Hoşgeldiniz!

Bürokrat Videoları İzle

Bütün Valileri İstifaya Çağırıyorum - Bitlis Vali Yardımcısı 02:14
Bütün Valileri İstifaya Çağırıyorum - Bitlis Vali Yardımcısı 2.371 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz ay görevinden istifa eden Bitlis Vali Yardımcısı Ömer Faruk İlhan, bütün Valilere ve bürokratlara sivil itaatsizlik eylemi çağrısı yaparak, "Allah korkunuz varsa istifa edin ve hükümeti felce uğratın" dedi. Bitlis'te Vali Yardımcılığı görevinden istifa eden Ömer Faruk İlhan , 81 il Valisi dahil bütün bürokratlara sivil itaatsizlik çağrısı yaptı ve çarpıcı sözler söyledi.
istiklal marşını okuyamayan bürokratlar 00:44
istiklal marşını okuyamayan bürokratlar 1.582 izlenme - 7 yıl önce tiplerinden belli ama bu adamlara çok görmemek lazımmadem bilmiyorsun neden açılışta istiklal marşı okumaya çalıştınızağlanacak halimize ben gülmedim çok kızdım ama eminim kendini tutamayanlar vardır
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 01:13
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 187 izlenme - 2 yıl önce Bakan Güler, çaktırmadan cebinden çıkardığı hurmaları atıştırıyor. Tıpkı öğretmeninden gizli atıştıran öğrenciler gibi..
Recep Yazıcıoğlu - Türkiye'deki Siyasilerin Profili ve IV. Murat Lakabı 10:52
Recep Yazıcıoğlu - Türkiye'deki Siyasilerin Profili ve IV. Murat Lakabı 132 izlenme - 2 yıl önce Daha önce yayınladığımız içeriğin 2. bölümüdür. Recep Yazıcıoğlu Türkiye'deki siyasilerin profilini tanımlayıp ve uygulamaları nedeniyle kendisine verilen IV.Murat lakabını anlatıyor.
Yolsuzlukla Suçlanan Bürokrat Çöpe Atıldı 00:12
Yolsuzlukla Suçlanan Bürokrat Çöpe Atıldı 23 izlenme - 1 yıl önce Ukrayna’da maskeli bir grup, yolsuzluk yapmakla suçladıkları eski Meclis Üyesi Nikolay Shershun’u çöp konteynerine atarak dakikalarca tekmeledi. Ukrayna’nın batısındaki Kiev kentinde aşırı sağcılardan oluşan bir grup eski Meclis Üyesi Nikolay Shershun’un ofisini bastı. Maskeli kişiler, kent çevresindeki ormanlık alanı yok etmekle suçladıkları Shershun’u bir süre kent sokaklarında gezdirdi. Daha sonra Shershun’u bir çöp konteynerine atan öfkeli kalabalık, ağzını kapattıkları çöp konteynerini dakikalarca tekmeledi. Öfkeli kalabalığın şiddetine maruz kalan Ukraynalı bürokratın olay yerine gelen polis tarafından hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Olayın ardından açıklama yapan Nikolay Shershun, “Beni konuşmak için çağırdılar. Ancak olay beni yumruklamalarıyla son buldu” dedi. Hükümet yanlısı milletvekilini çöpe atmışlardı! Geçtiğimiz yılda Ukrayna’da devrik cumhurbaşkanı Viktor Yanukoviç’in destekçilerinden ve o dönemde hükümet karşıtı gösteri düzenleyenlere karşı sert önlemler alınmasının mimarlarından olan milletvekili Vitaly Zhuravsky, protestocular tarafından yakalanarak çöp konteynerinin içine atılmıştı.