Hoşgeldiniz!

Bush Videoları İzle

Saddam Hüseyin'in Heykelini Yıkan Iraklının İtirafları 02:09
Saddam Hüseyin'in Heykelini Yıkan Iraklının İtirafları 5.587 izlenme - 1 ay önce Saddam Hüseyin'in heykelini yıkan Iraklı bu eylemi yaptığı için pişman olduğunu söylüyor. Eskiden 1 saddam vardı şimdi ise 1000 saddam var. Ülkemizi bizden aldılar. Eski çağında gerisine düştük diyor.
Amerika'nın Kuruluşu 01:18
Amerika'nın Kuruluşu 4.421 izlenme - 1 ay önce Amerikan dizisi South Park'ın 7. döneminin 4. bölümünden bir sahne...
Donald Trump Tapesi 03:04
Donald Trump Tapesi 3.888 izlenme - 5 ay önce ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Donald Trump'ın kadınlar hakkında müstehcen ve kaba ifadelerini içeren bir video ortaya çıktı. ABD'deki başkanlık seçimine bir ay kala milyarder iş adamı Donald Trump'ın 2005 yılında "Access Hollywood" adlı televizyon programı sunucusu Billy Bush ile bir otobüste yaptığı sohbete ilişkin video Amerikan medyasında yayınlandı. Videoda Trump ve sunucu Bush, bir otobüsün içindeler ve yaka mikrofonunun açık olduğunun farkında olmadan sohbet ediyor. Bu sırada otobüsün dışında bulunan kamera, ikilinin konuşmasını kayıt altına alıyor.
George Bush Öldürülen Polislerin Cenazesinde Dans Etti! 00:44
George Bush Öldürülen Polislerin Cenazesinde Dans Etti! 4.867 izlenme - 7 ay önce ABD Başkanı Barack Obama, Dallas'ta keskin nişancı saldırısı sonucu hayatını kaybeden beş polis için düzenlenen törende yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik çağrısı yaparak, "Umutsuzluğu reddetmek ve düşünüldüğü kadar bölünmediğimizi vurgulamak için buradayım" dedi. Obama'nın gözyaşlarını tutamadığı törende, eski başkanlardan George W. Bush'un dansı ise herkesi şaşırttı.
12 Dakikada Donald Trump (Altyazılı) 12:18
12 Dakikada Donald Trump (Altyazılı) 4.420 izlenme - 10 ay önce Amerika'nın başkan aday adayı Trump'ın kampanyasında yaptığı konuşmalardan 12 dakikalık bir kolaj.
İki Başkan Adayı Trump ve Bush'un Canlı Yayında Atışması 02:05
İki Başkan Adayı Trump ve Bush'un Canlı Yayında Atışması 3.827 izlenme - 1 yıl önce Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı olabilmek için yarışan aday adayları Trump ve Bush yeni bir açık oturumda karşı karşıya geldi. Paris ve California eyaletindeki terör saldırısından sonra yapılan ilk olma özelliği taşıyan oturuma, Müslüman göçmenler, ulusal güvenlik ve IŞİD ile mücadele gibi konular damga vurdu.
Iraklı gazeteci bush’a ayakkabı fırlatıyor 01:02
Iraklı gazeteci bush’a ayakkabı fırlatıyor 38.213 izlenme - 8 yıl önce son kez irak’a gelen bush’a güle güle hediyesi...ama kafasına isabet etmiyor...kıvrak hareketlerle sıyrılıyor...sonra espirili şekilde ayakkabı galiba 10 numara idi diyor..
Gerçek Zamanlı Video Yakalama Teknolojisi 06:35
Gerçek Zamanlı Video Yakalama Teknolojisi 3.120 izlenme - 11 ay önce Teknolojinin ne denli hızlı ilerlediğinin hepimiz günlük hayatımızdan örneklerle farkındayız. Özellikle son yıllarda güçlü bir ivme ile ilerleyen dijital teknoloji örneklerine bir yenisi daha eklenmiş durumda. Face2Face olarak adlandırılan bu gerçek zamanlı video yakalama teknolojisi ile ilgili detaylı bilgiyi bu linkten edinebilirsiniz: http://www.graphics.stanford.edu/~niessner/thies2016face.html Bana çok rahat manipüle edilebilir bir sistem olarak göründü. Tehlikeli noktalara çıkabilir gibi...
Muhammed Ali vs Bush (Ayar İçerir) 00:15
Muhammed Ali vs Bush (Ayar İçerir) 4.731 izlenme - 2 yıl önce George W. Bush'un medya ordusu önünde Muhammed Ali'nin önüne gelip ellerini yumruk yaparak bir boksör gibi gard alması ve sırıtarak "hadi gel" tarzı bir hareket yapması üzerine eski dünya şampiyonundan aldığı tepkiyi izliyeceğiz.
Kundurayı Fırlatarak Takımı Protesto Etmek 00:21
Kundurayı Fırlatarak Takımı Protesto Etmek 1.444 izlenme - 12 ay önce Çok fazla sinirlenen fanatik bir abimiz çareyi son olarak kundurayı fırlatmakta buluyor.
Banu Avar’la Dünya Düzeni - Ve Aktörleri 1 10:55
Banu Avar’la Dünya Düzeni - Ve Aktörleri 1 18.902 izlenme - 8 yıl önce banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 1banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 1banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 1
Banu Avar’la Dünya Düzeni - Ve Aktörleri 3 09:48
Banu Avar’la Dünya Düzeni - Ve Aktörleri 3 18.853 izlenme - 8 yıl önce banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 3 banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 3 banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 3
Korkmasam Seni Sevmekten 03:25
Korkmasam Seni Sevmekten 19.704 izlenme - 8 yıl önce yasin_520@hotmail.com hertülü video klip itina ile yapılır foto montaj fotoshop hertürlü işler yapılır :D:D:D:D
Adam nasıl arkaya fırlıyor..izleyin!!! 00:20
Adam nasıl arkaya fırlıyor..izleyin!!! 18.285 izlenme - 9 yıl önce arabanın içinde bulunan kamera tarafından saniye saniye çekilen kaza anı. dehşet bi görüntü.
Hamdi Alkan Tv - Savaş Meltemleri 10:10
Hamdi Alkan Tv - Savaş Meltemleri 3.365 izlenme - 1 yıl önce Efendim zamanında bu program vardı. Reyting Hamdi'den sonra bu programla karşımıza çıkmıştı Hamdi Alkan. Savaş Meltemleri de bu programın içinde mini bir diziydi, ünlüler konuk oyunculuk yapardı. Zaten hepimizin bildiği şeyleri söylemekte de pek bir yarar yok. Video biraz uzun ama kimsenin izlemeyeceğini bile bile sunuyorum. Esasında ben de izlemem ama olsun nostalji işte. Çelik'i, Esmeray'ı görebileceğimiz bu sahneden sonra sözümü Esmeray'a Allahtan rahmet dileyerek noktalıyorum. Nur içinde yaatsın.
amerika- ikiz kuleler- pentagon saldırısı gerçeği 11:18
amerika- ikiz kuleler- pentagon saldırısı gerçeği 15.906 izlenme - 9 yıl önce flex tasarım Adobe Flex kariyer linux Adobe Dreamweaver mmistanbul Video eğitim photoshop php e-öğrenme 3D google RIA as3 AIR Adobe Photoshop microsoft cs3 coldfusion xml Adobe Coldfusion web seminer Photoshop CS3 e-learning internet flv animasyon fotograf adobe air açık kaynak java Flash CS3 istanbul mysql CSS ajax ActionScript 3.0 apple portal JavaScript Adobe Premier CS3 eLearning cfml Photoshop CS3 Extended tbd bilişim telekom adobe cs3 Online Eğitim mobil oyun asp yarışma durum html vista a
Otostopçu Fragman 02:26
Otostopçu Fragman 5.164 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Sean Bean, Sophia Bush, Zachary Knighton gibi isimlerin yer aldığı Otostopçu filminin resmi fragmanı.
Ünlü Çiftten Cesur Pozlar 01:53
Ünlü Çiftten Cesur Pozlar 7.768 izlenme - 7 yıl önce ermeni asıllı amerikalı ünlü manken kim kardashian, sevgilisi reggie bush ile birlikte gq dergisi için objektif karşısında cesur pozlar verdiler...
Arda Turan ile böyle dalga geçtiler! 02:12
Arda Turan ile böyle dalga geçtiler! 2.017 izlenme - 2 yıl önce Arda Turan, hakem faul vermeyince kramponunu fırlattığı pozisyon geyik konusu oldu. Boyle Sports, Bush'un meşhur olayına göndermede bulunarak Arda daha önce de bunu yapmıştı dedi.
Necmettin Erbakan Bush Fıkrası 04:04
Necmettin Erbakan Bush Fıkrası 2.106 izlenme - 3 yıl önce Necmettin Erbakan Bush Fıkrası
Necmettin Erbakan - Bush Fıkrası 04:04
Necmettin Erbakan - Bush Fıkrası 1.692 izlenme - 2 yıl önce Türkiye siyasetinin eski ve popüler yüzlerinden Necmettin Erbakan'ın, 1991 yılında dönemin ABD Başkanı baba Bush'un politikalarına karşılık fıkra ile verdiği cevabı izliyoruz. Günümüz politikacılarının açıklamalarına ve tutumlarına bakınca, Erbakan'ın üslubunun farkını daha iyi anlayabiliyoruz. Not: 'gulu gulu' dansı
Rüya Ersavcı - İstemiyorum Baba 05:24
Rüya Ersavcı - İstemiyorum Baba 8.978 izlenme - 8 yıl önce Rüya Ersavcı - İstemiyorum Baba
Bush 00:34
Bush 6.018 izlenme - 10 yıl önce
Bush 01:02
Bush 5.852 izlenme - 11 yıl önce Bush`un konuşmalarından seçilmiş komik anlar.
Kerim [mic Rap] & Yunus Emre - Paçavralar Yakılsın 04:15
Kerim [mic Rap] & Yunus Emre - Paçavralar Yakılsın 8.908 izlenme - 9 yıl önce SOAD ve Fanları'nın Türklere Yaptığı Saygısızlığa ve Müslüman Filistin Halkına Yapılan Soykırıma'a, Beklenen İsim Kerim [Mic Rap] ve Yunus Emre'den Ağır bir Cevap Geldi. Parçada Yahudi Irkına, Tüm System Of A Down Fanlarına Ağır Eleştiriler bulunmakta ve Bu Eleştrilerin Yanında; Yurt, Vatan ve Bayrak Sevgisi Yinelenmektedir. Son Zamanların En Sert ve Yapıcı Parçası. İyi Dinlemeler. [www.bumec.net]
Banu Avar’la Dünya Düzeni - Ve Aktörleri 2 10:55
Banu Avar’la Dünya Düzeni - Ve Aktörleri 2 7.220 izlenme - 8 yıl önce banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 2 banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 2 banu avar’la dünya düzeni - ve aktörleri 2
HERKES YAPAR 00:34
HERKES YAPAR 4.337 izlenme - 10 yıl önce REZİLİ İZLE
Bushhh 00:34
Bushhh 3.209 izlenme - 10 yıl önce adam maçtan çok başka şeyle ilgilenmiş.Sormak gerekir hazine buldumu o kadar kazıdan sonra :)
george w bush'un kazaları 02:09
george w bush'un kazaları 3.160 izlenme - 8 yıl önce hehe adam başlı başına komedı ya :=)
Putin'in Rusyası - 1. Bölüm (60 dk) 59:27
Putin'in Rusyası - 1. Bölüm (60 dk) 761 izlenme - 1 yıl önce BBC tarafından hazırlanmış 4 bölümlük Vladimir Putin belgeselinde 1. bölümünde Putin'in başkanlığa gelişi, oligarklarla mücadelesi,Rusya-ABD ilişkileri anlatılıyor.