Hoşgeldiniz!

Bürokrasi

Cambridge’de Görev Yapan Bayburt’lu Akademisyenin Memleket Üzerine Sitemleri 27:33
Cambridge’de Görev Yapan Bayburt’lu Akademisyenin Memleket Üzerine Sitemleri 9.661 izlenme - 7 ay önce Cambridge'de enerji üzerine çalışmalar yapan genç akademisyen Türkiye'deki plansızlıktan, memur zihniyetinden, altyapı yetersizliğinden söz ediyor ve bizleri kahrediyor.
Bürokrasi Nedir? - Sokak Röportajı 03:15
Bürokrasi Nedir? - Sokak Röportajı 982 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden farklı konularla vatandaşa mikrofon uzatan Uğur Düşen sokağın nabzını anbean tutacak. Bu haftaki konu ise; ”Bürokrasi nedir?” sorusu. Cevaplar ise bir hayli şaşırtıcı…
Bülent Arınç Açıklamalar Yapıyor 03:13
Bülent Arınç Açıklamalar Yapıyor 168 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Köşk'te gerçekleşen ilk Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası açıklamalarda bulunuyor.
Ak Parti Burdur Milletvekili Adayı Petek 03:15
Ak Parti Burdur Milletvekili Adayı Petek 49 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntü- Reşet Petek'in konuşması AK Parti Burdur Milletvekili adayı Petek: - "Dünyada veya önemli bir meselede Türkiye'nin görüşünün ne olduğu ortaya konulacaksa 'Efendim ben bağımsız cumhurbaşkanıyım, konuşamam' diyerek köşesine çekilmiş bir cumhurbaşkanı istemek asla doğru değil"- "Seçilmiş cumhurbaşkanı Türkiye'nin görüşünü açıklamaya da meydanlarda konuşmaya da talebini dile getirmeye de milletten aldığı yetkiyle hak sahibidir" AK Parti'nin Burdur'dan 1. sıra Milletvekili adayı emekli savcı Reşat Petek, "Dünyada veya önemli bir meselede Türkiye'nin görüşünün ne olduğu ortaya konulacaksa 'Efendim ben bağımsız cumhurbaşkanıyım, konuşamam' diyerek köşesine çekilmiş bir cumhurbaşkanı istemek asla doğru değil" dedi.
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 01:19
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 41 izlenme - 4 yıl önce MHP Gelen Başkanı Devlet Bahçeli Soma'ya giderek sağduyu çağrısında bulundu.
Golfün Yeni Adresi 03:45
Golfün Yeni Adresi "Çarşamba Ovası" Olacak 31 izlenme - 3 yıl önce Golfün yeni adresi "Çarşamba Ovası" olacak- Türkiye'nin önemli ovaları arasında yer alan Samsun'daki Çarşamba Ovası, hayata geçirilecek golf sahası projesiyle dünyaya tanıtılacak- Golf Federasyonu Başkanı Ağaoğlu: - "Türkiye'de golf turizminden senede 160 milyon avro para kazanılıyor.
Gençlik Ve Spor Bakanı Kılıç: Cumhurbaşkanı Seçimi - 04:07
Gençlik Ve Spor Bakanı Kılıç: Cumhurbaşkanı Seçimi - 14 izlenme - 4 yıl önce "Yetimlerle İftar" Programına Katılmak Üzere Kente Gelen Kılıç, Partisinin İl Başkanlığını Ziyaretinde Yaptığı Konuşmada, Kentte 30 Mart Yerel Seçimlerinden Önce Özel Yurtlarla İlgili Bazı Sıkıntılar Yaşandığını Söyledi.
Kılıçdaroğlu: 02:02
Kılıçdaroğlu: "Asıl sorgulamamız gereken, neden zamanında siz orayı boşaltmadınız?" - 27 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim sürecinde devletin bütün imkanlarını kullandığını iddia ederek, "Devletin valisi, kaymakamı, emniyet müdürü, herkes, Erdoğan için çalışıyor.
Fikri Işık: 03:16
Fikri Işık: "Büyük Ağabeylerinden Talimat Aldılar. 'Hükümeti Düşürün'" 17 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık'ın açıklamaları- Toplu açılış ve temel atma töreni Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: - (Eski Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın evinde bulunduğu iddia edilen paralar) İlk duyduğumda 'ya bir bankacı rüşvet almak istese adamın aptal olması lazım ki parayı alsın evine götürsün. Bu kadar aptal bir adamı da genel müdür yapmayacaklarına göre vardır bunda bir iş' dedim ve sonuçta iş ortaya çıktı ki bu Osmancık'ta imam hatip yapımı için verilen bağış. Kim yaptı bu operasyonu ' Paralel yapı yaptı"- "Büyük ağabeylerinden talimat aldılar.
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 01:19
Bahçeli'den Sağduyu Çağrısı 14 izlenme - 4 yıl önce MHP Gelen Başkanı Devlet Bahçeli Soma'ya giderek sağduyu çağrısında bulundu.
CHP Parti Sözcüsü Koç (2) 04:14
CHP Parti Sözcüsü Koç (2) 12 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, Ekmelettin İhsanoğlu'nun hiçbir partinin kendi çizgisinde belirlediği bir cumhurbaşkanı adayı olmadığını belirterek, "Tüm arkadaşlarımızın bundan sonra ortak sorumluluğa omuz vermelerini ve Türkiye'yi kifayetsiz muhterisin elinden kurtaracak çabayı göstermelerini bekliyoruz" dedi.
Başbakan Erdoğan: TİB'i Kaldırıp Yetkilerini MİT'e Devredeceğiz 00:26
Başbakan Erdoğan: TİB'i Kaldırıp Yetkilerini MİT'e Devredeceğiz 9 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, "Böyle bir TİB olmaz. Zaten MİT de bu işi yapabiliyor. TİB'i kurumsal olarak kaldırıp, yetkilerini MİT'e devredeceğiz." dedi.
Kılıçdaroğlu: 04:03
Kılıçdaroğlu: "Devletin valisi, kaymakamı, emniyet müdürü, herkes Erdoğan için çalışıyor" - 5 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim sürecinde devletin bütün imkanlarını kullandığını iddia ederek, "Devletin valisi, kaymakamı, emniyet müdürü, herkes, Erdoğan için çalışıyor.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati - 02:13
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati - 4 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, "Artık Türkiye, geçmiş günlerdeki gibi, her darbe girişimcisinin başarılı olduğu, bazı darbe girişimcilerinin cumhurbaşkanı olduğu bir ülke olmaktan vazgeçmiştir" dedi.