Hoşgeldiniz!

bulgaristan

Bulgaristan Dans Yarışması 02:09
Bulgaristan Dans Yarışması 22.777 izlenme - 6 yıl önce Bulgaristanın ilginç güzellik yarışmaları ve dans yarışmalarını bilirsiniz. Sitemizde de sevilerek izlenilir buda trans eğlencesi sanırım.
Düğünde Harika Oynayan Dansöz 04:33
Düğünde Harika Oynayan Dansöz 18.261 izlenme - 7 yıl önce Bulgaristan'da yapılan bir düğünde sahne alan dansöz meslektaşlarına taş çıkartan cinsten. Sahnede adeta yıldızlaşıyor.
 Fordlama Olayının Doğuşu Bulgar Düğünleri 03:53
Fordlama Olayının Doğuşu Bulgar Düğünleri 19.389 izlenme - 11 yıl önce İçimde bir kültür patlaması yaşıyorum şuan yok mu bir arkadaşım beni bulgar düğününe davet etsin..
Bulgaristan'da Yasaklanan Klip 03:35
Bulgaristan'da Yasaklanan Klip 13.124 izlenme - 7 yıl önce Bulgar pop-folk müziğinin sevilen isimlerinden Yanitsa’nın, “Varnah Ti Go” adlı parçasının video klibi yasaklandı. 2014 yılında Bulgar manken ve şarkıcı Monika Valerieva ile birlikte hazırladıkları lezbiyen temalı video ile yükselişe geçen Bulgar pop-folk şarkıcısı Yanitsa, üçlü ilişkiyi konu eden yeni videosu “Varnah Ti Go, müstehcen görüntüler ve kaba sözler içerdiği gerekçesiyle Bulgaristan Elektronik Medya Konseyi CEM tarafından yasaklandı. Müstehcen videoyu yayınlayarak, yaklaşık 25 bin tl para cezası da alan Planeta TV kanal yönetimi, şarkıcı ile ciddi bir konuşma gerçekleştirerek gelecekte daha dikkatli olunması vurgusunu yaptı. Yanitsa, 2012 senesinden bu yana imajını ve çalışma çizgisini değiştirerek plak şirketinin en çok dinlenen şarkıcıları arasında yer almaya başladı. Dört senedir ülkenin önde gelen iş adamlarından biri ile beraber olan ünlü şarkıcı, çalışmalarının tamamının sevgilisi tarafından karşılandığını dile getirirken, büyük değişiminin ve müstehcen kliplerinin arkasında da sevgilisinin olduğu iddia ediliyor.
Bulgaristan Bakire Kız Pazarı 05:01
Bulgaristan Bakire Kız Pazarı 8.660 izlenme - 4 yıl önce İnanılması Kolay Olmasa da Gerçek Parayı Kıbrıs'ta inşaatlarda çalışarak biriktirmiş. Erkekler eşlerini değil onları bekaretini satın alıyoruz" diyorlar.
Düğünde Klarnet Olmak 02:03
Düğünde Klarnet Olmak 8.121 izlenme - 7 yıl önce Bulgaristan'da bir köy düğününde vatandaşın birisi düğünde çalan orkestradan memnun kalmamış olacak ki çalgıyı ortadan ikiye bölüp vermiş coşkuyu. İniş-çıkışlardan belli ki gırnata konusunda çok boş birisi değil kendisi. Müzisyen arkadaşın bir şey söylemek isteyip söyleyemiyor gibi duruşu cabası.
Bir Ailenin Günlük Yaşamı - Bulgaristan 21:30
Bir Ailenin Günlük Yaşamı - Bulgaristan 5.444 izlenme - 6 yıl önce Efenim Bulgaristan'ın ünlü tv programı Yaşa Gör bu sefer Bulgar bir ailenin konuğu oluyor ve onlarla keyifli dakikalar geçiriyor.Bulgarlar ne yer ne içer hepsi bu görüntülerde.İzliyoruz
Bulgaristan Halkı Türkiye Hakkında Ne Düşünüyor ? 02:59
Bulgaristan Halkı Türkiye Hakkında Ne Düşünüyor ? 4.808 izlenme - 6 yıl önce Bulgaristan halkına Türkiye hakkında ne düşündükleri sorulmuş,onlarda samimi bir şekilde güzel cevaplar vermişler.
Bulgaristan Romanları ile Köçek Yarışması 04:29
Bulgaristan Romanları ile Köçek Yarışması 6.253 izlenme - 9 yıl önce Yer Bulgaristan. Memlekette aşırı derecede Roman var ve çok eğlenceli insan bunlar. Oraya gidip gelen biri olarak söyleyebilirim ki buradaki romanlar ile tek farkı atarlı olmamaları. Kavga etmez lan bunlar sadece eğlenirler gülerler bu videodaki gibi.
Belene - 2. Bölüm (TRT-1987) 01:03:43
Belene - 2. Bölüm (TRT-1987) 5.988 izlenme - 8 yıl önce Belene 1987 yılında TRT 1'de yayımlanmaya başlanmış dört bölümlük Tarihî Türk dizisi, yönetmenliğini Hüseyin Karakaş üstlenmiştir. Bulgaristan'da 1984-1989 yılları Türkler'e yapılan baskıları ve Belene adasındaki sürgün ve işkenceli Belene Kampı'nı anlatan bir Türk dizi.
Bulgar Kızlarının 100 Yıllık Değişimi 04:52
Bulgar Kızlarının 100 Yıllık Değişimi 4.352 izlenme - 6 yıl önce Balkanların tartışılmaz en yüce ırkı olan, aziz Bulgaristan halkının en kutsal değeri olan kadınlarının 100 yıllık kıyafet değişimi izleyelim. İyi seyirler. Bulgarlara çingene diyenleri alihassan dildoyla dürtsün.
Dolandırıcı Bulgar Gelin 09:12
Dolandırıcı Bulgar Gelin 6.968 izlenme - 8 yıl önce Olayın ekşisözlük başlığı şurada; https://eksisozluk.com/evlenmek-isteyen-bulgar-gelin-adayi--4931034 Kısaca bahsetmek gerekirse, bir çoğumuzun başına gelen "Seninle evlenicem, bana para yolla." cümlesiyle açıklanabilecek bir olayla karşılaşmış bir arkadaş, bunu da bir forum sitesinden duyurmuş ve konuşmaları videoya alıyor. Bunlar forum açıklaması; http://i.filmot.org/tu1athd.png http://i.filmot.org/mkkx8c2.png Bu da video açıklaması; "Parayı almasına az kalmışken ... bu videoda dolandıcımız ailesi ve bana olan sevgisinden yani yalanlarından kısa bir bölüm var." Devam eden videoları da part part ekleyeceğim.
Roksana & Sasha Riko - Çukur (Bulga Roman Havasi) 04:32
Roksana & Sasha Riko - Çukur (Bulga Roman Havasi) 3.169 izlenme - 5 yıl önce Bulgaristan pop-folk müziginin taninmis seslerinden Roksana'nin Sasha Riko ile gerceklestirdigi Çukur temali klibi. Sevenler sevmeyenlere, duyanlara duymayanlara duyursun.
Yeni Zara Bulgaristan 03:47
Yeni Zara Bulgaristan 3.961 izlenme - 11 yıl önce Yeni Zara Bulgaristan
Yamaha YZF R1 Burnout 02:02
Yamaha YZF R1 Burnout 5.230 izlenme - 12 yıl önce soner iskra bulgaristan
Bulgaristan Kırcaali (Tokaçka) 03:28
Bulgaristan Kırcaali (Tokaçka) 4.355 izlenme - 14 yıl önce bulgaristan kırcaali (tokaçka)
Bulgaristan'da Lise Mezuniyet Eğlencesi 02:23
Bulgaristan'da Lise Mezuniyet Eğlencesi 4.008 izlenme - 9 yıl önce Bulgaristan'da gerçekleşen bir lise mezuniyet töreninden çarpıcı kareler izliyoruz. Kalbi dayanmayan bakmasın lütfen.
Donmak Üzere Olan Leylekleri Evine Alıp Hayata Döndüren Türk Aile 00:31
Donmak Üzere Olan Leylekleri Evine Alıp Hayata Döndüren Türk Aile 2.309 izlenme - 6 yıl önce Kışı tekrardan yaşayan komşu ülkemiz Bulgaristan yoğun kar yağışına maruz kalmış. Bu kar yağışından leylekler de etkilenmiş. Bulgaristan’da yaşayan Türk aile donmak üzere olan leylekleri kucaklayıp evine almış ve yiyeceklerini paylaşmış. 8 adet Leyleği yaşadıkları oturma odasına koyan aile, onlarla tek tek ilgilenerek yaşama döndürmeyi başarmış.
Bulgaristan'ın Saklı Cenneti 05:09
Bulgaristan'ın Saklı Cenneti 2.034 izlenme - 6 yıl önce Vratsa, Balkan'ın eteklerinde yer alan tatlı bir kasabadır. Birçok mağara, şelale ve doğaüstü kaya oluşumlarını barındırır. Bunlardan en ünlüleri; Ledenika Mağarası , Skaklya Şelalesi ve Vratsa Geçidi'dir. Şimdiye kadar keşfedilen en büyük Trakya hazinesi "Rogozen" Vratsa'da bulunmuştur. Ayrıca Vratsa, Çar II.Tuskan'ın doğduğu yerdir. Çar II.Tuskan, meşhur Karadeniz seferi ile tanınmaktadır.
Öz Hakiki Bulgar Usülü Lise Mezuniyet Balosu 04:05
Öz Hakiki Bulgar Usülü Lise Mezuniyet Balosu 2.502 izlenme - 9 yıl önce Bir arkadaş "bulgaristanda lise balosu" diyerek yüklemiş ama hata etmiş. Buyrunuz efendim hakiki bulgar usülü lise balosu. Bir hotelin restoranında, gün içinde öğrenciler tarafından defalarca 1 den 12 ye kadar saymak suretiyle gece diskoda biten mezuniyet balosu. Az paraya çok eğlence diyebiliriz. Bilmem St Cansın lisesinde o kadar para döküp, tipik "kezban" olarak nitelendirilen kızlarla eğlenmek zorunda kalan ergen arkadaşların aslında içler acısı durumu efendim. Ayrıca videonun sonundaki pembeli, gecenin sonunda kapanın elinde kalmıştır.
sıla yolu İzin yolu sınırlardaki rüşvetin belgesi 01:59
sıla yolu İzin yolu sınırlardaki rüşvetin belgesi 6.682 izlenme - 14 yıl önce sınırlarda açıkca istenen rüşvetin gizli kamera görüntüleri
Bulgaristan'da Bulunan Sovyet Anıtı: Buzludzha 02:39
Bulgaristan'da Bulunan Sovyet Anıtı: Buzludzha 1.709 izlenme - 5 yıl önce Bulgaristan’da resmi törenler ve siyasi toplantılar için büyük bir yapıt dikilmesi kararlaştırılmıştı ve bunun için bir fon oluşturuldu. İnşaatına başlanan yapıtın önemi, komünist Bulgaristan’ın bir sembolü olmasıydı. Balkan Dağı’ndaki 1441 metrelik Buzludzha Dağı’nda bulunan Buzludzha Anıtı’nın ilginç bir hikayesi bulunuyor. Bulgaristan’ın her köşesinden halkların bağışlarıyla pul satışı yapılarak para toplandı ve 1981’de anıt kamuya açıldı. Uzay dairesine benzeyen yapıt, o dönemin mimari anlayışından oldukça farklıydı. Tepede kurulmuş olması, görkemini daha da artırıyordu. İnşasında binlerce işçinin ve sanatçının görev aldığı Buzludzha, 7 senede tamamlanmıştı. Yapıtın iç kısmının tavanında yeşil bir zeminin üstüne komünizmin sembolü orak-çekiç ikonu koyulmuş, toplantı alanına 500 metrekare mozaik yerleştirilmişti. 1989’a gelindiğinde Bulgaristan’da komünizmin son bulmasıyla, anıtı içler acısı bir hale geldi. Terk edilikten sonra bir daha kullanılmayan Buzludzha, çoğunlukla vandalların uğrayarak, mozaikleri yok ettiği, pencereleri kırdığı, dekorasyonunu bozdukları harabe bir yere dönüştü.
Bulgaristan Heyeti Diyanet'te 02:05
Bulgaristan Heyeti Diyanet'te 3.216 izlenme - 9 yıl önce "Din adamlari ne kadar donanimli olursa barisa o kadar katki saglanir" Diyanet Isleri Baskani Prof. Dr. Mehmet Gormez, Bulgaristan Dinler Muduru Emil Sotirov...
Honda   1000 cbr burrnaut 00:50
Honda 1000 cbr burrnaut 2.592 izlenme - 12 yıl önce soner iskra bulgaristan
Bulgar Öğrencileri - Gel Yanıma Gir Koluma Şarkısı 01:48
Bulgar Öğrencileri - Gel Yanıma Gir Koluma Şarkısı 1.809 izlenme - 6 yıl önce Bulgaristan'ın, 6.sınıf müzik kitabında yer alan "Gel Yanıma Gir Koluma" şarkısını dinleyelim. İyi dinlemeler. Sözleri; Gel yanıma, gir koluma ( 3 ) Gel yanıma hey hey Ver elini, al mendili çek halayı hey ( 2 ) Dön bir sağa, bir de sola ( 3 ) Dön bir sağa hey hey Ver elini, al mendili çek halayı hey ( 2 ) Koy beline, sağ ( soL ) elini (3 ) Koy beline hey hey Ver elini, al mendili çek halayı hey ( 2 )
Bulgaristan da Ayı Oynatıcılığının Sonlandırılması 03:00
Bulgaristan da Ayı Oynatıcılığının Sonlandırılması 1.006 izlenme - 5 yıl önce Efendim ülkemizde de eski bir gelenek olan ayıların oynatılması olayı Bulgaristan da gönüllü bir abimiz tarafından amansızca mücadele edilerek bitirtilmiş. Şimdi bu hikayeyi tüm ayrıntıları ile izliyoruz.
Floyd Mayweather’ın Yenildiği Son Maç (1996) 14:17
Floyd Mayweather’ın Yenildiği Son Maç (1996) 1.786 izlenme - 8 yıl önce Pazar sabahı TSİ 04.00’te Manny Pacquiao ile asrın maçına çıkacak olan Floyd Mayweather’ın son yenilgisi. 1996 Atlanta olimpiyatları yarı final maçında Türk asıllı Bulgar boksör Serafim Todorov rakibini 10-9 mağlup ediyor ve finale çıkıyor. Olimpiyatlar sonrası profesyonel kontrat alan Mayweather şuan 47-0’lık seri ile yenilgisiz ve yıllık 105 milyon dolarlık geliriyle en çok kazanan sporcu. Todorov ise Bulgaristan’da emekli maaşıyla geçiniyor.