filmlerinden biridir. (Alıntıdır, 26.11.11 Zafer ALGAN)
Nem Kaldı 04:27
Nem Kaldı 253 izlenme - 7 yıl önce hasan bükey-nem kaldı