Hoşgeldiniz!

burun karıştırmak

Hayata Küstüren 13 Yakalanma Anı 02:57
Hayata Küstüren 13 Yakalanma Anı 4.052 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir Hayat Okulu ile karşınızdayız. Bu kez hayat karartan yakalanma anları var. Kopya çekerken yakalanmak, burnunu karıştırırken yakalanmak, kız arkadaşın abisine yakalanmak, birinin arkasından konuşurken yakalanmak… Bunlar yaşandığında hayattan soğuyoruz!  OHA Diyorum’daki diğer Hayat Okulu videoları tam şurada: https://goo.gl/F7chnA Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Burun Karıştırırken Yakalamak 00:06
Burun Karıştırırken Yakalamak 341 izlenme - 4 yıl önce Burun Karıştırırken Yakalamak Ve İğrençlik
Vine Fenomenleri 00:06
Vine Fenomenleri 368 izlenme - 4 yıl önce ALLAH BELANI... :D
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 00:19
Canlı Yayında Burun Karıştırmak - Sergen Yalçın 663 izlenme - 4 yıl önce O kadar tatlı gelmiş ki Sergen'in burnunu karıştırmak maşallah dolma oyar gibi salmış burnuna canlı yayın felan dinlememiş. Lakin rejinin azizliğine uğrayacağını ne bilsin adam. İlahi Sergen yaa..
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 00:51
Kendi Zamanlamalarına Şaşıran Kızlar 345 izlenme - 4 yıl önce Fake mi değil mi anlamadım ama fake olsa bu kadar gerçekçi ve çatlayana kadar gülmmezlerdi diye düşünmek istiyorum.
Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı. 00:35
Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı. 474 izlenme - 5 yıl önce Sergen Yalçın canlı yayında fena yakalandı Kameramanın ani açı değişikliği, Sergen Yalçın'ı rezil etti.
Şampiyonlar Ligi Finalinde Burnunu Karıştıran Kadın 00:08
Şampiyonlar Ligi Finalinde Burnunu Karıştıran Kadın 287 izlenme - 3 yıl önce Chelsea ile Bayern Münih arasında oynanan şampiyonlar ligi final maçında maçı izlemeye gelmiş hanım ablamız Alman rejisinin kendisini çektiğinin farkında olmadan 1 milyara yakın insanın gözleri önünde burnunu karıştırıyor.Lütfen bunu evdeyken de denemeyiniz. Zira peçete diye bir şey var.
Stadyumda Burnunu Karıştıran Genç Rezil Oldu 01:32
Stadyumda Burnunu Karıştıran Genç Rezil Oldu 104 izlenme - 4 yıl önce Maç İzlerken Heyecanla Burnunu Karıştıran Gencin Görüntüleri Ekrana Yansıyınca Bütün Stadyuma Rezil Oldu.
2012 Yılının En İğrenç Adamı ! 00:44
2012 Yılının En İğrenç Adamı ! 117 izlenme - 5 yıl önce Metroda adam yaptığı bu iğrenç davranışıyla uzun süre unutulmayacak..
Burnunu Karıştırırken Dünyaya Rezil Olan İnsan ! 01:36
Burnunu Karıştırırken Dünyaya Rezil Olan İnsan ! 51 izlenme - 4 yıl önce Burnunu Karıştırırken Dünyaya Rezil Olan İnsan !