Hoşgeldiniz!

bungee

Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 00:50
Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 65.611 izlenme - 4 yıl önce Yüksek bir binanın tepesine çıkmış ve aşağıya bakıyor... Genç adam bir anda kendisini boşluğa bırakıyor ve şaşkına çeviren o görüntü yaşanıyor. İntihar etmek için çatıya çıkan adamın bungee jumping için çıktığı ortaya çıkıyor.
Gelmiş Geçmiş En Çılgın Bungee-Jumping 03:48
Gelmiş Geçmiş En Çılgın Bungee-Jumping 13.598 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'nın doğal güzellikleri arasında bungee jumping yapan çılgın gençler görenleri şaşkınlıklar içinde bırakıyor.
Orjinal Bungee Jumping 01:49
Orjinal Bungee Jumping 2.976 izlenme - 9 ay önce Bungee atlaması resmi olarak 1979'da başladı, ancak Güney Pasifik'teki Pentekost Adası'ndaki erkekler yüzyıllardır nagol veya kara dalışı olarak uyguladılar.
 Bungee Jumping İpini Bırakamamak 00:43
Bungee Jumping İpini Bırakamamak 7.370 izlenme - 4 yıl önce Rusya semalarından bir bungee jumping kazası arkadaşlar.
Plajlarda Mancinix Çılgınlığı 01:06
Plajlarda Mancinix Çılgınlığı 5.755 izlenme - 4 yıl önce Plajlarda ‘mancinix’ çılgınlığı Dünyada büyük ilgi gören Bungee Jumping atlayışından sonra yeni eğlence yöntemi Mancinix, bu yaz plajları sardı.
Ev Yapımı Bungee Jumping 00:41
Ev Yapımı Bungee Jumping 4.649 izlenme - 4 yıl önce Askerler eğlence için kendi bungee jumpinglerini yapmışlar, fakat sonu büyük felaket.
Kablosuz Bungee Jumping 03:04
Kablosuz Bungee Jumping 2.014 izlenme - 2 yıl önce Manyetizma kullanarak kablo olmadan bungee jumping atlayışı yapılmış. Fakat ben videonun gerçekliğinden tam emin olamadım, kesin bilen biri vardır gerçek mi değil mi açıklar diye sizlere sunuyorum beyler.
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar  01:51
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar 2.080 izlenme - 1 yıl önce Adrenalin dolu ve bir o kadar da korkutucu spor olan Bungee Jumpingi’i herkes bilir.Bir grup genç adrenalin tutkunu arkadaşlarına gözleri kapalı bir şekilde Bungee Jumping yapacağız diyerek bakın ne yaptı?
eşek şakası buna derler 02:03
eşek şakası buna derler 6.194 izlenme - 8 yıl önce eşek şakası buna derler.bungee jumping
Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar 02:27
Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar 2.070 izlenme - 3 yıl önce Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar Kendilerini kayıda alarak bungee jumping yapan çılgınların inanılmaz görüntülerini birlikte izliyoruz.
Bungee Jumping Yaparken Ölen Adam - Brezilya 00:33
Bungee Jumping Yaparken Ölen Adam - Brezilya 578 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da bungee jumping etkinliği korkunç bir kazayla noktalandı. Beline ve ayağına bağlanan iple köprüden aşağı atlayan adam, aşağıdaki hava yastığının yanlış konumlandırılması yüzünden zemine çarptı. Feci kazada 36 yaşındaki şahıs olay yerinde hayatını kaybetti. O anlarsa saniye saniye kameraya yansıdı.
Muhteşem Bungee Jumping Şakası 03:31
Muhteşem Bungee Jumping Şakası 3.078 izlenme - 4 yıl önce Bungee Jumping Yapmak isteyen Adama; Arkadaşları Tarafından Yapılan Eşek Şakası ))
bungee jumping 00:28
bungee jumping 9.210 izlenme - 12 yıl önce delikanlılar iş başında.. bu çılgın atlayışı kaçırmayın
Üstsüz Bungee Jumping Yapmak - Sevgililer Günü Aktivitesi 02:40
Üstsüz Bungee Jumping Yapmak - Sevgililer Günü Aktivitesi 1.960 izlenme - 3 yıl önce Letonya’da 9 üstsüz çiftimiz sevgililer günü için farklı bi eğlence veya heyecan denemiş ve donmuş göl üzerinde bungee jumping yapmışlar.tebrik ediyoruz.
Dan Osman İpsiz Dağa Tırmanan Adam - Free Soloing 06:40
Dan Osman İpsiz Dağa Tırmanan Adam - Free Soloing 8.726 izlenme - 9 yıl önce dan osman free soloing denen emniyetsiz ve ipsiz tırmanışların ustasıydı. 1998 de bungee jumping atlayışı sırasında ipinin kopması nedeniyle 1200 metreden düşmüş ve ölmüş. 400 feetten daha uzun dimdik bir kayaya 4 dakika 25 saniyede tırmana biliyordu
Fırsatçı Tımsah 00:22
Fırsatçı Tımsah 5.383 izlenme - 10 yıl önce
Bungee Jumping Yaparken Geri Gelmemek 02:08
Bungee Jumping Yaparken Geri Gelmemek 1.260 izlenme - 3 yıl önce Dağın tepesinden bungee jumping yapan hanım kardeşimiz, jumping ekibinin dikkatsizliği sonucu yere çakılarak malesef hayatını kaybediyor.
Bungee Jumping Yapamayan Genç 01:46
Bungee Jumping Yapamayan Genç 2.059 izlenme - 3 yıl önce Bungee Jumping yapamayan genç - Tam atlayacak iken tırsan ve görevlinin saçlarından tutunan gencin dramını izliyoruz...
Adrenalin Tutkunları 03:04
Adrenalin Tutkunları 2.750 izlenme - 9 yıl önce bu videoya yürek dayanmaz
Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı 00:59
Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı 1.587 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en yüksek bungee jumping atlayışı
Kelebekler Vadisi'nde Base Jumping Etkinliği 01:42
Kelebekler Vadisi'nde Base Jumping Etkinliği 146 izlenme - 3 ay önce Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Kelebekler Vadisi'nde düzenlenen base jumping (yüksekten paraşütle atlama) etkinliği başladı.
Beyonce Gökdelenden Atladı 01:13
Beyonce Gökdelenden Atladı 1.401 izlenme - 4 yıl önce Beyonce Bungee Jumping Yaptı
Gelmiş Geçmiş En Hatalı Bungee Jumping 00:42
Gelmiş Geçmiş En Hatalı Bungee Jumping 555 izlenme - 2 yıl önce Olay şöyle geçiyor Çinli cep telefonu şirketi için bir TV reklam çekimleri sırasında Bangkok'ta bir köprü üzerinde meydana geldi.Bungee jumping atlayış yapıyor ama tam yapamıyor atlayışı.Görevli kadın olayı yanlış anlıyo galiba,adam az kalsım ölüyodu,Gerisini siz kavrayıverin ayrıca küfretmeyelim.
Buz Gibi Serinleten Bungee Jumping Şakası 02:14
Buz Gibi Serinleten Bungee Jumping Şakası 218 izlenme - 8 ay önce Adrenalin dolu ve bir o kadar da korkutucu spor olan Bungee Jumpingi'i herkes bilir. Bu tehlikeli sporu siz yapıyor olsanız ve tam atladığınızda arkanızdan bağrışlarla beraber bir halat atsalar, siz nasıl hissederdiniz?
Bungee Jumping Yapan Kadın Suya Çakıldı 00:57
Bungee Jumping Yapan Kadın Suya Çakıldı 166 izlenme - 9 ay önce Bungee Jumping yapan kadının bağlı olduğu halat, olması gerekenden uzun tutulunca talihsiz kadın suya sert biçimde çarptı. Yardım alarak da olsa ayağa kalkan ve iyi olduğu düşünülen kadın, hemen hastaneye kaldırıldı. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan kadının öldüğü bilgisi verildi.
En Çılgın Bungee Jumping 03:48
En Çılgın Bungee Jumping 730 izlenme - 4 yıl önce Güney Afrika'da bungee-jumping yapan bu sporcular görenleri hayrete düşürüyor. İyi Seyirler...
Atlayış Yaparken ip Koptu 01:42
Atlayış Yaparken ip Koptu 562 izlenme - 2 yıl önce Çin'de yaşanan olayda bungee jumping yapan genç kızın bağlı olduğu kalın lastikli ip koptu. Kız, düşüş sırasında hızı kesilince ölümün kıyısından döndü. Nehre düşen kız, akıntılı suda bir süre sürüklendikten sonra yaralı olarak karaya çıkmayı başardı.
Body Piercingle Bungee Jumping Yapmak (Kan İçerir) 01:52
Body Piercingle Bungee Jumping Yapmak (Kan İçerir) 632 izlenme - 2 yıl önce Eleman artık heyecanın mazoşistliğin bokunu çıkarmış, bu nassıl bir sistem nassıl bir teokrasidir anlamadım gitti hocam.
95 Yaşında Bungee Jumping 01:24
95 Yaşında Bungee Jumping 914 izlenme - 3 yıl önce 95 yaşındaki Finlandiyalı Margit Tall, 150 metreden bungee jumping yaparak atladı. Başkent Helsinki yakınlarında gerçekleştirilen atlayış sırasında Tall çığlık bile atmadı. Serbest düşüşün bedenine zarar verme ihtimaline karşı Tall, vücut ağırlığı en fazla olan atlayışçıya sarılarak 150 metreden kendisini boşluğa bıraktı. Cesur kadının bu atlayışı yapan en yaşlı kadın olduğu ve rekorlar kitabına adını yazdırabileceği belirtiliyor.
Rusya'da Yaşanan Bungee Jumping Faciası 00:38
Rusya'da Yaşanan Bungee Jumping Faciası 24 izlenme - 4 hafta önce Rusya'da 25 metre yüksekliğindeki köprüden yapılan atlama esnasında ipin uzun gelmesi sonucunda eğlence faciaya dönüşmüş. Yere çakılan çift ağır yaralanırken sorumlular mahkeme tarafından tutuklanmış.