Hoşgeldiniz!

Buldog Videoları İzle

en güzel kopekler 09:28
en güzel kopekler 203.044 izlenme - 10 yıl önce en iyi cins kopek resimleri...
Korkusuz Buldog Dobermanlara Karşı! 01:05
Korkusuz Buldog Dobermanlara Karşı! 12.184 izlenme - 5 yıl önce Şu tatlı bulldog yavrusunun, kocaman dobermanlara nasıl kafa tuttuğuna inanamayacaksınız!
Kara Ayıya Saldıran Buldoglar 01:03
Kara Ayıya Saldıran Buldoglar 2.201 izlenme - 2 yıl önce Dünya çapında ilgi uyandıran bu videoda, bir bahçeye girip bir şeyler yiyen -tahminen elma- ayıya, ayı iki ayak üstünde olmasına rağmen bahçeyi koruyan iki buldog korkusuzca saldırıyor.
Rüya Gören Buldog Yavrusu 01:14
Rüya Gören Buldog Yavrusu 1.547 izlenme - 4 yıl önce Bu ne tatlılık? Bu İngiliz Buldog yavrusu şekerleme yaparken bir yandan da rüyalar alemine dalmış gibi görünüyor.
En Yakın Arkadaşını Satan Köpek 00:47
En Yakın Arkadaşını Satan Köpek 902 izlenme - 2 yıl önce Yaptıkları yaramazlık sonucu ceza alacak olan iki köpeğe sahibi kimin daha çok yaramazlık yaptığını soruyor. Küçük olan soru karşısında mahçubiyetini bozmazken, büyük olan köpeğe bu soruyu sorduğunda anında arkadaşını satıyor ve suçluyu patisiyle işaret ediyor.
Fransız Bulldog - Ev Köpekleri Eğitimi 02:11
Fransız Bulldog - Ev Köpekleri Eğitimi 701 izlenme - 3 yıl önce Fransız Bulldog - Ev Köpekleri Eğitimi
Uykudan uyandırılan köpeğin gülmesi 00:56
Uykudan uyandırılan köpeğin gülmesi 224 izlenme - 2 yıl önce Uykudan uyanan bulldog'un sahibine güldüğü an Buldog, asırlar önce İngiltere'de boğa ve ayı dövüşleri için üretilmiş bir köpek ırkı. Buldog adı, İngilizce bull ve dog sözcüklerinin bir araya gelmesiyle türetilmiştir.
Dünyanın En Güçlü Köpeği Sizce Kangalmı Kurtmu Doberman Buldog Presa Canario 00:47
Dünyanın En Güçlü Köpeği Sizce Kangalmı Kurtmu Doberman Buldog Presa Canario 82 izlenme - 8 ay önce Dünyanın en güçlü köpeği sizce kangalmı kurtmu doberman amerikan buldog Presa Canario aksaray malaklısı sibirya kurdu Dogo Alman mastifi Brezilya Mastiff American Bulldog Saint Bernard Basenji Gull Dong Bull Terrier Cane Corso Tosa Inu
Siyah Beyaz İngiliz Buldog 00:32
Siyah Beyaz İngiliz Buldog 325 izlenme - 4 yıl önce Adi Keks avrupadaki ilk siyah beyaz ingiliz buldog
Arabada Şarkıya Eşlik Eden Sevimli Bulldog 02:52
Arabada Şarkıya Eşlik Eden Sevimli Bulldog 220 izlenme - 2 yıl önce Almanya'nın Köln kentinde yaşayan Emanuele Zaubert ve Walter Ledermuller şarkı söylerken Fransız Buldog cinsi köpekleri Junior'un da kendilerine eşlik ettiği video, sosyal medyada büyük ilgi gördü...
Uykusunda Rüya Gören Yavru Buldog 01:14
Uykusunda Rüya Gören Yavru Buldog 316 izlenme - 4 yıl önce Uykusunda Rüya Gören Yavru Buldog
Kendini Yerlere Atan Buldog 00:25
Kendini Yerlere Atan Buldog 132 izlenme - 2 yıl önce Kendini Yerlere Atan Buldog Bu sevimli buldog cinsi köpek canından bezmiş olacak ki, kendini yerden yere atıyor Buldog_____: Buldog, asırlar önce İngiltere'de boğa ve ayı dövüşleri için üretilmiş bir köpek ırkı. Buldog adı, İngilizce bull (boğa) ve dog (köpek) sözcüklerinin bir araya gelmesiyle türetilmiştir.[1] İngiltere'de 1835'te kan sporları yasaklanınca, buldoğun işlevinin sona erdiği düşünüldüyse de, buldog yetiştiricileri ırkı korumaya karar verdiler ve bu kavgacı köpeği sakin, sessiz bir ev köpeğine dönüştürdüler. İngiliz buldoğunun, bedeninin geri kalan bölümüne oranla çok iri olan kafası, doğumlarının sezaryenle yapılmasını gerektirir. Yassı yüzü nedeniyle solunum bozukluklarına karşı oldukça duyarlıdır ve sıcaktan çok etkilenir. Ayrıca kulaklarından da sıkça rahatsızlanır. Görünümüne rağmen, hem sevgi dolu, hem güvenilirdir. Diğer ev hayvanlarıyla ilşkisinde de güvenilir, ama yabancı köpeklerden hoşlanmayan, saldırgan davranabilen bir köpektir. Çocukları sever ama, hoşlanmadığı insanlara karşı sert davranabilir. Mutlu olabilmesi için insanlardan ilgi görmesi yeterlidir. Horlaması ve salyasının akmasıyla ünlüdür. Apartmanda rahatlıkla yaşayabilir. Çünkü ev içerisinde fazla hareketli değildir. Erişkin bir buldoğun ağırlığı 22 kg'ı, omuzdan yere yüksekliği 33–38 cm'yi bulur.
Bodoslama Giden Bulldog 03:15
Bodoslama Giden Bulldog 114 izlenme - 2 yıl önce İngiliz Bulldog cinsi köpek ağzıyla tuttuğu karton kutu sebebiyle gittiği yönü göremiyor ve önüne gelen herşeye çarpıyor. Sahibinin kutuyu almasına da izin vermeyen köpek halinden memnun görünüyor.
Yaban domuzlarını evlat edinen köpek 01:32
Yaban domuzlarını evlat edinen köpek 203 izlenme - 5 yıl önce Buldog yaban domuzlarına annelik yapıyor
fleş buldog -tarcin 00:32
fleş buldog -tarcin 203 izlenme - 7 yıl önce
Buldog Ne Anlatmaya Çalışıyor 01:12
Buldog Ne Anlatmaya Çalışıyor 192 izlenme - 4 yıl önce Ağlayan fransız buldogu
tarcın 00:10
tarcın 108 izlenme - 7 yıl önce
tarcın 00:10
tarcın 91 izlenme - 7 yıl önce
Fransız Buldoğunun Akla Gelebilecek En Güzel Uykusu 00:20
Fransız Buldoğunun Akla Gelebilecek En Güzel Uykusu 8 izlenme - 5 ay önce Fransız buldoğu, iyi huylu, oyuncu, dikkatli ve meraklı bir köpek ırkıdır. Kulakları, yarasa kulağına benzer. Bekçilik görevini mükemmel bir şekilde yerine getirir. Fareleri hiç sevmez, onları acımasızca avlar. Diğer köpeklerden hoşlanmaz, ama beraber büyüdüğü ev hayvanlarıyla iyi geçinir. Özellikle yaşılıları çok sever. Salyasının akmasıyla ünlüdür. Aşırı sıcaklar kalp krizi geçirmesine yol açabilir. Apartman yaşamına kolaylıkla uyum sağlar. Fazla yürüyüşten hoşlanmaz.
tarçin 00:41
tarçin 72 izlenme - 7 yıl önce