Hoşgeldiniz!

Buluş Videoları İzle

Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 00:55
Karadenizli Dayıdan Yüzyılın İcadı 5.307 izlenme - 2 gün önce Pratik zekalı karadenizli abimizden bence mükemmel bi buluş, bi vuruşta odunu dört parçaya ayırıyor
Lise Mezunu Gençten Öyle Bir Buluş Geldi ki... 01:58
Lise Mezunu Gençten Öyle Bir Buluş Geldi ki... 6.676 izlenme - 3 ay önce Ordu’nun Ünye ilçesinde 19 yaşındaki bir genç, su israfının önüne geçecek bir keşfe imza attı. Ünye ilçesinde lise mezunu olan ve halen üniversite sınavlarına hazırlanan 19 yaşındaki Kadir Kaya, ilginç bir keşif yaptı. Türkiye Patent Enstitüsü tarafından da onaylanan ve patent alan gencin keşfi olan ve muslukta suyun boşa akmasını engelleyen çubuklu aparat ile büyük bir su tasarrufu sağlanıyor. Genç kaşif Kadir Kaya, “Musluk başında traş olma, el sabunlama, diş fırçalama sırasında su boşa akıyor. Hatta suyun boşa akmasını engellemek için elektriğe bağlı düzenekler kullanılıyor. Ancak patentini aldığımız bu çubuklu aparat, musluğa takıldığında su boşa akmıyor. Çubuğu yana çektiğinizde su akıyor, bıraktığınızda su akışı otomatik olarak duruyor. Takıldığı muslukta yüzde 85 oranında su tasarrufu sağlayan bu aparat kombili evlerde büyük enerji tasarrufu da sağlıyor. Aynı zamanda su bataryasının da ömrünü uzatıyor. Bu aparatın üretilmesi için bir yatırımcı arıyorum” dedi.
yalnız seninle uçarım 03:36
yalnız seninle uçarım 81.547 izlenme - 6 yıl önce ajan w7 dünyayı kurtarmak için kötülerle mücadele ediyor. doktor ve asistan içimsu onu korumak için inanılmaz buluşlar geliştiriyor.
Otomatik Dart Tahtası 06:42
Otomatik Dart Tahtası 2.322 izlenme - 2 ay önce Gelen ok'a göre kendini sabitleyen dart tahtası. Gerek var mıydı? Bence yoktu..
Sahiplerine Milyonlar Kazandırmış 5 Sıradışı Fikir 03:04
Sahiplerine Milyonlar Kazandırmış 5 Sıradışı Fikir 187 izlenme - 7 gün önce Bu insanlar nasıl zengin oluyor diye soru sorduğunuz olmuştur. Baktığınızda kimi teknoloji devi microsoftu kurabilecek kadar iyi bir programcıdır, kimi de bir emlak devidir. Ama bu listede öyle yaratıcı fikirler var ki, sahiplerine milyon dolarlar kazandırmışlardı. İşte sahiplerini zengin eden sıradışı 5 fikir.
Şarkı sözleri / Mekanı cennet'in de buluşmak üzere 02:06
Şarkı sözleri / Mekanı cennet'in de buluşmak üzere 25.954 izlenme - 2 yıl önce Aşkına bu dünya da kavuşamayan bir aşığın sitemi. Sevdiği insana cennet de olsun kavuşa bilmeyi arzulayan bir aşık hikayesi. Dileğim sevenlerin sevdiklerine bu dünya da kavuşmasıdır. Arzularını ve sevgilerini içlerine hapsedip öbür dünya da kavuşmayı dilemek zorun da kalmasın hiç kimse,Şarkı sözleri. şiir dinle. Arkadaşlar size bir sır vereceğim aslında bu şiirim akrostiş bir şiirdir. Bilir misiniz dünyanın en zor yazım şekli olan şiir türüdür akrostiş şiirler.Bu şiir kendi şiirimdir arkadaşlar şiirlerimin seslendirmesini kendim yapıyorum. Normal bir cep telefonun kayıt cihazı ile kaydedilmiş sesimdir. Benim hiç bir şiirim bir stüdyo ortamında yapılmış kayıtlar değildir.
Bedava Enerji Gerçek Buluşlar 01:30
Bedava Enerji Gerçek Buluşlar 8.392 izlenme - 2 yıl önce bedava enerji
Devrim Yaratacak Buluşa İmza Atan Öğrenciler 01:11
Devrim Yaratacak Buluşa İmza Atan Öğrenciler 2.451 izlenme - 8 ay önce Washington Üniversitesi öğrencileri Thomas ve Navid, sağır ve dilsizleri günlük hayatta çok daha rahat ettirecek bir buluşa imza attılar. İşte bu iki genç mucidin yaptığı o muhteşem icat!
Aa Oyunu 84. Bölüm Geçme Taktiği Türk Buluşu 01:22
Aa Oyunu 84. Bölüm Geçme Taktiği Türk Buluşu 12.828 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların en sinir bozucu oyunu aa oyununun 84. bölümünü müthiş bir buluşla geçiren türk gencini izliyoruz Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Böyle İcat Görmediniz... İnanılmaz Bişey Bu 01:50
Böyle İcat Görmediniz... İnanılmaz Bişey Bu 6.051 izlenme - 2 yıl önce ÇAKMAK VE 4 LÜ PRİZ... SONUÇ İNANILMAZ
İlginç Buluşlar: Motorlu El Arabası 00:56
İlginç Buluşlar: Motorlu El Arabası 7.815 izlenme - 4 yıl önce İlginç Buluşlar Motorlu El Arabası
İlginç Buluşlar Lazerli Saat 01:11
İlginç Buluşlar Lazerli Saat 4.762 izlenme - 4 yıl önce İlginç Buluşlar Lazerli Saat
Hacer Buluş - Gesi Bağlarında Dolanıyorum 03:21
Hacer Buluş - Gesi Bağlarında Dolanıyorum 8.472 izlenme - 5 yıl önce
Denizde Yüzen Traktör 03:42
Denizde Yüzen Traktör 3.892 izlenme - 3 yıl önce Bu Video Galiba Ege Denizinde Yunan Bölümünde Çekilmiş. Kıbrıs Rum Kesiminde De Olabilir. Farklı Bir Çalışma Olmuş. İyi Seyirler.
Uyanın Millet Bedava Elektirik 03:55
Uyanın Millet Bedava Elektirik 7.143 izlenme - 4 yıl önce hayır dualarınızı eksik etmeyin vatana millete hayırlı olması dilei ile
Dehşete Düşüren 10 Robot 03:26
Dehşete Düşüren 10 Robot 2.266 izlenme - 2 yıl önce Dehşete Düşüren 10 Robot Videoda bazıları korkutucu bazıları ileri teknoloji 10 robot gösterilmektedir.
Fırlatıldığı Gibi Sağ Salim Dikey İniş Yapabilen Uzay Roketi 02:01
Fırlatıldığı Gibi Sağ Salim Dikey İniş Yapabilen Uzay Roketi 2.350 izlenme - 1 yıl önce SpaceX Firması uzay araştırmalarının en büyük maliyet kalemini oluşturan tek kullanımlık roketleri ortadan kaldıracak bir buluşa imza attı ve fırlatıldığı gibi dikey iniş yaparak tekrar tekrar kullanılabilen bir uzay roketi yaptı. 2002 yılında kurulan roket ve uzay aracı üreticisi ve fırlatıcısı özel sektör firması SpaceX uzay teknolojisinde tarih yazdı. Şirketin haziran ayında fırlatılan Falcon 9 isimli roketi, Cape Canaveral'e ilk defa dikey olarak indi. İlginç olan, SpaceX daha önce karaya herhangi bir roket'i geri indirmemişti. Bu ilkti ve ilk seferde başarıldı. Daha önce dünyaya iniş konusunda başka teşebbüsler de oldu ama bu anlamda başaran yoktu. Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un kurduğu Blue Origin geçen ay bir deneme yapmıştı. Şirketin New Shepard isimli roketi sert zemine dik bir şekilde inişi ilk gerçekleştiren roket oldu. Ancak New Shepard, Falcon 9'dan hem boyut olarak küçük, hem de menzili çok daha düşüktü (100 km). Daha da önemlisi New Shepard başlığı bırakıp geri dönmekle yetinirken, Falcon X yukarıda da belirttiğimiz gibi 11 uydunun dağıtımını gerçekleştirdi. Hedefi, kısa dönemde uzay taşımacılığının maliyetini düşürme ve uzun vadede de Mars'ın kolonileştirilmesi olan SpaceX'in kurucusu Elon Musk, geri dönüş tamamlandıktan sonra gazetecilere "Bu tarihi bir an. Kimse fırlatıcıyı geri getirememişti" dedi ve "Welcome back baby" şeklinde bir tweet attı. Musk aynı zamanda PayPal ile Tesla Motors'un da kurucusudur. Kullanılabilir roketler, uzay yolculuklarının maliyetini azaltmak açısından önemli. Böylece uzay turizmi de yapılabilir hale gelecek.
Hacer Buluş - Şıkırdım Şıkırdım (Kaya Dibi Karimiş) 03:22
Hacer Buluş - Şıkırdım Şıkırdım (Kaya Dibi Karimiş) 614 izlenme - 5 ay önce Şıkırdım Şıkırdım (Kaya Dibi Karimiş) - Hacer Buluş (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1979)
İbrahim Tatlıses Kürtçe Kolbastı 05:50
İbrahim Tatlıses Kürtçe Kolbastı 21.060 izlenme - 8 yıl önce ibrahim tatlıses kürtçe kolbastı imparator daha ne olsun
Japonlardan Süper Bir Buluş 01:46
Japonlardan Süper Bir Buluş 3.247 izlenme - 4 yıl önce Japonlardan Süper Bir Buluş
Nevşehir Tv Den Dev Buluş Görünmez Kumaş 06:22
Nevşehir Tv Den Dev Buluş Görünmez Kumaş 8.588 izlenme - 8 yıl önce nevŞehİr tv'den dev buluŞ görünmez kumaŞ
Buluş İlahi Grubu - Gavsımın Sofileri Çok Cezbeli 05:00
Buluş İlahi Grubu - Gavsımın Sofileri Çok Cezbeli 5.477 izlenme - 5 yıl önce Buluş İlahi Grubu - Gavsımın Sofileri Çok Cezbeli
Hacer Buluş - Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık 03:32
Hacer Buluş - Yüce Dağ Başında Yanar Bir Işık 6.094 izlenme - 5 yıl önce
İcat 00:39
İcat 2.404 izlenme - 4 yıl önce İcat mucitbey46
Japon Cam Silme Robotu 01:31
Japon Cam Silme Robotu 3.339 izlenme - 4 yıl önce İlginç Buluşlar Japon Cam Silme Robotu
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk 07:43
Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk 2.389 izlenme - 3 yıl önce Kendi Kendine Elektrik Üreten Makine - Denizlili Mucit - Dünyada Bir İlk
Zincir Yerine Kullanılabilecek Çok Pratik Bir Çözüm-İZLE 01:25
Zincir Yerine Kullanılabilecek Çok Pratik Bir Çözüm-İZLE 2.487 izlenme - 2 yıl önce Kışın karlı ve buzlu havalarda arabanın patinaj yapması, kayması hepimizin problemi. Hatta tatsız kazaların da sebebi. Zincir takmamız gerekir ki oda oldukça zahmetli bir iş. İşte bu konuda üretilmiş pratik, kolay ve güzel bir çalışma. www.sonbultenler.com
Japonların En İlginç 20 İcadı 02:58
Japonların En İlginç 20 İcadı 1.857 izlenme - 2 yıl önce En ilginç icatlar bu listemizde, Japonların ne kadar zeki insanlar olduklarını biliyoruz. Ancak bu zekanın ne kadarıyla bunları icat etmişler merak konusu..
Hacer Buluş - Aman Karpuz Kestim Yiyen Yok 04:13
Hacer Buluş - Aman Karpuz Kestim Yiyen Yok 5.239 izlenme - 5 yıl önce
İskender Sivrizeka'dan Kış İçin 3 Muhteşem Buluş 04:26
İskender Sivrizeka'dan Kış İçin 3 Muhteşem Buluş 1.529 izlenme - 1 yıl önce Hocaların Hocası İskender Sivrizeka her zaman olduğu yine üstün buluşlarını bizlle paylaşıyor. Hocamız bu sefer kış mevsimine özel icatlarını gösteriyor. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.