Hoşgeldiniz!

bulldozer

Kasabada Terör Estiren Zırhlı Bulldozer 03:58
Kasabada Terör Estiren Zırhlı Bulldozer 2.902 izlenme - 3 hafta önce Seri katiller, psikopatlar ve manyaklar ülkesi Amerika'dan adına yakışır bir haber daha. 2004 yılında Marvin Heemeyer adındaki bu adam kendi kaynak atölyesinde demir saç ve plakalarla güçlendirdiği Komatsu D355A bulldozeriyle yaşadığı kasabayı harabeye çeviriyor.Eklenen demir saçlarla beraber 61 ton civarında bir ağırlığı(normal hali 49 tonmuş) olduğu tahmin edilen dozer kimse tarafından durdurulamıyor.Polis binası, beton fabrikası, belediye binası, elektronik eşya binası, eski belediye başkanının evi, bir çok araba ve evi ezerek 7 milyon dolarlık zarar oluşturuyor. Özellikle de polis departmanına zarar vermiş :D Etrafını görebilmek için dozerin çevresine kameralar yerleştiren Heemeyer, iç tarafa ise çok sayıda mönitör ve 2 adette keskin nişancı tüfeği yerleştirmiş. Altyazı eklemedim,gerekli şeyleri zaten yazdım, izlemeniz yeterli. https://resmim.net/f/g2uBeM.jpg https://resmim.net/f/yuS9eb.jpg https://resmim.net/f/fu8tUO.jpg https://resmim.net/f/wfzcn1.jpg
Dünyanın En Büyük Kepçesi 11:47
Dünyanın En Büyük Kepçesi 31.981 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın 70 yarda süper yüksek kaldırma LeTourneau L2350 En büyük ekskavatör LeTourneau l-2350 MINEXPO 2012'den sonra Las Vegas kongre merkezi dışına atılıyor. Bu nadir 70 yarda süper yüksek kaldırma modelidir. Bir tür world.one En Büyük üretilen diğer LeTourneau daha büyük its.
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 8.786 izlenme - 2 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
Bulldozer Barbar Dj 03:44
Bulldozer Barbar Dj 383 izlenme - 6 yıl önce
Önder Keskinkılıç - Bulldozer 03:43
Önder Keskinkılıç - Bulldozer 162 izlenme - 6 yıl önce
Patronuna Sinirlenen Bulldozer Şoförü 01:29
Patronuna Sinirlenen Bulldozer Şoförü 126 izlenme - 3 yıl önce Kızgın işçinin, patronun güzelim mercedesine yapmış olduğu, bakım ve onarım !
Bulldozer Kardeşler 03:16
Bulldozer Kardeşler 10 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/bulldozerkardesler.htm Bulldozer kardeşler oyunumuzda yerin kat kat altında mahsur kalmış iki kardeli çıkarmalısınız. Tüneldeki yollara yığılmış kaya parçalarını kırarak ve taşıyarak oradan çıkmalısınız. Bunun için yön tuşlarını kullanmalı ve araç geçişini boşluk tuşu ile yapmalısınız. İyi Eğlenceler..