Hoşgeldiniz!

Bulldozer Videoları

Dünyanın En Büyük Kepçesi 11:47
Dünyanın En Büyük Kepçesi 31.353 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın 70 yarda süper yüksek kaldırma LeTourneau L2350 En büyük ekskavatör LeTourneau l-2350 MINEXPO 2012'den sonra Las Vegas kongre merkezi dışına atılıyor. Bu nadir 70 yarda süper yüksek kaldırma modelidir. Bir tür world.one En Büyük üretilen diğer LeTourneau daha büyük its.
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 02:51
Çizgi Film - İş Makineleri Damperli kamyon ve kepçe 7.275 izlenme - 2 yıl önce Bir kamyon kaç kepçe kum taşır? İnşaat alanında çalışan iş makinelerinin sistemli ve sıralı çalışması sonucunda işler aksamıyor. Eğer ki herhangi bir birimde aksama yada işi durdurma gerçekleşirse sistem çöker. İşin tamamen durmasına sebep olur.İş makinesi damperli kamyon arazide açılmış bir çukura sürekli kum çimento taşıyor. Çukurda çalışan iş makinesi kepçe ise kamyonun getirdiği malzemeleri kenara taşıyor.Çukurda sincap dolaiıyor. Amacı ne kimse bilmiyor. Bu iş makinelerinin amacı ne? Neden Bu çukuru oluşturdular? Aynı zamanda çukurda kum yığını oluşmasınıda istemiyorlar.
Bulldozer Barbar Dj 03:44
Bulldozer Barbar Dj 315 izlenme - 5 yıl önce
Önder Keskinkılıç - Bulldozer 03:43
Önder Keskinkılıç - Bulldozer 150 izlenme - 5 yıl önce
Patronuna Sinirlenen Bulldozer Şoförü 01:29
Patronuna Sinirlenen Bulldozer Şoförü 106 izlenme - 3 yıl önce Kızgın işçinin, patronun güzelim mercedesine yapmış olduğu, bakım ve onarım !
Bulldozer Kardeşler 03:16
Bulldozer Kardeşler 6 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/bulldozerkardesler.htm Bulldozer kardeşler oyunumuzda yerin kat kat altında mahsur kalmış iki kardeli çıkarmalısınız. Tüneldeki yollara yığılmış kaya parçalarını kırarak ve taşıyarak oradan çıkmalısınız. Bunun için yön tuşlarını kullanmalı ve araç geçişini boşluk tuşu ile yapmalısınız. İyi Eğlenceler..