Hoşgeldiniz!

Burak Sergen

Fasulye - Şakalaşma Sahnesi 02:15
Fasulye - Şakalaşma Sahnesi 2.478 izlenme - 10 ay önce Türk sinemasının bitkisel hayata girdiği şu günlerde, adeta unutulmuş ve değeri anlaşılamamış olan "Fasulye" filminden bir bukle sunuyorum sizlere.. Haberi olmayan sevgili Alkışlarla Yaşıyorum ahalisine filmi şiddetle tavsiye ederim. Hani bir ingiliz sinemasının Snatch'i, Layer Cake'i, Lock, Stock and Two Smoking Barrels'i ne ise, Türk sinemasının da Fasulye'si odur. Pazarınızın keyifle geçmesi dileğiyle iyi seyirler dilerim..
Ağır Roman - Şiirsel Sahneler 21:35
Ağır Roman - Şiirsel Sahneler 1.582 izlenme - 10 ay önce Ağır Roman filminden beğendiğim şiirsel sahneleri derledim. Sevgilerle...
Agır Roman - Alternatif Fragman 01:28
Agır Roman - Alternatif Fragman 571 izlenme - 3 yıl önce Hikayesini yazdık işte ahanda şuraya: http://umutkaner.com/portfolio/alternatif-fragman/ Devamı gelecek! Yerler kaymıyo yalnız!
Gaftici Fethi'den Manitacılık Dersi 2 02:15
Gaftici Fethi'den Manitacılık Dersi 2 342 izlenme - 2 yıl önce Kolera Açıkhava Üniversitesi'nin (KAÜ) seksoloji profesörü Gaftici Fethi,gündüzleri mahallenin gençlerini gönüllü bir muallim gibi aydınlatırken, geceleri de naiyenin kalender tayfasına uzaylı manitalarla yaşadığı fantastik maceralardan bahsetmektedir. Fakat ortamın ziyadesiyle ağır basan,meyhane adabı görmüş ağır abileri rakının daha fazla sulanmasına izin vermezler. Rahmetli Savaş baba ortayı açar, Sado topu göğsünde yumuşatıp,şık bir plaseyle topu ağlara atar.
Köpek Dizisi  - Jenerik 02:20
Köpek Dizisi - Jenerik 114 izlenme - 1 yıl önce Yılmaz siyasi bir mahkûmun oğlu olarak hapishanede dünyaya gelir ve ilk çocukluk yılları kadınlar koğuşunda geçer. Onbir yaşına geldiğinde koğuşta çıkan bir çatışma esnasında annesinin ölümüne neden olan bir gardiyanı öldürür.Bu olaydan sonra Yılmaz için uzun hapishane yılları başlayacaktır;önce ıslahevine,orda işlediği bazı suçlar nedeni ile de hapishaneye yollanır. Yılmaz'ın kişiliği tutukluluk hayatının zor koşullarında biçimlenir;öyle ki gerektiğinde acımasız bir yırtıcıya dönüşerek düşmanını yok eder.Bu özelliğinden dolayı hapishanede "Köpek" olarak anılan Yılmaz karanlık işler çeviren Reşat tarafından hapishaneden kaçırılır.Reşat'ın niyeti Yılmaz'ı kullanarak teşkilatın bir numaralı adamı olan Davut'u ortadan kaldırarak onun yerine geçmektir.Bu zemini hazırlayabilmek için teşkilatın diğer üyeleri olan Kadir ve Lütfü'yü de içine alan entrikalar çevirir.