Hoşgeldiniz!

Buscemi

Sevimli Canavarlar Üniversitesi Fragman 3 01:57
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Fragman 3 6.234 izlenme - 5 yıl önce Seslendirmesinde Aubrey Plaza, Steve Buscemi, John Goodman gibi isimlerin yer aldığı Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) filminin resmi fragmanı.
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Fragman (All it Began Here) 01:04
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Fragman (All it Began Here) 1.176 izlenme - 5 yıl önce Seslendirmesinde John Krasinski, Steve Buscemi, John Goodman gibi isimlerin yer aldığı Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) filminin all it began here isimli fragmanı.
29 Ünlünün Sesinden 1 Şarkı Söylemek - Rob Cantor 03:37
29 Ünlünün Sesinden 1 Şarkı Söylemek - Rob Cantor 604 izlenme - 3 yıl önce Piyanoda Andrew Horowitz, mikrofonda Rob Cantor bana göre muhteşem bir iş çıkarmışlar. 29 ünlünün sesinden 1 şarkı söylemişler. Benim favorilerim Jack Black, Steve Buscemi, Shakira ve Britney Spears. O kadın seslerini bu kadar başarılı nasıl çıkarıyor bilinmez ama muhteşem..
Reservoir Dogs Soundtrack - Little Green Bag 03:31
Reservoir Dogs Soundtrack - Little Green Bag 398 izlenme - 3 yıl önce Quentin Tarantino'nun aşmış filmi Rezervuar Köpekleri'nin en az film kadar güzel olan jenerik müziği. Rezervuar köpekleri sokaktaki ünlü yürüyüşünü yaparken arkada bu müzik çalar.
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 00:32
The Incredible Burt Wonderstone TV Fragmanı 644 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Steve Carell, Jim Carrey, Olivia Wilde gibi ünlü isimlerin yer aldığı ve sihirbazlık dünyasında geçen komedi türündeki The Incredible Burt Wonderstone filminin kısa tv fragmanı.
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Viral Fragman 00:19
Sevimli Canavarlar Üniversitesi Viral Fragman 433 izlenme - 5 yıl önce Seslendirme kadrosunda Billy Crystal, John Goodman, Steve Buscemi, Dave Foley, Julia Sweeney, Joel Murray, Peter Sohn gibi isimlerin yer aldığı Sevimli Canavarlar Üniversitesi filminin viral fragmanı.
Ünlü Oyuncuların Şöhret Olmadan Önceki Filmleri 03:01
Ünlü Oyuncuların Şöhret Olmadan Önceki Filmleri 260 izlenme - 3 yıl önce Günümüz sinema dünyasında adından söz ettiren aktörlerin şöhret olmadan önceki oynadığı filmler.
8 Bit ile Big Lebowski 03:31
8 Bit ile Big Lebowski 127 izlenme - 3 yıl önce Dude'una ayrı Walter'ına ayrı öldüğüm Big Lebowski adlı 1992 yapımı filmin 8 bit versiyonunu sitenin de nostalji sitesi olması üzerine yüklemeyi uygun buldum efenim. O lanet olası halı odayı dolu gösteriyordu, bilirsiniz..
Buscemi Feat. Eline - Gagarin 03:44
Buscemi Feat. Eline - Gagarin 102 izlenme - 4 yıl önce Buscemi Feat. Eline - Gagarin (video Klip 2014)
Filmlerinden Ünlü Yüzler - Hollywood Starlarının Gençlik ve Çocukluk Rolleri 03:57
Filmlerinden Ünlü Yüzler - Hollywood Starlarının Gençlik ve Çocukluk Rolleri 80 izlenme - 3 yıl önce Yabancı sinemanın en tanınmış yıldızlarının pek de kendileri kadar tanınmamış olan gençlik dönemlerinde ufak tefek de olsa rol aldıkları ve izlerken çoğu zaman yüzlerde tebessüme neden olan bir çalışma.Oyuncular; Tom Cruise, Robert Redford, Paul Newman, Warren Beatty, Jodie Foster, Tommy Lee Jones, Robin Williams, Bill Murray, Tom Hanks, Kevin Spacey, Steve Buscemi, Vincent Gallo, Chris Rock, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Scarlett Johansson, Angelina Jolie, Penelope Cruz, Jessica Alba, Katie Holmes, Jennifer Garner, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Amy Adams, Jason Segel, Paul Rudd, Emma Stone, Ryan Gosling, Cameron Diaz, John Travolta
Buscemi Feat. Eline - Gagarin 03:44
Buscemi Feat. Eline - Gagarin 52 izlenme - 4 yıl önce Buscemi Feat. Eline - Gagarin (official Video)
Various Artists - Felicidade (Buscemi Remix) 05:04
Various Artists - Felicidade (Buscemi Remix) 25 izlenme - 6 yıl önce