Hoşgeldiniz!

Bülent Tulun Videoları İzle

Mancini Yerine İki Aday / Lucescu ve Mustafa Denizli 01:59
Mancini Yerine İki Aday / Lucescu ve Mustafa Denizli 3.310 izlenme - 3 yıl önce Görevinden istifa eden Roberto Mancini'nin yerine gelecek teknik direktör adayları belli oldu.
Galatasaray'ın Golcü Adayı Gomis 00:45
Galatasaray'ın Golcü Adayı Gomis 250 izlenme - 3 yıl önce Sarı kırmızılı kulüp, Lyon'un başarılı golcüsü Gomis için Fransa'da temaslara başladı.
Gökhan Töre, Hakan ve Ömer'i Silahla Tehdit Etmiş 00:37
Gökhan Töre, Hakan ve Ömer'i Silahla Tehdit Etmiş 211 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe maçından sonra barda sırtından vurulan Gökhan Töre, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın odasını basarak iki oyuncunun ağzına silah sokmuş.
Galatasaray'ın Golcü Adayı Gomis 00:45
Galatasaray'ın Golcü Adayı Gomis 138 izlenme - 3 yıl önce Sarı kırmızılı kulüp, Lyon'un başarılı golcüsü Gomis için Fransa'da temaslara başladı.
Galatasaray Divan Kurulu'nda Bülent Tulun'a o soru!... 00:34
Galatasaray Divan Kurulu'nda Bülent Tulun'a o soru!... 19 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Lisesi'nde yapılan Şubat ayı Divan Kurulu Toplantısı'nda Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun'a kritik bir soru yöneltildi...
Galatasaray, Batefimbi Gomis'le Anlaştı 00:45
Galatasaray, Batefimbi Gomis'le Anlaştı 27 izlenme - 3 yıl önce İtalyan gazeteci Daniele Mari'ye göre; Galatasaray, Fransız golcü Bafetimbi Gomis'le anlaşmaya vardı.
Galatasaray, Batefimbi Gomis'le Anlaştı 00:45
Galatasaray, Batefimbi Gomis'le Anlaştı 26 izlenme - 3 yıl önce İtalyan gazeteci Daniele Mari'ye göre; Galatasaray, Fransız golcü Bafetimbi Gomis'le anlaşmaya vardı.
Cesare Prandelli, Joel Campbell'i Takımda Görmek İstiyor 03:15
Cesare Prandelli, Joel Campbell'i Takımda Görmek İstiyor 12 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Prandelli, Arsenal'da forma giyen Joel Campbell'ı istedi, "Önceliğim sonuna kadar o olacak. Forvet transferi bizim için çok önemli." dedi.
Mancini Giderse Üç Alternatif Hazır 02:53
Mancini Giderse Üç Alternatif Hazır 11 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Mancini ile yolları ayırırsa Lucesu, Gerets ya da Mustafa Denizli üçlüsünden birisini göreve getirecek.