Hoşgeldiniz!

bükülmek

En Sağlam Akıllı Telefon Hangisi? 03:11
En Sağlam Akıllı Telefon Hangisi? 3.646 izlenme - 4 yıl önce Adamlar üşenmemiş iphone 6nın bükülmesi gibi gibi videolardan sonra teker teker hangi akıllı telefon ne kadar esneme payına sahip onu ölçmüşler. Sonuç mu ne? izle de gör lan onu da mı ben söyleyim.
Bükülebilen Cep Telefonu 01:05
Bükülebilen Cep Telefonu 2.186 izlenme - 3 yıl önce Samsung'dan cep telefonu alanında bu aralar sıkça söylenen, bükülen telefon konusunda ortaya çıkan kısa bir video. Tasarım olsa da ileride herkesin elinde bu tarz şeyler olacağa benziyor.
15 Yaşlarındaki İki Çocuk Mağazada İphone'u Büktü! 01:20
15 Yaşlarındaki İki Çocuk Mağazada İphone'u Büktü! 404 izlenme - 4 yıl önce iPhone 6 Plus'ın bükülebildiğini artık tüm dünya öğrendi. Biraz baskı uygulandığında özellikle bazı model iPhone 6 Plus'ların gözle görülür şekilde büküldüğü göze çarpıyor. Bunu fırsat bilen 15 yaşlarındaki iki genç de tam bu noktada kendilerini İngiltere'deki Apple Store'da buldu. Mağazada sergilenen iPhone 6 Plus'ı ellerine alan çocuklar, iPhone 6 Plus'ı kolayca bükerken, bunu da kameraya almayı ihmal etmedi. Suç işlediklerini bilmelerine karşın bunu yapmaktan keyif aldıklarını dile getiren Danny ve Kylie, videoyu YouTube üzerinden paylaşınca büyük ses getirdi. Video kısa sürede büyük yankı uyandırınca Danny ve Kylie bu sefer de bir özür videosu çekerek şayet Apple kendileri ile iletişime geçer ve ücret talep ederse, ödeme yapmaya hazır olduklarını duyurdular. Apple'ın bu enteresan olay sonrası ne yapacağı ise henüz bilinmiyor.
Bükülen iPhone 6 Nasıl Tamir Edilir? 03:48
Bükülen iPhone 6 Nasıl Tamir Edilir? 208 izlenme - 4 yıl önce Son günlerde iPhone 6 Plus ile gündeme gelen telefonun bükülme konusu bir çok yerde videolar ile gösterildi ancak nasıl tamir edileceğini kimse göstermedi işte bu videoda nasıl tamir edileceğini gösteriyorlar ve kalıcı kesin bir çözümdür.
Apple Store'a Gidip iPhone6plus Bükmece 04:56
Apple Store'a Gidip iPhone6plus Bükmece 153 izlenme - 4 yıl önce 15 yaşındaki bu veletler kendince Apple'ye ders vermek amacı ile Apple Store'deki iPhonePlusları bükmeye çalışıyorlar..vs. vs. iyi seyirler Son iPhoneplus bükücü sevender.