Hoşgeldiniz!

burak gürpınar

kurban  (drums session)  ben 01:24
kurban (drums session) ben 1.591 izlenme - 10 yıl önce
Kurban - Sahip / İntro (Www.nabruk.com) 00:52
Kurban - Sahip / İntro (Www.nabruk.com) 1.365 izlenme - 9 yıl önce kurban "sahip" adında ki 4. stüdyo albümünde ki çalışmalarından görüntüler ile sahip albümünün introsu sizlerle.. kurban "sahip" albümü ile geliyor .. yakında (!) detaylı bilgiler için fan sitesi; www.nabruk.com kurban - sahip / intro (www.nabruk.com)
Kurban - İnsanlar (2005 - 55 dk) 55:12
Kurban - İnsanlar (2005 - 55 dk) 74 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin sert gruplerından kurbanın en olgun albümlerinden birisi olan insanlar albümü 01 - intro 02 - Suç Bende 03 - Yine 04 - Uyut Beni 05 - Cennet 06 - Zor Güzel 07 - A 08 - Yok 09 - İnsanlar 10 - Sus 11 - Sakın Söyleme 12 - Ben 13 -Ağla 14 - Göç
Drum Experiment (Bir De Benden Dinle) - Burak Gurpınar (Interview) 03:33
Drum Experiment (Bir De Benden Dinle) - Burak Gurpınar (Interview) 23 izlenme - 3 yıl önce Drum Experiment (Bir de Benden Dinle) - Burak Gurpınar (Interview) “Bir de Benden Dinle” , projeye katılan davulcuların, sadece klavye ve piyanodan oluşan bir müzik parçasını, hiçbir prodüktörün etkisi ve yönlendirmesi olmadan, diğer davulcuları dinlemeden, sadece kendi hisleriyle, kendi tarzlarıyla yorumlayıp, kaydettikleri bir projedir. Projeye katılan davulcular tarz olarak caz'dan rock'a, fusion'dan death metal'e kadar uzanıyor. Bir de Benden Dinle evrensel bir projedir. Türkiye'den Japonya'ya, İtalya'dan Küba ve Amerika'ya, farklı coğrafya ve kültürden davulcuların, aynı müzik eseri altında buluşmalarının güzelliğini hep beraber izleyeceğiz. Eğlenceli bir deney olmanın yanı sıra, eğitici ve öğretici bir proje. Genç davulcu adayları, tarzlarında usta davulcuların yorumlarını inceleme fırsatı elde edecekler. Bu deney ile müzikseverler, davulcuların farklı dünyasına konuk olacaklar. “Bir Davul Deneyi” olarak tanımladığımız çalışma, 4 hafta boyunca, haftada 5 video gösterimi ile internetten yayınlanacaktır.