Hoşgeldiniz!

Bülent Tezcan

CHP'li Bülent Tezcan: PKK Kongresine Gitmedim 00:27
CHP'li Bülent Tezcan: PKK Kongresine Gitmedim 201 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, HDP kongresinde sözde gerilla marşında ayağa kalkıp, saygı duruşunda bulunduğu iddialarını yalanladı.
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: 08:38
CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "Bırakın Çağırmayı, Genel Başkanımıza Dönük Atılacak Herhangi Bir Adımda. 12 izlenme - 1 ay önce CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "Bırakın çağırmayı, genel başkanımıza dönük atılacak herhangi bir adımda gök kubbeyi dar ederiz" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan: "Sayın Erdoğan rahatsız oldu.
CHP Sözcüsü Tezcan: 04:05
CHP Sözcüsü Tezcan: "Tankın Üzerinde Fotoğrafınız Neden Yok" 6 izlenme - 3 hafta önce CHP Sözcüsü Tezcan: "Tankın üzerinde fotoğrafınız neden yok"SAKARYA - CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, adalet yürüyüşünün 17'nci gününde yaptığı açıklamada, AK Parti liderlerine 15 Temmuz'da tank üzerinde neden fotoğraflarının olmadığını sordu.
Oktay Saral'ın Meclis'teki Kavga İle İlgili Açıklamaları 08:19
Oktay Saral'ın Meclis'teki Kavga İle İlgili Açıklamaları 144 izlenme - 3 yıl önce Oktay Saral'ın Bülent Tezcan'a yumruk atması sonrasında yaptığı açıklama
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: (Kabine Değişikliği) 07:53
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: (Kabine Değişikliği) "Asıl Değişmesi Gereken Sarayın Kendisi. O. 1 izlenme - 3 gün önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: (Kabine değişikliği) "Asıl değişmesi gereken sarayın kendisi. O da inşallah önümüzdeki ilk seçimlerde değişecek.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: 07:14
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sokaklarda Yüzen İnsanlar Görüyoruz. 1 izlenme - 3 gün önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sokaklarda yüzen insanlar görüyoruz.
Bülent Tezcan - Tarihi Taksim Gezi Konuşması 03:48
Bülent Tezcan - Tarihi Taksim Gezi Konuşması 254 izlenme - 4 yıl önce Bülent Tezcan-tarihi Taksim Gezi Konuşması
Bülent Tezcan: 04:30
Bülent Tezcan: "Ysk Güvenli Bir Seçim Yapamamıştır" 9 izlenme - 3 ay önce Bülent Tezcan: "YSK güvenli bir seçim yapamamıştır" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan "Böyle önemli bir görevde tercihi ister evet olsun, ister hayır olsun bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" "Hayır propagandasının yasak olduğu bir kampanya olarak yürütüldü" "Bu hayırların...
CHP Myk Toplantısının Ardından, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Açıklamalarda Bulundu 06:46
CHP Myk Toplantısının Ardından, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan Açıklamalarda Bulundu 7 izlenme - 2 ay önce CHP MYK toplantısının ardından, parti sözcüsü Bülent Tezcan açıklamalarda bulundu.
Ak Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan Yeni Sistemi Tartıştı 04:51
Ak Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan Yeni Sistemi Tartıştı 12 izlenme - 4 ay önce AK Partili İyimaya ile CHP'li Tezcan yeni sistemi tartıştı TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Gazi Üniversitesinde cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin partilerinin görüşlerini açıkladıANKARA - TBMM Adalet Komisyonu Başkanı AK...
CHP'de neler oluyor? - Tarafsız Bölge 8 Mayıs 2017 Pazartesi 02:28:43
CHP'de neler oluyor? - Tarafsız Bölge 8 Mayıs 2017 Pazartesi 9 izlenme - 2 ay önce Referandum sonrası CHP'de neler yaşanıyor? Parti içindeki muhalifler ne talep ediyor? Genel merkez nasıl bir strateji izliyor? 2019'a giden süreçte CHP'nin cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Yeni sistem siyasetin işleyişinde neleri değiştirecek? Ahmet Hakan sordu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan ve CHP Grup Başkanvekili Engin Altay yanıtladı.
 CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a Silahlı Saldırı 00:28
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'a Silahlı Saldırı 20 izlenme - 9 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan'a silahlı saldırı yapıldı. Tezcan saldırıda ayağından yaralandı CHP Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Avukat Bülent Tezcan, Aydın'daki silahlı saldırıda ayağından yaralandı. Tezcan'a bir restorantta yemek yediği sırada saldırı düzenlendiği ortaya çıktı. İlk alınan bilgilere göre Tezcan'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. CHP'DEN SALDIRIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ise Habertürk TV'ye yaptığı açıklamada, "İnternetten gördüm. Aydın'a doğru yola çıktım. Aydın'a varmış değilim. Restoranda silahlı saldırganın birkaç el ateş ettiğini ve ayağının üst kısmından yaralandığını duyduk. Kendisini de aradım telefonlarına ulaşılamıyor. Hastaneye kaldırıldığını duydum. Hayati tehlikesinin olmadığını öğrendik. Saldırganla ilgili bir bilgim yok. Silahlı saldırı uyarıları geliyordu. Sayın Genel Başkanımıza suikast girişimi olduktan sonra hepimiz bekliyoruz. Birkaç saat içinde net bir bilgi alırız sizlere açıklayıcı bilgi veririz. Bir tek ricamız var, bu saldırıyla ilgili ne duyulursa duyulsun partiden yapılacak açıklamaların beklenmesi lazım. Gençlerimize ve üyelerimize saldırıyla ilgili ne duyarlarda duysunlar bir tepkisellik içinde olunmaması gerekiyor. Belli ki Türkiye'yi karıştırmak istiyorlar. CHP hukuk içerisinde kalarak hesap soracaktır. Böyle anlarda duygusallık ortaya çıkıyor. Gençlik kollarımız rahatsız bu durumdan."
Bülent Tezcan: 09:48
Bülent Tezcan: "15 Temmuz Anmaları Çerçevesinde 15 Temmuz Cumartesi Günü Gündüz Genel Kurulda Hazır. 1 izlenme - 1 hafta önce Bülent Tezcan: "15 Temmuz anmaları çerçevesinde 15 Temmuz Cumartesi günü gündüz genel kurulda hazır bulunacağız bütün milletvekillerimizle ve Sayın Genel Başkanımız orada bir konuşma yapacak" "Daha sonra 16 Temmuz sabaha karşı 1. Meclis'te başlayan 00.
Tezcan - ABD'nin Pkk/pyd'ye Silah Yardımı Kararı Alması 05:32
Tezcan - ABD'nin Pkk/pyd'ye Silah Yardımı Kararı Alması 6 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin PYD/PKK'ya silah yardımı kararı almasına ilişkin, "YPG'ye ağır silahlar verilmesi demek, hem bölge güvenliğinin hem de Türkiye'nin bütünlüğünün önemli ölçüde tehdit altına alınması demektir.
Bülent Tezcan: 06:23
Bülent Tezcan: "Artık Türkiye'de Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak" 1 izlenme - 1 hafta önce Bülent Tezcan: "Artık Türkiye'de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan: "Adaletsizliğin sahibi olanlar telaşa düştüler" "Faşizm kitleleri sokağa çağırmaz, faşizm kitleleri sokağa mecbur eder"ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti...
Bülent Tezcan: 08:49
Bülent Tezcan: "9 Temmuz Pazar Günü, Saat 16: 00'da Maltepe'de Miting Meydanında Olacağız" 2 izlenme - 3 hafta önce Bülent Tezcan: "9 Temmuz Pazar günü, saat 16: 00'da Maltepe'de miting meydanında olacağız" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan: "Sandıklardan eveti aldılar ama şehit cenazeleri gelmeye devam ediyor"DÜZCE - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan,...
Tezcan: 03:20
Tezcan: "Kontrollü Darbe Konusundaki Şüpheler Güçlü Bir Şekilde Devam Etmektedir" 4 izlenme - 2 ay önce -Bülent Tezcan'ın konuşması ANKARA - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Bülent Tezcan: 07:09
Bülent Tezcan: "Meclis Başkanının Yaptığı Davete Genel Başkanımız Katılmayacak" 3 izlenme - 1 ay önce Bülent Tezcan: "Meclis Başkanının yaptığı davete genel başkanımız katılmayacak" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan: "Davet mevzuata uygundur ama teamüllere aykırıdır" "Başbakan Binali Yıldırım, partisinin lideri değildir.
Bülent Tezcan TBMM Genel Kurulu Konuşması 22.01.2014 10:28
Bülent Tezcan TBMM Genel Kurulu Konuşması 22.01.2014 50 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı BÜLENT TEZCAN TBMM Genel Kurulu'nda Uğur Mumcu suikastının yıldönümüyle ilgili yaptığı konuşma.
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tezcan: 09:02
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tezcan: "Bizim Kılavuzumuz Bellidir. 2 izlenme - 1 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Tezcan: "Bizim kılavuzumuz bellidir.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 02:25
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan 5 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, halk oylamasıyla ilgili, "Türkiye'de Meclis, hükümet değişmeyecek.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: 03:59
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: "Biz Sadece 'Hayır' Oyu Verenlerin Hakkını Takip... 4 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan: "Biz sadece 'hayır' oyu verenlerin hakkını takip etmiyoruz.
Tezcan: Bu Sistem Koalisyonları Önleyecek Bir Sistem Değil 00:45
Tezcan: Bu Sistem Koalisyonları Önleyecek Bir Sistem Değil 9 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının diğer konuğu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan'dı. Tezcan konuşmasında, "Bu sistem koalisyonları önleyecek bir sistem değil. Bunu iddia eden doğru söylemiyordur" dedi.
28 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 03:27
28 Şubat 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 10 izlenme - 5 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 28 Şubat 2017 tarihli bölümüne, AK Parti Ankara Milletvekili ve Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Bülent Tezcan konuk oldu. Programda anayasa referandumunun Türkiye'de neleri değiştireceği masaya yatırıldı. İşte 4 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Tezcan - Khk Ile Ihraç Edilen Öğretim Üyelerinin Açlık Grevi 03:48
Tezcan - Khk Ile Ihraç Edilen Öğretim Üyelerinin Açlık Grevi 3 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, ABD'nin PYD/PKK'ya silah yardımı kararı almasına ilişkin, "YPG'ye ağır silahlar verilmesi demek, hem bölge güvenliğinin hem de Türkiye'nin bütünlüğünün önemli ölçüde tehdit altına alınması demektir.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: 05:21
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sandıkların Güvenliğinden Kimse Endişe Etmesin" 4 izlenme - 3 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Sandıkların güvenliğinden kimse endişe etmesin" "Kılıçdaroğlu ile ilgili kaset iması iftiradır"AYDIN - Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, referanduma saatler kala partisinin Aydın İl Başkanlığı'nda...
Bülent Tezcan: 05:51
Bülent Tezcan: "Protesto Eden Vatandaşlarımıza Husumetle Bakmıyoruz" 1 izlenme - 3 hafta önce Bülent Tezcan: "Protesto eden vatandaşlarımıza husumetle bakmıyoruz" CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan: "Onlarda bir gün adalete ihtiyaçları olacaklarını fark edecekler" "Bu kadar konforu bırakıp 35 derece sıcakta, yağmur fırtınada bir ana muhalefet partisi genel...
Bülent Tezcan: 06:34
Bülent Tezcan: "Gezi Gençlerimiz ile 15 Temmuz Darbe Girişimine Müdahale Eden Gençlerimiz Karşı... 2 izlenme - 2 ay önce Bülent Tezcan: "Gezi gençlerimiz ile 15 Temmuz darbe girişimine müdahale eden gençlerimiz karşı karşıya getirilmek istenmiştir" CHP Sözcüsü Bülent Tezcan: "Geziyi itibarsızlaştırma ve gezi üzerinden darbe tarif etme niyetlerinin özellikle OHAL koşullarında son dönemde revaçta olmaya...
Tarafsız Bölge   25 Ocak 2016 02:32:34
Tarafsız Bölge 25 Ocak 2016 31 izlenme - 1 yıl önce Bıden'ın ziyareti… Başika uzlaşması… Terörle mücadele… Suriye meselesi ve yeni Anayasa... Ahmet Hakan gündemin önemli konularını sordu, CHP'den Bülent Tezcan, AK Parti'den Mehmet Metiner ve MHP'den Uygar Aktan yanıtladı.
Tezcan: 03:27
Tezcan: "Millet, 16 Nisan'da Sandıkta Ne Karar Verirse Boynumuz Kıldan Ince" 4 izlenme - 5 ay önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, 16 Nisan'da sandığın bir kez daha milletin önüne geleceğini belirterek "Millet, 16 Nisan'da sandıkta ne karar verirse boynumuz kıldan ince." dedi.