Hoşgeldiniz!

Burhan Kuzu Videoları İzle

Muharrem İnce'nin İnce Görmesi 00:27
Muharrem İnce'nin İnce Görmesi 9.515 izlenme - 3 ay önce Muharrem İnce'ye laf sokmaya çalışan Burhan Kuzu'nun ani bir kontra ile nakavt oluşunu izliyoruz.
Burhan Kuzu Farkında Olmadan Her Şeyi İtiraf Etti: Bilerek Reddettik 01:23
Burhan Kuzu Farkında Olmadan Her Şeyi İtiraf Etti: Bilerek Reddettik 4.709 izlenme - 5 ay önce AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, önceki gece Habertürk televizyonunda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. AKP ile Fethullah Gülen Cemaati arasındaki işbirliğini açıkça itiraf eden Kuzu, dolaylı olarak iktidarda kalabilmek için cemaati kullandıklarını söyledi, CHP'nin araştırma önergelerini de bilerek reddettiklerini söyledi.
Eser Karakaş'tan  Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 05:02
Eser Karakaş'tan Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 4.258 izlenme - 2 yıl önce Türkiye dışardan gelecek olan yatırıma muhtaç bir ülkedir ve hukukun olmadığı bir ülkeye yatırım gelmez. Keyfi olarak yapılan hukuksuzluklar ülke ekonomisini çok derinden etkiler. Eğer siyasetçiler bu ülkede ki işsizleri, genç nüfusu düşünüyorlarsa evrensel hukukla kavga etmeyi bırakmak zorundalar
Burhan Kuzu: Bahçeli'nin samimiyetinden şüphem yok 01:08
Burhan Kuzu: Bahçeli'nin samimiyetinden şüphem yok 206 izlenme - 3 ay önce AK Parti milletvekili ve anayasa profesörü Burhan Kuzu yeni anayasa ve başkanlık konusunu CNN TÜRK ekranında değerlendirdi. Kuzu önce MHP lideri Devlet Bahçeli'nin verdiği ümitle yola çıktık dedi. ''Devlet beyin samimiyetinden şüphem yok'' açıklamasını yaptı. Referandum için ümit var olduğunu söyleyen Kuzu, parlamenter sistemin dışında 3 farklı model için çalışmalarının olduğunu vurguladı.
Solcular Neden Yolsuzluk Yapmaz? - Burhan Kuzu 00:43
Solcular Neden Yolsuzluk Yapmaz? - Burhan Kuzu 999 izlenme - 2 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, CNNTürk ekranlarında Enver Aysever'in sorularını yanıtlamış. Yolsuzluk operasyonu hakkında ilginç mesajlar veren Kuzu, "Sol iktidara az geldiği için az yolsuzluk yapıyor" şeklinde konuşmuş.
Kuzu Kuzu İtiraf! Oğlan Bizim Kız Bizim! Neden Yüce Divana Gönderelim? 00:36
Kuzu Kuzu İtiraf! Oğlan Bizim Kız Bizim! Neden Yüce Divana Gönderelim? 324 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili burhan kuzu, 4 eski bakanlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. "başbakan benim partimin lideri, bakanlar benim kankam, bir kısmı benim dünürüm. ben bu adamlarla muhalefete bakarak neden uğraşayım. demek istediğim oğlan bizim kız bizim. ben başka birşey anlatıyorum. sözleri üzerine Ahmet Hakan: "o yüzden yüce divana gönderemiyorsunuz?" sorusunu sorunca; "gönderemezsin tabi, niye göndereceksin'' bunlara uyarak niye göndereyim, deli miyim ben, aklımla zorum mu var? zaten gönderemezsin. siyasi hayatın da biter!" sözleri programa damgasını vurdu.
Burhan Kuzu - Genç Bakış'ta Dize Getiren Sinan 01:00
Burhan Kuzu - Genç Bakış'ta Dize Getiren Sinan 440 izlenme - 2 yıl önce işte o dialog Burhan Kuzu: Vatandaşın yargıya güveni sıfır Sinan: İktidara güvence sıfır Burhan Kuzu: Yüzde 52 nerden geldi. Sinan: Hırsızları milli irade aklamaz. Siz nasıl hukuçusunuz. Hırsızları milli irade mi aklar. 1982 Anayasasında yüzde 92 evet çıktı. Destekliyor musunuz o Anayasayı. O da Milli İrade. Burhan Kuzu: Silah vardı tepede. Sinan: Bugün de diktatör var. Burhan Kuzu: Yüzde 50 almış bir adama diktatör diyemezsin çarpılırsın. Sinan: Hırsızlık yapanlar çarpılsın.
Burhan Kuzu: Tüm Darbeleri Laikçiler Yaptı 03:14
Burhan Kuzu: Tüm Darbeleri Laikçiler Yaptı 65 izlenme - 6 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Burhan Kuzu, Fethullahçı yapının darbe girişiminin ardından yine laik kesimi suçladı. CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu 'Tarafsız Bölge' programında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı AKP'li Burhan Kuzu ile Avukat Ersan Şen arasında 15 Temmuz Darbe girişimi ile ilgili hararetli tartışma yaşandı. ERSAN ŞEN'DEN UYARI Avukat Ersan Şen, devlet yönetiminde 'dindarlık' kriteri yerine liyakay kriteri uygulanması ve laiklik ilkesinini öneminin bu darbe girişimi ile bir kez daha kanıtlandığını söyledi. KUZU: TÜM DARBELERİ LAİKÇİLER YAPTI Ersan Şen'in laiklik uyarısı üzerine söze giren Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Burhan Kuzu ise "Bunun laiklikle ne ilgisi var. Şimdiye kadar yapılan bütün darbeleri TSK'daki laikçiler yapmadı mı? Son darbeyi yapan Gülen Cemaati'nin de dinle bir ilgisi yok. Yaşam tarzaları, içki içmeleri, eşlerinin giyiminden de bu açıkça görülüyor" diyerek Fethullahçı yapının takiyelerini yine laikliğe mal etmeye çalıştı.
Başkanlık Sistemini Tartışmak Sevaptır - Burhan Kuzu 03:42
Başkanlık Sistemini Tartışmak Sevaptır - Burhan Kuzu 329 izlenme - 2 yıl önce Her konunda dinin arkasına saklanan akpli kurmaylarından burhan kuzunun başbakanlık sistemi hakındaki fantastik beyanı.
Burhan Kuzu'dan CHP'ye çağrı 03:01
Burhan Kuzu'dan CHP'ye çağrı 12 izlenme - 3 hafta önce AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Burhan Kuzu CHP'ye çağrıda bulunarak, 'referanduma destek verin dedi'
Siyaset Meydanı Ve Susturulmaya Çalışan Akp'li Genç 05:00
Siyaset Meydanı Ve Susturulmaya Çalışan Akp'li Genç 265 izlenme - 3 yıl önce Siyaset Meydanı Ve Susturulmaya Çalışan Akp'li Genç
Mehmet Ali Alabora - Burhan Kuzu'yu Fena Ti'ye Almak 02:52
Mehmet Ali Alabora - Burhan Kuzu'yu Fena Ti'ye Almak 162 izlenme - 1 yıl önce Reyhanlı faciasından hemen ardından 'Elim bir olay yaşandı, bu da düğünümüzün tadını kaçırdı' diyerek halktan büyük tepki alan Burhan Kuzu'yu Heberler ti'ye aldı.
Obama Beni Aradı, Adam Ağlıyor - Burhan Kuzu 01:24
Obama Beni Aradı, Adam Ağlıyor - Burhan Kuzu 280 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Komisyonu Başkanı Prof.Dr.Burhan Kuzu, dünyanın en güçlü lideri kabul edilen ABD Başkanı Barack Obama’nın kendisini ağlayarak aradığını söylemiş. Biz de kendisine atma ziyaaaaa demeyi bir borç biliriz.
Türkiye'nin Gündemi - 16 Ağustos 2016 04:41:59
Türkiye'nin Gündemi - 16 Ağustos 2016 71 izlenme - 5 ay önce Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Ceza Hukuku Uzmanı Prof. Dr. Ersan Şen, Ak Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Gündemi'ne konuk oldu.
Genç Bakış'ta Burhan Kuzu'ya Ayar Veren Genç 01:00
Genç Bakış'ta Burhan Kuzu'ya Ayar Veren Genç 146 izlenme - 2 yıl önce 'Abbas Güçlü ile Genç Bakış' programında, Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu İle Sinan isimli üniversite öğrencisi arasındaki tartışma programa damgasını vurdu. Kanal D'de yayınlanan Genç Bakış programında 4 eski Bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi konusu tartışıldı. Burhan Kuzu ile Sinan isimli üniversite öğrencisi arasındaki "çarpılırsın" tartışması programa damgasını vurdu.
Burhan Kuzu: Avrupa Birliği batacak 02:52
Burhan Kuzu: Avrupa Birliği batacak 8 izlenme - 4 hafta önce 'Hakan Çelik ile Hafta Sonu' Türkiye gündemini AK Parti'nin önde gelen isimlerinden İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu ile masaya yatırdı. 14 Askerin şehit düştüğü Kayseri'deki saldırıyı değerlendiren Burhan Kuzu, PKK'nın en büyük desteği Avrupa ülkelerinden aldığına dikkat çekti. Avrupa Birliği'ni PKK'nın gerçek yüzünü görememekle suçlayan Burhan Kuzu, topluluğun geleceğine dair de iddialı açıklamalarda bulundu. Kuzu, "Avrupa Birliği batacak" dedi ve topluluğun Türkiye'yi hiçbir zaman üye olarak kabul etmeyeceğini savundu.
Cüneyt Özdemir'in Burhan Kuzu'yu Topa Tutması - 5N1K 08:44
Cüneyt Özdemir'in Burhan Kuzu'yu Topa Tutması - 5N1K 126 izlenme - 2 yıl önce 5N1K’ya katılan anayasa hukukçusu Burhan Kuzu, yanıt vermekte zorlandığı sorularla karşılaşınca Özdemir’le sert bir tartışmaya tutuştu. Kuzu, 40’a yakın yurttaşın yaşamını yitirdiği Kobani eylemlerinin ardından hükümetin gündemine aldığı ve kamuoyunda sokağa sıkıyönetim getireceği eleştirileriyle karşılaşan yasal düzenlemeyi, “İnsanların işyerleri molotoflanıyor, yakılıyor, nerede devlet diyor? Sen hükümet olsan ne yaparsın Cüneyt Özdemir” sözleriyle savunurken, “Bu soruları muhalefete neden sormuyorsun” diyerek rahatsızlığını gösterdi. ‘Çok alışmışsınız rahat programlara çıkmaya’ Hükümetin altı ay önce değiştirdiği yasaları neden şimdi yine değiştirmek istediğine ilişkin bir başka soruya,“O gün yasayı öyle değiştirdik o doğruydu. Şimdi böyle değiştiriyoruz, bu doğru” yanıtını veren Kuzu, Özdemir’e, “Demokrat kültürlü bir adamsın; senin çözümün ne?” karşı sorusuyla çıkıştı. Sorularına yanıt vermekte zorlanan Burhan Kuzu’nun tepkisiyle karşılaşan Cüneyt Özdemir ise, bir gazeteci olarak işini yaptığına dikkat çekti. Kuzu’ya “Siz çok alışmışsınız rahat programlara çıkmaya” karşılığını veren Özdemir, görevinin bir siyasetçinin sözlerini onaylamak ya da karşı çıkmak olmadığını vurguladı.
Prof.Dr. Burhan Kuzu: A Haber'e Verilen Ceza, Haber Alma Hakkına Engeldir 04:14
Prof.Dr. Burhan Kuzu: A Haber'e Verilen Ceza, Haber Alma Hakkına Engeldir 135 izlenme - 3 yıl önce Prof.Dr. Burhan Kuzu: A Haber'e Verilen Ceza, Haber Alma Hakkına Engeldir
Burhan Kuzu Parlamentoya Çok Sayıda Parti Girecek 00:57
Burhan Kuzu Parlamentoya Çok Sayıda Parti Girecek 3 izlenme - 3 hafta önce
Burhan Kuzu: '700 emniyet mensubu durduk yerde değiştirilmez' 05:49
Burhan Kuzu: '700 emniyet mensubu durduk yerde değiştirilmez' 84 izlenme - 3 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, '700 emniyet mensubu durduk yerde değiştirilmez' dedi. TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Habertürk TV'de canlı yayınında konuştu. Kuzu, Başbakan Erdoğan'a 2 bin kişilik bir istihbarat raporunun sunulduğunu Twitter üzerinden paylaşmasına açıklık getirdi. Kuzu 'Bunlar devlet tarafından biliniyor, 700'e yakın emniyet mensubu durduk yere değiştirilmez. Kimi daha fazladır, kimi daha arka daha ön plandadır' diye konuştu.
Burhan Kuzu ve Yumurtaları - Abbas Güçlü 01:12
Burhan Kuzu ve Yumurtaları - Abbas Güçlü 91 izlenme - 1 yıl önce Evet, hep öğrenciler burhan kuzuya yumurta atacak değil ya bu defada burhan kuzu öğrencilere yumurta atıyor. ilk atışında ki acemiliğini hemen yeniyor ve de peşi sıra gelen atışlarında en azından bir beyzbolcu ya da bir böğrenci kadar isabetli ve de düzgün atışlar sergiliyor. haa unutmadan olay mahali de Konya Selçuk üniversitesi'dir, efenim.
İbrahim Erdem Karabulut: Hasip Kaplan İsyan Etti Kaplanı Dinlemiyorlar Kuzuyu Dinliyorlar 05:44
İbrahim Erdem Karabulut: Hasip Kaplan İsyan Etti Kaplanı Dinlemiyorlar Kuzuyu Dinliyorlar 132 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Erdem Karabulut: Hasip Kaplan İsyan Etti Kaplanı Dinlemiyorlar Kuzuyu Dinliyorlar
Burhan Kuzu: Sosyal Medyada Yaptığım Paylaşımları Yem Olarak Atıyorum 00:46
Burhan Kuzu: Sosyal Medyada Yaptığım Paylaşımları Yem Olarak Atıyorum 3 izlenme - 3 hafta önce Armağan Çağlayan'ın sunuculuğunu yaptığı ve hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan "Hepsi Bugün Oldu" programına eski Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Anayasa Profesörü Burhan Kuzu katıldı. Çağlayan, Kuzu'ya "Sosyal medyada size yazılanları okuyor musunuz?" diye sordu. "Okuyorum. İyi niyetle eleştirenler var, küfür edenler var. Sosyal medyada yaptığım paylaşımları yem olarak atıyorum" diyen Kuzu, anlatmak istediğini "Yazdıklarımı eleştirecekler mi diye merak ediyorum. Bazıları beni takip ediyor ama profili kilitli. Ben de hiç engellemem. Bazen 'HS' yani 'hadi sen de' filan derim" sözleriyle açıkladı. Çağlayan, "HS, hadi sen de mi demek, ben onu başka algılıyorum" deyince Kuzu, "HS'yi başka türlü algılayanların niyeti kötü" diyerek ekran başındakileri güldürdü.
Paralel Yapı Erdoğanı Kaçıracaktı 00:38
Paralel Yapı Erdoğanı Kaçıracaktı 84 izlenme - 2 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, MİT komplosunu planlayan Paralel Yapı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kaçırmayı tasarladığını ileri sürdü.
burhan kuzu 4-1-2 06:05
burhan kuzu 4-1-2 195 izlenme - 8 yıl önce burhan kuzu 4-1-2
Ak Parti Nasıl Bir Başkanlık Sistemi Düşünüyor? 16:16
Ak Parti Nasıl Bir Başkanlık Sistemi Düşünüyor? 10 izlenme - 3 ay önce AK Parti Milletvekili ve Anayasa Profesörü Burhan Kuzu yeni anayasa ve başkanlık konusunu CNN TÜRK ekranında değerlendirdi.
Redhack'in Kurbanı Burhan Kuzu'yla Fena Dalga Geçtiler! 03:02
Redhack'in Kurbanı Burhan Kuzu'yla Fena Dalga Geçtiler! 74 izlenme - 4 yıl önce Reyhanlı Faciasından Sonra Söylediği Sözler Nedeniyle Redhack Tarafından Hacklenen Burhan Kuzu'nun Açıklamalarıyla Dalga Geçildi.
Burhan Kuzu: TSK'nın Açıklaması Doğru Değil 01:13
Burhan Kuzu: TSK'nın Açıklaması Doğru Değil 15 izlenme - 6 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili, eski Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, TSK’nın “darbe girişimine katılan personel oranının yüzde 1.5 olduğuna” yönelik açıklamasının yanlış olduğunu söyledi. NTV’ye konuşan Kuzu, "Erleri işin içine katarak oran veremezsin. Erler bugün var yarın yok. Muvazzaf subaylar bakımından bunları yapmak lazım. Teğmenden başlattığın zaman ortalama yüzde 50'ye varıyor. Bu oran havada çok daha yüksek, 70-75 rakamı bile telaffuz ediliyor. Oranları doğru vermek gerekli, kamuoyunun tehlikenin boyutunu görmesi lazım" ifadelerini kullandı.
AK Parti'nin geleceği: Ne Oluyor - 14.08.2014 02:17:47
AK Parti'nin geleceği: Ne Oluyor - 14.08.2014 72 izlenme - 2 yıl önce Yeni anayasa çalışmaları… Başkanlık sistemi tartışmaları… AK Parti’nin 2015 genel seçim çalışmaları… Partide kimin Başbakan olması bekleniyor? Erdoğan’ın 28 Ağustos’a kadar hem Başbakan hem Cumhurbaşkanı olmasına anayasa ne diyor? Gazeteciler sordu; Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu Ne Oluyor’da yanıtladı.
Anayasa Komisyonu Başkanı'nın A9 Tv'ye Konuk Olması 01:35
Anayasa Komisyonu Başkanı'nın A9 Tv'ye Konuk Olması 75 izlenme - 2 yıl önce Şimdi ben diyeceğim ki tbmm anayasa komisyonu başkanı a9 tv ye konuk oluyorsa anayasayı ne kadar ciddiye alabiliriz, bu ne filan desem. Siz de deseniz ki komisyon başkanı burhan kuzu olan anayasadan ne olur da konuk olduğu program ne olsun? oldu olacak anayasayı da adnan oktar'a yaptırın olsun bitsin ulan! ulan hakaret değildir yanlış anlaşılmasın öyle olsa koskoca başbakan ulu orta kullanmaz ulan...