Hoşgeldiniz!

Bulaşma Videoları İzle

Zohan’a Bulaşma Fragman 02:33
Zohan’a Bulaşma Fragman 8.219 izlenme - 4 yıl önce Filmde bir İsrail komandosu, başka bir deyişle kalifiye bir mossad ajanını canlandıran Zohan (Adam Sandler) aksanı ve enterasan saç tarzıyla karikatürize edilmiş bir kahramana hayat veriyor. Kurşunların havada uçuştuğu bir İsrail askeri, komando eğitimi almış, her türlü silahı kullanacak yetkinlikte, yükseklerden atlayıp sıçrayacak kadar da hünerli.Operasyondan operasyona koşturan kahramanımız günün birinde asıl isteğinin saç kesmek olduğunun farkına varıyor ve kendini ölmüş gibi gösterip, soluğu New York\'ta alıyor. Saç stilisti olarak kendine müşteri bulmakta zorlanmıyor ama sorunlar da peşini bırakmıyor.
Onurlusevdam Bana Bulaşma Ben  Sesliardam 00:06
Onurlusevdam Bana Bulaşma Ben Sesliardam 167 izlenme - 6 yıl önce onurlusevdam bana bulaşma ben sesliardam
Öpüşme Yoluyla Bulaşan 10 Hastalık 04:12
Öpüşme Yoluyla Bulaşan 10 Hastalık 5 izlenme - 2 ay önce Öpüşme Yoluyla Bulaşan 10 Hastalık ( Öpüşmeden önce Mutlaka İzleyin ).... Bu video da öpüşmenin sebep olduğu hastalıkları izleyeceğiz.İyi Seyirler
Limon ve Zeytin - Anne Kuşa Bulaşma - Çizgi Film 01:06
Limon ve Zeytin - Anne Kuşa Bulaşma - Çizgi Film 27 izlenme - 1 yıl önce Limon ve Zeytin - Anne Kuşa Bulaşma - Çizgi Film "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Onurlusevdam Bana Bulaşma Ben  Sesliardam 00:06
Onurlusevdam Bana Bulaşma Ben Sesliardam 58 izlenme - 6 yıl önce onurlusevdam bana bulaşma ben sesliardam
Öle Degil Böle Rezil Edilir Adam 00:55
Öle Degil Böle Rezil Edilir Adam 36 izlenme - 6 yıl önce
Onurlusevdam Bana Bulaşma Ben  Sesliardam 00:06
Onurlusevdam Bana Bulaşma Ben Sesliardam 44 izlenme - 6 yıl önce onurlusevdam bana bulaşma ben sesliardam
HIV nasıl bulaşır? 00:57
HIV nasıl bulaşır? 19 izlenme - 2 yıl önce HIV üç yolla bulaşır bu cinsel yol, kan teması ya da tedavi altında olmayan anneden çocuğa geçiş şeklinde olur.
Vestel Derin Mevzular - Çapraz Bulaşma 00:38
Vestel Derin Mevzular - Çapraz Bulaşma 28 izlenme - 3 yıl önce Vestel Derin Mevzular - Çapraz Bulaşma
HIV'nin cinsel yolla bulaşmasından korunma yolları nelerdir? 00:49
HIV'nin cinsel yolla bulaşmasından korunma yolları nelerdir? 8 izlenme - 2 yıl önce HIV bulaşmasını engellemekte vücut sıvılarının temasını engellemek esastır. Condom gibi bariyer önlemlerinin kullanılması tavsiye edilir. Riskli ilişkide bulunduğundan şüphelenen kişiler için koruyucu ilaçlar da bulunmaktadır.
Çocuklarda sık görülen takıntılar nelerdir? 01:01
Çocuklarda sık görülen takıntılar nelerdir? 6 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de yapılan araştırmalara göre çocuklarda en çok bulaşma takıntısına rastlanıyor. Takıntı, düşünce sisteminden kaynaklanan bir sorun olduğu için akla gelebilecek her tür düşünce takıntıya dönüşebiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
MERS’ten korunmak için neler yapılmalı? 02:24
MERS’ten korunmak için neler yapılmalı? 4 izlenme - 2 yıl önce Damlacık ve temas yoluyla bulaşan MERS hastalığından korunmak için öncelikle bulaşma yolları konusunda dikkatli olunmalı. Hasta kişilerle bir metreden yakın temaslardan kaçınılmak gerekir.
MERS nasıl bulaşır? 00:47
MERS nasıl bulaşır? 4 izlenme - 2 yıl önce MERS, esas olarak solunum ve temas yoluyla bulaşır. MERS'i oluşturan, bir çeşit soğuk algınlığı virüsüdür. Solunum salgıları içinde bulunan bulaşıcı parçacıkların bulaşmasıyla hastalık yayılır.
Ebola virüsü nasıl yayılır? 01:30
Ebola virüsü nasıl yayılır? 2 izlenme - 2 yıl önce Ebola virüsü direkt temas yoluyla yayılır. Ter, tükürük, gözyaşı gibi vücut salgılarıyla bulaşır. Virüs, çeşitli yollarla inaktive edilebildiği için her temasta bulaşma söz konusu olmayabilir.