Hoşgeldiniz!

burak yamantürk

Hayat Yolunda - Havada Aşk Kokusu Var 02:43
Hayat Yolunda - Havada Aşk Kokusu Var 8.781 izlenme - 3 yıl önce Seza'ya karsi duygulari degisen Selim, ani bir hareketle genc hemsireye umut veriyor. Hayat Yolunda Her Carsamba saat 20:00 Kanal D'de....
Hayat Yolunda-Melis'e Kötü Sürpriz 05:23
Hayat Yolunda-Melis'e Kötü Sürpriz 3.243 izlenme - 3 yıl önce Alp'in çoğunluk hissesine sahip olduğu hastanenin başına geçen Melis, Şafak'ın istifa kararıyla daha da rahatlıyor ama...
Hayat Yolunda - 5.bölüm Fragmanı 00:58
Hayat Yolunda - 5.bölüm Fragmanı 3.197 izlenme - 3 yıl önce Melis ortalığı karıştırıyor! Şafak ve Cem'in geçmişini öğrenen Melis, Zeliş üzerinden Cem'le uğraşmaya başlıyor. Zeliş'in annesinin hayatının tehlikeye girmesine kadar giden bu planın sonunda, Cem ve Alp birbirine giriyor.
Hayat Yolunda 2. Bölüm Fragmanı 00:52
Hayat Yolunda 2. Bölüm Fragmanı 2.781 izlenme - 3 yıl önce Şafak ile Cem, bir arada olmanın zorluğunu yaşarken; Şafak, Cem'in başına gelenleri öğrenince, ona karşı hareketleri değişiyor ve eski sevgilisi Cem'in zor günlerinde ona büyük destek oluyor. Hayat Yolunda, 2. bölümüyle Çarşamba 22:15'te Kanal D'de!
Hayat Yolunda-Şok Eden Rapor! 06:22
Hayat Yolunda-Şok Eden Rapor! 2.185 izlenme - 3 yıl önce Hayatını kaybeden hastanın otopsi sonucunda, Selim'in kusurlu olduğu raporları Seza'nın eline geçince, Selim için bir şeyler yapmak isteyerek, araştırmaya koyuluyor ve ortaya çok çarpıcı bir sonuç çıkıyor.
Hayat Yolunda-Hamsi Candır 04:15
Hayat Yolunda-Hamsi Candır 2.114 izlenme - 3 yıl önce Yelda'dan randevu koparmayı başaran Kuzu, farklı konseptiyle Yelda'yı bakın nasıl şaşırtıyor.
Hayat Yolunda 5. Bölüm Fragmanı 00:58
Hayat Yolunda 5. Bölüm Fragmanı 1.804 izlenme - 3 yıl önce Hayat Yolunda 5. Bölüm Özeti: Melis ortalığı karıştırıyor! Şafak ve Cem'in geçmişini öğrenen Melis, Zeliş üzerinden Cem'le uğraşmaya başlıyor. Zeliş'in annesinin hayatının tehlikeye girmesine kadar giden bu planın sonunda, Cem ve Alp birbirine giriyor.
Hayat Yolunda 1. Bölüm Fragmanı - 2 01:11
Hayat Yolunda 1. Bölüm Fragmanı - 2 1.741 izlenme - 3 yıl önce Hayat Yolunda, zengin kadrosu ve etkileyici hikayesiyle Çarşamba 20:00'de başlıyor Hayat Yolunda Kanal D'nin başrollerini, Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, ... 1. Bölüm Fragmanı-2.
Hayat Yolunda-Selim'den Jest 03:36
Hayat Yolunda-Selim'den Jest 1.606 izlenme - 3 yıl önce Selim, Hastanenin iflasını önlemek için para yardımında bulunuyor. Hayat Yolunda dizisinde, Veysel Hoca'nın zor gününde destek olmak için, Selim kolları sıvıyor. Geçmişte, kendi zor günlerinde ona büyük destek olan Veysel Hoca'ya vefa borcunu ödemek isteyen Selim, ona duygularını işte böyle dile getiriyor.
Hayat Yolunda-Ateşle Barut Yanyana 05:13
Hayat Yolunda-Ateşle Barut Yanyana 1.579 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler ve Ediz Hun'un paylaştığı, Kanal D'nin sevilen dizisi Hayat Yolunda'da, Şafak ve Cem arasında tam bir köşe kapmaca yaşanıyor. Eski sevgililer, hastanede biraraya gelmemek için ellerinden geleni yapsalar da kader onları pek ayırmak istemiyor.
Hayat Yolunda-Kuzu Golü Çaktı! 03:37
Hayat Yolunda-Kuzu Golü Çaktı! 1.551 izlenme - 3 yıl önce Acilen ameliyat olması gereken Veysel Hoca'nın hakkından acar doktor Tayfun Kuzu geliyor. Kuzu'nun bu hamlesi, ona Yelda'dan bir öpücük getiriyor.
Hayat Yolunda 1. Bölüm Fragmanı 01:11
Hayat Yolunda 1. Bölüm Fragmanı 1.497 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin başrollerini, Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun'un paylaştığı, yapımcılığını D Production'ın üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı ve yönetmenliğini Feride Kaytan'ın üstlendiği Hayat Yolunda, Ekim'de izleyiciyle buluşacak.
Hayat Yolunda-Yeniden 06:04
Hayat Yolunda-Yeniden 1.414 izlenme - 3 yıl önce Cem, Şafak'a yeniden birlikte olma teklifini sunuyor. Acaba Şafak'ın cevabı ne olacak?
Hayat Yolunda-Cem'in Son Umudu 05:42
Hayat Yolunda-Cem'in Son Umudu 1.309 izlenme - 3 yıl önce Şafak, Cem'le birlikte Zeliş'in annesini ikna etmek için, onun yanına gidiyor. Zeliş'in annesine karşı umudunu yitiren Cem, hiç beklemediği bir şeyle karşılaşıyor.
Hayat Yolunda-Büyük Hata! 04:47
Hayat Yolunda-Büyük Hata! 1.187 izlenme - 3 yıl önce Şafak'ın Amerika planıyla altüst olan Cem, tüm hayatlarını değiştirecek bir hata yapıyor.
Hayat Yolunda-İki Adamın Efkarı 02:37
Hayat Yolunda-İki Adamın Efkarı 1.193 izlenme - 3 yıl önce Cem ve Selim, yeniden birbirlerini buldukları bu günlerde efkar dağıtmak istiyor. İki adamında üzerindeki dertleri, onları rahat bırakmıyor.
Hayat Yolunda - Zor Karar 04:35
Hayat Yolunda - Zor Karar 724 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları, Hayat Yolunda dizisinde, Veysel Hoca'nın kar amacı gütmeyen hastanesi iflasın eşiğine geldiğinde, eski öğrencilerine bir teklifte bulunuyor. Peki, onların Hocalarına verecekleri yanıt ne olacak?
Hayat Yolunda - Karar Anı 04:06
Hayat Yolunda - Karar Anı 620 izlenme - 3 yıl önce Kızı Ecem'in velayetinin kendisinde kalması için, Melis'in tehditlerine boyun eğerek anlaşmalı boşanmaya razı olan Şafak, Alp'in mahkeme esnasındaki yeni kararı ile şok geçiriyor.
Hayat Yolunda - Hepiniz Kahramansınız 05:26
Hayat Yolunda - Hepiniz Kahramansınız 637 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin başrollerini; Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un paylaştıkları, Hayat Yolunda dizisinde birlik olma zamanı gelip çatıyor.
Deniz Seki Klibinde Oynayan Ünlü Kim 02:46
Deniz Seki Klibinde Oynayan Ünlü Kim 245 izlenme - 3 yıl önce Deniz Seki Klibinde Oynayan Ünlü Kim
Hayat Yolunda - 2.bölüm Fragmanı 00:52
Hayat Yolunda - 2.bölüm Fragmanı 284 izlenme - 3 yıl önce Ateşle barut yan yana! Eski sevgililer Şafak ve Cem, birlikte çalışmanın zorluğunu yaşarken; Şafak, Cem'in başına gelenleri öğreniyor ve ona zor günlerinde destek oluyor. Hayat Yolunda, yeni bölümü ile Çarşamba 22:15'te Kanal D'de!
Hayat Yolunda - 2.bölüm Fragmanı 00:52
Hayat Yolunda - 2.bölüm Fragmanı 186 izlenme - 3 yıl önce Ateşle barut yan yana! Eski sevgililer Şafak ve Cem, birlikte çalışmanın zorluğunu yaşarken; Şafak, Cem'in başına gelenleri öğreniyor ve ona zor günlerinde destek oluyor. Hayat Yolunda, yeni bölümü ile Çarşamba 22:30'da Kanal D'de!
Hayat Yolunda - 1.bölüm Fragmanı 01:11
Hayat Yolunda - 1.bölüm Fragmanı 187 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin başrollerini, Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun'un paylaştığı, yapımcılığını D Production'ın üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit'in kaleme aldığı ve yönetmenliğini Feride Kaytan'ın üstlendiği Hayat Yolunda, Ekim'de izleyiciyle buluşacak.
Hayat Yolunda - 2.bölüm Fragmanı 00:52
Hayat Yolunda - 2.bölüm Fragmanı 150 izlenme - 3 yıl önce Ateşle barut yan yana! Eski sevgililer Şafak ve Cem, birlikte çalışmanın zorluğunu yaşarken; Şafak, Cem'in başına gelenleri öğreniyor ve ona zor günlerinde destek oluyor. Hayat Yolunda, yeni bölümü ile Çarşamba 22:15'te Kanal D'de!