Hoşgeldiniz!

burada laf çok

Canlı Yayında Kickbox Eğitimi 00:32
Canlı Yayında Kickbox Eğitimi 4.712 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'ta Kickboks Sunucusu-Organizatörü Tarık Solak, Simin Bıçakçıoğlu'na canlı yayında kickbox dersi verdi.
Fıkrasına Gülünmeyen Haydar Dümen 01:32
Fıkrasına Gülünmeyen Haydar Dümen 3.986 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Haydar Dümen - Burda Laf Çok
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 02:07
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 5.907 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, şiveli konuşmasından ötürü üniversitede bir hocasının kendisini yabancı sandığını anlattı.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 04:29
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 4.121 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok'ta Mesut Yar'ın Konuğu Olan Bülent Kayabaş, Rol Aldığı Eski Filmlerden Birindeki Efsane Ölme Sahnesini Anlattı.
Kerem Bursin nasıl kızlardan hoşlanır? 01:35
Kerem Bursin nasıl kızlardan hoşlanır? 3.031 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Kerem Bursin, karşı cinste öncelikle hangi özellikleri aradığını Mesut Yar'a anlattı.
Burada Laf Çok - 15 Ekim 2014 Çarşamba 01:38:53
Burada Laf Çok - 15 Ekim 2014 Çarşamba 1.450 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 15 Ekim Çarşamba gecesi Uraz Kaygılaroğlu, Kemal Uçar, Duygu Çetinkaya, Baran Akbulut ve Eski Bando konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Yaşar Nuri Öztürk: Ezanlar yanlış okunuyor 08:10
Yaşar Nuri Öztürk: Ezanlar yanlış okunuyor 3.535 izlenme - 4 yıl önce Ünlü ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, ezan ile ilgili kafa karıştıran bir açıklamada bulundu.
Sabit Kanca Taklit Şhow 02:53
Sabit Kanca Taklit Şhow 3.157 izlenme - 3 yıl önce Ünlüler hep bir ağızdan film yorumladı. Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan İsmail Baki Tuncer, yaptığı taklitlerle programa renk kattı.
Esra ve Ceyda'nın Derin Dekoltesi (Burada Laf Çok - Mesut Yar) 00:30
Esra ve Ceyda'nın Derin Dekoltesi (Burada Laf Çok - Mesut Yar) 2.895 izlenme - 3 yıl önce Esra ve Ceyda'nın Derin Dekoltesi (Burada Laf Çok - Mesut Yar) 20/05/2013
Mustafa Topaloğlu'ndan İspanyol Şarkı! (Olaelmanomiyo) 03:14
Mustafa Topaloğlu'ndan İspanyol Şarkı! (Olaelmanomiyo) 3.584 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın Sunduğu Burada Laf Çok'a Konuk Olan Mustafa Topaloğlu Yeni Çıkacak Albümünden "Olaelmanomiyo" Şarkısını Söyledi...
Kolpa - Yatağın Soğuk Tarafı (Burada Laf Çok) 03:53
Kolpa - Yatağın Soğuk Tarafı (Burada Laf Çok) 4.007 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programında Kolpa'nın canlı performansı herkesi büyüledi. Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı Şarkı Sözü Ne zaman unutulduk Ne zaman geçmiş zaman Ne zaman hatırladın adımı ben sormadan Unutulur elbet her şehir ve her insan Aldığımız hiçbir nefes bile içimizde kalmıyor inan Bu kadar fazla uzaklaşmış olamaz yıllar Bir dokun sende anlarsın içimdeki kül hala sıcak Ama çok geç artık bundan sonra Rüya Tabirleri Bırakın ne olursam olayım aklım fikrim darmadağın Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Hiç kimseye bir sözüm yok Sevgililer Günü Mesajları Sana yok bana yok hiç kimseye yok Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Bir camın buğusuna arasına kalp koymadan Yazılmış baş harfler gibiyiz öyle yalnız öyle sıradan Unutulur elbet her şehir ve her insan Yemek Tarifleri Aldığımız hiçbir nefes bile içimizde kalmıyor inan Bu kadar fazla uzaklaşmış olamaz yıllar Bir dokun sende anlarsın içimdeki kül hala sıcak Ama çok geç artık bundan sonra Bırakın ne olursam olayım aklım fikrim darmadağın Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Hiç kimseye bir sözüm yok Sana yok bana yok hiç kimseye yok Doğum Günü Mesajları Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Bir camın buğusuna arasına kalp koymadan Oyun Yazılmış baş harfler gibiyiz öyle yalnız öyle sıradan Ama çok geç artık bundan sonra Bırakın ne olursam olayım aklım fikrim darmadağın Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Hiç kimseye hiçbir sözüm yok http://www.sendeyim.com Sana yok bana yok hiç kimseye yok Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı
Yılmaz Morgül'den taklit şov (Burada Laf Çok) 02:53
Yılmaz Morgül'den taklit şov (Burada Laf Çok) 2.604 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan Yılmaz Morgül, yaptığı taklitlerle programa renk kattı.
Şevket Çoruh - Burada Laf Çok 00:38
Şevket Çoruh - Burada Laf Çok 1.495 izlenme - 2 yıl önce Burada Laf Çok'a Konuk Olan Oyuncu Şevket Çoruh, Bu Yaz "inşaat 2"de Rol Alacağını Söyledi. Çoruh, "hapisten Çıkan Sudi Ve Ali 10 Yıl Sonra Bambaşka Bir Türk...
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 03:29
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 1.825 izlenme - 1 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Oyuncu Alper Kul, geçmişte işlettikleri mekanda gerçekleştirilen tekno partide yaşanan komik olayları anlattı.
Yılmaz Morgül'ün Platonik Aşkı 01:50
Yılmaz Morgül'ün Platonik Aşkı 238 izlenme - 3 ay önce Mesut Yar'ın sunucusu olduğu Burada Laf Çok'a konuk olan Türk Sanat Müziği Sanatçısı Yılmaz Morgül, Türk popundan ünlü bir isme aşık olduğunu ancak bu aşkının platonik olduğunu söyledi. Bu ünlü isim kim olabilir acaba?
Burada Laf Çok! (En Meşhur Canlı Yayın Gafları) 03:11
Burada Laf Çok! (En Meşhur Canlı Yayın Gafları) 1.646 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok! (En Meşhur Canlı Yayın Gafları)
Erman Toroğlu'na Kim Şike Teklif Etti? 00:51
Erman Toroğlu'na Kim Şike Teklif Etti? 2.349 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok Programına Konuk Olan Erman Toroğlu, Yıllar Önce Bir Yarışmada Kendisine Nasıl Şike Teklif Edildiğini Anlattı.
Erkam Aydar - Hülya Avşar Gaf Yaptı 00:50
Erkam Aydar - Hülya Avşar Gaf Yaptı 2.488 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunucusu olduğu Burada Laf Çok'a katılan O Ses Türkiye Yarışmacısı Erkam Aydar, Hülya Avşar'ın canlı yayında yaptığı gafı anlattı.
Yusuf Güney'den güldüren taklitler 04:19
Yusuf Güney'den güldüren taklitler 1.281 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK yayınlanan 'Burada Laf Çok' programında Mesut Yar'ın konuğu Yusuf Güney, Ruhi Sarı, İnci Türkay ve Anıl İlter'di. Güney, programda yaptığı taklitlerle neşeli dakikalar yaşattı.
Burada Laf Çok   8 Şubat 2016 01:28:15
Burada Laf Çok 8 Şubat 2016 323 izlenme - 4 ay önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 8 Şubat Pazartesi gecesi Feri Güler, Beste Bereket, Hülya Gülşen Irmak, Ferdi Sancar, Uğur Güneş konuk oldu.
Arif Erdem Ağzından Öyle Bir Laf Kaçırdı Ki 01:21
Arif Erdem Ağzından Öyle Bir Laf Kaçırdı Ki 2.420 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te "Burada Laf Çok" programına konuk olan Arif Erdem espirileriyle programa neşeli anlar katarken, yaptığı bir gaf yüzünden özür dilemek zorunda kaldı. Mesut Yar durumu toparlamakta zorlandı.
Memati Kurtlar Vadisi'ne Geri mi Dönüyor? - Burada Laf Çok 00:11
Memati Kurtlar Vadisi'ne Geri mi Dönüyor? - Burada Laf Çok 2.975 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok'a katılan Oyuncu Gürkan Uygun, Kurtlar Vadisi'ne geri döneceğiyle ilgili çıkan iddialara cevap verdi.
Ahmet Kural'dan Bakış Çeşitleri 00:39
Ahmet Kural'dan Bakış Çeşitleri 2.233 izlenme - 2 yıl önce Burada Laf Çok'a oyuncu Ahmet Kural konuk oldu. Kural, Mesut Yar'ın sorusu üzerine bakış çeşitlerini sıralayınca programda eğlenceli anlar yaşandı.
Şahin K yı Tanımak İle Tanımamak Arasında Kalmak 00:47
Şahin K yı Tanımak İle Tanımamak Arasında Kalmak 961 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan Burada Laf Çok programına konuk olan Ulan İstanbul oyuncularından Demet Gül, Mesut Yar'ın "Şahin K'yı tanıyor musun?" sorusuna ne cevap vereceğini şaşırmış. Tabi daha sonra ne işle meşgul oldğunu öğrenince epey bir şaşırmış...
Otilia - Bilionera (Burada Laf Çok) 03:04
Otilia - Bilionera (Burada Laf Çok) 736 izlenme - 1 yıl önce Otilia - Bilionera (Burada Laf Çok) 27 Nisan 2015 Mesut Yar | Burada Laf Çok | Cnn Türk Otilia Bruma - Bilionera (Cnn Türk)
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 03:44
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 2.225 izlenme - 3 yıl önce "burada Laf Çok" Programının 08.08.2011 Tarihli Yayınından.
Burada Laf Çok   28 Ocak 2016 01:19:03
Burada Laf Çok 28 Ocak 2016 254 izlenme - 4 ay önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 28 Ocak Perşembe gecesi Caner Cindoruk, Cezmi Baskın, Kayhan Yıldızoğlu ve Orkun Ok konuk oldu.
Emre Karayel - 1 Erkek 1 Kadın Bitti 01:08
Emre Karayel - 1 Erkek 1 Kadın Bitti 1.971 izlenme - 2 yıl önce burada laf çok programına konuk olan oyuncu emre karayel, rol aldığı '1 erkek 1 kadın' dizisinin son bölümlerini çektiklerini açıkladı.
Ahmet Kural 01:17
Ahmet Kural 1.901 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan oyuncu Ahmet Kural, programın "Ağır Sorular" bölümünde kendisine yöneltilen soruyu yanıtladı.
Asıl Erotik Kız Bu! 03:30
Asıl Erotik Kız Bu! 1.598 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu "Burada Laf Çok" programının konuğu olan sanatçı Erol Büyükburç'un, Ebru Polat'a asılması programa damga vurdu.