Hoşgeldiniz!

buluş

Kızgın Plaj Kumlarında Kullanacağınız Müthiş Buluş 01:04
Kızgın Plaj Kumlarında Kullanacağınız Müthiş Buluş 10.137 izlenme - 8 ay önce Vay anasını sayın seyirciler
yalnız seninle uçarım 03:36
yalnız seninle uçarım 81.551 izlenme - 7 yıl önce ajan w7 dünyayı kurtarmak için kötülerle mücadele ediyor. doktor ve asistan içimsu onu korumak için inanılmaz buluşlar geliştiriyor.
Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 00:55
Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 7.055 izlenme - 9 ay önce Pratik zekalı karadenizli abimizden bence mükemmel bi buluş, bi vuruşta odunu dört parçaya ayırıyor
Dişleri 10 Saniyede Fırçalayabilen İnanılmaz İcat! 01:43
Dişleri 10 Saniyede Fırçalayabilen İnanılmaz İcat! 3.942 izlenme - 7 ay önce Amabrush adlı yeni bir Kickstarter projesi hedefini üçe katlayarak dikkatleri üzerine çekti. Amabrush, temel olarak tüm dişlerinizi kaplayan ağız koruyucusu gibi tasarıma sahip bir cihaz. Aslında biraz absürt bir tanım olacak ama, cihazı ağız bölgenize kurduğunuzda bir yetişkin emziği gibi dursa da 10 saniye içinde dişlerinizi fırçalayabiliyor. Üstelik kablosuz şarj ediliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Askerin Hayatını Kurtaracak Taşınabilir Buluş 03:35
Askerin Hayatını Kurtaracak Taşınabilir Buluş 3.645 izlenme - 9 ay önce İzmir'de üniversite öğrencileri; askeri personeli izlemeye imkan tanıyan, sağlık durumlarını anlık takip ederek kritik durumlarda geri bildirimde bulunan taşınabilir bir cihaz geliştirdi. Proje sayesinde, internet sitesi üzerindeki panelden gerçek zamanlı erişim sağlanarak personelin sağlık durumu ve konum bilgileri görülebilecek, uzaktan müdahale imkanı bulunabilecek. Projenin, sadece askeri uygulamalarda değil, sivil savunma ve itfaiye operasyonlarında da kullanılabileceği belirtildi.
Çölde Susuz Kalmaya Son 02:30
Çölde Susuz Kalmaya Son 2.834 izlenme - 8 ay önce Hollandalı bir sanatçı Afrika’nın kızgın çölünde su elde edilebilecek ucuz bir sistem geliştirdi. Sahra çölünde denenen sistem başarılı oldu.
Lise Mezunu Gençten Öyle Bir Buluş Geldi ki... 01:58
Lise Mezunu Gençten Öyle Bir Buluş Geldi ki... 6.857 izlenme - 12 ay önce Ordu’nun Ünye ilçesinde 19 yaşındaki bir genç, su israfının önüne geçecek bir keşfe imza attı. Ünye ilçesinde lise mezunu olan ve halen üniversite sınavlarına hazırlanan 19 yaşındaki Kadir Kaya, ilginç bir keşif yaptı. Türkiye Patent Enstitüsü tarafından da onaylanan ve patent alan gencin keşfi olan ve muslukta suyun boşa akmasını engelleyen çubuklu aparat ile büyük bir su tasarrufu sağlanıyor. Genç kaşif Kadir Kaya, “Musluk başında traş olma, el sabunlama, diş fırçalama sırasında su boşa akıyor. Hatta suyun boşa akmasını engellemek için elektriğe bağlı düzenekler kullanılıyor. Ancak patentini aldığımız bu çubuklu aparat, musluğa takıldığında su boşa akmıyor. Çubuğu yana çektiğinizde su akıyor, bıraktığınızda su akışı otomatik olarak duruyor. Takıldığı muslukta yüzde 85 oranında su tasarrufu sağlayan bu aparat kombili evlerde büyük enerji tasarrufu da sağlıyor. Aynı zamanda su bataryasının da ömrünü uzatıyor. Bu aparatın üretilmesi için bir yatırımcı arıyorum” dedi.
Şarkı sözleri / Mekanı cennet'in de buluşmak üzere 02:06
Şarkı sözleri / Mekanı cennet'in de buluşmak üzere 25.997 izlenme - 3 yıl önce Aşkına bu dünya da kavuşamayan bir aşığın sitemi. Sevdiği insana cennet de olsun kavuşa bilmeyi arzulayan bir aşık hikayesi. Dileğim sevenlerin sevdiklerine bu dünya da kavuşmasıdır. Arzularını ve sevgilerini içlerine hapsedip öbür dünya da kavuşmayı dilemek zorun da kalmasın hiç kimse,Şarkı sözleri. şiir dinle. Arkadaşlar size bir sır vereceğim aslında bu şiirim akrostiş bir şiirdir. Bilir misiniz dünyanın en zor yazım şekli olan şiir türüdür akrostiş şiirler.Bu şiir kendi şiirimdir arkadaşlar şiirlerimin seslendirmesini kendim yapıyorum. Normal bir cep telefonun kayıt cihazı ile kaydedilmiş sesimdir. Benim hiç bir şiirim bir stüdyo ortamında yapılmış kayıtlar değildir.
Bedava Enerji Gerçek Buluşlar 01:30
Bedava Enerji Gerçek Buluşlar 8.948 izlenme - 3 yıl önce bedava enerji
Aa Oyunu 84. Bölüm Geçme Taktiği Türk Buluşu 01:22
Aa Oyunu 84. Bölüm Geçme Taktiği Türk Buluşu 12.872 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların en sinir bozucu oyunu aa oyununun 84. bölümünü müthiş bir buluşla geçiren türk gencini izliyoruz Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Böyle İcat Görmediniz... İnanılmaz Bişey Bu 01:50
Böyle İcat Görmediniz... İnanılmaz Bişey Bu 6.311 izlenme - 3 yıl önce ÇAKMAK VE 4 LÜ PRİZ... SONUÇ İNANILMAZ
Otomatik Dart Tahtası 06:42
Otomatik Dart Tahtası 2.400 izlenme - 11 ay önce Gelen ok'a göre kendini sabitleyen dart tahtası. Gerek var mıydı? Bence yoktu..
İlginç Buluşlar: Motorlu El Arabası 00:56
İlginç Buluşlar: Motorlu El Arabası 8.371 izlenme - 5 yıl önce İlginç Buluşlar Motorlu El Arabası
Devrim Yaratacak Buluşa İmza Atan Öğrenciler 01:11
Devrim Yaratacak Buluşa İmza Atan Öğrenciler 2.499 izlenme - 1 yıl önce Washington Üniversitesi öğrencileri Thomas ve Navid, sağır ve dilsizleri günlük hayatta çok daha rahat ettirecek bir buluşa imza attılar. İşte bu iki genç mucidin yaptığı o muhteşem icat!
İlginç Buluşlar Lazerli Saat 01:11
İlginç Buluşlar Lazerli Saat 4.962 izlenme - 5 yıl önce İlginç Buluşlar Lazerli Saat
Hacer Buluş - Gesi Bağlarında Dolanıyorum 03:21
Hacer Buluş - Gesi Bağlarında Dolanıyorum 8.663 izlenme - 6 yıl önce
Denizde Yüzen Traktör 03:42
Denizde Yüzen Traktör 4.087 izlenme - 4 yıl önce Bu Video Galiba Ege Denizinde Yunan Bölümünde Çekilmiş. Kıbrıs Rum Kesiminde De Olabilir. Farklı Bir Çalışma Olmuş. İyi Seyirler.
Uyanın Millet Bedava Elektirik 03:55
Uyanın Millet Bedava Elektirik 7.379 izlenme - 5 yıl önce hayır dualarınızı eksik etmeyin vatana millete hayırlı olması dilei ile
Dehşete Düşüren 10 Robot 03:26
Dehşete Düşüren 10 Robot 2.464 izlenme - 3 yıl önce Dehşete Düşüren 10 Robot Videoda bazıları korkutucu bazıları ileri teknoloji 10 robot gösterilmektedir.
İbrahim Tatlıses Kürtçe Kolbastı 05:50
İbrahim Tatlıses Kürtçe Kolbastı 21.107 izlenme - 8 yıl önce ibrahim tatlıses kürtçe kolbastı imparator daha ne olsun
Nevşehir Tv Den Dev Buluş Görünmez Kumaş 06:22
Nevşehir Tv Den Dev Buluş Görünmez Kumaş 8.594 izlenme - 9 yıl önce nevŞehİr tv'den dev buluŞ görünmez kumaŞ
Japonlardan Süper Bir Buluş 01:46
Japonlardan Süper Bir Buluş 3.372 izlenme - 5 yıl önce Japonlardan Süper Bir Buluş
Fırlatıldığı Gibi Sağ Salim Dikey İniş Yapabilen Uzay Roketi 02:01
Fırlatıldığı Gibi Sağ Salim Dikey İniş Yapabilen Uzay Roketi 2.425 izlenme - 2 yıl önce SpaceX Firması uzay araştırmalarının en büyük maliyet kalemini oluşturan tek kullanımlık roketleri ortadan kaldıracak bir buluşa imza attı ve fırlatıldığı gibi dikey iniş yaparak tekrar tekrar kullanılabilen bir uzay roketi yaptı. 2002 yılında kurulan roket ve uzay aracı üreticisi ve fırlatıcısı özel sektör firması SpaceX uzay teknolojisinde tarih yazdı. Şirketin haziran ayında fırlatılan Falcon 9 isimli roketi, Cape Canaveral'e ilk defa dikey olarak indi. İlginç olan, SpaceX daha önce karaya herhangi bir roket'i geri indirmemişti. Bu ilkti ve ilk seferde başarıldı. Daha önce dünyaya iniş konusunda başka teşebbüsler de oldu ama bu anlamda başaran yoktu. Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un kurduğu Blue Origin geçen ay bir deneme yapmıştı. Şirketin New Shepard isimli roketi sert zemine dik bir şekilde inişi ilk gerçekleştiren roket oldu. Ancak New Shepard, Falcon 9'dan hem boyut olarak küçük, hem de menzili çok daha düşüktü (100 km). Daha da önemlisi New Shepard başlığı bırakıp geri dönmekle yetinirken, Falcon X yukarıda da belirttiğimiz gibi 11 uydunun dağıtımını gerçekleştirdi. Hedefi, kısa dönemde uzay taşımacılığının maliyetini düşürme ve uzun vadede de Mars'ın kolonileştirilmesi olan SpaceX'in kurucusu Elon Musk, geri dönüş tamamlandıktan sonra gazetecilere "Bu tarihi bir an. Kimse fırlatıcıyı geri getirememişti" dedi ve "Welcome back baby" şeklinde bir tweet attı. Musk aynı zamanda PayPal ile Tesla Motors'un da kurucusudur. Kullanılabilir roketler, uzay yolculuklarının maliyetini azaltmak açısından önemli. Böylece uzay turizmi de yapılabilir hale gelecek.
Hacer Buluş - Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık 03:32
Hacer Buluş - Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık 6.549 izlenme - 6 yıl önce
Japon Cam Silme Robotu 01:31
Japon Cam Silme Robotu 3.872 izlenme - 5 yıl önce İlginç Buluşlar Japon Cam Silme Robotu
Buluş İlahi Grubu - Gavsımın Sofileri Çok Cezbeli 05:00
Buluş İlahi Grubu - Gavsımın Sofileri Çok Cezbeli 5.528 izlenme - 5 yıl önce Buluş İlahi Grubu - Gavsımın Sofileri Çok Cezbeli
Hintliden Düz Duvara Tırmanmayı Sağlayacak Buluş  01:56
Hintliden Düz Duvara Tırmanmayı Sağlayacak Buluş 248 izlenme - 2 ay önce Hindistan'da genç bir mucit kendi yaptığı ilginç ayakkabı ile düz direğe tırmanabildiğini iddia etti.İzleyince adam resmen çıkıyor ama bir numara var gibi
Hacer Buluş - Aman Karpuz Kestim Yiyen Yok 04:13
Hacer Buluş - Aman Karpuz Kestim Yiyen Yok 5.573 izlenme - 6 yıl önce
İcat 00:39
İcat 2.408 izlenme - 4 yıl önce İcat mucitbey46
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk 07:43
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk 2.475 izlenme - 4 yıl önce Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk