Hoşgeldiniz!

buruna

Bruno Reklam Filmi - O Burun Tıkanacak Arkadaş 00:39
Bruno Reklam Filmi - O Burun Tıkanacak Arkadaş 14.729 izlenme - 5 yıl önce O burun tıkanacak arkadaş
dev köpekbalığı ile burun buruna! 01:26
dev köpekbalığı ile burun buruna! 1.221 izlenme - 8 yıl önce kafesin kapısı kıran köpekbalığı ile dalgıcın yaşadığı heyecanlı dakikalar
Yanlarken polisle burun buruna gelen Türk genci 00:56
Yanlarken polisle burun buruna gelen Türk genci 377 izlenme - 6 yıl önce
azraille burun buruna gelen soğukkanlı adam 00:32
azraille burun buruna gelen soğukkanlı adam 659 izlenme - 8 yıl önce azraille burun buruna gelen soğukkanlı adam
İskender Paydaş -Carmina Buruna 04:38
İskender Paydaş -Carmina Buruna 59 izlenme - 8 ay önce
Carmina Buruna 07:10
Carmina Buruna 234 izlenme - 4 yıl önce By Yavuz Bykz
Grup Denk (Oya & Bora) - Tasvir-i Şikayet 02:30
Grup Denk (Oya & Bora) - Tasvir-i Şikayet 211 izlenme - 3 yıl önce Oya Bora'nın henüz Grup Denk olduğu zamanlardan kalan,birbirinin içinde erimiş eğlenceli söz ve melodisinin bizleri çocukluğumuza götürdüğü o güzel şarkının,Mona Lisa tablosuna yapılan manüplasyonlarla bezeli klibidir efenim. Şarkı,daha önce ses formatında sitemizin demirbaşına kaydedilmişti, hatırlatalım. Ses hali için, http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/22142/grup-denk-oya---bora---tasvir-i-sikayet
ölümle burun buruna gelmek 00:45
ölümle burun buruna gelmek 302 izlenme - 9 yıl önce ölümle burun buruna gelmek
Burun Ameliyatı Sonrası Buruna Tampon Konulmalı Mıdır? Op. Dr. Salih Emre Üregen 01:15
Burun Ameliyatı Sonrası Buruna Tampon Konulmalı Mıdır? Op. Dr. Salih Emre Üregen 230 izlenme - 4 yıl önce Estetik ve rekonstrüktif cerrahi ile ilgili tüm soru ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. İletişim Bilgileri: info@esteclub.com www.facebook.com/esteclubb www.instagram.com/esteclub www.twitter.com/emreuregen Tel : 0212 215 53 50 GSM: 0533 300 9170 ADRES: Terrace Fulya Hakkı Yeten Cd. No:11 Center 1 Blok D:61 ŞİŞLİ / İSTANBUL Ameliyattan hemen sonra veya bandajlarınızın çıkarılmasının ardından burnunuzdan hafif sızıntı şeklinde kanama(kırmızı renkli veya pembemsi), hafif mukus çıkışı veya pıhtı çözülmesine bağlı pembemsi akıntı normaldir. Bu durum ameliyatı takiben birkaç gün sürebilir ve bazen tek bir burun deliğinde söz konusu iken bazı durumlarda da her iki burun deliğinizden sızıntı olabilir. Sızıntı durumunda drenajı emmesi için cerrahınız ilgili burun deliğinize küçük bir gazlı bez parçası ile destek yapabilir. Bu desteği doktorunuzun tarif ettiği şekilde sonrasında siz çıkartabilirsiniz. Tüm yüzünüzde, en çok da göz ve yanak bölgenizde oluşma olasılığı olan şişlikler yaklaşık bir hafta içerisinde tamamen iyileşmiş olacaktır. İyileşme hızı ve şişliğinizin oranı hem sizin yapınıza bağlı olarak değişmekte hem de yapılan cerrahi müdahalede cerrahın dokularınıza hassasiyeti ile de ilgili olmaktadır. Yüzünüzde veya göz kapaklarında oluşma olasılığı olan şişlikler bu kadar kısa sürede iyileşirken burnunuzda oluşan şişliklerin inmesi daha uzun zaman alacaktır. Bandajlarınızın ve tüm sargılarınızın çıktığı ve yeni burnunuzu gördüğünüz ilk andan itibaren burnunuz bir miktar daha şişebilir, bu durum normaldir ve endişe etmemelisiniz. Benzer şekilde tamponunuzun alındığı ilk andaki nefes alma durumunuz da ödemler sebebiyle birkaç saat içerisinde daha kısıtlı hale gelebilir. Şişliklerinizin indiği 2-6. Ay arasında o ilk andaki nefes alma şeklinize kavuşacaksınız. Burundaki ödemlerin tam olarak inip burnun son şeklini alması yaklaşık 6. Ayı bulmaktadır. Bu süreci, gerekli zamanlarda cerrahınızın muayenehanesindeki kontrollerinizi aksatmadan durumunuzu değerlendirerek ve sabırla bekleyerek geçirmelisiniz.
Şans Eseri Hayatta Kalmak 00:46
Şans Eseri Hayatta Kalmak 110 izlenme - 3 yıl önce Çok eskilerden bir video, tekrar karşılaşmışken siteye eklemek istedim. Elemanın araç arıza yaptıktan sonra uzaklaşmaya başlıyor araçtan tam o sırada olan oluyor. Tepki müthiş. Daha önce izleyip sövecekler için, evet; İnterneti yeni bağlattım, mağaradan yeni çıktım, kış uykusundan yeni uyandım, adsl'e yeni abone oldum vs. vs. çoğaltılabilir.
Azrail'le Yazı Tura Oynamak - Canyon Cliff Jump 03:47
Azrail'le Yazı Tura Oynamak - Canyon Cliff Jump 60 izlenme - 3 yıl önce Gençlerin Amerika'daki kanyonlardan aşşaa şuursuzca kendilerini bırakışlarını izliyoruz, efendim.