Hoşgeldiniz!

burada laf çok

Fıkrasına Gülünmeyen Haydar Dümen 01:32
Fıkrasına Gülünmeyen Haydar Dümen 3.911 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına Gülünmeyen Haydar Dümen - Burda Laf Çok
Nez Gülme Krizine Girdi Frikiği Verdi 02:15
Nez Gülme Krizine Girdi Frikiği Verdi 5.289 izlenme - 3 yıl önce Nez Gülme Krizine Girdi Frikiği Verdi
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 02:07
Tolga Çandar'dan Fıkra Gibi Anı (Ege Şivesi) 5.633 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, şiveli konuşmasından ötürü üniversitede bir hocasının kendisini yabancı sandığını anlattı.
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 04:29
Aşırı İnandırıcı Ölüm Sahnesi Hakkında Bülent Kayabaş Yorumu 4.096 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok'ta Mesut Yar'ın Konuğu Olan Bülent Kayabaş, Rol Aldığı Eski Filmlerden Birindeki Efsane Ölme Sahnesini Anlattı.
Kerem Bursin nasıl kızlardan hoşlanır? 01:35
Kerem Bursin nasıl kızlardan hoşlanır? 3.029 izlenme - 2 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Kerem Bursin, karşı cinste öncelikle hangi özellikleri aradığını Mesut Yar'a anlattı.
Burada Laf Çok - 15 Ekim 2014 Çarşamba 01:38:53
Burada Laf Çok - 15 Ekim 2014 Çarşamba 1.275 izlenme - 1 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 15 Ekim Çarşamba gecesi Uraz Kaygılaroğlu, Kemal Uçar, Duygu Çetinkaya, Baran Akbulut ve Eski Bando konuk oldu."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Sabit Kanca Taklit Şhow 02:53
Sabit Kanca Taklit Şhow 3.139 izlenme - 3 yıl önce Ünlüler hep bir ağızdan film yorumladı. Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan İsmail Baki Tuncer, yaptığı taklitlerle programa renk kattı.
Esra ve Ceyda'nın Derin Dekoltesi (Burada Laf Çok - Mesut Yar) 00:30
Esra ve Ceyda'nın Derin Dekoltesi (Burada Laf Çok - Mesut Yar) 2.861 izlenme - 3 yıl önce Esra ve Ceyda'nın Derin Dekoltesi (Burada Laf Çok - Mesut Yar) 20/05/2013
Yaşar Nuri Öztürk: Ezanlar yanlış okunuyor 08:10
Yaşar Nuri Öztürk: Ezanlar yanlış okunuyor 3.366 izlenme - 3 yıl önce Ünlü ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, ezan ile ilgili kafa karıştıran bir açıklamada bulundu.
Mustafa Topaloğlu'ndan İspanyol Şarkı! (Olaelmanomiyo) 03:14
Mustafa Topaloğlu'ndan İspanyol Şarkı! (Olaelmanomiyo) 3.552 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın Sunduğu Burada Laf Çok'a Konuk Olan Mustafa Topaloğlu Yeni Çıkacak Albümünden "Olaelmanomiyo" Şarkısını Söyledi...
Yılmaz Morgül'den taklit şov (Burada Laf Çok) 02:53
Yılmaz Morgül'den taklit şov (Burada Laf Çok) 2.593 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan Yılmaz Morgül, yaptığı taklitlerle programa renk kattı.
Kolpa - Yatağın Soğuk Tarafı (Burada Laf Çok) 03:53
Kolpa - Yatağın Soğuk Tarafı (Burada Laf Çok) 3.998 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programında Kolpa'nın canlı performansı herkesi büyüledi. Kolpa Yatağın Soğuk Tarafı Şarkı Sözü Ne zaman unutulduk Ne zaman geçmiş zaman Ne zaman hatırladın adımı ben sormadan Unutulur elbet her şehir ve her insan Aldığımız hiçbir nefes bile içimizde kalmıyor inan Bu kadar fazla uzaklaşmış olamaz yıllar Bir dokun sende anlarsın içimdeki kül hala sıcak Ama çok geç artık bundan sonra Rüya Tabirleri Bırakın ne olursam olayım aklım fikrim darmadağın Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Hiç kimseye bir sözüm yok Sevgililer Günü Mesajları Sana yok bana yok hiç kimseye yok Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Bir camın buğusuna arasına kalp koymadan Yazılmış baş harfler gibiyiz öyle yalnız öyle sıradan Unutulur elbet her şehir ve her insan Yemek Tarifleri Aldığımız hiçbir nefes bile içimizde kalmıyor inan Bu kadar fazla uzaklaşmış olamaz yıllar Bir dokun sende anlarsın içimdeki kül hala sıcak Ama çok geç artık bundan sonra Bırakın ne olursam olayım aklım fikrim darmadağın Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Hiç kimseye bir sözüm yok Sana yok bana yok hiç kimseye yok Doğum Günü Mesajları Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Bir camın buğusuna arasına kalp koymadan Oyun Yazılmış baş harfler gibiyiz öyle yalnız öyle sıradan Ama çok geç artık bundan sonra Bırakın ne olursam olayım aklım fikrim darmadağın Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı Hiç kimseye hiçbir sözüm yok http://www.sendeyim.com Sana yok bana yok hiç kimseye yok Yakıyor elimi ne zaman uzatsam yatağın soğuk tarafı
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 03:29
Alper Kul - Tekno Parti - Mesut Yar 1.718 izlenme - 1 yıl önce Burada Laf Çok'a konuk olan Oyuncu Alper Kul, geçmişte işlettikleri mekanda gerçekleştirilen tekno partide yaşanan komik olayları anlattı.
Şevket Çoruh - Burada Laf Çok 00:38
Şevket Çoruh - Burada Laf Çok 1.461 izlenme - 2 yıl önce Burada Laf Çok'a Konuk Olan Oyuncu Şevket Çoruh, Bu Yaz "inşaat 2"de Rol Alacağını Söyledi. Çoruh, "hapisten Çıkan Sudi Ve Ali 10 Yıl Sonra Bambaşka Bir Türk...
Yusuf Güney'den güldüren taklitler 04:19
Yusuf Güney'den güldüren taklitler 1.232 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK yayınlanan 'Burada Laf Çok' programında Mesut Yar'ın konuğu Yusuf Güney, Ruhi Sarı, İnci Türkay ve Anıl İlter'di. Güney, programda yaptığı taklitlerle neşeli dakikalar yaşattı.
Erman Toroğlu'na Kim Şike Teklif Etti? 00:51
Erman Toroğlu'na Kim Şike Teklif Etti? 2.345 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok Programına Konuk Olan Erman Toroğlu, Yıllar Önce Bir Yarışmada Kendisine Nasıl Şike Teklif Edildiğini Anlattı.
Otilia - Bilionera (Burada Laf Çok) 03:04
Otilia - Bilionera (Burada Laf Çok) 687 izlenme - 9 ay önce Otilia - Bilionera (Burada Laf Çok) 27 Nisan 2015 Mesut Yar | Burada Laf Çok | Cnn Türk Otilia Bruma - Bilionera (Cnn Türk)
Burada Laf Çok! (En Meşhur Canlı Yayın Gafları) 03:11
Burada Laf Çok! (En Meşhur Canlı Yayın Gafları) 1.630 izlenme - 3 yıl önce Burada Laf Çok! (En Meşhur Canlı Yayın Gafları)
Erkam Aydar - Hülya Avşar Gaf Yaptı 00:50
Erkam Aydar - Hülya Avşar Gaf Yaptı 2.480 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunucusu olduğu Burada Laf Çok'a katılan O Ses Türkiye Yarışmacısı Erkam Aydar, Hülya Avşar'ın canlı yayında yaptığı gafı anlattı.
Ahmet Kural'dan Bakış Çeşitleri 00:39
Ahmet Kural'dan Bakış Çeşitleri 2.231 izlenme - 2 yıl önce Burada Laf Çok'a oyuncu Ahmet Kural konuk oldu. Kural, Mesut Yar'ın sorusu üzerine bakış çeşitlerini sıralayınca programda eğlenceli anlar yaşandı.
Arif Erdem Ağzından Öyle Bir Laf Kaçırdı Ki 01:21
Arif Erdem Ağzından Öyle Bir Laf Kaçırdı Ki 2.411 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te "Burada Laf Çok" programına konuk olan Arif Erdem espirileriyle programa neşeli anlar katarken, yaptığı bir gaf yüzünden özür dilemek zorunda kaldı. Mesut Yar durumu toparlamakta zorlandı.
Öykü Gürman - Canevi (Canlı Performans) Burada Laf Çok 05:00
Öykü Gürman - Canevi (Canlı Performans) Burada Laf Çok 57 izlenme - 2 hafta önce Öykü Gürman - Canevi (Canlı Performans) Burada Laf Çok Şarkı Sözleri: Durur saatler Nefesim durur Yürek senin değildir artık tersine vurur Her ayrılışta kan kaybı oluyor Yürek yaşlanıyor yürek uslanıyor Bu kötü bir şey eski sen değilsin Kabul etmesen de artık genç değilsin Öyle kolay kolay birini sevemezsin Öykü xsarkisozleri.com Yaralısındır uzağa gidemezsin Ait olamazsın karar veremezsin Bu sensin Artık böylesin Bu sensin Artık böylesin Dudağında hüzünlü şarkılar Yüreğinde virane duygular Can evinden vuruldun sen Artık düşman kime güvensen Sana serçem sitemli sözler Kırıldı kalbim kırıldı dizler Yanımda yoksun Sinemde yoksun Sonsuz yarasın içimde İlacım yoktur
Memati Kurtlar Vadisi'ne Geri mi Dönüyor? - Burada Laf Çok 00:11
Memati Kurtlar Vadisi'ne Geri mi Dönüyor? - Burada Laf Çok 2.951 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok'a katılan Oyuncu Gürkan Uygun, Kurtlar Vadisi'ne geri döneceğiyle ilgili çıkan iddialara cevap verdi.
Cem Yılmaz Nasıl Ölümden Döndü - Burada Laf Çok (3 Şubat Çarşamba) 01:08
Cem Yılmaz Nasıl Ölümden Döndü - Burada Laf Çok (3 Şubat Çarşamba) 24 izlenme - 6 gün önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına "İftarlık Gazoz" filminin ekibinden Cem Yılmaz, Yüksel Aksu, Berat Efe Parlar, Yılmaz Bayraktar ve Okan Avcı konuk oldu. Hokkabaz filmiyle ilgili unutamadığı bir anısına değinen Cem Yılmaz, filmin çekimlerine başladıkları ilk gün akvaryum sahnesi esnasında nasıl ölümden döndüğünü anlattı.
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 03:44
Süheyl & Behzat Uygur - Abdülkadir 2.202 izlenme - 3 yıl önce "burada Laf Çok" Programının 08.08.2011 Tarihli Yayınından.
Emre Karayel - 1 Erkek 1 Kadın Bitti 01:08
Emre Karayel - 1 Erkek 1 Kadın Bitti 1.967 izlenme - 2 yıl önce burada laf çok programına konuk olan oyuncu emre karayel, rol aldığı '1 erkek 1 kadın' dizisinin son bölümlerini çektiklerini açıkladı.
Korcan Cinemre'nin CNN Türk'e Katılması 01:00
Korcan Cinemre'nin CNN Türk'e Katılması 184 izlenme - 3 ay önce Evlilik programını trolleyerek gündeme oturan Korcan Cinemre 'Burada Laf Çok' programına konuk oldu. Troll damat anlattıklarıyla Mesut Yar ve program konuklarını kendine dinletti.
Ahmet Kural 01:17
Ahmet Kural 1.898 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok'a konuk olan oyuncu Ahmet Kural, programın "Ağır Sorular" bölümünde kendisine yöneltilen soruyu yanıtladı.
Şahin K yı Tanımak İle Tanımamak Arasında Kalmak 00:47
Şahin K yı Tanımak İle Tanımamak Arasında Kalmak 716 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan Burada Laf Çok programına konuk olan Ulan İstanbul oyuncularından Demet Gül, Mesut Yar'ın "Şahin K'yı tanıyor musun?" sorusuna ne cevap vereceğini şaşırmış. Tabi daha sonra ne işle meşgul oldğunu öğrenince epey bir şaşırmış...
Asıl Erotik Kız Bu! 03:30
Asıl Erotik Kız Bu! 1.565 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu "Burada Laf Çok" programının konuğu olan sanatçı Erol Büyükburç'un, Ebru Polat'a asılması programa damga vurdu.