Hoşgeldiniz!

Bungee Jumping Videoları İzle

Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 00:50
Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 65.377 izlenme - 3 yıl önce Yüksek bir binanın tepesine çıkmış ve aşağıya bakıyor... Genç adam bir anda kendisini boşluğa bırakıyor ve şaşkına çeviren o görüntü yaşanıyor. İntihar etmek için çatıya çıkan adamın bungee jumping için çıktığı ortaya çıkıyor.
 Bungee Jumping İpini Bırakamamak 00:43
Bungee Jumping İpini Bırakamamak 7.362 izlenme - 3 yıl önce Rusya semalarından bir bungee jumping kazası arkadaşlar.
Tekerlekli Sandalyeyle Bungee Jumping 01:18
Tekerlekli Sandalyeyle Bungee Jumping 120 izlenme - 3 hafta önce Kanada'da, belinden aşağısı tutmayan felçli bir kız, tekerlekli sandalye ile 'bungee jumping' atlayışı yaptı.Keyifli seyirler...
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar  01:51
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar 1.951 izlenme - 8 ay önce Adrenalin dolu ve bir o kadar da korkutucu spor olan Bungee Jumpingi’i herkes bilir.Bir grup genç adrenalin tutkunu arkadaşlarına gözleri kapalı bir şekilde Bungee Jumping yapacağız diyerek bakın ne yaptı?
Ev Yapımı Bungee Jumping 00:41
Ev Yapımı Bungee Jumping 4.645 izlenme - 3 yıl önce Askerler eğlence için kendi bungee jumpinglerini yapmışlar, fakat sonu büyük felaket.
Plajlarda Mancinix Çılgınlığı 01:06
Plajlarda Mancinix Çılgınlığı 5.749 izlenme - 4 yıl önce Plajlarda ‘mancinix’ çılgınlığı Dünyada büyük ilgi gören Bungee Jumping atlayışından sonra yeni eğlence yöntemi Mancinix, bu yaz plajları sardı.
Kablosuz Bungee Jumping 03:04
Kablosuz Bungee Jumping 1.973 izlenme - 1 yıl önce Manyetizma kullanarak kablo olmadan bungee jumping atlayışı yapılmış. Fakat ben videonun gerçekliğinden tam emin olamadım, kesin bilen biri vardır gerçek mi değil mi açıklar diye sizlere sunuyorum beyler.
Bungee Jumping Yaparken Ölen Adam - Brezilya 00:33
Bungee Jumping Yaparken Ölen Adam - Brezilya 255 izlenme - 3 ay önce Brezilya'da bungee jumping etkinliği korkunç bir kazayla noktalandı. Beline ve ayağına bağlanan iple köprüden aşağı atlayan adam, aşağıdaki hava yastığının yanlış konumlandırılması yüzünden zemine çarptı. Feci kazada 36 yaşındaki şahıs olay yerinde hayatını kaybetti. O anlarsa saniye saniye kameraya yansıdı.
Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar 02:27
Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar 1.994 izlenme - 2 yıl önce Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar Kendilerini kayıda alarak bungee jumping yapan çılgınların inanılmaz görüntülerini birlikte izliyoruz.
eşek şakası buna derler 02:03
eşek şakası buna derler 6.191 izlenme - 7 yıl önce eşek şakası buna derler.bungee jumping
Muhteşem Bungee Jumping Şakası 03:31
Muhteşem Bungee Jumping Şakası 3.076 izlenme - 3 yıl önce Bungee Jumping Yapmak isteyen Adama; Arkadaşları Tarafından Yapılan Eşek Şakası ))
Üstsüz Bungee Jumping Yapmak - Sevgililer Günü Aktivitesi 02:40
Üstsüz Bungee Jumping Yapmak - Sevgililer Günü Aktivitesi 1.658 izlenme - 2 yıl önce Letonya’da 9 üstsüz çiftimiz sevgililer günü için farklı bi eğlence veya heyecan denemiş ve donmuş göl üzerinde bungee jumping yapmışlar.tebrik ediyoruz.
bungee jumping 00:28
bungee jumping 9.244 izlenme - 11 yıl önce delikanlılar iş başında.. bu çılgın atlayışı kaçırmayın
Dan Osman İpsiz Dağa Tırmanan Adam - Free Soloing 06:40
Dan Osman İpsiz Dağa Tırmanan Adam - Free Soloing 8.583 izlenme - 8 yıl önce dan osman free soloing denen emniyetsiz ve ipsiz tırmanışların ustasıydı. 1998 de bungee jumping atlayışı sırasında ipinin kopması nedeniyle 1200 metreden düşmüş ve ölmüş. 400 feetten daha uzun dimdik bir kayaya 4 dakika 25 saniyede tırmana biliyordu
Bungee Jumping Yaparken Geri Gelmemek 02:08
Bungee Jumping Yaparken Geri Gelmemek 1.124 izlenme - 2 yıl önce Dağın tepesinden bungee jumping yapan hanım kardeşimiz, jumping ekibinin dikkatsizliği sonucu yere çakılarak malesef hayatını kaybediyor.
Bungee Jumping Yapamayan Genç 01:46
Bungee Jumping Yapamayan Genç 2.023 izlenme - 3 yıl önce Bungee Jumping yapamayan genç - Tam atlayacak iken tırsan ve görevlinin saçlarından tutunan gencin dramını izliyoruz...
Sevgilisine Sarılarak Bungee Jumping Yapan Kız 00:55
Sevgilisine Sarılarak Bungee Jumping Yapan Kız 29 izlenme - 3 hafta önce Sevgilisine Sarılarak Bungee Jumping Yapan Kız Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Adrenalin Tutkunları 03:04
Adrenalin Tutkunları 2.741 izlenme - 8 yıl önce bu videoya yürek dayanmaz
Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı 00:59
Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı 1.516 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en yüksek bungee jumping atlayışı
Beyonce Gökdelenden Atladı 01:13
Beyonce Gökdelenden Atladı 1.400 izlenme - 3 yıl önce Beyonce Bungee Jumping Yaptı
Gelmiş Geçmiş En Hatalı Bungee Jumping 00:42
Gelmiş Geçmiş En Hatalı Bungee Jumping 473 izlenme - 2 yıl önce Olay şöyle geçiyor Çinli cep telefonu şirketi için bir TV reklam çekimleri sırasında Bangkok'ta bir köprü üzerinde meydana geldi.Bungee jumping atlayış yapıyor ama tam yapamıyor atlayışı.Görevli kadın olayı yanlış anlıyo galiba,adam az kalsım ölüyodu,Gerisini siz kavrayıverin ayrıca küfretmeyelim.
En Çılgın Bungee Jumping 03:48
En Çılgın Bungee Jumping 720 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bungee-jumping yapan bu sporcular görenleri hayrete düşürüyor. İyi Seyirler...
Atlayış Yaparken ip Koptu 01:42
Atlayış Yaparken ip Koptu 461 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yaşanan olayda bungee jumping yapan genç kızın bağlı olduğu kalın lastikli ip koptu. Kız, düşüş sırasında hızı kesilince ölümün kıyısından döndü. Nehre düşen kız, akıntılı suda bir süre sürüklendikten sonra yaralı olarak karaya çıkmayı başardı.
İşte Gerçek Adrenalin 00:45
İşte Gerçek Adrenalin 45 izlenme - 2 ay önce Avusturalya’nın açıklarında Pasifik Okyanusunda Vanatu adası yerlilerinin ”Gkol” adını verdikleri bu adrenalin dolu aktivite erkekliğe geçiş dönemlerinde bambulardan kurulan kulelerin üzerinden, sarmaşık kullanılarak yapılan ipler ile atlamalarına dayanmaktadır. 1980?li yıllardan sonra hızla yayılmaya başlayan günümüz teknolojisi ve imkanları kullanılarak daha güvenli hale gelen bungee jumping adrenalin arayanların ortak noktalarından sadece bir tanesidir.
95 Yaşında Bungee Jumping 01:24
95 Yaşında Bungee Jumping 910 izlenme - 3 yıl önce 95 yaşındaki Finlandiyalı Margit Tall, 150 metreden bungee jumping yaparak atladı. Başkent Helsinki yakınlarında gerçekleştirilen atlayış sırasında Tall çığlık bile atmadı. Serbest düşüşün bedenine zarar verme ihtimaline karşı Tall, vücut ağırlığı en fazla olan atlayışçıya sarılarak 150 metreden kendisini boşluğa bıraktı. Cesur kadının bu atlayışı yapan en yaşlı kadın olduğu ve rekorlar kitabına adını yazdırabileceği belirtiliyor.
Rusya'daki Feci Bungee Jumping Kazası 00:29
Rusya'daki Feci Bungee Jumping Kazası 396 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın Murmansk şehrinde terk edilmiş bir binanın çatısından bungee jumping yapmak isteyen gençler kontrolsüz bir şekilde atlayış yaptı. İpin uzunluğunu hesaplayamayınca yere çakıldı.
Şelalede Bungee Jumping 01:43
Şelalede Bungee Jumping 1.191 izlenme - 8 yıl önce heyecan verici
Bungee Jumping 05:46
Bungee Jumping 1.191 izlenme - 8 yıl önce
Bungee Jumping Yaparken Telefonun Cepten Kayıp Gitmesi 00:47
Bungee Jumping Yaparken Telefonun Cepten Kayıp Gitmesi 125 izlenme - 7 ay önce 19.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Bungee Jumping Yaparken Telefonun Cepten Kayıp Gitmesi ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yok Böyle Bir Adrenalin 02:15
Yok Böyle Bir Adrenalin 541 izlenme - 3 yıl önce Bu mekanizma Bungee Jumping'in tam tersi iple sapan gibi ileri fırlatıyor, izlerken heyecandan eriyeceksiniz...