Hoşgeldiniz!

burger king

Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 14.442 izlenme - 4 gün önce Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 00:17
Ruffles Burger King Reklamı – “en Kestirmeden Burger King Lezzeti” 200.860 izlenme - 3 yıl önce O bayıldığın Burger King lezzeti, şimdi yeniden Ruffles paketlerinde!Ruffles’ın alevde ızgara keyfi.Kaçırma bu lezzeti!
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 11.019 izlenme - 10 ay önce Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler hadi öptüm.
Meg Ryan - Burger King Reklamı (1982) 00:30
Meg Ryan - Burger King Reklamı (1982) 1.545 izlenme - 7 ay önce Ünlü oyuncu Meg Ryan'ın, ünlü olmadan önce 1982 yılında oynadığı Burger King reklamıdır. İyi seyirler.
Gariban Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 01:48
Gariban Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 3.910 izlenme - 2 yıl önce 2 gün önce suriyeli bir çocuğun patetes kızartması yediği için burger king şubesinin müdürü tarafından dövülmesinin üzerime kendisine solcu diyen tipler eylemlere imza atmaya devam ediyolar kendisini "solcu" olarak tanımlayan bir kişi olarak bu sözde protestocuların utanç verici eylemlerini kınıyorum.
Burger King 01:00
Burger King 5.186 izlenme - 10 yıl önce Burger King`in eğlenceli reklamı.
Şafak sezer & esra & ceyda kardeşler 00:45
Şafak sezer & esra & ceyda kardeşler 3.163 izlenme - 7 yıl önce burger king en son reklam
İlk Kez Burger Gören İnsan Tepkileri 07:46
İlk Kez Burger Gören İnsan Tepkileri 1.841 izlenme - 2 yıl önce Tayland, Romanya, Grönland ve Azerbaycan'ın daha çok tarım ve hayvancılıkla geçinen ücra bölgelerine giden ekip ilk defa whopper burger gören ve yiyen insan tepkilerini ölçmüş ve de reklamlarında da yer vermiş.
Veganların Burger King Protestosu 00:59
Veganların Burger King Protestosu 1.251 izlenme - 2 yıl önce Bir grup vegan toplanıp pankartlarla Burger King'e baskın yapıyor ve et yiyenleri cinayete ortak olmakla suçluyor. İzliyoruz.
McDonalds'ın Burger King'e Gönderme Yaptığı Reklam 00:50
McDonalds'ın Burger King'e Gönderme Yaptığı Reklam 805 izlenme - 1 yıl önce Efendim Almanya'da yayınlanan bu reklam televizyonlarda yayınlanmamış ancak McDonalds ve Burger Kşng arasındaki kızışan fast food yarısını gözler önüne seriyor.
Pakistan Usulü Burger 03:51
Pakistan Usulü Burger 912 izlenme - 2 yıl önce Karachi'de bulunan bu mekan bölgede çok ünlüymüş efendim, çocuk makine gibi çalışıyor Allah var, çok leziz gözülüyor! Böyle bir şey de görmüştük zamanında http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83894/chapli-kabab-pakistanin-en-unlu-lokantasi
burger king reklam filmim 00:39
burger king reklam filmim 2.740 izlenme - 7 yıl önce
Reklamlardaki Gibi Görünüşe Sahip Hamburger İstemek 03:34
Reklamlardaki Gibi Görünüşe Sahip Hamburger İstemek 1.029 izlenme - 2 yıl önce Bilirsiniz fast food markalarının hepsinin yaptığı reklam afişleri ve videolarda gözüken ürünler ile gerçekte verdikleri arasında dağlar kadar fark vardır. Bi abimiz buna içerlemiş olacak ki gidip nazikçe ürünü reklamdakine benzetmelerini istemiş. Türkiye'de olsa geyikleri şimdiden hayırlı olsun. Bizim buradaki burgerda siparişleri hazırlayan eleman tanıdığı şirin kız bebek gelince kasadan ayrılıp beş dakika kızı sevmeye gidip hamburgerleri soğutuyor amk böyle bir şey istesem suratıma fritözden doldurduğu yağı atar.
Sümük Soslu Patates Keyfi 00:34
Sümük Soslu Patates Keyfi 783 izlenme - 1 yıl önce "Patatesimi sümük sosumla taçlandırdım ve ortaya akıl almaz bir lezzet çıktı, izliyoruz efenim. :))" diye yazmış Aras Karanfil kardeşimiz Allah kimseyi aklından etmesin hem ailesi hem kendisi için çok zor bir durum bir insan neden böyle hareketler yapma gereği duyar gerçekten anlam veremiyorum.
Gariban Paket Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 01:48
Gariban Paket Servis Elemanını Yorarak Burger King'i Protesto Etmek 407 izlenme - 1 yıl önce 2 gün önce suriyeli bir çocuğun patetes kızartması yediği için burger king şubesinin müdürü tarafından dövülmesinin üzerime kendisine solcu diyen tipler gerizekalıca eylemlere imza atmaya devam ediyolar kendisini "solcu" olarak tanımlayan bir kişi olarak bu sözde protestocuların utanç verici eylemlerini kınıyorum. ben şimdi ne hesap verecem diyen emekçi arkadaş için üzüldüm.siz hep işçileri müşkül duruma sokan eylemlerinize devam edin tatlı su solcuları...
2,5 Ay Taze Kalan Patates Kızartması 05:00
2,5 Ay Taze Kalan Patates Kızartması 587 izlenme - 2 yıl önce Dışardan yediğimiz son derece lezzetli görünen patates kızartmalarının aslında 2.5 ay hatta daha fazla süre bozulmama özelliği olduğunu biliyor muydunuz ? Bilmiyorsanız videomuzda öğreniyoruz. Bir araştırmacı(isim bulamadım) mcdonads'dan aldığı hamburger ve patates kızartmaları ile doğal yollardan kendi yaptığı patates kızartması ve hamburgerlerin bozulma sürecini periyodik olarak gözlemliyor.. Normal bir patates ve hamburger 2 haftada bozulma ve küflenme sürecine girerken bakın piyasadaki hamburger ve patateslerde bu süreç nasıl ilerliyor.. Alkışlarlayaşıyorum, sağlıklı beslenmeye teşvik eden site..
Döner Yemeyen Kezbanlara Ders Veren Abi 00:57
Döner Yemeyen Kezbanlara Ders Veren Abi 287 izlenme - 1 yıl önce Bu abimiz döner yemeyen, ucuz yemeğe burun kıvıran, McDonald's ve Burger King'den çıkmayan hanım kızlarımıza basmış ayarı, adeta hepsini birer kapak müptelası yapmış. Sanki analarının karnından ağızlarında sushiyle doğdu hepsi...
Burger King 02:10
Burger King 580 izlenme - 2 yıl önce Arabanız olmamasına rağmen Burger King'in arabaya servis kısmını kullanasınız geldiyse demokrasilerde çare tükenmiyor.
Burger King'e Üçlü Kezban Saldırısı 00:59
Burger King'e Üçlü Kezban Saldırısı 241 izlenme - 1 yıl önce Suriyeli çocuğun dövülmesiyle kendine vazife çıkartan yurdumun kızları kendilerince bişeyler yapmaya çalışmış.
burger king mobil oyun 2 00:57
burger king mobil oyun 2 751 izlenme - 7 yıl önce büyük veya king seçim herhangi bir lipton ice teali menü alana, mobil oyun bedava!
Türk'ün Burger King'le İmtihanı 00:05
Türk'ün Burger King'le İmtihanı 369 izlenme - 3 yıl önce Türk'ün Burger King'le İmtihanı
BurgerKing'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri 02:55
BurgerKing'de Suriyeli Çocuğa Dayağın Görüntüleri 291 izlenme - 2 yıl önce Dayak yiyen Suriyeli çocuk hepimizin bildiği bir konu ..Bir de kamera görüntüleri ve çocuğu koruyan bir abla var... Alkışı hak ediyor.
Salma Hayek'den Burger King Reklamı ! 00:30
Salma Hayek'den Burger King Reklamı ! 677 izlenme - 4 yıl önce
Burger King Reklamı Ben Affleck'li 00:30
Burger King Reklamı Ben Affleck'li 280 izlenme - 2 yıl önce Yeni Batman Ben Affleck'in ergen zamanında oynadığı burger king reklamı. Çılgın şey seni.
Ünlü Fast Food Restoranlarının Hamburgerleri Kaç Günde Bozuluyor? 01:36
Ünlü Fast Food Restoranlarının Hamburgerleri Kaç Günde Bozuluyor? 301 izlenme - 2 yıl önce Aralarında tanıdık markaların da olduğu hamburger testinde, 7 farklı fast food restoranından cheeseburger bir ay boyunca dışarıda bekletilmiş. Koruyucu maddelerin hamburgerlere yapabildikleri inanılmaz, acaba yüzümüze gözümüze sürsek ölümsüzlüğü bulabilir miyiz?
Japonya'da Siyah Hamburger Yemek 04:19
Japonya'da Siyah Hamburger Yemek 265 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da yaşayan bu arkadaşlar Burger King'in siyah hamburgerini denemişler. Şahsen benim midem kalkti biraz, zift gibi, ben yiyemezdim.
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 00:48
Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?) 109 izlenme - 10 ay önce Burger Kingde atı kesilen vatandasın yürekler acıtan isyanı. giriş on numara. iyi seyirler 02.01.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Burger King'e Atını Kaptıran Troll Vatandaş (Atım Nerde?)" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Burger King'de At Eti Skandalı ! 02:12
Burger King'de At Eti Skandalı ! 134 izlenme - 10 ay önce Uzun süredir süregelen ‘’at eti kullanılıyor ‘’ söylentilerine Burger King açıklık getirdi. Burger King Bazı ürünlerinde at eti kullandığını itiraf etti. Chanel 24 te geçtiğimiz haftalarda yayınlanan habere göre, Burger King hamburgerlerinde ve özellikle Whopper menüde at eti kullanıldığını söyledi. Burger King at eti kullandığını yalanlıyordu. Sürekli devam eden denetlemeler sonucu ve yapılan detaylı incelemeler sonucu, İddaanın doğru olduğu, ürünlerde at eti kullanıldığı ortaya çıktı.
burger king mobil oyun 00:52
burger king mobil oyun 468 izlenme - 7 yıl önce büyük veya king seçim herhangi bir lipton ice teali menü alana, mobil oyun bedava!
MCDONALDS KFC BURGER KİNG HAMBURGER KEBAB ETTAVUK LAHMACUN DÖNER PİZZA BÖYLE YAPIP SİZE YEDİRİYORLAR 00:07
MCDONALDS KFC BURGER KİNG HAMBURGER KEBAB ETTAVUK LAHMACUN DÖNER PİZZA BÖYLE YAPIP SİZE YEDİRİYORLAR 73 izlenme - 5 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR