Hoşgeldiniz!

Burka Videoları İzle

Arap Usulü Twerk 04:34
Arap Usulü Twerk 5.875 izlenme - 2 yıl önce Neyin kafasını yaşadıkları hakkaten belli değil. Twerkin ustası arapları şaşkınlıkla izliyoruz iyi seyirler!
Kadın şehvet ile '' Hadi gel ! '' dese ... 02:27
Kadın şehvet ile '' Hadi gel ! '' dese ... 342 izlenme - 3 ay önce
 Arap Usulü Twerk 04:34
Arap Usulü Twerk 1.445 izlenme - 2 yıl önce Neyin kafasını yaşadıkları hakkaten belli değil. Twerkin ustası arapları şaşkınlıkla izliyoruz iyi seyirler!
Haşema Yasağı 05:19
Haşema Yasağı 161 izlenme - 3 ay önce
Kovun dedi ismi '' Allah '' ... 03:05
Kovun dedi ismi '' Allah '' ... 123 izlenme - 2 ay önce
Serra Yılmaz - Siyah Çarşaflılardan Korkuyorum, Öcü Gibiler 02:45
Serra Yılmaz - Siyah Çarşaflılardan Korkuyorum, Öcü Gibiler 562 izlenme - 2 yıl önce Serra Yılmaz'ın Söz Sende programındaki açıklamalarından en dikkat çekici olan kesiti.
Canlı Yayında Tesettür Tartışması - Emine Şenlikoğlu 00:43
Canlı Yayında Tesettür Tartışması - Emine Şenlikoğlu 601 izlenme - 2 yıl önce Şenlikoğlu'ndan Esra Elönü'ye tesettür sopası! Yazar Esra Elönü'nün sunumuyla ekrana gelen Araf'ta Sorular'a Muhafazakar caminın meşhur yazarı Meine Şenlikoğlu, Esra Elönü'ün kıyafetini beğenmiyor. Kısa bir tartşılmadan sonrai yarı şaka, yarı ciddi, bana sopa getirin diyor. Ablalarım, sizi anca burka paklar. Muhtemeln sonunuz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/131380/yok-olan-kadin
Diskoda Çılgınca Eğlenen Yemenliler 01:26
Diskoda Çılgınca Eğlenen Yemenliler 514 izlenme - 2 yıl önce Disko zevkinden imanlı gençlerde mahrum kalmamışlar. İşte Yemen'den kızlı-erkekli disko görüntüleri.
Gerçek İslamı Ararken Tokat Bulan Provokatör! 02:43
Gerçek İslamı Ararken Tokat Bulan Provokatör! 203 izlenme - 2 yıl önce Videoda İngiltere'de müslüman mahallesine girip gerçek islamı arayan bir provokatörü görüyorsunuz.Adı Tommy Robinson ; EDL örgütünün lideri.EDL ise İngilterede kurulmuş bir anti-islamist ırkçı bir örgüt.Arabasından o bölgedeki hızlı elkaidecilerden birine hakaret edince tokadı yiyor.Saif El İslam adındaki kişi ise İngiltereye şeriat getirmek için çırpınan biri.Tabi kendisini tutamayıp adama yapıştırıyor tokadı.Tommy ise tokadı yedikten sonra yine sızlanmaya başlıyor ve hakarete devam ediyor.Normal bir müslümana dahi böyle yapsa tokadı yerdi, gidip el kaideciye bulaşmak ve işte islam bu demek tamda bir faşistlik örneği olsa gerek.
Habibe - Savaşa Hayır 07:01
Habibe - Savaşa Hayır 80 izlenme - 1 yıl önce Şimdi ne desem bilemedim. Hani bir dönem müslümanları karalamak için hocalar zirveye getirilir ve tüm dikkatler üzerindeyken yolsuzluk veya ahlaksızlık yaptırılır, sonucunda "bu hocalar üçkağıtçı kardeşim" olgusunu beyinlerimize kazırlardı ya. Şimdi ise değişik tekniklerle yoklama çekiyorlar. Aman neyse ne.. Çarşafa değil de kıza yoğunlaşalım. Saygılarımla.
Müslüman kadının kalbine ... 03:04
Müslüman kadının kalbine ... 8 izlenme - 3 ay önce
hollanda'da burka yasagi 01:22
hollanda'da burka yasagi 78 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/pages/wwwkanal-islamde/308976373544