Hoşgeldiniz!

buray sen sevdamısın

Buray - Sen Sevdamısın 03:34
Buray - Sen Sevdamısın 135.655 izlenme - 2 yıl önce Umut yok, bir ışık yok gözlerinde, Ben hala bekleyenim olsun Ateş yok sıcaklık yok ellerinde Ben yanarım aşkın sağ olsun Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoş geldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belam olup, derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde, Benim içimde ukte kalan.
Buray - Sen Sevda Mısın (Akustik Versiyon) 03:31
Buray - Sen Sevda Mısın (Akustik Versiyon) 94.100 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri- Buray Sen Sevdamısın Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoş geldin Sen Sevda Mısın Yoksa Yalan Dolan Püsküllü Belam Olup, Derde Salan Var Bir Yaşanmamışlık Sanki Özünde, Benim İçimde Ukte Kalan… Sen Sevda Mısın Yoksa Yalan Dolan Püsküllü Belam Olup, Derde Salan Var Bir Yaşanmamışlık Sanki Özünde, Benim İçimde Ukte Kalan… Sen kapımı çalan sızım gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoş geldin Sen Sevda Mısın Yoksa Yalan Dolan Püsküllü Belam Olup, Derde Salan Var Bir Yaşanmamışlık Sanki Özünde, Benim İçimde Ukte Kalan… Sen Sevda Mısın Yoksa Yalan Dolan Püsküllü Belam Olup, Derde Salan Var Bir Yaşanmamışlık Sanki Özünde, Benim İçimde Ukte Kalan… Buray ­ Sen Sevda Mısın? Şarkısını Dinl Yapim: Quip Production Studyo: Re-Chord Studios Cyprus Yonetmen: Evren Maner Goruntu Yonetmeni: Fuat Sozen Kayit Muhendisi: Kutay Alicik Mix & Master: Emre Yazgin Klavye: Tolga Erzurumlu
 Buray -Sen Sevdamısın (2015) Orjinal Versiyon Dinle 03:36
Buray -Sen Sevdamısın (2015) Orjinal Versiyon Dinle 23.771 izlenme - 2 yıl önce Buray'ın 2015 yılının yaz aylarında çıkardığı ve aylardır gündemden düşmeyen bomba şarkısı Sen Sevdamısın şarkısının orjinal versiyonudur. Şarkı Sözleri için : ziyaret edin : http://www.sozlerisozu.com
Buray - Sen Sevdamısın? (Audio) 03:37
Buray - Sen Sevdamısın? (Audio) 13.195 izlenme - 3 yıl önce Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)Buray - Sen Sevdamısın? (Audio)
Buray - Sen Sevda Mısın (Akustik Canlı Performans) 05:04
Buray - Sen Sevda Mısın (Akustik Canlı Performans) 4.066 izlenme - 2 yıl önce Buray - Sen Sevda Mısın (Akustik Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Umut yok bir ışık yok gözlerinde Ben hala bekleyenim olsun Ateş yok sıcaklık yok ellerinde Ben yanarım aşkın sağolsun Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Biriktirdiğim aşkları hiçe sayan..
Buray - Sen Sevda Mısın (Canlı Performans) 04:37
Buray - Sen Sevda Mısın (Canlı Performans) 2.420 izlenme - 2 yıl önce Buray - Sen Sevda Mısın Şarkı Sözleri: Umut yok bir ışık yok gözlerinde Ben hala bekleyenim olsun Ateş yok sıcaklık yok ellerinde Ben yanarım aşkın sağolsun Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Biriktirdiğim aşkları hiçe sayan..
Buray - Sen Sevda Mısın (Akustik Canlı Performans) 04:24
Buray - Sen Sevda Mısın (Akustik Canlı Performans) 123 izlenme - 2 yıl önce Buray - Sen Sevda Mısın (Akustik Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Umut yok bir ışık yok gözlerinde Ben hala bekleyenim olsun Ateş yok sıcaklık yok ellerinde Ben yanarım aşkın sağolsun Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Biriktirdiğim aşkları hiçe sayan..
Buray - Sen Sevdamısın (Canlı Performans) 04:52
Buray - Sen Sevdamısın (Canlı Performans) 117 izlenme - 2 yıl önce Buray - Sen Sevdamısın (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Umut yok bir ışık yok gözlerinde Ben hala bekleyenim olsun Ateş yok sıcaklık yok ellerinde Ben yanarım aşkın sağolsun Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen kapımı çal ansızın gir içeri Her zaman başımın üstünde senin yerin Dilim tutulur sözcükler uçarsa aklımdan Benim güzel misafirim sen hep hoşgeldin Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Sen sevda mısın yoksa yalan dolan Püsküllü belamı bu derde salan Var bir yaşanmamışlık sanki özünde Benim içimde ukde kalan Biriktirdiğim aşkları hiçe sayan..
Buray -  Sen Sevdamısın (Yunus Duralı Deep Mix) 03:36
Buray - Sen Sevdamısın (Yunus Duralı Deep Mix) 24 izlenme - 9 ay önce Buray Sen Sevdamısın (Yunus Duralı Deep Mix)
SanJaR - [ Full Versiyon ] 2015 Official Video 34:08
SanJaR - [ Full Versiyon ] 2015 Official Video 52 izlenme - 2 yıl önce ''Sanjar'' Full Versiyon Şimdi İzlesene.com'da Şarkı Edit: Mustafa Onuk Ulaşım Adresleri; Facebook: https://goo.gl/GU3sLh Youtube: http://goo.gl/OIvZjn Dailymotion: http://goo.gl/B1NKe4 Daha Fazlası İçin Abone Olunuz !.. SanJaR ( 21 Kasım ) Şarkı Sözleri : Merhaba Gözlerinde Huzur Bulduğum Kadın Senindir Bu Şarkı Ve Helal Olsun Senindir Canım Canım Dedim Biliyorum Sende Kızarsında Şimdi Kızarken O Çattığın O Kaşlarına Kurbanım Ya Hiçbir Şiir Ve Yahut Hiçbir Şarkı Hiçbişey Anlatılmaz Tarfin Ve Kokun Bulunmaz Bişey Ve Rahatsız Sonumsun Ve Ayrıca Katilsin Dünyada Ki Bütün Kızları Öldüren Güzelsin Biraz Gül Gülüm Güller Açsın Aşk Bahçeme Sevgi Ek Tohumlarını Ayıkla Ellerinle Sonra Daya Gözlerine Işık Sarsın Heryanımı Sıcaklığını Ve Isını Bulamam Güneşte Bile Yağmur Ol Es Rüzgar Ol Hayatıma Sen Cehennem Ol Bende Günahkar Oluyum Sana Hiçbiryerinde Bulamam Ki Dünyanın Hertarafında 1000 Asırda Geçse Yok Senin Gibi Bakan Var Sıkılmak Mı Senden Katiye İmkansız Gülüm Bir Çocuğun İlk Oyuncağı Gibisin Bana Sen Bana Özüm Ve Son Sigaram Gibisin İçmeye Kıyamadığım Sahra Çeşmesisin Ve Susayıp Yanına Vardığım 21 Kasım Bugün 21 Kasım Yarın 21 Kasın Dünüm Ve 21 Kasım Hergün Senden Önce Yaşanmışlık Hiçbişey Yok Aklımda Senle Mutlu Olduğumu Anladım Hayatımda Kırpma Gözlerini Bir Saniye Olsun Hiç Kaçırma Gözlerini Bak Sonsuza Kadar Hiç Aşkından Vazgeçmem Beni Etselerde Linç Kalbmden Kaldıramaz Getirseler Vinç ( Yanık Kalsın Bırak Söndürme Işıklar Hep Seni Görmek İsteyen Yanımda Bi Aşık Var Dedirtelim Kendimize Bunlar Pekte Yaşlılar Ve Desinler Ki Helal Olsun Hala Aşıklar ) Yanık Kalsın Bırak Söndürme Işıklar Hep Seni Görmek İsteyen Yanımda Bi Aşık Var Dedirtelim Kendimize Bunlar Pekte Yaşlılar Ve Desinler Ki Helal Olsun Hala Aşıklar Yorulur Mu Seven Kalp Senin Yanında Atmaktan Sıkılır Mı Üzeri Sana Şarkı Yazmaktan ? Uyku Gelmez Ki Senle Beraber Yatmaktan Konuşamıyoruz Diye Nefret Ediyorum Uyumaktan Bakma Sana Kızıyorum Arada Takma Sana Takılıyorum Arada Bana Bakma Sana Kıyamıyorum Yinede Sora Ölüyorum Sanada Gözüne , Kara Kaşına Sormak İstesemde Cevabın Zor Baya Seni Çok İstesemde Engellerim Var Baya Tanıştığımız Günden Beri Kulaklarım Tavanda Bende Bizde Sende Değil Sorun İnatçı Babanda Sinirli Bir Yapıya Sahip Olduğum Yalan Benim Ben Tam Bir Psikopatım Öldürürüm Senin İçin Yakar Yıkar Katletirim Sen Benimsin Herşeyim Başkasına Vermem Seni Sen Benimsin Bir Tek Benim . . !
Buray -Sen Sevda Mısın Alvin Ve Sincaplar Versiyon 03:35
Buray -Sen Sevda Mısın Alvin Ve Sincaplar Versiyon 30 izlenme - 2 yıl önce Buray Sen Sevda Mısın (Alvin Version) İZLEMEYE DOYAMICAKSINIZ ÇOK KOMİK BEYTO HD KANALIMIZ YENİ ABONE OLURSANIZ SEVİNİRİZ.....