Hoşgeldiniz!

burger king

Burger King Burgerinden Kurt Çıkması 00:14
Burger King Burgerinden Kurt Çıkması 4.672 izlenme - 1 ay önce Brezilya'nın başkenti Brasilia'da geçen olayda Edmagno Silva adında kişi pazar günü kendisi ve yanındaki kadına Burger King'ten ikişer tane hamburger siparişi verdi,İddiaya göre, gelen hamburgerden bir ısırık alan Edmagno hemen ısırdığını kustu. Isırık ile fark ettiği hamburger etinde onlarca kurtçuk vardı.
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 00:17
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 201.129 izlenme - 4 yıl önce O bayıldığın Burger King lezzeti, şimdi yeniden Ruffles paketlerinde!Ruffles’ın alevde ızgara keyfi.Kaçırma bu lezzeti!
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 19.857 izlenme - 1 yıl önce Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 11.854 izlenme - 2 yıl önce Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler hadi öptüm.
McDonald's Mı Yoksa Burger King Mi? - Gözler Kapalı Test 03:47
McDonald's Mı Yoksa Burger King Mi? - Gözler Kapalı Test 3.369 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda iki ünlü hamburger markasının hamburgerlerini gözlerimiz kapalı bilmeye çalışıyoruz. Bakalım tatlarından ayırmak ne kadar mümkün? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Gariban Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 01:48
Gariban Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 4.173 izlenme - 3 yıl önce 2 gün önce suriyeli bir çocuğun patetes kızartması yediği için burger king şubesinin müdürü tarafından dövülmesinin üzerime kendisine solcu diyen tipler eylemlere imza atmaya devam ediyolar kendisini "solcu" olarak tanımlayan bir kişi olarak bu sözde protestocuların utanç verici eylemlerini kınıyorum.
Burger King Mi Yoksa McDonald's Mı? - Gözler Kapalı Test 10:30
Burger King Mi Yoksa McDonald's Mı? - Gözler Kapalı Test 498 izlenme - 4 ay önce Burger King VS. McDonald's testini bu kez ürünleri genişleterek bir kez daha yapıyoruz. Arkadaşlarımız gözleri kapalı halde yediği ürünün hangi markaya ait olduğunu tahmin etmeye çalışacak. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Meg Ryan - Burger King Reklamı (1982) 00:30
Meg Ryan - Burger King Reklamı (1982) 1.650 izlenme - 2 yıl önce Ünlü oyuncu Meg Ryan'ın, ünlü olmadan önce 1982 yılında oynadığı Burger King reklamıdır. İyi seyirler.
Burger King 01:00
Burger King 5.186 izlenme - 12 yıl önce Burger King`in eğlenceli reklamı.
Şafak sezer & esra & ceyda kardeşler 00:45
Şafak sezer & esra & ceyda kardeşler 3.166 izlenme - 8 yıl önce burger king en son reklam
burger king reklam filmim 00:39
burger king reklam filmim 2.759 izlenme - 9 yıl önce
İlk Kez Burger Gören İnsan Tepkileri 07:46
İlk Kez Burger Gören İnsan Tepkileri 2.156 izlenme - 3 yıl önce Tayland, Romanya, Grönland ve Azerbaycan'ın daha çok tarım ve hayvancılıkla geçinen ücra bölgelerine giden ekip ilk defa whopper burger gören ve yiyen insan tepkilerini ölçmüş ve de reklamlarında da yer vermiş.
Veganların Burger King Protestosu 00:59
Veganların Burger King Protestosu 1.388 izlenme - 3 yıl önce Bir grup vegan toplanıp pankartlarla Burger King'e baskın yapıyor ve et yiyenleri cinayete ortak olmakla suçluyor. İzliyoruz.
McDonalds'ın Burger King'e Gönderme Yaptığı Reklam 00:50
McDonalds'ın Burger King'e Gönderme Yaptığı Reklam 1.054 izlenme - 3 yıl önce Efendim Almanya'da yayınlanan bu reklam televizyonlarda yayınlanmamış ancak McDonalds ve Burger Kşng arasındaki kızışan fast food yarısını gözler önüne seriyor.
Pakistan Usulü Burger 03:51
Pakistan Usulü Burger 1.074 izlenme - 3 yıl önce Karachi'de bulunan bu mekan bölgede çok ünlüymüş efendim, çocuk makine gibi çalışıyor Allah var, çok leziz gözülüyor! Böyle bir şey de görmüştük zamanında http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83894/chapli-kabab-pakistanin-en-unlu-lokantasi
Reklamlardaki Gibi Görünüşe Sahip Hamburger İstemek 03:34
Reklamlardaki Gibi Görünüşe Sahip Hamburger İstemek 1.229 izlenme - 3 yıl önce Bilirsiniz fast food markalarının hepsinin yaptığı reklam afişleri ve videolarda gözüken ürünler ile gerçekte verdikleri arasında dağlar kadar fark vardır. Bi abimiz buna içerlemiş olacak ki gidip nazikçe ürünü reklamdakine benzetmelerini istemiş. Türkiye'de olsa geyikleri şimdiden hayırlı olsun. Bizim buradaki burgerda siparişleri hazırlayan eleman tanıdığı şirin kız bebek gelince kasadan ayrılıp beş dakika kızı sevmeye gidip hamburgerleri soğutuyor amk böyle bir şey istesem suratıma fritözden doldurduğu yağı atar.
Gariban Paket Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 01:48
Gariban Paket Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 555 izlenme - 3 yıl önce 2 gün önce suriyeli bir çocuğun patetes kızartması yediği için burger king şubesinin müdürü tarafından dövülmesinin üzerime kendisine solcu diyen tipler gerizekalıca eylemlere imza atmaya devam ediyolar kendisini "solcu" olarak tanımlayan bir kişi olarak bu sözde protestocuların utanç verici eylemlerini kınıyorum. ben şimdi ne hesap verecem diyen emekçi arkadaş için üzüldüm.siz hep işçileri müşkül duruma sokan eylemlerinize devam edin tatlı su solcuları...
Sümük Soslu Patates Keyfi 00:34
Sümük Soslu Patates Keyfi 852 izlenme - 3 yıl önce "Patatesimi sümük sosumla taçlandırdım ve ortaya akıl almaz bir lezzet çıktı, izliyoruz efenim. :))" diye yazmış Aras Karanfil kardeşimiz Allah kimseyi aklından etmesin hem ailesi hem kendisi için çok zor bir durum bir insan neden böyle hareketler yapma gereği duyar gerçekten anlam veremiyorum.
2,5 Ay Taze Kalan Patates Kızartması 05:00
2,5 Ay Taze Kalan Patates Kızartması 687 izlenme - 3 yıl önce Dışardan yediğimiz son derece lezzetli görünen patates kızartmalarının aslında 2.5 ay hatta daha fazla süre bozulmama özelliği olduğunu biliyor muydunuz ? Bilmiyorsanız videomuzda öğreniyoruz. Bir araştırmacı(isim bulamadım) mcdonads'dan aldığı hamburger ve patates kızartmaları ile doğal yollardan kendi yaptığı patates kızartması ve hamburgerlerin bozulma sürecini periyodik olarak gözlemliyor.. Normal bir patates ve hamburger 2 haftada bozulma ve küflenme sürecine girerken bakın piyasadaki hamburger ve patateslerde bu süreç nasıl ilerliyor.. Alkışlarlayaşıyorum, sağlıklı beslenmeye teşvik eden site..
burger king mobil oyun 2 00:57
burger king mobil oyun 2 752 izlenme - 9 yıl önce büyük veya king seçim herhangi bir lipton ice teali menü alana, mobil oyun bedava!
Burger King 02:10
Burger King 726 izlenme - 3 yıl önce Arabanız olmamasına rağmen Burger King'in arabaya servis kısmını kullanasınız geldiyse demokrasilerde çare tükenmiyor.
Burger King'e Üçlü Kezban Saldırısı 00:59
Burger King'e Üçlü Kezban Saldırısı 345 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli çocuğun dövülmesiyle kendine vazife çıkartan yurdumun kızları kendilerince bişeyler yapmaya çalışmış.
Salma Hayek'den Burger King Reklamı ! 00:30
Salma Hayek'den Burger King Reklamı ! 681 izlenme - 6 yıl önce
Döner Yemeyen Kezbanlara Ders Veren Abi 00:57
Döner Yemeyen Kezbanlara Ders Veren Abi 320 izlenme - 3 yıl önce Bu abimiz döner yemeyen, ucuz yemeğe burun kıvıran, McDonald's ve Burger King'den çıkmayan hanım kızlarımıza basmış ayarı, adeta hepsini birer kapak müptelası yapmış. Sanki analarının karnından ağızlarında sushiyle doğdu hepsi...
Türk'ün Burger King'le İmtihanı 00:05
Türk'ün Burger King'le İmtihanı 372 izlenme - 4 yıl önce Türk'ün Burger King'le İmtihanı
BurgerKing'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri 02:55
BurgerKing'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri 373 izlenme - 3 yıl önce Dayak yiyen Suriyeli çocuk hepimizin bildiği bir konu ..Bir de kamera görüntüleri ve çocuğu koruyan bir abla var... Alkışı hak ediyor.
Japonya'da Siyah Hamburger Yemek 04:19
Japonya'da Siyah Hamburger Yemek 380 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da yaşayan bu arkadaşlar Burger King'in siyah hamburgerini denemişler. Şahsen benim midem kalkti biraz, zift gibi, ben yiyemezdim.
Ünlü Fast Food Restoranlarının Hamburgerleri Kaç Günde Bozuluyor? 01:36
Ünlü Fast Food Restoranlarının Hamburgerleri Kaç Günde Bozuluyor? 392 izlenme - 3 yıl önce Aralarında tanıdık markaların da olduğu hamburger testinde, 7 farklı fast food restoranından cheeseburger bir ay boyunca dışarıda bekletilmiş. Koruyucu maddelerin hamburgerlere yapabildikleri inanılmaz, acaba yüzümüze gözümüze sürsek ölümsüzlüğü bulabilir miyiz?
Burger King'e Gidip McDonalds'dan Sipariş Vermek 05:18
Burger King'e Gidip McDonalds'dan Sipariş Vermek 174 izlenme - 1 yıl önce Gönül isterdi ki ciddi bişeyler yapalım ama gene olmadı. Burger King'e gidip McDonalds'dan sipariş versek getirirler mi diye merak edip bunun videosunu çektik bizim gibi merak eden varsa izleye bilir,
burger king mobil oyun 00:52
burger king mobil oyun 471 izlenme - 9 yıl önce büyük veya king seçim herhangi bir lipton ice teali menü alana, mobil oyun bedava!