Hoşgeldiniz!

Bülent Tezcan Videoları İzle

Bülent Tezcan: 04:30
Bülent Tezcan: "Ysk Güvenli Bir Seçim Yapamamıştır" 9 izlenme - 6 gün önce Bülent Tezcan: "YSK güvenli bir seçim yapamamıştır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan "Böyle önemli bir görevde tercihi ister evet olsun, ister hayır olsun bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" "Hayır propagandasının yasak olduğu bir kampanya olarak yürütüldü" "Bu hayırların...
CHP'li Bülent Tezcan: PKK Kongresine Gitmedim 00:27
CHP'li Bülent Tezcan: PKK Kongresine Gitmedim 187 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, HDP kongresinde sözde gerilla marşında ayağa kalkıp, saygı duruşunda bulunduğu iddialarını yalanladı.
Ak Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan Yeni Sistemi Tartıştı 04:51
Ak Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan Yeni Sistemi Tartıştı 12 izlenme - 1 ay önce AK Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan yeni sistemi tartıştı TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Gazi Üniversitesinde cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin partilerinin görüşlerini açıkladıANKARA - TBMM Adalet Komisyonu Başkanı AK...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 02:25
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 5 izlenme - 2 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, halk oylamasıyla ilgili, "Türkiye'de Meclis, hükümet değişmeyecek.
Oktay Saral'ın Meclis'teki Kavga İle İlgili Açıklamaları 08:19
Oktay Saral'ın Meclis'teki Kavga İle İlgili Açıklamaları 144 izlenme - 3 yıl önce Oktay Saral'ın Bülent Tezcan'a yumruk atması sonrasında yaptığı açıklama
Bülent Tezcan - Tarihi Taksim Gezi Konuşması 03:48
Bülent Tezcan - Tarihi Taksim Gezi Konuşması 254 izlenme - 4 yıl önce Bülent Tezcan-tarihi Taksim Gezi Konuşması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: 05:21
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sandıkların Güvenliğinden Kimse Endişe Etmesin" 4 izlenme - 1 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sandıkların güvenliğinden kimse endişe etmesin" "Kılıçdaroğlu ile ilgili kaset iması iftiradır"AYDIN - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, referanduma saatler kala partisinin Aydın İl Başkanlığı'nda...
 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a Silahlı Saldırı 00:28
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a Silahlı Saldırı 20 izlenme - 6 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan'a silahlı saldırı yapıldı. Tezcan saldırıda ayağından yaralandı CHP Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan, Aydın'daki silahlı saldırıda ayağından yaralandı. Tezcan'a bir restorantta yemek yediği sırada saldırı düzenlendiği ortaya çıktı. İlk alınan bilgilere göre Tezcan'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. CHP'DEN SALDIRIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise Habertürk TV'ye yaptığı açıklamada, "İnternetten gördüm. Aydın'a doğru yola çıktım. Aydın'a varmış değilim. Restoranda silahlı saldırganın birkaç el ateş ettiğini ve ayağının üst kısmından yaralandığını duyduk. Kendisini de aradım telefonlarına ulaşılamıyor. Hastaneye kaldırıldığını duydum. Hayati tehlikesinin olmadığını öğrendik. Saldırganla ilgili bir bilgim yok. Silahlı saldırı uyarıları geliyordu. Sayın Genel Başkanımıza suikast girişimi olduktan sonra hepimiz bekliyoruz. Birkaç saat içinde net bir bilgi alırız sizlere açıklayıcı bilgi veririz. Bir tek ricamız var, bu saldırıyla ilgili ne duyulursa duyulsun partiden yapılacak açıklamaların beklenmesi lazım. Gençlerimize ve üyelerimize saldırıyla ilgili ne duyarlarda duysunlar bir tepkisellik içinde olunmaması gerekiyor. Belli ki Türkiye'yi karıştırmak istiyorlar. CHP hukuk içerisinde kalarak hesap soracaktır. Böyle anlarda duygusallık ortaya çıkıyor. Gençlik kollarımız rahatsız bu durumdan."
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 03:47
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 3 izlenme - 3 hafta önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Kim olursa olsun, herkesin cumhurbaşkanı olsun istiyoruz.
28 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 03:27
28 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 10 izlenme - 2 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 28 Şubat 2017 tarihli bölümüne, AK Parti Ankara Milletvekili ve Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Bülent Tezcan konuk oldu. Programda anayasa referandumunun Türkiye'de neleri değiştireceği masaya yatırıldı. İşte 4 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Tezcan: Bu Sistem Koalisyonları Önleyecek Bir Sistem Değil 00:45
Tezcan: Bu Sistem Koalisyonları Önleyecek Bir Sistem Değil 8 izlenme - 2 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının diğer konuğu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan'dı. Tezcan konuşmasında, "Bu sistem koalisyonları önleyecek bir sistem değil. Bunu iddia eden doğru söylemiyordur" dedi.
Tezcan: 03:27
Tezcan: "Millet, 16 Nisan'da Sandıkta Ne Karar Verirse Boynumuz Kıldan Ince" 4 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 16 Nisan'da sandığın bir kez daha milletin önüne geleceğini belirterek "Millet, 16 Nisan'da sandıkta ne karar verirse boynumuz kıldan ince." dedi.
Bülent Tezcan TBMM Genel Kurulu Konuşması 22.01.2014 10:28
Bülent Tezcan TBMM Genel Kurulu Konuşması 22.01.2014 50 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı BÜLENT TEZCAN TBMM Genel Kurulu'nda Uğur Mumcu suikastının yıldönümüyle ilgili yaptığı konuşma.
Tarafsız Bölge   25 Ocak 2016 02:32:34
Tarafsız Bölge 25 Ocak 2016 31 izlenme - 1 yıl önce Bıden'ın ziyareti… Başika uzlaşması… Terörle mücadele… Suriye meselesi ve yeni Anayasa... Ahmet Hakan gündemin önemli konularını sordu, CHP'den Bülent Tezcan, AK Parti'den Mehmet Metiner ve MHP'den Uygar Aktan yanıtladı.
Tezcan: 01:55
Tezcan: "Ysk Başkanıyla ve Heyetiyle Görüşmeye Gideceğiz" 41 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "İstifa eden bakanlar yerine atanan müsteşarlar tarafsız olmadığı ve seçimlerde AK Parti'ye çalışacağı için YSK'ya başvuracağız" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, seçim öncesi istifa eden 3 bakan yerine göreve başlayan müsteşarların tarafsız olamayacağı gerekçesiyle, Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) itiraz edeceklerini bildirdi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Aydında 00:39
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Aydında 23 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "Bazı turistik gayri menkullerin Hazine'den kaçırılıp özelleştirme kapsamında satılması düşünülüyormuş. Bütün Aydın'ı zindan ederiz. O mülklerin kapısında nöbet bekler, Aydın halkının malını yedirtmeyiz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Aydın İl Özel İdaresi'nin kapatılmasının ardından hazineye devredilen sahil beldelerindeki turistik gayri menkullerin özelleştirilmeye çalışıldığını öne sürdü.
Bülent Tezcan’ı Vuran Saldırgan Tutuklandı 00:32
Bülent Tezcan’ı Vuran Saldırgan Tutuklandı 4 izlenme - 6 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’ı silahla yaraladıktan sonra Kuşadası’nda yakalanan saldırgan sevk edildiği mahkemece tutulandı. Gözaltına bulunan diğer 2 şüpheli serbest bırakılırken, Adliye önünde bekleyen bir grup saldırganı alkışlarla karşıladı. Aydın’ın Efeler ilçesinde 29 Ekim akşamı meydana gelen olayda; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, bir grup partiliyle birlikte yemek yediği sırada aynı restoranda bulunan Alparslan Sargın ile bir süre sözlü tartışma yaşamış ve Sargın daha sonra silahla Tezcan’a bir el ateş ederek sağ baldırından yaralamıştı. Olayın ardından yanında bulunan arkadaşı Fatih Y. ile birlikte firar eden saldırgan Alparslan Sargın, 3 saat sonra ticari taksiyle gidip saklandığı Kuşadası Aktur Sitesi’ndeki eve yapılan operasyonla yakalanmıştı. Saldırganın arkadaşı Fatih Y. polise teslim olurken, olayla ilgili olarak İrfan T. isimli üçüncü bir kişi daha gözaltına alınmıştı. Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorgulanan saldırgan Alparslan Sargın, arkadaşı Fatih Y. ve daha sonra gözaltına alınan İrfan T. Bugün sabah saatlerinde adliyeye çıkartıldı. Yaklaşık 8 saat süren sorgunun ardından tutuklama istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen saldırgan Alparslan Sargın tutuklanırken; Fatih Y. ve İrfan T. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Tutuklanarak Aydın E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na gönderilen saldırgan Alparslan Sargın, adliye çıkışında “Vatan sağ olsun” diye bağırdı. Sargın’ı adliye çıkışında alkışlarla karşılayan bir grup, ekip otosu adliyeden ayrılıncaya kadar destek sloganı attı.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 01:41
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 14 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan, Karklareli'nde: - "Dün Abdülhamit'in, dün Vahdettin'in unuttuğunu bugün bunlar da unutuyor, unutuyorlar ki Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi var, Mustafa Kemal Atatürk'ün evlatları, yoldaşları var" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Dün Abdülhamit'in, dün Vahdettin'in unuttuğunu bugün bunlar da unutuyor, unutuyorlar ki Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi var, Mustafa Kemal Atatürk'ün evlatları, yoldaşları var" dedi.
Bülent Tezcan Saldırı Sonrası İlk Kez Konuştu 05:15
Bülent Tezcan Saldırı Sonrası İlk Kez Konuştu 3 izlenme - 6 ay önce Yaralandığı silahlı saldırı sonrası ilk kez konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, “Tetikçilerle meşgul değiliz. Tetikçiler mutlaka fiillerinin cezasını alacaklar ama tetikçilerin arka planında başka planlayıcıların olduğuna inanıyorum” dedi. CHP Aydın il binasının üst katındaki restoranda 29 Ekim’de uğradığı silahlı saldırı sonucu ayağından yaralanan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan’ın ADÜ Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisi tamamlandı. 4 gündür tedavi gören Tezcan, taburcu olmasının ardından dinlenmek ve çalışmalarına devam etmek üzere Ankara’ya gitti. Tezcan, ADÜ Rektörü Pof. Dr. Cavit Bircan, Başhekim Yard. Doç. Dr. Mücahit Kapcı, tedavi sürecinde yer alan sağlık ekibi ve partilileri tarafından uğurlandı.
Ne Oluyor  - 25 Ağustos 2015 02:31:33
Ne Oluyor - 25 Ağustos 2015 18 izlenme - 2 yıl önce Türkiye yeniden seçime gidiyor... Seçim hükümeti nasıl kurulacak? Hangi isimler seçim hükümetinde yer alacak? Şirin Payzın sordu; CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Akademisyen Erdinç Yazıcı, Gazeteci Kadri Gürsel, Avukat Rıza Saka ve Siyasetçi-Yazar Ufuk Uras Ne Oluyor?'da yanıtladı
Bülent Tezcan: Parlamentoyu Devre Dışı Bırakarak Belirli Odaklarla Bu Problem Çözülemez 00:49
Bülent Tezcan: Parlamentoyu Devre Dışı Bırakarak Belirli Odaklarla Bu Problem Çözülemez 10 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Nazilli'de- Tezcan: "(Çözüm süreci) Bu işin çözüm merkezi parlamentodur.
Tezcan: Bütün Partilerdeki FETÖ'cüleri Bulalım 01:36
Tezcan: Bütün Partilerdeki FETÖ'cüleri Bulalım 2 izlenme - 7 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP dahil bütün partilerdeki FETÖ'cülerin ortaya çıkarılması için hükümete çağrı yaptı. Ulusal Kanal'da katıldığı programda konuşan Tezcan “Biz dahil nereye kadar uzanacaksa gelsinler hangi desteği istiyorlarsa verelim” dedi. FETÖ'nün siyasi ayağı konusu, CHP MYK toplantısında da ele alındı.
Tezcan: 04:17
Tezcan: "Bu Girişimle Mücadele Etmenin Yolu Demokrasiyi Büyütmekten Geçer" 2 izlenme - 6 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "Bu girişimle mücadele etmenin yolu demokrasiyi yok etmekten değil, demokrasiyi büyütmekten geçer. Darbeyle mücadele etmenin yolu parlamentoyu devre dışı bırakmaktan değil, parlamentoyu etkili şekilde çalıştırmaktan geçer." dedi.
Ne Oluyor   25 Şubat 2016 02:36:09
Ne Oluyor 25 Şubat 2016 7 izlenme - 1 yıl önce Anayasa'nın geleceği... Suriye'nin geleceği... Hükümetin yapmak istedikleri... Muhalefetin tepkileri... Şirin Payzın sordu; Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Bülent Tezcan yanıtladı.. Ardından İbrahim Uslu, Mehmet Seyfettin Erol, Ahmet Kasım Han ve Garo Paylan tartıştı
Her Şey -  12 Kasım 2015 01:09:18
Her Şey - 12 Kasım 2015 6 izlenme - 1 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Tezcan: 01:47
Tezcan: 9 izlenme - 3 yıl önce Chp Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanlığı Seçimine İlişkin, "akp Tabanındaki Çok Sayıda Vatandaşımızın Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Sağduyulu Hareket Edip, Ekmeleddin İhsanoğlu'na Destek Vereceğini Görüyorum" Dedi.
Kılıçdaroğlu: 'Adil Davranılmadı' 01:30
Kılıçdaroğlu: 'Adil Davranılmadı' 14 izlenme - 3 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın’ın Büyükşehir olması nedeniyle kapatılan İl Özel İdaresi’nin mal paylaşımında adil davranılmadığını iddia etti.
Tezcan: 05:48
Tezcan: 4 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "CHP olarak bir kumpas çetesinin saldırısı ile karşı karşıyayız. Bu saldırı, tesadüfen birkaç gazetecinin öfke ürünü haber üretip, yazmasıyla oluşan bir saldırı değildir.
Chp, Milletvekili Aday Listelerini Ysk'ya Sundu - Bülent Tezcan 05:33
Chp, Milletvekili Aday Listelerini Ysk'ya Sundu - Bülent Tezcan 7 izlenme - 2 yıl önce CHP, milletvekili aday listelerini YSK'ya sundu-CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: -"Parti olarak seçimlere hazırız. Türkiye'de 7 Haziran, demokratik, olgun bir seçim yarışıyla sonuçlanıp bir iktidar değişikliğini müjdelemesini bekliyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, "CHP olarak seçimlere hazırız. Türkiye'de 7 Haziran, demokratik, olgun bir seçim yarışıyla sonuçlanıp bir iktidar değişikliğini müjdelemesini bekliyoruz" dedi.
Bülent Tezcan - CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu 01:55
Bülent Tezcan - CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: CHP Aydın İl Başkanlığı tabelası - CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın açıklamaları- Basın toplantısından detaylar- Tezcan'ın partililerle sohbet edip fotoğraf çektirmesi CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: -(CHP'nin 'Milletçe Alkışlıyoruz' reklamı) "TRT yöneticileri kamu görevinin kötüye kullanarak suç işlemektedir.