Hoşgeldiniz!

Bülent Tezcan Videoları İzle

CHP Myk Toplantısının Ardından, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Açıklamalarda Bulundu 06:46
CHP Myk Toplantısının Ardından, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Açıklamalarda Bulundu 7 izlenme - 6 gün önce CHP MYK toplantısının ardından, parti sözcüsü Bülent Tezcan açıklamalarda bulundu.
CHP'li Bülent Tezcan: PKK Kongresine Gitmedim 00:27
CHP'li Bülent Tezcan: PKK Kongresine Gitmedim 197 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, HDP kongresinde sözde gerilla marşında ayağa kalkıp, saygı duruşunda bulunduğu iddialarını yalanladı.
Bülent Tezcan: 04:30
Bülent Tezcan: "Ysk Güvenli Bir Seçim Yapamamıştır" 9 izlenme - 1 ay önce Bülent Tezcan: "YSK güvenli bir seçim yapamamıştır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan "Böyle önemli bir görevde tercihi ister evet olsun, ister hayır olsun bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" "Hayır propagandasının yasak olduğu bir kampanya olarak yürütüldü" "Bu hayırların...
Tezcan - ABD'nin Pkk/pyd'ye Silah Yardımı Kararı Alması 05:32
Tezcan - ABD'nin Pkk/pyd'ye Silah Yardımı Kararı Alması 4 izlenme - 2 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin PYD/PKK'ya silah yardımı kararı almasına ilişkin, "YPG'ye ağır silahlar verilmesi demek, hem bölge güvenliğinin hem de Türkiye'nin bütünlüğünün önemli ölçüde tehdit altına alınması demektir.
CHP'de neler oluyor? - Tarafsız Bölge 8 Mayıs 2017 Pazartesi 02:28:43
CHP'de neler oluyor? - Tarafsız Bölge 8 Mayıs 2017 Pazartesi 8 izlenme - 2 hafta önce Referandum sonrası CHP'de neler yaşanıyor? Parti içindeki muhalifler ne talep ediyor? Genel merkez nasıl bir strateji izliyor? 2019'a giden süreçte CHP'nin cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Yeni sistem siyasetin işleyişinde neleri değiştirecek? Ahmet Hakan sordu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve CHP Grup Başkanvekili Engin Altay yanıtladı.
Ak Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan Yeni Sistemi Tartıştı 04:51
Ak Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan Yeni Sistemi Tartıştı 12 izlenme - 2 ay önce AK Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan yeni sistemi tartıştı TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Gazi Üniversitesinde cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin partilerinin görüşlerini açıkladıANKARA - TBMM Adalet Komisyonu Başkanı AK...
Oktay Saral'ın Meclis'teki Kavga İle İlgili Açıklamaları 08:19
Oktay Saral'ın Meclis'teki Kavga İle İlgili Açıklamaları 144 izlenme - 3 yıl önce Oktay Saral'ın Bülent Tezcan'a yumruk atması sonrasında yaptığı açıklama
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: 03:59
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: "Biz Sadece 'Hayır' Oyu Verenlerin Hakkını Takip... 4 izlenme - 4 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: "Biz sadece 'hayır' oyu verenlerin hakkını takip etmiyoruz.
Bülent Tezcan - Tarihi Taksim Gezi Konuşması 03:48
Bülent Tezcan - Tarihi Taksim Gezi Konuşması 254 izlenme - 4 yıl önce Bülent Tezcan-tarihi Taksim Gezi Konuşması
 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a Silahlı Saldırı 00:28
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a Silahlı Saldırı 20 izlenme - 7 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan'a silahlı saldırı yapıldı. Tezcan saldırıda ayağından yaralandı CHP Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan, Aydın'daki silahlı saldırıda ayağından yaralandı. Tezcan'a bir restorantta yemek yediği sırada saldırı düzenlendiği ortaya çıktı. İlk alınan bilgilere göre Tezcan'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. CHP'DEN SALDIRIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise Habertürk TV'ye yaptığı açıklamada, "İnternetten gördüm. Aydın'a doğru yola çıktım. Aydın'a varmış değilim. Restoranda silahlı saldırganın birkaç el ateş ettiğini ve ayağının üst kısmından yaralandığını duyduk. Kendisini de aradım telefonlarına ulaşılamıyor. Hastaneye kaldırıldığını duydum. Hayati tehlikesinin olmadığını öğrendik. Saldırganla ilgili bir bilgim yok. Silahlı saldırı uyarıları geliyordu. Sayın Genel Başkanımıza suikast girişimi olduktan sonra hepimiz bekliyoruz. Birkaç saat içinde net bir bilgi alırız sizlere açıklayıcı bilgi veririz. Bir tek ricamız var, bu saldırıyla ilgili ne duyulursa duyulsun partiden yapılacak açıklamaların beklenmesi lazım. Gençlerimize ve üyelerimize saldırıyla ilgili ne duyarlarda duysunlar bir tepkisellik içinde olunmaması gerekiyor. Belli ki Türkiye'yi karıştırmak istiyorlar. CHP hukuk içerisinde kalarak hesap soracaktır. Böyle anlarda duygusallık ortaya çıkıyor. Gençlik kollarımız rahatsız bu durumdan."
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı 03:59
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan Basın Mensuplarının Sorularını Cevapladı 1 izlenme - 6 gün önce CHP sözcüsü Bülent Tezcan basın mensuplarının sorularını cevapladı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 02:25
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 5 izlenme - 1 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, halk oylamasıyla ilgili, "Türkiye'de Meclis, hükümet değişmeyecek.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: 05:21
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sandıkların Güvenliğinden Kimse Endişe Etmesin" 4 izlenme - 1 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sandıkların güvenliğinden kimse endişe etmesin" "Kılıçdaroğlu ile ilgili kaset iması iftiradır"AYDIN - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, referanduma saatler kala partisinin Aydın İl Başkanlığı'nda...
Bülent Tezcan, Baykal'ın önerisine ne dedi? 01:50
Bülent Tezcan, Baykal'ın önerisine ne dedi? 2 izlenme - 2 hafta önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Deniz Baykal'ın önerisinin yüzde 50'yi dağıtacağını söyledi. Tezcan, "Bu yüzde 50 bir lider ya da partinin etrafında bir araya gelmedi. Bu dili yakalamazsak ve bu dile uygun bir yol çizmezsek bu yüzde 50 dağılır. " dedi.
Tezcan: Bu Sistem Koalisyonları Önleyecek Bir Sistem Değil 00:45
Tezcan: Bu Sistem Koalisyonları Önleyecek Bir Sistem Değil 9 izlenme - 3 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının diğer konuğu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan'dı. Tezcan konuşmasında, "Bu sistem koalisyonları önleyecek bir sistem değil. Bunu iddia eden doğru söylemiyordur" dedi.
28 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 03:27
28 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 10 izlenme - 3 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 28 Şubat 2017 tarihli bölümüne, AK Parti Ankara Milletvekili ve Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Bülent Tezcan konuk oldu. Programda anayasa referandumunun Türkiye'de neleri değiştireceği masaya yatırıldı. İşte 4 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Tezcan - Danıştay'ın CHP'nin Başvurusunu Reddetmesi 04:01
Tezcan - Danıştay'ın CHP'nin Başvurusunu Reddetmesi 2 izlenme - 4 hafta önce - CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın açıklamaları ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Genel Merkezi'nde gazetecilere açıklama yaptı.
Tezcan - Khk Ile Ihraç Edilen Öğretim Üyelerinin Açlık Grevi 03:48
Tezcan - Khk Ile Ihraç Edilen Öğretim Üyelerinin Açlık Grevi 2 izlenme - 2 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin PYD/PKK'ya silah yardımı kararı almasına ilişkin, "YPG'ye ağır silahlar verilmesi demek, hem bölge güvenliğinin hem de Türkiye'nin bütünlüğünün önemli ölçüde tehdit altına alınması demektir.
Tezcan: 03:27
Tezcan: "Millet, 16 Nisan'da Sandıkta Ne Karar Verirse Boynumuz Kıldan Ince" 4 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 16 Nisan'da sandığın bir kez daha milletin önüne geleceğini belirterek "Millet, 16 Nisan'da sandıkta ne karar verirse boynumuz kıldan ince." dedi.
Bülent Tezcan TBMM Genel Kurulu Konuşması 22.01.2014 10:28
Bülent Tezcan TBMM Genel Kurulu Konuşması 22.01.2014 50 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı BÜLENT TEZCAN TBMM Genel Kurulu'nda Uğur Mumcu suikastının yıldönümüyle ilgili yaptığı konuşma.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 03:47
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 3 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Kim olursa olsun, herkesin cumhurbaşkanı olsun istiyoruz.
Tarafsız Bölge   25 Ocak 2016 02:32:34
Tarafsız Bölge 25 Ocak 2016 31 izlenme - 1 yıl önce Bıden'ın ziyareti… Başika uzlaşması… Terörle mücadele… Suriye meselesi ve yeni Anayasa... Ahmet Hakan gündemin önemli konularını sordu, CHP'den Bülent Tezcan, AK Parti'den Mehmet Metiner ve MHP'den Uygar Aktan yanıtladı.
Tezcan: 01:55
Tezcan: "Ysk Başkanıyla ve Heyetiyle Görüşmeye Gideceğiz" 41 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "İstifa eden bakanlar yerine atanan müsteşarlar tarafsız olmadığı ve seçimlerde AK Parti'ye çalışacağı için YSK'ya başvuracağız" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, seçim öncesi istifa eden 3 bakan yerine göreve başlayan müsteşarların tarafsız olamayacağı gerekçesiyle, Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) itiraz edeceklerini bildirdi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Aydında 00:39
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Aydında 23 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "Bazı turistik gayri menkullerin Hazine'den kaçırılıp özelleştirme kapsamında satılması düşünülüyormuş. Bütün Aydın'ı zindan ederiz. O mülklerin kapısında nöbet bekler, Aydın halkının malını yedirtmeyiz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Aydın İl Özel İdaresi'nin kapatılmasının ardından hazineye devredilen sahil beldelerindeki turistik gayri menkullerin özelleştirilmeye çalışıldığını öne sürdü.
Bülent Tezcan’ı Vuran Saldırgan Tutuklandı 00:32
Bülent Tezcan’ı Vuran Saldırgan Tutuklandı 4 izlenme - 7 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’ı silahla yaraladıktan sonra Kuşadası’nda yakalanan saldırgan sevk edildiği mahkemece tutulandı. Gözaltına bulunan diğer 2 şüpheli serbest bırakılırken, Adliye önünde bekleyen bir grup saldırganı alkışlarla karşıladı. Aydın’ın Efeler ilçesinde 29 Ekim akşamı meydana gelen olayda; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, bir grup partiliyle birlikte yemek yediği sırada aynı restoranda bulunan Alparslan Sargın ile bir süre sözlü tartışma yaşamış ve Sargın daha sonra silahla Tezcan’a bir el ateş ederek sağ baldırından yaralamıştı. Olayın ardından yanında bulunan arkadaşı Fatih Y. ile birlikte firar eden saldırgan Alparslan Sargın, 3 saat sonra ticari taksiyle gidip saklandığı Kuşadası Aktur Sitesi’ndeki eve yapılan operasyonla yakalanmıştı. Saldırganın arkadaşı Fatih Y. polise teslim olurken, olayla ilgili olarak İrfan T. isimli üçüncü bir kişi daha gözaltına alınmıştı. Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorgulanan saldırgan Alparslan Sargın, arkadaşı Fatih Y. ve daha sonra gözaltına alınan İrfan T. Bugün sabah saatlerinde adliyeye çıkartıldı. Yaklaşık 8 saat süren sorgunun ardından tutuklama istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen saldırgan Alparslan Sargın tutuklanırken; Fatih Y. ve İrfan T. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Tutuklanarak Aydın E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderilen saldırgan Alparslan Sargın, adliye çıkışında “Vatan sağ olsun” diye bağırdı. Sargın’ı adliye çıkışında alkışlarla karşılayan bir grup, ekip otosu adliyeden ayrılıncaya kadar destek sloganı attı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 01:41
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 14 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Karklareli'nde: - "Dün Abdülhamit'in, dün Vahdettin'in unuttuğunu bugün bunlar da unutuyor, unutuyorlar ki Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi var, Mustafa Kemal Atatürk'ün evlatları, yoldaşları var" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Dün Abdülhamit'in, dün Vahdettin'in unuttuğunu bugün bunlar da unutuyor, unutuyorlar ki Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi var, Mustafa Kemal Atatürk'ün evlatları, yoldaşları var" dedi.
Bülent Tezcan Saldırı Sonrası İlk Kez Konuştu 05:15
Bülent Tezcan Saldırı Sonrası İlk Kez Konuştu 3 izlenme - 7 ay önce Yaralandığı silahlı saldırı sonrası ilk kez konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, “Tetikçilerle meşgul değiliz. Tetikçiler mutlaka fiillerinin cezasını alacaklar ama tetikçilerin arka planında başka planlayıcıların olduğuna inanıyorum” dedi. CHP Aydın il binasının üst katındaki restoranda 29 Ekim’de uğradığı silahlı saldırı sonucu ayağından yaralanan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’ın ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisi tamamlandı. 4 gündür tedavi gören Tezcan, taburcu olmasının ardından dinlenmek ve çalışmalarına devam etmek üzere Ankara’ya gitti. Tezcan, ADÜ Rektörü Pof. Dr. Cavit Bircan, Başhekim Yard. Doç. Dr. Mücahit Kapcı, tedavi sürecinde yer alan sağlık ekibi ve partilileri tarafından uğurlandı.
Ne Oluyor  - 25 Ağustos 2015 02:31:33
Ne Oluyor - 25 Ağustos 2015 18 izlenme - 2 yıl önce Türkiye yeniden seçime gidiyor... Seçim hükümeti nasıl kurulacak? Hangi isimler seçim hükümetinde yer alacak? Şirin Payzın sordu; CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Akademisyen Erdinç Yazıcı, Gazeteci Kadri Gürsel, Avukat Rıza Saka ve Siyasetçi-Yazar Ufuk Uras Ne Oluyor?'da yanıtladı
Bülent Tezcan: Parlamentoyu Devre Dışı Bırakarak Belirli Odaklarla Bu Problem Çözülemez 00:49
Bülent Tezcan: Parlamentoyu Devre Dışı Bırakarak Belirli Odaklarla Bu Problem Çözülemez 10 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Nazilli'de- Tezcan: "(Çözüm süreci) Bu işin çözüm merkezi parlamentodur.
Tezcan: Bütün Partilerdeki FETÖ'cüleri Bulalım 01:36
Tezcan: Bütün Partilerdeki FETÖ'cüleri Bulalım 2 izlenme - 8 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP dahil bütün partilerdeki FETÖ'cülerin ortaya çıkarılması için hükümete çağrı yaptı. Ulusal Kanal'da katıldığı programda konuşan Tezcan “Biz dahil nereye kadar uzanacaksa gelsinler hangi desteği istiyorlarsa verelim” dedi. FETÖ'nün siyasi ayağı konusu, CHP MYK toplantısında da ele alındı.