Hoşgeldiniz!

Bükülme Testi

İphone 6 Ve Rakiplerinin Bükülme Testi 03:35
İphone 6 Ve Rakiplerinin Bükülme Testi 46.503 izlenme - 3 yıl önce Bekijk de review van de iPhone 6 en 6 Plus: http://www.consumentenbond.nl/test/elektronica-communicatie/telefonie/mobiele-telefoons/apple-iphone-6-en-iphone-...
Apple Store'da İphone 6 Plus Bükmeye Çalışan İnsanlar 04:56
Apple Store'da İphone 6 Plus Bükmeye Çalışan İnsanlar 23.166 izlenme - 3 yıl önce Kids Bending an iPhone 6 plus IN APPLE STORE! Cudy, "I am a trickshotter only", aged 15, and friend Danny, film themselves bending iPhones in an Apple Store ...
Samsung Galaxy Note 4 Bükülme Testi 01:55
Samsung Galaxy Note 4 Bükülme Testi 11.865 izlenme - 3 yıl önce Galaxy Note 4'ün bükülme videosuyla ilgili detaylara indiğimizde, aslen Apple ve Samsung'un benzer test metodolojisine sahip olduğunu ...
İphone 7 Ve Samsung Galaxy S8 Bükülme Testinde 05:11
İphone 7 Ve Samsung Galaxy S8 Bükülme Testinde 1.031 izlenme - 11 ay önce Samsung Galaxy S8 Plus ve iPhone 7 Plus telefonları bükülme testinden geçiyor. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Samsung Galaxy Note 4 Bakın Nasıl Bükülüyor 02:30
Samsung Galaxy Note 4 Bakın Nasıl Bükülüyor 736 izlenme - 3 yıl önce iPhone 6 Plus'tan sonra bu sefer Samsung'un bükülmesi de kameralara yansırken, video sosyal medyada fenomen oldu.
Bükülen İphone 6 Nasıl Tamir Edilir? 03:48
Bükülen İphone 6 Nasıl Tamir Edilir? 245 izlenme - 3 yıl önce Son gunlerde iPhone 6 Plus ile gundeme gelen telefonun bukulme konusu bir cok yerde videolar ile gosterildi ancak nasil tamir edilecegini kimse gostermedi iste bu videoda nasil tamir edilecegini gosteriyorlar ve kalici kesin bir cozumdur.
Nokia 3310 Bükülme Testi (Bend Test 2014) 03:32
Nokia 3310 Bükülme Testi (Bend Test 2014) 359 izlenme - 3 yıl önce Nokia'nın efsanevi cep telefonu Nokia 3310 son günlerin trendine uydu ve bir bükme testinin konuğu oldu. iPhone 6 Plus ile yarışan telefon testi geçmeyi başardığı belirtildi. Apple'ın kısa süre önce piyasaya sürdüğü ve bir kez daha rekor üstüne rekor kırmayı başaran akıllı telefonu iPhone 6, son günlerde teknoloji dünyasının Gündem odağı haline geldi. Teknik özellikleri ve başarısından çok, phablet sürümü olan iPhone 6 Plus'ın bükülebildiği iddiası ile hatırlanmaya başlayan cihaz doğal olarak sosyal medyanın da en eğlenceli konularından bir tanesine dönüştü. Ardı ardına gelen bükme testlerinden bazen geçen, bazense sınıfta kalan Plus aynı zamanda rakiplerine de konu oldu. Farklı markaların değişik modelleri üzerinde de denenen bükme testleri sosyal medyanın en çok talep edilenleri arasına girerken, ortaya bazı orijinal video örnekleri de çıktı. Bunlardan bir tanesi de Nokia'nın efsane telefonu Nokia 3310 testi! Sağlamlığı ile telefon tarihine adını adeta altın harfler ile kazıyan Nokia 3310 espri amaçlı bir testin konusu oldu. Testi gerçekleştiren kişi 3310'u farklı noktalardan, olabildiğince güç harcayarak bükmeye çalıştı ancak cihazda en ufak bir bükülme dahi gerçekleşmedi.
Nokia 3310 Bükülme Testi (Bend Test 2014) 03:32
Nokia 3310 Bükülme Testi (Bend Test 2014) 84 izlenme - 3 yıl önce Nokia'nın efsanevi cep telefonu Nokia 3310 son günlerin trendine uydu ve bir bükme testinin konuğu oldu. iPhone 6 Plus ile yarışan telefon testi geçmeyi başardığı belirtildi. Apple'ın kısa süre önce piyasaya sürdüğü ve bir kez daha rekor üstüne rekor kırmayı başaran akıllı telefonu iPhone 6, son günlerde teknoloji dünyasının Gündem odağı haline geldi. Teknik özellikleri ve başarısından çok, phablet sürümü olan iPhone 6 Plus'ın bükülebildiği iddiası ile hatırlanmaya başlayan cihaz doğal olarak sosyal medyanın da en eğlenceli konularından bir tanesine dönüştü. Ardı ardına gelen bükme testlerinden bazen geçen, bazense sınıfta kalan Plus aynı zamanda rakiplerine de konu oldu. Farklı markaların değişik modelleri üzerinde de denenen bükme testleri sosyal medyanın en çok talep edilenleri arasına girerken, ortaya bazı orijinal video örnekleri de çıktı. Bunlardan bir tanesi de Nokia'nın efsane telefonu Nokia 3310 testi! Sağlamlığı ile telefon tarihine adını adeta altın harfler ile kazıyan Nokia 3310 espri amaçlı bir testin konusu oldu. Testi gerçekleştiren kişi 3310'u farklı noktalardan, olabildiğince güç harcayarak bükmeye çalıştı ancak cihazda en ufak bir bükülme dahi gerçekleşmedi.
iPhone 6s Plus Bükme Testi 05:11
iPhone 6s Plus Bükme Testi 58 izlenme - 2 yıl önce Apple'ın satışa çıkardığı yeni modeli iPhone 6S Plus, bükülme testinden geçirildi. Amerika merkezli teknoloji devi Apple'ın merakla beklenen yeni modelleri 25 Eylül itibariyle satışa çıktı. Satışa çıkarılan yeni modellerden iPhone 6S Plus anında bükülme testinden geçirildi.