Hoşgeldiniz!

Bungee Jumping Videoları İzle

Orjinal Bungee Jumping 01:49
Orjinal Bungee Jumping 2.915 izlenme - 2 hafta önce Bungee atlaması resmi olarak 1979'da başladı, ancak Güney Pasifik'teki Pentekost Adası'ndaki erkekler yüzyıllardır nagol veya kara dalışı olarak uyguladılar.
Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 00:50
Apartman Üstünden Bungee Jumping Yapmak 65.406 izlenme - 3 yıl önce Yüksek bir binanın tepesine çıkmış ve aşağıya bakıyor... Genç adam bir anda kendisini boşluğa bırakıyor ve şaşkına çeviren o görüntü yaşanıyor. İntihar etmek için çatıya çıkan adamın bungee jumping için çıktığı ortaya çıkıyor.
 Bungee Jumping İpini Bırakamamak 00:43
Bungee Jumping İpini Bırakamamak 7.364 izlenme - 3 yıl önce Rusya semalarından bir bungee jumping kazası arkadaşlar.
Plajlarda Mancinix Çılgınlığı 01:06
Plajlarda Mancinix Çılgınlığı 5.750 izlenme - 4 yıl önce Plajlarda ‘mancinix’ çılgınlığı Dünyada büyük ilgi gören Bungee Jumping atlayışından sonra yeni eğlence yöntemi Mancinix, bu yaz plajları sardı.
Ev Yapımı Bungee Jumping 00:41
Ev Yapımı Bungee Jumping 4.645 izlenme - 3 yıl önce Askerler eğlence için kendi bungee jumpinglerini yapmışlar, fakat sonu büyük felaket.
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar  01:51
Bungee Jumping Yapacağız Diye Bakın Ne Yaptılar 1.968 izlenme - 9 ay önce Adrenalin dolu ve bir o kadar da korkutucu spor olan Bungee Jumpingi’i herkes bilir.Bir grup genç adrenalin tutkunu arkadaşlarına gözleri kapalı bir şekilde Bungee Jumping yapacağız diyerek bakın ne yaptı?
Kablosuz Bungee Jumping 03:04
Kablosuz Bungee Jumping 1.991 izlenme - 1 yıl önce Manyetizma kullanarak kablo olmadan bungee jumping atlayışı yapılmış. Fakat ben videonun gerçekliğinden tam emin olamadım, kesin bilen biri vardır gerçek mi değil mi açıklar diye sizlere sunuyorum beyler.
Bungee Jumping Yapan Kadın Suya Çakıldı 00:57
Bungee Jumping Yapan Kadın Suya Çakıldı 23 izlenme - 2 gün önce Bungee Jumping yapan kadının bağlı olduğu halat, olması gerekenden uzun tutulunca talihsiz kadın suya sert biçimde çarptı. Yardım alarak da olsa ayağa kalkan ve iyi olduğu düşünülen kadın, hemen hastaneye kaldırıldı. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan kadının öldüğü bilgisi verildi.
Bungee Jumping Yaparken Ölen Adam - Brezilya 00:33
Bungee Jumping Yaparken Ölen Adam - Brezilya 300 izlenme - 4 ay önce Brezilya'da bungee jumping etkinliği korkunç bir kazayla noktalandı. Beline ve ayağına bağlanan iple köprüden aşağı atlayan adam, aşağıdaki hava yastığının yanlış konumlandırılması yüzünden zemine çarptı. Feci kazada 36 yaşındaki şahıs olay yerinde hayatını kaybetti. O anlarsa saniye saniye kameraya yansıdı.
Tekerlekli Sandalyeyle Bungee Jumping 01:18
Tekerlekli Sandalyeyle Bungee Jumping 124 izlenme - 2 ay önce Kanada'da, belinden aşağısı tutmayan felçli bir kız, tekerlekli sandalye ile 'bungee jumping' atlayışı yaptı.Keyifli seyirler...
Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar 02:27
Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar 2.002 izlenme - 2 yıl önce Yeni Zelanda'da Bungee Jumping Yapan Çılgınlar Kendilerini kayıda alarak bungee jumping yapan çılgınların inanılmaz görüntülerini birlikte izliyoruz.
eşek şakası buna derler 02:03
eşek şakası buna derler 6.193 izlenme - 7 yıl önce eşek şakası buna derler.bungee jumping
Muhteşem Bungee Jumping Şakası 03:31
Muhteşem Bungee Jumping Şakası 3.077 izlenme - 3 yıl önce Bungee Jumping Yapmak isteyen Adama; Arkadaşları Tarafından Yapılan Eşek Şakası ))
Üstsüz Bungee Jumping Yapmak - Sevgililer Günü Aktivitesi 02:40
Üstsüz Bungee Jumping Yapmak - Sevgililer Günü Aktivitesi 1.741 izlenme - 2 yıl önce Letonya’da 9 üstsüz çiftimiz sevgililer günü için farklı bi eğlence veya heyecan denemiş ve donmuş göl üzerinde bungee jumping yapmışlar.tebrik ediyoruz.
bungee jumping 00:28
bungee jumping 9.244 izlenme - 11 yıl önce delikanlılar iş başında.. bu çılgın atlayışı kaçırmayın
Dan Osman İpsiz Dağa Tırmanan Adam - Free Soloing 06:40
Dan Osman İpsiz Dağa Tırmanan Adam - Free Soloing 8.602 izlenme - 9 yıl önce dan osman free soloing denen emniyetsiz ve ipsiz tırmanışların ustasıydı. 1998 de bungee jumping atlayışı sırasında ipinin kopması nedeniyle 1200 metreden düşmüş ve ölmüş. 400 feetten daha uzun dimdik bir kayaya 4 dakika 25 saniyede tırmana biliyordu
Bungee Jumping Yaptığını Sanan Adam 03:16
Bungee Jumping Yaptığını Sanan Adam 40 izlenme - 2 hafta önce Bungee jumping yapacağını sanan şaka kurbanı adam hayatının şokunu yaşadı. Şaka kurbanı adam bungee jumping yaptığını sanıyor. Ama aslında suyun içine bırakılıyor. Sonrası ise kahkalarla devam ediyor.
Fırsatçı Tımsah 00:22
Fırsatçı Tımsah 5.383 izlenme - 9 yıl önce
Bungee Jumping Yaparken Geri Gelmemek 02:08
Bungee Jumping Yaparken Geri Gelmemek 1.195 izlenme - 2 yıl önce Dağın tepesinden bungee jumping yapan hanım kardeşimiz, jumping ekibinin dikkatsizliği sonucu yere çakılarak malesef hayatını kaybediyor.
Bungee Jumping Yapamayan Genç 01:46
Bungee Jumping Yapamayan Genç 2.028 izlenme - 3 yıl önce Bungee Jumping yapamayan genç - Tam atlayacak iken tırsan ve görevlinin saçlarından tutunan gencin dramını izliyoruz...
Adrenalin Tutkunları 03:04
Adrenalin Tutkunları 2.744 izlenme - 9 yıl önce bu videoya yürek dayanmaz
Bungee Jumping'de Yaşanan Talihsiz Olay 00:52
Bungee Jumping'de Yaşanan Talihsiz Olay 24 izlenme - 2 hafta önce Fransa'da gerçekleşen olayda, kız ve erkeğin Bungee Jumping atlaması sonrası genç kızımız botları sayesinde yaşamına devam ediyor. Fena görüntüleri izliyoruz.
Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı 00:59
Dünyanın En Yüksek Bungee Jumping Atlayışı 1.532 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en yüksek bungee jumping atlayışı
Beyonce Gökdelenden Atladı 01:13
Beyonce Gökdelenden Atladı 1.400 izlenme - 4 yıl önce Beyonce Bungee Jumping Yaptı
Gelmiş Geçmiş En Hatalı Bungee Jumping 00:42
Gelmiş Geçmiş En Hatalı Bungee Jumping 488 izlenme - 2 yıl önce Olay şöyle geçiyor Çinli cep telefonu şirketi için bir TV reklam çekimleri sırasında Bangkok'ta bir köprü üzerinde meydana geldi.Bungee jumping atlayış yapıyor ama tam yapamıyor atlayışı.Görevli kadın olayı yanlış anlıyo galiba,adam az kalsım ölüyodu,Gerisini siz kavrayıverin ayrıca küfretmeyelim.
Bekarlığa Veda Partisinde Bungee Jumping Atlayışı 03:15
Bekarlığa Veda Partisinde Bungee Jumping Atlayışı 55 izlenme - 2 ay önce Bekarlığa Veda Partisini Bungee Jumping atlayışı yaparak kutlayan adamı izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
En Çılgın Bungee Jumping 03:48
En Çılgın Bungee Jumping 720 izlenme - 3 yıl önce Güney Afrika'da bungee-jumping yapan bu sporcular görenleri hayrete düşürüyor. İyi Seyirler...
Atlayış Yaparken ip Koptu 01:42
Atlayış Yaparken ip Koptu 468 izlenme - 2 yıl önce Çin'de yaşanan olayda bungee jumping yapan genç kızın bağlı olduğu kalın lastikli ip koptu. Kız, düşüş sırasında hızı kesilince ölümün kıyısından döndü. Nehre düşen kız, akıntılı suda bir süre sürüklendikten sonra yaralı olarak karaya çıkmayı başardı.
Ölümle Sonuçlanan Bungee Jumping Eğlencesi 00:56
Ölümle Sonuçlanan Bungee Jumping Eğlencesi 7 izlenme - 3 gün önce Bolivya'da Bungee jumping yapan genç kız suya düşerek hayatını kaybetti. Genç kızın köprü üzerinden suya atlama anı kameralar tarafından böyle görüntülendi.
95 Yaşında Bungee Jumping 01:24
95 Yaşında Bungee Jumping 911 izlenme - 3 yıl önce 95 yaşındaki Finlandiyalı Margit Tall, 150 metreden bungee jumping yaparak atladı. Başkent Helsinki yakınlarında gerçekleştirilen atlayış sırasında Tall çığlık bile atmadı. Serbest düşüşün bedenine zarar verme ihtimaline karşı Tall, vücut ağırlığı en fazla olan atlayışçıya sarılarak 150 metreden kendisini boşluğa bıraktı. Cesur kadının bu atlayışı yapan en yaşlı kadın olduğu ve rekorlar kitabına adını yazdırabileceği belirtiliyor.