Hoşgeldiniz!

Bülent Tüfekçi Videoları İzle

Bakan Bülent Tüfenkci; 05:04
Bakan Bülent Tüfenkci; "Hürriyetten, Özgürlüklerden Bahsedenlerin Demokrasiyi Askıya Aldıklarını... 4 izlenme - 3 ay önce Bakan Bülent Tüfenkci; "Hürriyetten, özgürlüklerden bahsedenlerin demokrasiyi askıya aldıklarını hep beraber gördük"BİNGÖL - Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Amanya'nın tutumunu eleştirerek "Demokrasiden, özgürlüklerden, ifade hürriyetinden bahsedenlerin nasıl ifade hürriyetini bir...
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci 04:53
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci "Yeni Şafak" I Ziyaret Etti 12 izlenme - 1 yıl önce Haber / Kamera: Erhan TEKTEN, İstanbul DHA Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci silahlı ve molotofkokteylli saldırıya uğrayan Yeni Şafak Gazetesi'nin genel merkezini ziyaret etti.
Tüfenkci ve Eroğlu Malatya'da 04:37
Tüfenkci ve Eroğlu Malatya'da 5 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Sertifika töreni Tüfenkci ve Eroğlu Malatya'da Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci: "Bugüne kadar Türkiye teröre karşı her zaman aynı duruşu tek yürek olarak gösterdi ve hiçbir zaman 'senin teröristin iyi benim teröristim iyi' demedi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci 02:02
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci 4 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Partililerden detaylar Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci'nin konuşması Bakan Tüfenkci'ye hediye verilmesi Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, İzmir'de Bakan Tüfenci: "Son terörist kalana kadar nasıl mücadele edeceksek, kalkınma, ihracatımızı arttırma noktasında da adeta koşacağız. Ekonomik reformlarımızın terör belasının gölgesinde kalmasını istemiyoruz" Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Son terörist kalana kadar nasıl mücadele edeceksek, kalkınma, ihracatımızı arttırma noktasında da adeta koşacağız. Ekonomik reformlarımızın terör belasının gölgesinde kalmasını istemiyoruz" dedi.
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Malatyasporlularla Buluştu 06:04
Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci, Malatyasporlularla Buluştu 1 izlenme - 4 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Evkur Yeni Malatyaspor'un yeni stadıyla Süper Lig'de daha büyük bir coşkuyla mücadele edeceğini belirtti.
Bursa Bir Günde Şirket Kurulacak 02:41
Bursa Bir Günde Şirket Kurulacak 2 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti Bursa İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, 'Özellikle önümüzdeki günlerde hızla gündeme getireceğimiz şirketlerin kuruluşunda ve tasfiyesindeki geçen zaman sürelerini inşallah azaltacağız. 7-8 gün süren şirket kurma işlemlerini 1 veya 2 güne düşürmeyi hedefliyoruzö dedi.