Hoşgeldiniz!

Burhan Kuzu

Muharrem İnce'nin İnce Görmesi 00:27
Muharrem İnce'nin İnce Görmesi 10.264 izlenme - 1 yıl önce Muharrem İnce'ye laf sokmaya çalışan Burhan Kuzu'nun ani bir kontra ile nakavt oluşunu izliyoruz.
Burhan Dolmuşta 02:34
Burhan Dolmuşta 64.299 izlenme - 10 yıl önce burhan ın dolmuş sahnesi-23 nisan 2008
Burhan Kuzu Farkında Olmadan Her Şeyi İtiraf Etti: Bilerek Reddettik 01:23
Burhan Kuzu Farkında Olmadan Her Şeyi İtiraf Etti: Bilerek Reddettik 5.469 izlenme - 2 yıl önce AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, önceki gece Habertürk televizyonunda çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. AKP ile Fethullah Gülen Cemaati arasındaki işbirliğini açıkça itiraf eden Kuzu, dolaylı olarak iktidarda kalabilmek için cemaati kullandıklarını söyledi, CHP'nin araştırma önergelerini de bilerek reddettiklerini söyledi.
Eser Karakaş'tan  Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 05:02
Eser Karakaş'tan Burhan Kuzu'ya Siyaset Dersi! 4.285 izlenme - 3 yıl önce Türkiye dışardan gelecek olan yatırıma muhtaç bir ülkedir ve hukukun olmadığı bir ülkeye yatırım gelmez. Keyfi olarak yapılan hukuksuzluklar ülke ekonomisini çok derinden etkiler. Eğer siyasetçiler bu ülkede ki işsizleri, genç nüfusu düşünüyorlarsa evrensel hukukla kavga etmeyi bırakmak zorundalar
Solcular Neden Yolsuzluk Yapmaz? - Burhan Kuzu 00:43
Solcular Neden Yolsuzluk Yapmaz? - Burhan Kuzu 1.171 izlenme - 3 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, CNNTürk ekranlarında Enver Aysever'in sorularını yanıtlamış. Yolsuzluk operasyonu hakkında ilginç mesajlar veren Kuzu, "Sol iktidara az geldiği için az yolsuzluk yapıyor" şeklinde konuşmuş.
Burhanın Eline Kolanya Dökülüyor 00:26
Burhanın Eline Kolanya Dökülüyor 2.542 izlenme - 10 yıl önce o ne biçim bi tepki yhaaa:))))
Kuzu Kuzu İtiraf! Oğlan Bizim Kız Bizim! Neden Yüce Divana Gönderelim? 00:36
Kuzu Kuzu İtiraf! Oğlan Bizim Kız Bizim! Neden Yüce Divana Gönderelim? 453 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili burhan kuzu, 4 eski bakanlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. "başbakan benim partimin lideri, bakanlar benim kankam, bir kısmı benim dünürüm. ben bu adamlarla muhalefete bakarak neden uğraşayım. demek istediğim oğlan bizim kız bizim. ben başka birşey anlatıyorum. sözleri üzerine Ahmet Hakan: "o yüzden yüce divana gönderemiyorsunuz?" sorusunu sorunca; "gönderemezsin tabi, niye göndereceksin'' bunlara uyarak niye göndereyim, deli miyim ben, aklımla zorum mu var? zaten gönderemezsin. siyasi hayatın da biter!" sözleri programa damgasını vurdu.
Burhan Kuzu - Genç Bakış'ta Dize Getiren Sinan 01:00
Burhan Kuzu - Genç Bakış'ta Dize Getiren Sinan 547 izlenme - 3 yıl önce işte o dialog Burhan Kuzu: Vatandaşın yargıya güveni sıfır Sinan: İktidara güvence sıfır Burhan Kuzu: Yüzde 52 nerden geldi. Sinan: Hırsızları milli irade aklamaz. Siz nasıl hukuçusunuz. Hırsızları milli irade mi aklar. 1982 Anayasasında yüzde 92 evet çıktı. Destekliyor musunuz o Anayasayı. O da Milli İrade. Burhan Kuzu: Silah vardı tepede. Sinan: Bugün de diktatör var. Burhan Kuzu: Yüzde 50 almış bir adama diktatör diyemezsin çarpılırsın. Sinan: Hırsızlık yapanlar çarpılsın.
Burhan Kuzu: Bahçeli'nin samimiyetinden şüphem yok 01:08
Burhan Kuzu: Bahçeli'nin samimiyetinden şüphem yok 211 izlenme - 1 yıl önce AK Parti milletvekili ve anayasa profesörü Burhan Kuzu yeni anayasa ve başkanlık konusunu CNN TÜRK ekranında değerlendirdi. Kuzu önce MHP lideri Devlet Bahçeli'nin verdiği ümitle yola çıktık dedi. ''Devlet beyin samimiyetinden şüphem yok'' açıklamasını yaptı. Referandum için ümit var olduğunu söyleyen Kuzu, parlamenter sistemin dışında 3 farklı model için çalışmalarının olduğunu vurguladı.
Başkanlık Sistemini Tartışmak Sevaptır - Burhan Kuzu 03:42
Başkanlık Sistemini Tartışmak Sevaptır - Burhan Kuzu 357 izlenme - 3 yıl önce Her konunda dinin arkasına saklanan akpli kurmaylarından burhan kuzunun başbakanlık sistemi hakındaki fantastik beyanı.
Mehmet Ali Alabora - Burhan Kuzu'yu Fena Ti'ye Almak 02:52
Mehmet Ali Alabora - Burhan Kuzu'yu Fena Ti'ye Almak 213 izlenme - 2 yıl önce Reyhanlı faciasından hemen ardından 'Elim bir olay yaşandı, bu da düğünümüzün tadını kaçırdı' diyerek halktan büyük tepki alan Burhan Kuzu'yu Heberler ti'ye aldı.
Siyaset Meydanı Ve Susturulmaya Çalışan Akp'li Genç 05:00
Siyaset Meydanı Ve Susturulmaya Çalışan Akp'li Genç 269 izlenme - 4 yıl önce Siyaset Meydanı Ve Susturulmaya Çalışan Akp'li Genç
Obama Beni Aradı, Adam Ağlıyor - Burhan Kuzu 01:24
Obama Beni Aradı, Adam Ağlıyor - Burhan Kuzu 352 izlenme - 3 yıl önce Anayasa Komisyonu Başkanı Prof.Dr.Burhan Kuzu, dünyanın en güçlü lideri kabul edilen ABD Başkanı Barack Obama’nın kendisini ağlayarak aradığını söylemiş. Biz de kendisine atma ziyaaaaa demeyi bir borç biliriz.
Burhan Kuzu: Tüm Darbeleri Laikçiler Yaptı 03:14
Burhan Kuzu: Tüm Darbeleri Laikçiler Yaptı 99 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Burhan Kuzu, Fethullahçı yapının darbe girişiminin ardından yine laik kesimi suçladı. CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu 'Tarafsız Bölge' programında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı AKP'li Burhan Kuzu ile Avukat Ersan Şen arasında 15 Temmuz Darbe girişimi ile ilgili hararetli tartışma yaşandı. ERSAN ŞEN'DEN UYARI Avukat Ersan Şen, devlet yönetiminde 'dindarlık' kriteri yerine liyakay kriteri uygulanması ve laiklik ilkesinini öneminin bu darbe girişimi ile bir kez daha kanıtlandığını söyledi. KUZU: TÜM DARBELERİ LAİKÇİLER YAPTI Ersan Şen'in laiklik uyarısı üzerine söze giren Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Burhan Kuzu ise "Bunun laiklikle ne ilgisi var. Şimdiye kadar yapılan bütün darbeleri TSK'daki laikçiler yapmadı mı? Son darbeyi yapan Gülen Cemaati'nin de dinle bir ilgisi yok. Yaşam tarzaları, içki içmeleri, eşlerinin giyiminden de bu açıkça görülüyor" diyerek Fethullahçı yapının takiyelerini yine laikliğe mal etmeye çalıştı.
Genç Bakış'ta Burhan Kuzu'ya Ayar Veren Genç 01:00
Genç Bakış'ta Burhan Kuzu'ya Ayar Veren Genç 170 izlenme - 3 yıl önce 'Abbas Güçlü ile Genç Bakış' programında, Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu İle Sinan isimli üniversite öğrencisi arasındaki tartışma programa damgasını vurdu. Kanal D'de yayınlanan Genç Bakış programında 4 eski Bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi konusu tartışıldı. Burhan Kuzu ile Sinan isimli üniversite öğrencisi arasındaki "çarpılırsın" tartışması programa damgasını vurdu.
Canlı Yayında Çok Sert ' Çete' Tartışması 01:52
Canlı Yayında Çok Sert ' Çete' Tartışması 6 izlenme - 2 hafta önce Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programında Anayasa Mahkemesi gündeme geldi. Programın konuklarından AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu ile Cumhuriyet Gazetesi Yazarı Orhan Bursalı arasında çok sert 'çete' tartışması yaşandı. Bursalı, Kuzu'nun yazdığı teze gönderme yaparak, "Yanıldıysanız demek ki tezlerinizi yanlış yazmışsınız ve doçentliği de yanlış almışsınız. Birileri diyor ki profesörlüğü de yanlış aldı diyor."dedi. Bunun üzerine Kuzu, "Sizin o komünist çete mi diyor onu? Bir çete vardı üniversitede o çete diyor. Siz de onun etkisinde kalmışsınız. Beni 12 sene o çete profesör yapmadı. 10 sene derse sokmadı o çete. O çete vardı sizin çok tuttuğunuz. Onları delerek geldim. Onları ezerek geldim. Ayıptır ayıp yakışmıyor size. Çok ayıp" cevabını verdi. Bursalı'nın "Şu soruma cevap verin" çıkışına Kuzu, "Ben cevap falan vermiyorum senin soruna. Dikkate de almıyorum seni" karşılığını verdi.
Cüneyt Özdemir'in Burhan Kuzu'yu Topa Tutması - 5N1K 08:44
Cüneyt Özdemir'in Burhan Kuzu'yu Topa Tutması - 5N1K 159 izlenme - 3 yıl önce 5N1K’ya katılan anayasa hukukçusu Burhan Kuzu, yanıt vermekte zorlandığı sorularla karşılaşınca Özdemir’le sert bir tartışmaya tutuştu. Kuzu, 40’a yakın yurttaşın yaşamını yitirdiği Kobani eylemlerinin ardından hükümetin gündemine aldığı ve kamuoyunda sokağa sıkıyönetim getireceği eleştirileriyle karşılaşan yasal düzenlemeyi, “İnsanların işyerleri molotoflanıyor, yakılıyor, nerede devlet diyor? Sen hükümet olsan ne yaparsın Cüneyt Özdemir” sözleriyle savunurken, “Bu soruları muhalefete neden sormuyorsun” diyerek rahatsızlığını gösterdi. ‘Çok alışmışsınız rahat programlara çıkmaya’ Hükümetin altı ay önce değiştirdiği yasaları neden şimdi yine değiştirmek istediğine ilişkin bir başka soruya,“O gün yasayı öyle değiştirdik o doğruydu. Şimdi böyle değiştiriyoruz, bu doğru” yanıtını veren Kuzu, Özdemir’e, “Demokrat kültürlü bir adamsın; senin çözümün ne?” karşı sorusuyla çıkıştı. Sorularına yanıt vermekte zorlanan Burhan Kuzu’nun tepkisiyle karşılaşan Cüneyt Özdemir ise, bir gazeteci olarak işini yaptığına dikkat çekti. Kuzu’ya “Siz çok alışmışsınız rahat programlara çıkmaya” karşılığını veren Özdemir, görevinin bir siyasetçinin sözlerini onaylamak ya da karşı çıkmak olmadığını vurguladı.
Prof.Dr. Burhan Kuzu: A Haber'e Verilen Ceza, Haber Alma Hakkına Engeldir 04:14
Prof.Dr. Burhan Kuzu: A Haber'e Verilen Ceza, Haber Alma Hakkına Engeldir 135 izlenme - 4 yıl önce Prof.Dr. Burhan Kuzu: A Haber'e Verilen Ceza, Haber Alma Hakkına Engeldir
Burhan Kuzu: '700 emniyet mensubu durduk yerde değiştirilmez' 05:49
Burhan Kuzu: '700 emniyet mensubu durduk yerde değiştirilmez' 86 izlenme - 4 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, '700 emniyet mensubu durduk yerde değiştirilmez' dedi. TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Habertürk TV'de canlı yayınında konuştu. Kuzu, Başbakan Erdoğan'a 2 bin kişilik bir istihbarat raporunun sunulduğunu Twitter üzerinden paylaşmasına açıklık getirdi. Kuzu 'Bunlar devlet tarafından biliniyor, 700'e yakın emniyet mensubu durduk yere değiştirilmez. Kimi daha fazladır, kimi daha arka daha ön plandadır' diye konuştu.
İbrahim Erdem Karabulut: Hasip Kaplan İsyan Etti Kaplanı Dinlemiyorlar Kuzuyu Dinliyorlar 05:44
İbrahim Erdem Karabulut: Hasip Kaplan İsyan Etti Kaplanı Dinlemiyorlar Kuzuyu Dinliyorlar 135 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Erdem Karabulut: Hasip Kaplan İsyan Etti Kaplanı Dinlemiyorlar Kuzuyu Dinliyorlar
burhan kuzu 4-1-2 06:05
burhan kuzu 4-1-2 195 izlenme - 9 yıl önce burhan kuzu 4-1-2
Türkiye'nin Gündemi - 16 Ağustos 2016 04:41:59
Türkiye'nin Gündemi - 16 Ağustos 2016 109 izlenme - 2 yıl önce Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu, Ceza Hukuku Uzmanı Prof. Dr. Ersan Şen, Ak Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Didem Arslan Yılmaz'ın sunduğu Türkiye'nin Gündemi'ne konuk oldu.
Burhan Kuzu Ve Yumurtaları - Abbas Güçlü 01:12
Burhan Kuzu Ve Yumurtaları - Abbas Güçlü 110 izlenme - 2 yıl önce Evet, hep öğrenciler burhan kuzuya yumurta atacak değil ya bu defada burhan kuzu öğrencilere yumurta atıyor. ilk atışında ki acemiliğini hemen yeniyor ve de peşi sıra gelen atışlarında en azından bir beyzbolcu ya da bir böğrenci kadar isabetli ve de düzgün atışlar sergiliyor. haa unutmadan olay mahali de Konya Selçuk üniversitesi'dir, efenim.
Burhan Kuzu'nun Nevşin Mengü'yü Fırçalaması 01:54
Burhan Kuzu'nun Nevşin Mengü'yü Fırçalaması 23 izlenme - 10 ay önce İnternet Açıklaması: AK Partili Burhan Kuzu, CNN Türk'te katıldığı programda kendisini konuşturmayan Nevşin Mengü'ye sert tepki gösterdi. Referandumun ele alındığı programda Mengü'nün cevap hakkı vermeden soru üstüne soru sorması Burhan Kuzu'yu kızdırdı. Bunun üzerine sinirlenen Kuzu, "Bir soru için elli tane soru sorulmaz. Siz aynen Kemal Bey gibi dolmuş vaziyette bana soru soruyorsunuz. Ben çok programa katıldım böyle program görmedim kusura bakma. Ben bir çok programa katıldım. CNN'e kimse gitmezken ben geldim." şeklinde tepki gösterdi.
Anayasa Komisyonu Başkanı'nın A9 Tv'ye Konuk Olması 01:35
Anayasa Komisyonu Başkanı'nın A9 Tv'ye Konuk Olması 116 izlenme - 3 yıl önce Şimdi ben diyeceğim ki tbmm anayasa komisyonu başkanı a9 tv ye konuk oluyorsa anayasayı ne kadar ciddiye alabiliriz, bu ne filan desem. Siz de deseniz ki komisyon başkanı burhan kuzu olan anayasadan ne olur da konuk olduğu program ne olsun? oldu olacak anayasayı da adnan oktar'a yaptırın olsun bitsin ulan! ulan hakaret değildir yanlış anlaşılmasın öyle olsa koskoca başbakan ulu orta kullanmaz ulan...
Paralel Yapı Erdoğanı Kaçıracaktı 00:38
Paralel Yapı Erdoğanı Kaçıracaktı 85 izlenme - 3 yıl önce TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, MİT komplosunu planlayan Paralel Yapı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kaçırmayı tasarladığını ileri sürdü.
AK Parti'nin geleceği: Ne Oluyor - 14.08.2014 02:17:47
AK Parti'nin geleceği: Ne Oluyor - 14.08.2014 97 izlenme - 4 yıl önce Yeni anayasa çalışmaları… Başkanlık sistemi tartışmaları… AK Parti’nin 2015 genel seçim çalışmaları… Partide kimin Başbakan olması bekleniyor? Erdoğan’ın 28 Ağustos’a kadar hem Başbakan hem Cumhurbaşkanı olmasına anayasa ne diyor? Gazeteciler sordu; Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu Ne Oluyor’da yanıtladı.
Tarafsız Bölge'de Esprili Diyaloglar: Burhan Kuzu Neden Adalet Bakanı Olamadı? 01:32
Tarafsız Bölge'de Esprili Diyaloglar: Burhan Kuzu Neden Adalet Bakanı Olamadı? 5 izlenme - 1 ay önce AK Partili Burhan Kuzu, neden Adalet Bakanı olamadı? CNN TÜRK'te başkanlık sistemi ve 2019 seçimlerinin tartışıldığı Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın konuğu olan Burhan Kuzu'ya programın diğer konukları bu soruyu yöneltti. Avukat Hüseyin Ersöz'ün, "Hocam mesela Adalet Bakanı olsa ne güzel olurdu, başkanlık sistemi olunca mesela hocam Adalet Bakanı olacak mı?" demesiyle esprili diyaloglar yaşandı. Burhan Kuzu, Ersöz'ün bu sözlerine gülerek, "Çok girme o konulara, bak o işlere girme akşam akşam" diye karşılık verdi. Stüdyodaki konukların gülüşmelerine neden olan diyaloga "Yarayı deşme" diye katılan Elfin Tataroğlu da "15 yıldır uçan kuş bakan oldu, bir tek siz olmadınız" dedi. Ahmet Hakan'ın "Sanki hepiniz de hocamı Adalet Bakanı olarak görmek istiyormuşsunuz gibi..." yorumunda bulunduğu konuya ilişkin Burhan Kuzu da, "Ben bakanlık falan hiçbir zaman istemedim, Meclis Başkanı falan dedik, o da nasip değilmiş" diye yanıt verdi.
Redhack'in Kurbanı Burhan Kuzu'yla Fena Dalga Geçtiler! 03:02
Redhack'in Kurbanı Burhan Kuzu'yla Fena Dalga Geçtiler! 75 izlenme - 5 yıl önce Reyhanlı Faciasından Sonra Söylediği Sözler Nedeniyle Redhack Tarafından Hacklenen Burhan Kuzu'nun Açıklamalarıyla Dalga Geçildi.
Burhan Kuzu'dan Başakşehirli Futbolculara: Size Yakıştı mı? 04:06
Burhan Kuzu'dan Başakşehirli Futbolculara: Size Yakıştı mı? 20 izlenme - 10 ay önce Burhan Kuzu, gazetecilere saldıran Başakşehirli futbolcular için attığı tweetinde, "Bir haber muhabirine 15 futbolcu olarak hep birden saldırıp dövmek size yakıştı mı?" notunu yazdı.