Hoşgeldiniz!

Burak Can Karamanoğlu

Burak Can Karamanoğlu son yolculuğuna uğurlandı 03:06
Burak Can Karamanoğlu son yolculuğuna uğurlandı 604 izlenme - 4 yıl önce Okmeydanı'nda iki grup arasında çıkan silahlı kavgada hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu (22) kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Burak Can Karamanoğlu'nun vurulma anı 02:22
Burak Can Karamanoğlu'nun vurulma anı 541 izlenme - 4 yıl önce Berkin Elvan eylemleri sırasında Okmeydanı'nda bir grubun silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun vurulma anı.
Burak Can Karamanoğlu'nun Arkadaşları ve Ailesi. 07:51
Burak Can Karamanoğlu'nun Arkadaşları ve Ailesi. 451 izlenme - 4 yıl önce Burak Can Karamanoğlu'nun arkadaşları ve ailesi...Benden her zaman her yerde hatırlatmam için söz aldılar... SÖZ!
Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi sonrası gergin anlar 02:09
Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi sonrası gergin anlar 278 izlenme - 4 yıl önce Okmeydanı'nda dün öldürülen Burak Can Karamanoğlu'nun cenazesi sonrası yolu kapatan bir grup, bir partinin seçim otobüsünü taşlayarak camlarını kırdı.
Ntv Sunucusu ve Kameremanın Dayak Yemesi 00:12
Ntv Sunucusu ve Kameremanın Dayak Yemesi 176 izlenme - 3 yıl önce Ntv Sunucusu ve Kameramanı canlı yayında dayak yedi.
Burak Can Karamanoğlu'nun Katil Zanlısı Yakalandı 00:18
Burak Can Karamanoğlu'nun Katil Zanlısı Yakalandı 172 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanlığı'ndan alınan bilgiye göre, Burak Can Karamanoğlu'nun katil zanlısı yakalandı. İçişleri Bakanlığı kaynakları, İstanbul'da Berkin Elvan'ın cenazesi sonrasında çıkan olaylarda silahla vurularak öldürülen Burak Can Karamanoğlu'nun katil zanlısının İstanbul'da silahıyla birlikte yakalandığını açıkladı. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Karamanoğlu'nun, Gezi Parkı odaklı olaylarda yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Berkin Elvan'ın cenaze töreni sonrası gerçekleştirilen yasa dışı gösterilerde öldürüldüğü hatırlatıldı. Karamanoğlu cinayetinin failinin olayda kullanılan silahla yakalandığı belirtilen açıklamada, "Burak Can Karamanoğlu'nun ölümüne sebep olan kurşunun ele geçirilen silahtan atıldığı kriminal laboratuvar incelemesiyle tespit edilmiştir" ifadesine yer verildi
Burak Can Karamanoğlu'nun Babası Açıklama Yaptı 02:12
Burak Can Karamanoğlu'nun Babası Açıklama Yaptı 138 izlenme - 4 yıl önce Burak Can Karamanoğlu'nun babası açıklama yaptı Berkin Elvan olaylarında hayatını kaybeden Burak Can Karamanoğlu'nun babası Halil Karamanoğlu açıklama yaptı....
Acılı Baba:''Benim Canım Yanıyor'' 04:43
Acılı Baba:''Benim Canım Yanıyor'' 134 izlenme - 4 yıl önce Dün gece Okmeydanı'nda yaşanan olayda hayatını kaybeden 22 yaşındaki Burak Can Karamanoğlu'nun babası Halil Karamanoğlu, cenazenin getirildiği Adli Tıp Kurumu önünde gazetecilere açıklama yaptı. Acılı baba, " Akşam evde yemeğe geldim. Oğlum da işten geldi. Yemek yedik. Ben çıkıyorum dedim. Benden sonra annesine dışarı çıkıyorum demiş. Annesi de dışarıda olaylar var çıkma demiş. Benim evim ana caddeye yakın. Bizim olduğumuz muhitte olay olmaz. 200 metre yukarıda. Olayların kaynağının olduğu yerde vatandaşlar toplu halde yürüyerek geliyorlar. Işıklarda sönük. Saat 6'da ışıkları söndürdüler. Bunlar da üç arkadaş kol - kola giriyorlar. Caddenin kenarında bunları gözlüyorlar. Onlar, onların üzerine geliyor. Hepsi beş dakikada biten iş. Çocuğun eve gelip, dışarıya çıkıp hadisenin olması hepsi on dakika. 10 dakikanın içerisinde kör kurşun geliyor. İsabet ediyor. Kurşun eylemcilerden gelmiş" dedi. "Herhangi bir kavga yaşanmış mı" sorusuna baba Karamanoğlu, "Hayır bizimkilerde bir şey yok. Bizimkiler sadece onlara bakıyor, merak işte genç çocuklar. 22 yaşında genç çocuk. Merak edip bakıyorlar. Gidiyorlar üç arkadaşıyla beraber. Karanlık tabi. Zifiri karanlık. Mermi nereden geliyor. Olduğu yere yıkılıyor. Yanındaki arkadaşı dürtüyor. Ne oluyor diyor. Ses yok. Düşüyor olduğu yere. Yüzünü vuruyor. Dudağı yarılıyor. Kurşun buradan girmiş, buradan çıkmış. Bedava ölüm. Bir mağazada çalışıyordu. Üç ay oldu askerden geleli. Benim sağla, solla herhangi bir şeyle ilgim yok. Biz hep Türk milletiyiz. Türk'üz. Vatanımız tek. Bu olayları biz tasvip etmiyoruz. Nedir yani. Okmeydanı'nda kırmadıkları dükkan, yer kalmadı. Yaktılar, yıktılar her tarafı. Böyle şey yok. Polis yok. Bir tane polis önlerine çıkıp nereye gidiyorsun arkadaş diyen yoktu. Herkesin evladı var. Benim canım yanıyor. Yarın başkasının canı yanar. Yazık, günah bu millete. Bu gençlere yazık. Birlik beraberlik olacağız. " şeklinde cevap verdi. Burak Can Karamanoğlu'nun akrabası Dursun Eker ise "Karşıt gruplar arasında bir çatışma falan yok. Karşıt gruplar arasında bir çatışma oldu çocuk orada öldü gibi bir şeyler var. Öyle bir şey yok. Tamamen Berkin'in cenazesine katılan grupların dağılıp, Okmeydanı'nda taşkınlık yapması ve o sırada tesadüfen bu gençlerle karşılaşması neticesinde hadise. Yani karşıt grup yok, çatışma yok. Bir tarafta değnek var, bir tarafta sopa var, diğer tarafta sopa var, öyle bir şey yok. Tamamen kalabalığın içerisinden tanımadığımız şahısların ateş açması sonucu bizim bir gencimiz vefat etti. Başka vefatlar olmasın, başka canlar yanmasın. Biz taşkınlık çıkmaması için cenazeyi burada değil memleketimizde toprağa vereceğiz. Biz millete sağduyu çağrısında bulunuyoruz. Lütfen herkes sakin olsun" dedi.
Cübbeli Ahmet Hoca - Son Günlerde Ülkemizde Yaşanan Sokak Olayları Açıklaması 06:37
Cübbeli Ahmet Hoca - Son Günlerde Ülkemizde Yaşanan Sokak Olayları Açıklaması 92 izlenme - 3 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın son günlerde yaşanan olaylar hakkında yaptığı konuşmayı hep birlikte izleyeceğiz. Video'yu Youtube'ye Yükleyen; Cübbeli Ahmet Hoca'ya teşekkür ederiz.