Hoşgeldiniz!

Burcu Binici

Çapkın Oyuncuyla Yakalanıp Objektifleri Görünce Şoke Olan Burcu 00:40
Çapkın Oyuncuyla Yakalanıp Objektifleri Görünce Şoke Olan Burcu 45 izlenme - 2 hafta önce Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin çapkın oyuncusu Alp Navruz, Başak Parlak ile aşk yaşıyordu. Navruz şimdi de oyuncu Burcu Binici ile yakalandı. Binici kameraları görünce şoke oldu.
Sunum 05:05
Sunum 1.473 izlenme - 7 yıl önce burcumerhababenemre
Burcu Tekrar Merhaba Ben Hl Emre 01:33
Burcu Tekrar Merhaba Ben Hl Emre 829 izlenme - 7 yıl önce http//burcumerhababenemre.blogspot.com
Burcu Binici'den Sert Sözler 03:33
Burcu Binici'den Sert Sözler 11 izlenme - 2 ay önce Merve Özbey ve nişanlısı Murat Binici'nin ayrılmasına sebep olarak gösterilen Burcu Binici ilk kez konuştu ve sert açıklamalarda bulundu.
Sarı Siyah  – Fragman 02:42
Sarı Siyah – Fragman 127 izlenme - 5 yıl önce Yıl 1915. Osmanlı Devleti Dört Bir Cephede Savaşmaktadır. Trablusgarp Ve Balkan Savaşının Ardından Sarıkamış Faciası Yeni Yaşanmış Ama İngiliz-fransız Donanması Da Çanakkale Boğazına Dayanmıştır. Sultan Reşat Cihad Çağrısı Yapmıştır. Hasan (levent Akçay), Çanakkale Cephesinde Arkadaşı Nedim’i Şehit Verir. Bu Savaştan Kendisi De Ağır Yaralı Olarak Çıkar. Ege’ye Kendi Kasabası’na Döner. Hasan’ı Kasabasında Annesi (kader Demiral) Ve Kardeşi Mehmet (yusuf Güney) Beklemektedir. Mehmet, Vatansever, Savaşa İnanan, Genç Bir Çocuktur. Hasan İse Artık Savaş Karşıtı Bir Gazidir. Bu Nedenle Kardeşi Mehmet’i İstanbul’a Dönemin İstanbul Sultanisi Mektebine Yazdırır. Ancak Bir Sorun Vardır. Harp İlan Edilmiştir.1915 Nisan Ve Mayıs Ayında Arıburnu’nda Verilen Ciddi Kayıplar Neticesinde Enver Paşa, Beyazıt Meydanında Ateşli Bir Miting Yapar. Çanakkale’de Savaşmak İçin Yanıp Tutuşan Gönüllü 50 İstanbul Sultanisi Öğrencisini Bu Miting Alevlendirmeye Yeter. 2. Tümene Katılırlar. Okul Müdürü Hüseyin Nazım Bey, Her Okulda Olduğu Gibi Okulun Bir Kısmını Hastaneye Dönüştürerek Duvarlarını Sarıya Boyatır. Durumu Haber Alan Hasan Cephe Cephe Kardeşini Aramaya Başlar.