Hoşgeldiniz!

Burcu Çetinkaya Videoları İzle

Burcu Çetinkaya --- Şahin ile Sıfır Çizme Denemesi 01:10
Burcu Çetinkaya --- Şahin ile Sıfır Çizme Denemesi 68.273 izlenme - 4 yıl önce Dünyaca ünlü bayan ralli pilotumuz Burcu Çetinkaya'nın normal bir şahin ile sıfır çizme deneyimi. Kilitli diferansiyelin olmadığı bir arabadan yine fena sayılmaz bir performans çıkıyor.
Rallici Burcu Çetinkaya Suruç İzlenimlerini Anlattı Sosyal Medya Yıkıldı 03:05
Rallici Burcu Çetinkaya Suruç İzlenimlerini Anlattı Sosyal Medya Yıkıldı 12.738 izlenme - 2 yıl önce Milli rallici, Suruç'ta meydana gelen ve 30 kişinin hayatını kaybettiği patlama sonrasında olay yerine giderek izlenimlerini paylaştı sosyal medyada kıyamet koptu.
Türbana Giren 10 Ünlü Türk 01:01
Türbana Giren 10 Ünlü Türk 1.453 izlenme - 5 ay önce Türbanlı olmayan fakat sonradan türban takmaya başlayan ünlüler arasından 10 kişiyi seçtik. Türban takmadığı dönemlerde filmlerde, dizilerde gördüğüm bu ünlülerden bazıları türbanlı olduktan sonra da ekran karşısında olmaya devam etti. Bazıları ise mesleğini bıraktı. Şarkıcılar, oyuncular, spikerler listede bulunan tesettüre giren ünlü isimlerden. 10- Tuğçe Kazaz. Tuğçe Kazaz'ın türbanlı oluşu yeni bir döneme denk geliyor. Türbanlı oluşundan sonra siyasete ilgisi de yoğunlaşmıştır. 9- Sevda Karaçam. Sunucu olan Sevda Karaçam sonrasında türban takan isimler arasında yer alıyor. 8- Sevda Demirel. 7- Niran Ünsal 6- Eski yeşilçam oyuncularından Necla Nazır da listede yer alıyor. Bir dönem türbanını çıkaran ve sonradan tekrar türban takan oyuncu türbanlı film oyuncusu aranmamasından dolayı başını açtığını söylemişti. 5- İntizar. Şarkıcı olan intizar umreye gittikten sonra türban takanlardan. 4- İkbal Gürpınar kanal 7'de yaptığı programlardan sonra tanınan bir isim. O da türban takan ünlüler listesinde. 3- Hilal Cebeci. Taktığı türbanla objektiflerde gözüken cebeci dini sohbet için taktığını söylemiştir. 2- Büşra Ayaydın da genç yaşta türban takan ünlülerden. 1- Burcu Çetinkaya, rallici. Geçtiğimiz senelerde tesettür takmaya başlamıştır.
Ünlü Rallici Burcu Çetinkaya Tofaş'a Binerse 01:10
Ünlü Rallici Burcu Çetinkaya Tofaş'a Binerse 4.540 izlenme - 4 yıl önce Burcu Çetinkaya Tofaş'a binince neler oldu?
Rallici Burcu Çetinkaya'nın Tofaş'la İmtihanı 01:10
Rallici Burcu Çetinkaya'nın Tofaş'la İmtihanı 1.851 izlenme - 2 yıl önce Burcu Çetinkaya Tofaş sürmeye çalışınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Otomobili çalıştırmakta zorlanan Çetinkaya bakalım neler yapmış.
Milli Rallici Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Drift Yaparak Karşıladı 01:29
Milli Rallici Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Drift Yaparak Karşıladı 1.448 izlenme - 2 yıl önce Milli rallici, Erdoğan'ı drift yaparak karşıladı Milli rallici Burcu Çetinkaya, 2015 Türkiye Ralli Şampiyonası'nda yarıştığı otomobili ve şov otomobiliyle Erdoğan'ı Şanlıurfa GAP Havalimanı apronunda drift yaparak karşıladı.
Ünlü Rallici Burcu Çetinkaya Tofaşa Binerse 01:10
Ünlü Rallici Burcu Çetinkaya Tofaşa Binerse 2.109 izlenme - 4 yıl önce Ünlü Rallici Burcu Çetinkaya Tofaşa Binerse
Burcu Çetinkaya Asfaltı Ağlattı ! (Herşey Dahil) 06:20
Burcu Çetinkaya Asfaltı Ağlattı ! (Herşey Dahil) 1.341 izlenme - 3 yıl önce Burcu Çetinkaya asfaltı ağlattı ! (Herşey Dahil) 16 Aralık 2013
Cesur Türk Kızı Burcu'dan Drift Gösterisi 02:58
Cesur Türk Kızı Burcu'dan Drift Gösterisi 969 izlenme - 3 yıl önce En başta videonun düşük kalitesi için özür dilerim. Sitemize cesur Rus kızı adında rallici bayan videosu eklenince, rallide gururumuz Burcu Çetinkaya'ya ait bir video ekleme gereği gördüm. Bu site formatına da en uygun video bu gibi geldi. Burcu hanımın çizdiği dairelerin tam ortasında duran abiler bence daha cesur yürek, o aynı konu. Bir de, o arabanın yolcu koltuğunda olup da, indiğinde kusmayacak babayiğit var mıdır acaba?
Kanal 24 Araba Sevdası 1956 Chevy&koray Urlu Böl-2 01:56
Kanal 24 Araba Sevdası 1956 Chevy&koray Urlu Böl-2 1.617 izlenme - 7 yıl önce 10 temmuz 2010 kanal 24 araba sevdası programında burcu çetinkaya'nın konuğuyduk.1956 chevrolet belair&koray urlu
Burcu Çetinkaya: Allah'ın İzniyle Hiçbir Zaman Açılmayacağım 03:35
Burcu Çetinkaya: Allah'ın İzniyle Hiçbir Zaman Açılmayacağım 784 izlenme - 3 yıl önce Milli Ralliciden Tesettür Bütünleşmesi...
Burcu Çetinkaya'dan Süper Drift Şov - Herşey Dahil - Showtv 06:18
Burcu Çetinkaya'dan Süper Drift Şov - Herşey Dahil - Showtv 984 izlenme - 3 yıl önce çağla şikel ve alişan'ın sunuculuğunu yaptığı show tv'de gündüz kuşağında yayınlanan 'herşey dahil' programında dünyaca ünlü ralli pilotu burcu çetinkaya konuk oldu. burcu çetinkaya show tv'de trafiğe kapalı alanda arabasıyla süper bir şova ima attı (16 aralık 2013).
Milli sporcular tecrübelerini anlattı 02:01
Milli sporcular tecrübelerini anlattı 365 izlenme - 1 yıl önce Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi kapsamında, milli rallici Burcu Çetinkaya ve milli karateci Enes Erkan, Kahramanmaraş'ta tecrübelerini paylaştı. Kahramanmaraş Gençlik Merkezi'nde gençlerle bir araya gelen Çetinkaya ve Erkan, Türkiye'de ve dünyada yakaladıkları başarı dolu hayat hikayelerini aktardı. Milli sporcu Çetinkaya, yaptığı konuşmada, kadın sporcular olarak erkeklerle mücadele verdiklerini söyledi
Simge Fıstıkoğlu'nu Şaşırtan Yanıt 01:21
Simge Fıstıkoğlu'nu Şaşırtan Yanıt 903 izlenme - 5 yıl önce Habertürk'e konuk olan Tuğba Özay ve Burcu Çetinkaya sorulara verdikleri yanıtlarla Simge Fıstıkoğlu'nu hayrete düşürdüler... GAZETECİLER.COM (ÖZEL İÇERİK) Habertürk ekranlarında Burası Haftasonu programını sunmaya başlayan Simge Fıstıkoğlu'nun dünkü konukları TV8'in merakla beklenen yarışması Trophy Türk'ün iki güzel yarışmacısı Tuğba Özay ve Burcu Çetinkaya'ydı. Yarışmada iki farklı takımda yer alan ancak kurdukları sıcak ilişki ve yakınlık ile birbirlerine sürekli destek olan iki isim verdikleri bir yanıtla Simge Fıstıkoğlu'nu oldukça şaşırttılar. Simge Fıstıkoğlu: Ençok neyi özlediniz? Tuğba Özay: Dostluğu... Simge Fıstıkoğlu: Dostluğu mu? Tuğba Özay: Oradaki paylaşımı. Simge Fıstıkoğlu: Ben Türkiye'den neyi özlediniz Kenya'da diye sormuştum. Tuğba Özay: Haa... Çok özür dilerim. Ben de Türkiye'ye dönünce diye... Burcu Çetinkaya: Tuğba çünkü Kenya'yı özledi... Ben de aynı şeyi söyleyebilirdim. Oradaki kaygısız dostluğu, doğayla iç içe saf sohbetleri özledim.
Ev Kuşu - Burcu Çetinkaya 44:03
Ev Kuşu - Burcu Çetinkaya 128 izlenme - 1 yıl önce “Evrim Akın ile Ev Kuşu”; Burcu Çetinkaya’ya misafir oldu. burcu çetinkaya
Kanal 24 Araba Sevdası.1956 Chevy Koray Urlubl-1 04:26
Kanal 24 Araba Sevdası.1956 Chevy Koray Urlubl-1 1.269 izlenme - 7 yıl önce 10 temmuz 2010.kanal 24 araba sevdası programında burcu çetinkaya' nın konuğuyduk.1956 chevrolet belair&koray urlu
Burcu Çetinkaya Maneviyata Nasıl Yöneldiğini Anlattı 04:02
Burcu Çetinkaya Maneviyata Nasıl Yöneldiğini Anlattı 329 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Dahil programına konuk olan Burcu Çetinkaya uzun bir inceleme sürecinden sonra nasıl maneviyata yöneldiğini anlatmış, usluca dileyelim.
KKTC Yakın Doğu Üniversitesi - Araba Müzesi - Otomobil Sevdası Programı 15:19
KKTC Yakın Doğu Üniversitesi - Araba Müzesi - Otomobil Sevdası Programı 315 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Araba Müzesi Arabanın Milattan Önce 3000 yıllarında tekerleğin bulunmasından sonra ortaya çıktığı düşünülüyor. Yunan, Mısır ve Asur gibi kavimlerin dönemlerini inceleyenler, savaşlarda kullanıldığı anlaşılan arabalara rastlıyor. 9’uncu yüzyıldan beri üzerleri kapatılmaya başlanan arabalar, 17. yüzyıldan itibaren Fayton şekline dönmüş… Arabaların hikayesini önemli ve çekici kılan gerçekte bir insan hikayesi anlatıyor olmasından geliyor. Hayatın, doğum ve ölüm arasındaki uzun yolunun bir parçası olan arabalar yılları eskittikçe daha da değerli oluyor. Onlar değerlerini eski birer makine olmaktan değil, insan hikayesini yüklenmekten alıyor. Yakın Doğu Üniversitesi akademik çalışmalarının yanında, sosyal ve kültürel etkinliklere önem vererek, 2007 yılında bir Araba Müzesi kurdu. Müzede 40’ı klasik olmak üzere 60’tan fazla araba bulunuyor. KKTC’nin ilk Araba Müzesi olma özelliğine sahip mekan araba meraklılarının ilgisine cevap veriyor. KKTC’deki Yakın Doğu Üniversitesi’ndeki (YDÜ) "Klasik Araba Müzesi"nde Kıbrıs Türk halkının özgürlük mücadelesi lideri Dr. Fazıl Küçük’ün, 1956 model "Austin Princess" marka makam otomobilinin de yer aldığı 45 klasik araç tutkunlarının beğenisine sunuluyor.
Yeşim Ceren Bozoğlu Ve Burcu Çetinkaya, Serji 3 19:59
Yeşim Ceren Bozoğlu Ve Burcu Çetinkaya, Serji 3 848 izlenme - 8 yıl önce yeşim ceren bozoğlu ve burcu çetinkaya serjinin konuğu oldu..
Burcu Çetinkaya'nın Maneviyata Nasıl Girip Örtündüğünü Anlatması 04:02
Burcu Çetinkaya'nın Maneviyata Nasıl Girip Örtündüğünü Anlatması 245 izlenme - 2 yıl önce Her Şey Dahil programına konuk olan eski kadın ralli pilotu, Burcu Çetinkaya uzun bir inceleme sürecinden sonra nasıl maneviyata yöneldiğini anlatmış. Başörtüsü takıp, ralli yarışlarına aran veren Burcu Çetinkaya ülke gündemine düşmüştü. Show Tv'de yayınlanan programda ise maneviyata nasıl yöneldiğini anlatmış kendince. "Gerçek sevgiyi ararken buldum." diyor. Biraz garip açıklamalar sanki. Bakalım hangi devlet kanalında program sunmaya başlayacak, en yakın zamanda. Yorum sizin efendim, iyi seyirler...
Burcu Çetinkaya'nın Erdoğan'ı Şanlıurfa'da Driftle Karşılaması 00:40
Burcu Çetinkaya'nın Erdoğan'ı Şanlıurfa'da Driftle Karşılaması 117 izlenme - 2 yıl önce Rallici Burcu Çetinkaya, 2015 Türkiye Ralli Şampiyonası'nda yarıştığı otomobili ve şov otomobiliyle Erdoğan'ı Şanlıurfa GAP Havalimanı'nda drift yaparak karşıladı.
Ünlü Rallici Burcu Çetinkaya: Şimdiki Aklım Olsa Dövme Yaptırmazdım 03:21
Ünlü Rallici Burcu Çetinkaya: Şimdiki Aklım Olsa Dövme Yaptırmazdım 180 izlenme - 2 yıl önce Tesettüre girdikten sonra kendisine yeni bir hayat çizen rallici Burcu Çetinkaya, "Şimdiki aklım olsa dövme yaptırmazdım." dedi.
Yeşim Ceren Bozoğlu Ve Burcu Çetinkaya, Serji 2 11:55
Yeşim Ceren Bozoğlu Ve Burcu Çetinkaya, Serji 2 731 izlenme - 8 yıl önce yeşim ceren bozoğlu ve burcu çetinkaya serji'nin konuğu oldu..
Başörtüsü İmajını Bozuyormuş (Burcu Çetinkaya) 03:07
Başörtüsü İmajını Bozuyormuş (Burcu Çetinkaya) 207 izlenme - 2 yıl önce BMW'nin Türkiye distribitörüğünü yürüten Borusan adlı firma, ralli şampiyonu Burcu Çetinkaya ile sponsorluk anlaşması yaptı. Çetinkaya 1 yıllık kullanım hakkını aldığı BMW'yi ekranda başörtülü arkadaşıyla test etti. İddiaya göre, distribitör firma, 'imajımız bozuldu' diyerek sponsorluğu iptal etti. Yeni Şafak'ın haberine göre, Burcu Çetinkaya, geçtiğimiz 17 Ağustos'ta firmaya bağlı 'MINI Cooper' markasıyla sponsorluk konusunda prensipte anlaştı. 'MINI' Marka Yöneticisi Hakan Bayülgen'in, 2012 için teklif ettiği pakete göre sporcuya "100 bin avro ve 2 adet 'MINI Cooper Countryman ALL4' marka otomobilin 1 yıl süreyle kullanım hakkı" önerildi. 3 ay sonra hazırladığı bir televizyon programında, başörtülü program partneri Merve Sena Kılıç ile araçlarla test sürüşü yapan Çetinkaya, 21 Aralık'ta da program arkadaşıyla birlikte bir gazetenin ekine haber oldu. İddiaya göre, yayınlardan sonra genel müdürden 'Dinci imajın rahatsız ediyor' şeklinde bir uyarı alan sporcunun sponsorluk talebi de, 'bütçe kısıntısı' gerekçe gösterilerek 3 gün sonra geri çevrildi. Sorularını yanıtlayan marka direktörü Hakan Bayülgen ise süreçte yaşananları doğruladı ve "Bizim tavrımız sadece başörtüsüyle ilgili değil. Siyasi amblem olsaydı yine uyarı yapardık" ifadesini kullandı. Bayülgen, sponsorluk iptalinin de 'bütçe kısıntısı' nedeniyle gerçekleştiğini ileri sürdü.
Rallici Burcu Çetinkaya'nın Tofaş'la İmtihanı 01:10
Rallici Burcu Çetinkaya'nın Tofaş'la İmtihanı 186 izlenme - 3 yıl önce Burcu Çetinkaya Tofaş Sürmeye Çalışınca Ortaya İlginç Görüntüler Çıktı. Otomobili Çalıştırmakta Zorlanan Çetinkaya Bakalım Neler Yapmış.
Burcu Çetinkaya: 3 Yıl Önce Namaz Kılmaya Başladım 03:19
Burcu Çetinkaya: 3 Yıl Önce Namaz Kılmaya Başladım 112 izlenme - 4 yıl önce Tesettüre giren milli rallici Burcu Çetinkaya Kanaltürk'te yayımlanan 2. Sayfa programında tesettür kararının ayrıntılarını anlattı
Seksi rallicinin Tofaş'la imtihanı 01:10
Seksi rallicinin Tofaş'la imtihanı 311 izlenme - 4 yıl önce Ünlü rallici Burcu Çetinkaya tofaşa binerse
Burcu Çetinkaya, Alişan'nın Aklını Aldı 02:43
Burcu Çetinkaya, Alişan'nın Aklını Aldı 143 izlenme - 3 yıl önce Burcu Çetinkaya, Alişan'nın Aklını Aldı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Burcu Çetinkaya - Hayvanlarımız 00:46
Burcu Çetinkaya - Hayvanlarımız 177 izlenme - 5 yıl önce
3 Yıl Önce Namaz Kılmaya Başladım 01:00
3 Yıl Önce Namaz Kılmaya Başladım 182 izlenme - 4 yıl önce Tesettüre giren milli rallici Burcu Çetinkaya Kanaltürk'te yayımlanan 2. Sayfa programında tesettür kararının ayrıntılarını anlattı: