Hoşgeldiniz!

Bullet Videoları

Uzaktan Kumandalı Araba 03:00
Uzaktan Kumandalı Araba 22.190 izlenme - 4 yıl önce Uzaktan Kumandalı Araba
Asla Iskalamayan Mermiler - Exacto 00:59
Asla Iskalamayan Mermiler - Exacto 2.878 izlenme - 4 ay önce Exacto (EXtreme ACcuracy Tasked Ordnance) DARPA tarafından geliştirilen bir mermi çeşidi bu mermiler hedef hareketli olsada siz başka yere nişan alsanızda hedefi bir güdümlü füze gibi vuruyor.Şöyle anlatalım siz X bölgesine nişan alıyorsunuz ama vurmak istediğiniz kişi veya nesne Y bölgesinde siz mermiyi ateşlediğinizde mermi yinede Y bölgesindeki hedefi buluyor.Geliştiren şirket merminin hava,rüzgar gibi dış etkilerden etkilenmeyeceğini söylüyor tabi bu daha geliştirme sürecinde.Exacto mermiler testlere girdiler ve bu testlerden şu ana kadar başarılı çıktılar.Videoda gördüğünüz gibi merminin olayı bu tabi mermi neye göre hedefin düşman dost olacağını ayıracak henüz bir bilgimiz yok.
Bullet to the Head Trailer 2 (Sylvester Stallone) 01:47
Bullet to the Head Trailer 2 (Sylvester Stallone) 6.850 izlenme - 4 yıl önce Bullet to the Head Trailer 2 (Sylvester Stallone)
Rıp: Final Bullet - İlk Bakış 17:12
Rıp: Final Bullet - İlk Bakış 2.137 izlenme - 2 yıl önce RIP: Final Bullet , Joygame'in yeni mmofps oyunu 2014 damgasını vurmaya hazırlanıyor. Oyun içerisinde birbirinden farklı haritalar ve bir oyun modu mevcut du...
onr888-bulletproof-vol2-part-2-of-4 08:24
onr888-bulletproof-vol2-part-2-of-4 8.712 izlenme - 8 yıl önce akarken affetmem 7/ 24 aktıgıma göre affım yok :P
bullet 2oo8 remix tan yıldızlarda kayar 04:00
bullet 2oo8 remix tan yıldızlarda kayar 6.116 izlenme - 8 yıl önce bullet 2oo8 remix tan yıldızlarda kayar
Rıp Final Bullet Kapalı Betaya Nasıl Üye Olunur ? 01:50
Rıp Final Bullet Kapalı Betaya Nasıl Üye Olunur ? 1.299 izlenme - 2 yıl önce RIP Final Bullet Kapalı Betaya Nasıl Üye olunur ? RIP – Final Bullet, Türkiye'nin Web Tabanlı ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı Joygame'in, 2014’e damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu! Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile R.I.P, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor.
onr888-bulletproof vol.2 part 1 of 4 human town ba 06:27
onr888-bulletproof vol.2 part 1 of 4 human town ba 9.066 izlenme - 8 yıl önce canımız sıkıldı bizde girdik :p
Bullet 2oo8 Remix Murat Başaran Canın Sagolsun 03:48
Bullet 2oo8 Remix Murat Başaran Canın Sagolsun 5.739 izlenme - 8 yıl önce bullet 2oo8 remix murat başaran canın sagolsun ugrastımm
Bullet Remix 2oo8 Serdar Ortac Seytan 05:03
Bullet Remix 2oo8 Serdar Ortac Seytan 4.516 izlenme - 8 yıl önce bullet remix 2oo8 serdar ortac seytan
Rıp Final Bullet 20.11.2014'de Açılıyor 01:43
Rıp Final Bullet 20.11.2014'de Açılıyor 932 izlenme - 2 yıl önce RIP Final Bullet 20.11.2014'de Açılıyor RIP – Final Bullet, Türkiye'nin Web Tabanlı ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı Joygame'in, 2014’e damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu! Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile R.I.P, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor.
bullet for my valentİne-hand of blood 03:41
bullet for my valentİne-hand of blood 4.270 izlenme - 8 yıl önce ....
Rıp Final Bullet Ölü Taklidi 00:18
Rıp Final Bullet Ölü Taklidi 874 izlenme - 2 yıl önce RIP Final Bullet Ölü Taklidi RIP – Final Bullet, Türkiye'nin Web Tabanlı ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı Joygame'in, 2014’e damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu! Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile R.I.P, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor.
Rıp Final Bullet Oynanış Videosu 01:30
Rıp Final Bullet Oynanış Videosu 803 izlenme - 2 yıl önce RIP Final Bullet Kapalı Betaya Nasıl Üye olunur ? RIP – Final Bullet, Türkiye'nin Web Tabanlı ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı Joygame'in, 2014’e damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu! Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile R.I.P, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor.
Kyndall - Bullet 04:03
Kyndall - Bullet 579 izlenme - 2 yıl önce Kyndall - Bullet (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Verse 1] Like the 4th of July in the middle of winter yeah Like the first day a blind man saw a blue sky yeah I could runa million miles and never get tired That's how I feel [Pre-Hook] Can't explain how I know I just do Never thought I'd be here with you You take me breath away You know that I can you use somebody Someone like you [Hook] I don't think there's any hope for me, I'm fading But if you stop loving me then I'll be done You're the sweetest dream, a lifetime in the making And when I look into your eyes, oh boy I fall Like I took a bullet straight to the heart Like I a bullet straight to the heart Like a bullet [Verse 2] The world seems small when I'm in your arms yeah The drama around me don't matter at all Like I'm a Queen and your heart is my castle That's how I feel [Pre-Hook] + [Hook] [Bridge] Stay forever, stay forever We'll be together, be together Stay forever, stay forver We'll be together, be together [Pre-Hook] + [Hook] + [Bridge] __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kyndall - Bullet [Official Video] "Bullet" off the upcoming EP Still Down.
Bullet For My Valentine - Your Betrayal 04:52
Bullet For My Valentine - Your Betrayal 2.325 izlenme - 7 yıl önce
Bullet For My Valentine - Say Goodnight (Acoustic) 03:14
Bullet For My Valentine - Say Goodnight (Acoustic) 3.705 izlenme - 8 yıl önce acoustic cool... by £MR€ sayGıLaR xD
Official Soundtrack: Ellie Goulding - Bittersweet 03:56
Official Soundtrack: Ellie Goulding - Bittersweet 1.766 izlenme - 4 yıl önce Official Soundtrack: Ellie Goulding - Bittersweet
Bullet For My Valentine - Your Betrayal 04:51
Bullet For My Valentine - Your Betrayal 1.396 izlenme - 5 yıl önce
Gerçek Kesit - Muhteşem Dövüş Sahnesi 02:34
Gerçek Kesit - Muhteşem Dövüş Sahnesi 693 izlenme - 2 yıl önce Hep Sarı Bıyık ve yaveri Kaleci Saçlı Adam'ın performanslarıyla seyir zevkinin doruklarına ulaştıran fantastik yapım Gerçek Kesit'ten yine bambaşka bir şahaser. Bu sefer olayın kahramanları farklı(biri Kara Bıyık) işin garibi olaylar ve çekim teknikleri de farklı. Yönetmen kendini aşmış, slow motion teknikleriyle bezeli bu görsel şölende ayrıca bir adet de yumruğu daha yemeden yere yığılan adam da mevcut. Bullet Time'da atılan o müthiş yumruklar ve ses efektlerinin yanı sıra, yumrukların suratlara apaçık bir şekilde 1 metre öteden atılması ise ayrı bir ofsayt. İyi ki varsın Flash Tv, iyi ki varsın Gerçek Kesit...
Bullet For My Valentine - Hand Of Blood 03:32
Bullet For My Valentine - Hand Of Blood 1.330 izlenme - 5 yıl önce
Max Payne Bullet Time Deneme 00:15
Max Payne Bullet Time Deneme 1.268 izlenme - 5 yıl önce WolfTeamPortal - MajesticC Max Payne Bullet Time Deneme NoMoreGaming.
Rıp: Final Bullet - Oynuyorum: Bölüm 1: Takım Maçı 07:13
Rıp: Final Bullet - Oynuyorum: Bölüm 1: Takım Maçı 587 izlenme - 2 yıl önce Joygame'in yeni MMOFPS oyunu RIP: Final Bullet'ın Takım Maçı Modu Kanal'a Abone Olmayı Unutmayın!
Yeşilköy Anadolu Lisesi	Bullet For - Your Betrayal - My Valentine 04:06
Yeşilköy Anadolu Lisesi Bullet For - Your Betrayal - My Valentine 1.155 izlenme - 3 yıl önce Yeşilköy Anadolu Lisesi, 17.Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması'nın İstanbul elemelerine Gallerli müzik grubu Bullet For My Valentine'den Your Betrayal şarkısıyla katıldı.
RIP: Final Bullet - Sinematik Fragman 05:29
RIP: Final Bullet - Sinematik Fragman 724 izlenme - 2 yıl önce RIP – Final Bullet, Türkiye'nin Web Tabanlı ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı Joygame'in, 2014’e damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu! Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile R.I.P, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor.
Bullet For My Valentine - Tears Don't Fall 04:37
Bullet For My Valentine - Tears Don't Fall 1.091 izlenme - 5 yıl önce
Rıp : Fınal Bullet Wall Hack V.1 [tr] 12:09
Rıp : Fınal Bullet Wall Hack V.1 [tr] 521 izlenme - 2 yıl önce EVET ARKADASLAR RIP FINAL BULLET = WALL HACK V.1 LINK : http://www.dosya.tc/server36/yCuKPm/R... DIPNOT WIN8'LER ICIN : WIN 8'LERDE INJECTOR ÇALIŞMIYOR , INJECT ETMIYOSA OYUNA BASLAT DEDIKTEN 2-3 SN SONRA INJECT EDINIZ . NOT : HILENIN ASIL SAHIBI CMMLKC'DIR .
Rıp Final Bullet Silah İle Korunma 00:39
Rıp Final Bullet Silah İle Korunma 494 izlenme - 2 yıl önce RIP Final Bullet Silah ile Korunma RIP – Final Bullet, Türkiye'nin Web Tabanlı ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı Joygame'in, 2014’e damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu! Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile R.I.P, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor.
Rıp Final Bullet Tanıtım Videosu 02:09
Rıp Final Bullet Tanıtım Videosu 341 izlenme - 2 yıl önce RIP Final Bullet Tanıtım Videosu RIP – Final Bullet, Türkiye'nin Web Tabanlı ve Client Tabanlı Online Oyun Portalı Joygame'in, 2014’e damgasını vuracak yepyeni Online FPS Oyunu! Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile R.I.P, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor.
Rıp- Final Bullet Tanıtım Videosu | Superkurt 01:43
Rıp- Final Bullet Tanıtım Videosu | Superkurt 432 izlenme - 2 yıl önce Final Bullet Tanıtım Filmi Rip: Final Bullet ...Joygame'in yeni oyunu RIP- Final Bullet tanıtım Videosu.