Hoşgeldiniz!

bullying

Trende Zorbalık Yapan Kızı Döven Siyahi Kız 06:19
Trende Zorbalık Yapan Kızı Döven Siyahi Kız 989 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir trende zorbalık(orijinalinde bullying olarak geçiyor ve tam tercümesi de zorbalık olduğundan bunu kullanmayı uygun gördüm. hehe naber okuyon mu) yapan kıza dersini veren, maymuna çeviren, hızını alırsa alayımızı dövecek olan ablamız, ağebeyimiz, babamızın görüntüleri. Öl de ölelim nigga!
Kabadayılık Deneyi 05:01
Kabadayılık Deneyi 192 izlenme - 2 yıl önce 'The Bullying Experiment' olarak geçiyor tam olarak Türkçe karşılığı olmasa da. Birinin diğerini rahatsız ettiğini, sataştığını ve hatta dövdüğünü görünce insanların verdiği/vermediği tepkileri izliyoruz. "Aman ben karışmayayım", "Bana dokunmayan yılan bin yaşasın"cılıkla ne kadar insanların ne kadar yalnız bırakıldığını görüyoruz. Her türlü haksızlığa karşı ses çıkarmalı, birlik olmalıyız. Not: 2:20 'deki kız. Evlen benimle.
Bugünün İnekleri Yarının Patronları 01:10
Bugünün İnekleri Yarının Patronları 96 izlenme - 2 yıl önce Başlık biraz saldırganca oldu gibi geldi bana ama idare edin. Bugün yeterli sayıda iş ve işsizlikle ilgili video görünce sitede bunu yüklemeden geçemedim. Bullying olayını bilirsiniz, Amerikan okul kültürünün vazgeçilmezi. Zayıf olanı ezip dalga geçen popisi yüksek ipneler falan. VH1'de yayınlanan anti-bullying reklamı bu izleyeceğiniz reklam. Dün yediğin hurmalar bugün götünü tırmalar gibi bir şey aslında. Yani düyyor ki "şerefsizlik yapma ezik tiplere yarın patronun olacak skecek seni" Yarının patronlarından dinliyoruz efem "I Will Survive" coverı. Yarın nanalarını skecekler. Bugün de skiyorlar gerçi çalıştığımız yerlerde. Bu arada kişisel not. Rockstar'ın "Bully"sini oynamamış varsa indirip oynasın. Gözden ırakta kalmış harika oyundur kendisi. Şüphesi olanlar referans olarak GTA'yı görsün.
Anti Bullying Project Saving Sadie An Antibullying Film 06:18
Anti Bullying Project Saving Sadie An Antibullying Film 6 izlenme - 9 ay önce http://antibullyingproject.com/ This story of animal abuse and a dog struggling to stay alive is true. But Saving Sadie, the movie, is also a metaphor about a bullying victim and upstanders. You'll discover how hope and transformation comes through the love of a friend. That's the deeper meaning that allows the film to become a catalyst to help children and adults discuss the darkness and pain that bullying can cause as well as the happiness, fulfilment and self-worth that result because someone chose to be an upstander. A discussion guide accompanies the film. http://www.savingsadiemovie.com/
lady gaga calls for anti-bullying law after teenagers suicide following cyber-bullying 01:50
lady gaga calls for anti-bullying law after teenagers suicide following cyber-bullying 89 izlenme - 6 yıl önce
gay bullying ıs ıt actually getting better 02:43
gay bullying ıs ıt actually getting better 54 izlenme - 6 yıl önce
B.ı.b.z - Bring You Down Ft. Rooftop Rep (Lyric Video) 03:00
B.ı.b.z - Bring You Down Ft. Rooftop Rep (Lyric Video) 2 izlenme - 4 ay önce Bring You Down is a track showcasing the early childhood experiences of B.I.B.Z and how he overcame bullying. Follow B.I.B.Z's Social http://twitter.com/bibzthadon http://facebook.com/officialbibz http://instagram.com/bibzthadon