Hoşgeldiniz!

Bülent Yavuz Videoları İzle

Yavuz Bülent Bakiler-Cebeci İstasyonu 03:34
Yavuz Bülent Bakiler-Cebeci İstasyonu 2.630 izlenme - 7 yıl önce
Bülent Yavuz'dan Ali Palabıyık yorumu 02:26
Bülent Yavuz'dan Ali Palabıyık yorumu 96 izlenme - 4 ay önce Eski MHK Başkanı Bülent Yavuz, Beşiktaş - Galatasaray derbisine Ali Palabıyık'ın atanmasını değerlendirdi.
Bülent Yavuz, Kıbrıs Harekatı Anılarını Anlatıyor 14:39
Bülent Yavuz, Kıbrıs Harekatı Anılarını Anlatıyor 223 izlenme - 2 yıl önce Eski Hakem Bülent Yavuz Haber Türk'teki spor programı Spor Türk'te Teğmen olarak katıldığı 20 Temmuz 1974 Kıbrıs Barış Harekatı sırasında yaşadıklarını anlatıyor.
Telegol Programı, Skyturk 360TV ile Anlaştı 02:45
Telegol Programı, Skyturk 360TV ile Anlaştı 384 izlenme - 3 yıl önce TV8'den ayrılan Telegol programının yeni sezondaki adresi belli oldu. Kadroda Toroğlu'nun yüksek maliyeti nedeniyle düşünülen isim ise MHK eski başkanı Bülent Yavuz.
Canlı Yayında Uygulamalı Penaltı Yorumu 03:14
Canlı Yayında Uygulamalı Penaltı Yorumu 143 izlenme - 2 yıl önce Eski MHK Başkanı Bülent Yavuz, Habertürk ekranlarında yayınlanan programda Gaziantepspor-Fenerbahçe maçında verilen ve verilmeyen penaltı pozisyonlarını Ümit Karan'ın üzerinde uygulamalı olarak yorumladı.
Çavuşoğlundan Bülent Yavuza: Kucağımdan Senin Gibi Kaç Albay Geçti 01:43
Çavuşoğlundan Bülent Yavuza: Kucağımdan Senin Gibi Kaç Albay Geçti 144 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin eski yöneticisi Ömer Çavuşoğlu, tartışmaya girdiği emekli albay, Eski MHK Başkanı Bülent Yavuz'a "Kucağımdan senin gibi kaç albay, general geçti." dedi.
Bülent Yavuz ile İnterpol'den Kaçıyorum! 01:56
Bülent Yavuz ile İnterpol'den Kaçıyorum! 72 izlenme - 1 yıl önce Artık hakemleri eğitmekten umudunu kesen Bülent Yavuz her hafta evet her hafta hiç bıkmadan imaj değiştirerek biz ekran başındaki izleyicilere gizli servisler ve interpolden kimlik değiştirerek kaçma dersleri veriyor...
Apaçi Bülent Yavuz 04:29
Apaçi Bülent Yavuz 160 izlenme - 5 yıl önce apaçi bülent yavuz
apaçi bülent yavuz 04:29
apaçi bülent yavuz 132 izlenme - 5 yıl önce apaçi bülent yavuz
Bülent Yavuz - Sktiri Yersin 00:23
Bülent Yavuz - Sktiri Yersin 76 izlenme - 2 yıl önce Hakem eskisi Bülent Yavuz gecenin geç saatlerinin verdiği rehavetle veya bir anlık gaza gelişle değil bariz düşünerek küfrünü ediyor ve küfrünün arkasında duruyor. Çünkü "70 milyon futbolun denetçisidir."
Bülent Yavuz: Cüneyt Çakır, Şampiyonlar Ligi Finalini Yönetecek 00:27
Bülent Yavuz: Cüneyt Çakır, Şampiyonlar Ligi Finalini Yönetecek 25 izlenme - 2 yıl önce MHK eski başkanı Bülent Yavuz, PSG-Chelsea maçını yöneten hakemimiz Cüneyt Çakır'la ilgili, "Berlin'de oynanacak Şampiyonlar Ligi finalini yönetecek. Göreceksiniz." dedi.
Bülent Yavuz Canlı Yayında Meydan Okudu! 01:20
Bülent Yavuz Canlı Yayında Meydan Okudu! 17 izlenme - 2 yıl önce Spor yorumcusu Bülent Yavuz'dan canlı yayında ALS'ye destek... HABERTÜRK TV'de yayınlanan Spor Türk programının yorumcusu Bülent Yavuz, canlı yayında ALS hastalığına farkındalık oluşturmak için başlatılan buz dolu bir kovayı başından aşağı dökme kampanyasına katıldı. Bülent Yavuz, dünyaca ünlü emekli hakem Pierluigi Collina, MHK Başkanı Zekeriya Alp ve FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır'a meydan okudu.
Eski Milli Futbolcu Hasan Şaş: En Büyük Hatam Liverpool'a Gitmemek 01:20
Eski Milli Futbolcu Hasan Şaş: En Büyük Hatam Liverpool'a Gitmemek 9 izlenme - 2 yıl önce Hasan Şaş bir öğrencinin, "Neden Liverpool takımına gitmediniz" sorusuna "25 yaşındaydım, her şeyi düşünemiyordum. Şimdi üstüne para verip Liverpool'a giderim" dedi.
Bülent Yavuzdan Derbi Hakemi Değerlendirmesi!... 03:43
Bülent Yavuzdan Derbi Hakemi Değerlendirmesi!... 7 izlenme - 2 yıl önce Eski hakemlerden Bülent Yavuz, Haber Türk'te yaptığı açıklamada Fenerbahçe - Trabzonspor maçının hakemi Bülent Yıldırım'ı değerlendirdi ve İbrahim Hacıosmanoğlu'nu eleştirdi.