Hoşgeldiniz!

Burcu Kıratlı

Peri Masalı Fragmanı 01:41
Peri Masalı Fragmanı 52.336 izlenme - 4 yıl önce 2013 yerli yapımı romantik film Peri Masalı'nın fragmanı. Filmin baş kahramanı Mert'in hem aile içi savaşlarını hem de aşık olduğu Peri ile arasında geçen ilişkiyi konu alıyor.
Emrah - Unutabilsem - Aşk ve Mavi 40.Bölüm (10 Kasım Cuma) 04:33
Emrah - Unutabilsem - Aşk ve Mavi 40.Bölüm (10 Kasım Cuma) 197 izlenme - 3 ay önce Safiye ve Mavi, konağı terk ederler. Sinem’in kurnazca planı, Mavi ve Ali’yi gittikçe uzaklaştırmaktadır. Cemal ise derdini ne Safiye’ye ne de ailesine anlatamaz. Herkes Gülay’ın karnındaki bebeğin Cemal’den olduğuna inanmaktadır. Faysal, Cemal’i bir an önce nikah masasına oturtmaya çalışırken, Safiye’nin boşanma davası açması Cemal’in elini iyice zayıflatır.
Canlı Yayında Kız İstemek - Ahmet Kural 06:24
Canlı Yayında Kız İstemek - Ahmet Kural 907 izlenme - 3 yıl önce Magazin gazetecisi Kenan Erçetingöz'ün ikinci evliliği neticesinde babası olduğu Burcu Kıratlı'yla (evlilik sırasında Burcu 7 yaşında imiş) gönül ilişkisi kurmuş olan Ahmet Kural müstakbel kayınpederinin programına konuk oluyor. Kayınpederin sağlı sollu sıkıştırmalarını Yonca Evcimik'in de çabalarıyla başarıyla atlatıp mutluluk yolunda önemli bir adım atıyor. Tebrik ederim karşim.
Unutabilsem – Emrah - Aşk ve Mavi 40.Bölüm (10 Kasım Cuma) 04:33
Unutabilsem – Emrah - Aşk ve Mavi 40.Bölüm (10 Kasım Cuma) 105 izlenme - 3 ay önce 10 Kasım 2017 Cuma – Aşk ve Mavi 40. Bölüm - Emrah – Unutabilsem 40.Bölüm Özet: Safiye ve Mavi, konağı terk ederler. Sinem'in kurnazca planı, Mavi ve Ali'yi git gide uzaklaştırmaktadır. Cemal ise derdini ne Safiye'ye ne de ailesine anlatamaz. Herkes Gülay'ın karnındaki bebeğin Cemal'den olduğuna inanmaktadır. Faysal, Cemal'i bir an önce nikah masasına oturtmaya çalışırken, Safiye'nin boşanma davası açması Cemal'in elini iyice zayıflatır. Konu & Hikaye: İmkansız bir aşkın kahramanları, Ali ve Mavi'nin öyküsü... Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır.. Yapımcı: Mehmet Yiğit Alp Genel Koordinatör: Nazlı Heptürk (1. Sezon) İdari Yapımcı: Arzu Ersan Deligöz (2. Sezon) Yönetmen: Hakan Arslan Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu Kategori: Televizyon Dizisi Tür: Dram Oyuncu Kadrosu: Emrah Erdoğan (Ali) Burcu Kıratlı (Mavi) Işıl Yücesoy (Refika) Kenan Bal (Fazıl) Cüneyt Mete (Cemal) Ayşegül Ünsal (Hasibe) Birgül Ulusoy (Birgül) Necmettin Çobanoğlu (Mahmut) Alayça Öztürk (Safiye) Osman Karakoç (İlyas) Nur Yazar (Fatma) Uğur Uzunel (İsmet) Merve Erdoğan (Gülizar) Gülderen Güler, Yıldız Ustabaş (Hatice) Selin Dumlugöl (Pembe) Muhittin Oymakçıer (Metin) Aşk ve Mavi Her Cuma Akşamları Saat 21:00'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ahmet Kural'ın Kızımı Üzmesine İzin Vermem! 02:00
Ahmet Kural'ın Kızımı Üzmesine İzin Vermem! 676 izlenme - 5 yıl önce Usta Magazici Kenan Erçetingöz Kızı Burcu Kıratlı İle İşler Güçler Dizisinin Oyuncusu Ahmet Kural'ın İlişkilerine Hakkındaki Dedikodulara Noktayı Koydu.