Hoşgeldiniz!

Bülent Tezcan Videoları İzle

CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: 08:38
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "Bırakın Çağırmayı, Genel Başkanımıza Dönük Atılacak Herhangi Bir Adımda. 12 izlenme - 2 gün önce CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "Bırakın çağırmayı, genel başkanımıza dönük atılacak herhangi bir adımda gök kubbeyi dar ederiz" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan: "Sayın Erdoğan rahatsız oldu.
CHP'li Bülent Tezcan: PKK Kongresine Gitmedim 00:27
CHP'li Bülent Tezcan: PKK Kongresine Gitmedim 199 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, HDP kongresinde sözde gerilla marşında ayağa kalkıp, saygı duruşunda bulunduğu iddialarını yalanladı.
CHP Myk Toplantısının Ardından, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Açıklamalarda Bulundu 06:46
CHP Myk Toplantısının Ardından, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Açıklamalarda Bulundu 7 izlenme - 1 ay önce CHP MYK toplantısının ardından, parti sözcüsü Bülent Tezcan açıklamalarda bulundu.
Oktay Saral'ın Meclis'teki Kavga İle İlgili Açıklamaları 08:19
Oktay Saral'ın Meclis'teki Kavga İle İlgili Açıklamaları 144 izlenme - 3 yıl önce Oktay Saral'ın Bülent Tezcan'a yumruk atması sonrasında yaptığı açıklama
Bülent Tezcan: 07:09
Bülent Tezcan: "Meclis Başkanının Yaptığı Davete Genel Başkanımız Katılmayacak" 3 izlenme - 2 hafta önce Bülent Tezcan: "Meclis Başkanının yaptığı davete genel başkanımız katılmayacak" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan: "Davet mevzuata uygundur ama teamüllere aykırıdır" "Başbakan Binali Yıldırım, partisinin lideri değildir.
Bülent Tezcan: 04:30
Bülent Tezcan: "Ysk Güvenli Bir Seçim Yapamamıştır" 9 izlenme - 2 ay önce Bülent Tezcan: "YSK güvenli bir seçim yapamamıştır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan "Böyle önemli bir görevde tercihi ister evet olsun, ister hayır olsun bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" "Hayır propagandasının yasak olduğu bir kampanya olarak yürütüldü" "Bu hayırların...
Bülent Tezcan - Tarihi Taksim Gezi Konuşması 03:48
Bülent Tezcan - Tarihi Taksim Gezi Konuşması 254 izlenme - 4 yıl önce Bülent Tezcan-tarihi Taksim Gezi Konuşması
CHP'de neler oluyor? - Tarafsız Bölge 8 Mayıs 2017 Pazartesi 02:28:43
CHP'de neler oluyor? - Tarafsız Bölge 8 Mayıs 2017 Pazartesi 8 izlenme - 1 ay önce Referandum sonrası CHP'de neler yaşanıyor? Parti içindeki muhalifler ne talep ediyor? Genel merkez nasıl bir strateji izliyor? 2019'a giden süreçte CHP'nin cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Yeni sistem siyasetin işleyişinde neleri değiştirecek? Ahmet Hakan sordu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve CHP Grup Başkanvekili Engin Altay yanıtladı.
Ak Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan Yeni Sistemi Tartıştı 04:51
Ak Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan Yeni Sistemi Tartıştı 12 izlenme - 3 ay önce AK Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan yeni sistemi tartıştı TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Gazi Üniversitesinde cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin partilerinin görüşlerini açıkladıANKARA - TBMM Adalet Komisyonu Başkanı AK...
Tezcan: 03:20
Tezcan: "Kontrollü Darbe Konusundaki Şüpheler Güçlü Bir Şekilde Devam Etmektedir" 4 izlenme - 4 hafta önce -Bülent Tezcan'ın konuşması ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Tezcan - ABD'nin Pkk/pyd'ye Silah Yardımı Kararı Alması 05:32
Tezcan - ABD'nin Pkk/pyd'ye Silah Yardımı Kararı Alması 6 izlenme - 1 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin PYD/PKK'ya silah yardımı kararı almasına ilişkin, "YPG'ye ağır silahlar verilmesi demek, hem bölge güvenliğinin hem de Türkiye'nin bütünlüğünün önemli ölçüde tehdit altına alınması demektir.
 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a Silahlı Saldırı 00:28
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a Silahlı Saldırı 20 izlenme - 8 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan'a silahlı saldırı yapıldı. Tezcan saldırıda ayağından yaralandı CHP Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan, Aydın'daki silahlı saldırıda ayağından yaralandı. Tezcan'a bir restorantta yemek yediği sırada saldırı düzenlendiği ortaya çıktı. İlk alınan bilgilere göre Tezcan'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. CHP'DEN SALDIRIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise Habertürk TV'ye yaptığı açıklamada, "İnternetten gördüm. Aydın'a doğru yola çıktım. Aydın'a varmış değilim. Restoranda silahlı saldırganın birkaç el ateş ettiğini ve ayağının üst kısmından yaralandığını duyduk. Kendisini de aradım telefonlarına ulaşılamıyor. Hastaneye kaldırıldığını duydum. Hayati tehlikesinin olmadığını öğrendik. Saldırganla ilgili bir bilgim yok. Silahlı saldırı uyarıları geliyordu. Sayın Genel Başkanımıza suikast girişimi olduktan sonra hepimiz bekliyoruz. Birkaç saat içinde net bir bilgi alırız sizlere açıklayıcı bilgi veririz. Bir tek ricamız var, bu saldırıyla ilgili ne duyulursa duyulsun partiden yapılacak açıklamaların beklenmesi lazım. Gençlerimize ve üyelerimize saldırıyla ilgili ne duyarlarda duysunlar bir tepkisellik içinde olunmaması gerekiyor. Belli ki Türkiye'yi karıştırmak istiyorlar. CHP hukuk içerisinde kalarak hesap soracaktır. Böyle anlarda duygusallık ortaya çıkıyor. Gençlik kollarımız rahatsız bu durumdan."
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tezcan: 09:02
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tezcan: "Bizim Kılavuzumuz Bellidir. 2 izlenme - 1 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tezcan: "Bizim kılavuzumuz bellidir.
Bülent Tezcan: 06:34
Bülent Tezcan: "Gezi Gençlerimiz ile 15 Temmuz Darbe Girişimine Müdahale Eden Gençlerimiz Karşı... 2 izlenme - 3 hafta önce Bülent Tezcan: "Gezi gençlerimiz ile 15 Temmuz darbe girişimine müdahale eden gençlerimiz karşı karşıya getirilmek istenmiştir" CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "Geziyi itibarsızlaştırma ve gezi üzerinden darbe tarif etme niyetlerinin özellikle OHAL koşullarında son dönemde revaçta olmaya...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: 03:59
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: "Biz Sadece 'Hayır' Oyu Verenlerin Hakkını Takip... 4 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: "Biz sadece 'hayır' oyu verenlerin hakkını takip etmiyoruz.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 02:25
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 5 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, halk oylamasıyla ilgili, "Türkiye'de Meclis, hükümet değişmeyecek.
Bülent Tezcan TBMM Genel Kurulu Konuşması 22.01.2014 10:28
Bülent Tezcan TBMM Genel Kurulu Konuşması 22.01.2014 50 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı BÜLENT TEZCAN TBMM Genel Kurulu'nda Uğur Mumcu suikastının yıldönümüyle ilgili yaptığı konuşma.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: 05:21
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sandıkların Güvenliğinden Kimse Endişe Etmesin" 4 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sandıkların güvenliğinden kimse endişe etmesin" "Kılıçdaroğlu ile ilgili kaset iması iftiradır"AYDIN - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, referanduma saatler kala partisinin Aydın İl Başkanlığı'nda...
Tezcan: Bu Sistem Koalisyonları Önleyecek Bir Sistem Değil 00:45
Tezcan: Bu Sistem Koalisyonları Önleyecek Bir Sistem Değil 9 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının diğer konuğu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan'dı. Tezcan konuşmasında, "Bu sistem koalisyonları önleyecek bir sistem değil. Bunu iddia eden doğru söylemiyordur" dedi.
Bülent Tezcan: 06:42
Bülent Tezcan: "Çekindiğiniz Hiçbir Şey Yoksa Yargılamaların Açık Olması Esastır. 1 izlenme - 2 hafta önce Bülent Tezcan: "Çekindiğiniz hiçbir şey yoksa yargılamaların açık olması esastır.
28 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 03:27
28 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 10 izlenme - 4 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 28 Şubat 2017 tarihli bölümüne, AK Parti Ankara Milletvekili ve Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Bülent Tezcan konuk oldu. Programda anayasa referandumunun Türkiye'de neleri değiştireceği masaya yatırıldı. İşte 4 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Bülent Tezcan, Baykal'ın önerisine ne dedi? 01:50
Bülent Tezcan, Baykal'ın önerisine ne dedi? 3 izlenme - 1 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Deniz Baykal'ın önerisinin yüzde 50'yi dağıtacağını söyledi. Tezcan, "Bu yüzde 50 bir lider ya da partinin etrafında bir araya gelmedi. Bu dili yakalamazsak ve bu dile uygun bir yol çizmezsek bu yüzde 50 dağılır. " dedi.
Tezcan: 03:27
Tezcan: "Millet, 16 Nisan'da Sandıkta Ne Karar Verirse Boynumuz Kıldan Ince" 4 izlenme - 4 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 16 Nisan'da sandığın bir kez daha milletin önüne geleceğini belirterek "Millet, 16 Nisan'da sandıkta ne karar verirse boynumuz kıldan ince." dedi.
Tezcan - Khk Ile Ihraç Edilen Öğretim Üyelerinin Açlık Grevi 03:48
Tezcan - Khk Ile Ihraç Edilen Öğretim Üyelerinin Açlık Grevi 2 izlenme - 1 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin PYD/PKK'ya silah yardımı kararı almasına ilişkin, "YPG'ye ağır silahlar verilmesi demek, hem bölge güvenliğinin hem de Türkiye'nin bütünlüğünün önemli ölçüde tehdit altına alınması demektir.
Bülent Tezcan: (Genelkurmay Başkanı Akar'ın İfadesi) 05:43
Bülent Tezcan: (Genelkurmay Başkanı Akar'ın İfadesi) "Böyle Bir Olayda Verilebilecek En Gayriciddi.. 1 izlenme - 3 hafta önce Bülent Tezcan: (Genelkurmay Başkanı Akar'ın ifadesi) "Böyle bir olayda verilebilecek en gayriciddi cevaplardır" CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "FETÖ'nün devlete sızmasından bahsediliyorsa AK Parti hükümetinden önceki hükümetler için söylenebilir ama AK Parti dönemi için sızmadan bahsedilemez...
Tarafsız Bölge   25 Ocak 2016 02:32:34
Tarafsız Bölge 25 Ocak 2016 31 izlenme - 1 yıl önce Bıden'ın ziyareti… Başika uzlaşması… Terörle mücadele… Suriye meselesi ve yeni Anayasa... Ahmet Hakan gündemin önemli konularını sordu, CHP'den Bülent Tezcan, AK Parti'den Mehmet Metiner ve MHP'den Uygar Aktan yanıtladı.
Tezcan: 01:55
Tezcan: "Ysk Başkanıyla ve Heyetiyle Görüşmeye Gideceğiz" 41 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "İstifa eden bakanlar yerine atanan müsteşarlar tarafsız olmadığı ve seçimlerde AK Parti'ye çalışacağı için YSK'ya başvuracağız" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, seçim öncesi istifa eden 3 bakan yerine göreve başlayan müsteşarların tarafsız olamayacağı gerekçesiyle, Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) itiraz edeceklerini bildirdi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 03:47
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 3 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Kim olursa olsun, herkesin cumhurbaşkanı olsun istiyoruz.
Tezcan - Danıştay'ın CHP'nin Başvurusunu Reddetmesi 04:01
Tezcan - Danıştay'ın CHP'nin Başvurusunu Reddetmesi 2 izlenme - 2 ay önce - CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın açıklamaları ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Genel Merkezi'nde gazetecilere açıklama yaptı.
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: 02:58
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "Açlık Grevleri Hazin Bir Noktaya Geldi. 1 izlenme - 4 hafta önce CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "Açlık grevleri hazin bir noktaya geldi.