Hoşgeldiniz!

bungee

Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 00:50
Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 65.168 izlenme - 3 yıl önce Yüksek bir binanın tepesine çıkmış ve aşağıya bakıyor... Genç adam bir anda kendisini boşluğa bırakıyor ve şaşkına çeviren o görüntü yaşanıyor. İntihar etmek için çatıya çıkan adamın bungee jumping için çıktığı ortaya çıkıyor.
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar  01:51
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar 1.840 izlenme - 3 ay önce Adrenalin dolu ve bir o kadar da korkutucu spor olan Bungee Jumpingi’i herkes bilir.Bir grup genç adrenalin tutkunu arkadaşlarına gözleri kapalı bir şekilde Bungee Jumping yapacağız diyerek bakın ne yaptı?
Gelmiş Geçmiş En Çılgın Bungee-Jumping 03:48
Gelmiş Geçmiş En Çılgın Bungee-Jumping 13.096 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'nın doğal güzellikleri arasında bungee jumping yapan çılgın gençler görenleri şaşkınlıklar içinde bırakıyor.
 Bungee Jumping İpini Bırakamamak 00:43
Bungee Jumping İpini Bırakamamak 7.354 izlenme - 2 yıl önce Rusya semalarından bir bungee jumping kazası arkadaşlar.
balık böyle tutulur 00:42
balık böyle tutulur 35.740 izlenme - 10 yıl önce
Kablosuz Bungee Jumping 03:04
Kablosuz Bungee Jumping 1.921 izlenme - 12 ay önce Manyetizma kullanarak kablo olmadan bungee jumping atlayışı yapılmış. Fakat ben videonun gerçekliğinden tam emin olamadım, kesin bilen biri vardır gerçek mi değil mi açıklar diye sizlere sunuyorum beyler.
Ev Yapımı Bungee Jumping 00:41
Ev Yapımı Bungee Jumping 4.635 izlenme - 3 yıl önce Askerler eğlence için kendi bungee jumpinglerini yapmışlar, fakat sonu büyük felaket.
Plajlarda Mancinix Çılgınlığı 01:06
Plajlarda Mancinix Çılgınlığı 5.747 izlenme - 3 yıl önce Plajlarda ‘mancinix’ çılgınlığı Dünyada büyük ilgi gören Bungee Jumping atlayışından sonra yeni eğlence yöntemi Mancinix, bu yaz plajları sardı.
Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar 02:27
Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar 1.932 izlenme - 2 yıl önce Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar Kendilerini kayıda alarak bungee jumping yapan çılgınların inanılmaz görüntülerini birlikte izliyoruz.
Bungee Jumping Yapamayan Genç 01:46
Bungee Jumping Yapamayan Genç 1.984 izlenme - 2 yıl önce Bungee Jumping yapamayan genç - Tam atlayacak iken tırsan ve görevlinin saçlarından tutunan gencin dramını izliyoruz...
Muhteşem Bungee Jumping Şakası 03:31
Muhteşem Bungee Jumping Şakası 3.075 izlenme - 2 yıl önce Bungee Jumping Yapmak isteyen Adama; Arkadaşları Tarafından Yapılan Eşek Şakası ))
eşek şakası buna derler 02:03
eşek şakası buna derler 6.182 izlenme - 6 yıl önce eşek şakası buna derler.bungee jumping
bungee jumping 00:28
bungee jumping 9.244 izlenme - 10 yıl önce delikanlılar iş başında.. bu çılgın atlayışı kaçırmayın
Üstsüz Bungee Jumping Yapmak - Sevgililer Günü Aktivitesi 02:40
Üstsüz Bungee Jumping Yapmak - Sevgililer Günü Aktivitesi 1.358 izlenme - 2 yıl önce Letonya’da 9 üstsüz çiftimiz sevgililer günü için farklı bi eğlence veya heyecan denemiş ve donmuş göl üzerinde bungee jumping yapmışlar.tebrik ediyoruz.
Dan Osman İpsiz Dağa Tırmanan Adam - Free Soloing 06:40
Dan Osman İpsiz Dağa Tırmanan Adam - Free Soloing 8.474 izlenme - 8 yıl önce dan osman free soloing denen emniyetsiz ve ipsiz tırmanışların ustasıydı. 1998 de bungee jumping atlayışı sırasında ipinin kopması nedeniyle 1200 metreden düşmüş ve ölmüş. 400 feetten daha uzun dimdik bir kayaya 4 dakika 25 saniyede tırmana biliyordu
Bungee Jumping Yaparken Geri Gelmemek 02:08
Bungee Jumping Yaparken Geri Gelmemek 1.062 izlenme - 2 yıl önce Dağın tepesinden bungee jumping yapan hanım kardeşimiz, jumping ekibinin dikkatsizliği sonucu yere çakılarak malesef hayatını kaybediyor.
Bungee Jumping Yaparken Telefonun Cepten Kayıp Gitmesi 00:47
Bungee Jumping Yaparken Telefonun Cepten Kayıp Gitmesi 117 izlenme - 2 ay önce 19.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Bungee Jumping Yaparken Telefonun Cepten Kayıp Gitmesi ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gelmiş Geçmiş En Hatalı Bungee Jumping 00:42
Gelmiş Geçmiş En Hatalı Bungee Jumping 442 izlenme - 1 yıl önce Olay şöyle geçiyor Çinli cep telefonu şirketi için bir TV reklam çekimleri sırasında Bangkok'ta bir köprü üzerinde meydana geldi.Bungee jumping atlayış yapıyor ama tam yapamıyor atlayışı.Görevli kadın olayı yanlış anlıyo galiba,adam az kalsım ölüyodu,Gerisini siz kavrayıverin ayrıca küfretmeyelim.
Beyonce Gökdelenden Atladı 01:13
Beyonce Gökdelenden Atladı 1.399 izlenme - 3 yıl önce Beyonce Bungee Jumping Yaptı
Adrenalin Tutkunları 03:04
Adrenalin Tutkunları 2.720 izlenme - 8 yıl önce bu videoya yürek dayanmaz
Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı 00:59
Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı 1.452 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en yüksek bungee jumping atlayışı
Atlayış Yaparken ip Koptu 01:42
Atlayış Yaparken ip Koptu 424 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yaşanan olayda bungee jumping yapan genç kızın bağlı olduğu kalın lastikli ip koptu. Kız, düşüş sırasında hızı kesilince ölümün kıyısından döndü. Nehre düşen kız, akıntılı suda bir süre sürüklendikten sonra yaralı olarak karaya çıkmayı başardı.
En Çılgın Bungee Jumping 03:48
En Çılgın Bungee Jumping 709 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bungee-jumping yapan bu sporcular görenleri hayrete düşürüyor. İyi Seyirler...
95 Yaşında Bungee Jumping 01:24
95 Yaşında Bungee Jumping 909 izlenme - 2 yıl önce 95 yaşındaki Finlandiyalı Margit Tall, 150 metreden bungee jumping yaparak atladı. Başkent Helsinki yakınlarında gerçekleştirilen atlayış sırasında Tall çığlık bile atmadı. Serbest düşüşün bedenine zarar verme ihtimaline karşı Tall, vücut ağırlığı en fazla olan atlayışçıya sarılarak 150 metreden kendisini boşluğa bıraktı. Cesur kadının bu atlayışı yapan en yaşlı kadın olduğu ve rekorlar kitabına adını yazdırabileceği belirtiliyor.
Rusya'daki Feci Bungee Jumping Kazası 00:29
Rusya'daki Feci Bungee Jumping Kazası 361 izlenme - 11 ay önce Rusya'nın Murmansk şehrinde terk edilmiş bir binanın çatısından bungee jumping yapmak isteyen gençler kontrolsüz bir şekilde atlayış yaptı. İpin uzunluğunu hesaplayamayınca yere çakıldı.
Body Piercingle Bungee Jumping Yapmak (Kan İçerir) 01:52
Body Piercingle Bungee Jumping Yapmak (Kan İçerir) 401 izlenme - 1 yıl önce Eleman artık heyecanın mazoşistliğin bokunu çıkarmış, bu nassıl bir sistem nassıl bir teokrasidir anlamadım gitti hocam.
Bungee Jumping Yapan Kadının Korkunç Anları 00:51
Bungee Jumping Yapan Kadının Korkunç Anları 22 izlenme - 4 hafta önce Kore'de gerçekleşen kazada bir kadının çıktığı platformdan bungee jumping yapması bekleniyor ancak vücuduna bağlanan ipin diğer ucu boşta. Saniyeler içinde yaşanan korku dolu anlar ise kameraya böyle yansıyor. Olay sonrası edinilen bilgilere ise kadının hayati tehlikesi olmadığı ve platformun altında bulunan suya düştüğü söylendi.
Yok Böyle Bir Adrenalin 02:15
Yok Böyle Bir Adrenalin 533 izlenme - 2 yıl önce Bu mekanizma Bungee Jumping'in tam tersi iple sapan gibi ileri fırlatıyor, izlerken heyecandan eriyeceksiniz...
Bungee Jumping Halatı Kopunca! 01:21
Bungee Jumping Halatı Kopunca! 390 izlenme - 2 yıl önce Maceraperest genç kız metrelerce yükseklikten kendisini aşağıya bıraktı. Gerilen halat kopunca genç kız bir anda sulara gömüldü. Akıntının sürüklediği genç kız büyük bir mucizeye imza atarak hayatta kalmayı başardı.
Bungee Jumping Yaparken Altına Sıçan Adam 02:58
Bungee Jumping Yaparken Altına Sıçan Adam 309 izlenme - 1 yıl önce Bunge jumping yaparken altına sıçan talihsiz Belçikalı. Bunge jumpingi denemeden önce ikince kez düşünmeniz de fayda var. Başınıza her şey gelebilir.