Hoşgeldiniz!

buster

Mike Tyson'ın Efsane Yenilgisi (K.O. içerir) 02:00
Mike Tyson'ın Efsane Yenilgisi (K.O. içerir) 18.984 izlenme - 3 yıl önce Videonun öyküsü : Kariyeri boyunca yaptığı 58 maçta 44'ü nakavt olmak üzere 50 maç kazanıp 6 maç kaybeden demir lakaplı mike tyson abimiz 85 yılından 90 yılına kadar yaptığı 37 maçın tamamını kazanır. 1985 yılında profesyonel kariyeri başlar ve 1986 yılında en önemli maçında Trevor Berbick'i 2. round'da haşat eder ve dünya ağır siklet boks şampiyonu olur. 4 yıl boyunca ünvanını 9 kişiye karşı korur. 10. maçında James "Buster" Douglas mucizevi bir şekilde Tyson'u nakavt eder ve boks tarihine geçer. Tyson daha sonra bu mağlubiyetten "boksa karşı isteğim azalmıştı o yüzden kaybettim" şeklinde bahseder. Mike Tyson'un en önemli özelliği galip geldiği ve mağlup olduğu maçların çoğunun nakavtla bitmiş olmasıdır. Nitekim biri hariç tüm yenildiği maçları ko ile kaybeder. Douglas maçtan sonra ünvanını bir maç bile koruyamaz ve Evander Holyfield'e kaptırır. Tyson ise tekrar ünvanını almak için 6 maç daha kazanır 7.maçında WBA, 8. maçında WBC ağırsiklet ünvanlarını alır ancak bir maç sonra o da Evander Holyfield'a kaybeder (acı son)
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 03:30
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 23.507 izlenme - 3 yıl önce Yapay veya mağara gibi doğal sığınakları yok edebilen Nüfuz Edici Bomba (NEB) testlerde hedefleri başarıyla vurdu. TÜBİTAK Savunma Sanayi Geliştirme Enstitüsü (SAGE) tarafından üzerinde yıllardır büyük bir gizlilikle çalışılan sığınak ve mağara delici bombanın yeni görüntüleri yayınlandı.
Buster Keaton - Samuel Beckett 17:28
Buster Keaton - Samuel Beckett 1.839 izlenme - 3 yıl önce Film (1965) usta Samuel Beckett tarafından kaleme alındı, tamamen sessiz olan filmi Alan Schneider yönetti, oyunculuğu ise Buster Keaton'a ait. Birçok açıdan önemli ve değerli bir yapımdır. Yazsam bile kimse okumayacağından merak edenler araştırsın bir zahmet.
Crude Buster - Efsane Atari Oyunu 09:35
Crude Buster - Efsane Atari Oyunu 763 izlenme - 2 yıl önce Crude Buster Sega tarafından yapılmış olan bir oyundur. Punkcı tipli elemanlarımız yine kendileri gibi pankcı tiplerle dövüşüyor. ilerlemeli ve bölüm sonlarında bossların olduğu bir oyun. Daha önce yüklediğim bir oyuna atari salon oyunu olmadığını iddia edenler oldu ama ben orayada yazmıştım kesinlikle oynadığım bir oyundu, bu oyunda öyle sizin gittiğiniz salonda yok diye hiçbir yerde olmayacak değil, tabiki bir final fight, cadillac and dinosaurs, KOF kadar efsane değil ama gittiğim birçok salonda olan ve tutulan bir oyundu.
Mutlaka İzleyin!! 04:17
Mutlaka İzleyin!! 1.352 izlenme - 11 yıl önce Taha ve Göksu ikiLisinin hayat öyküsü =)
Tiny Toon - Jenerik 01:00
Tiny Toon - Jenerik 253 izlenme - 3 yıl önce 90 yıllarda Star tv de her sabah yayınlanan , Looney Toons kahramanlarının gençlik hallerini izlediğimiz efsanevi Steven Spielberg yapımı.
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 03:30
Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi 182 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Bunker Buster Füze Denemesi Yapay veya mağara gibi doğal sığınakları yok edebilen Nüfuz Edici Bomba (NEB) testlerde hedefleri başarıyla vurdu.
Buster Keaton - Cops (20 dakika) 18:22
Buster Keaton - Cops (20 dakika) 157 izlenme - 3 yıl önce Buster Keaton' un 1922 yapımı kısa komedi filmi...Buster Keaton'un yanlışlıkla yanlış tarafı seçmesiyle başına gelen yanlış olayları anlatan bir başka serüvenidir efendim. the scarecrow : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54134/buster-keaton---the-scarecrow-20-dakika the boat : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54247/buster-keaton---the-boat-20-dakika
Sinemanın İlkleri - Buster Keaton 04:58
Sinemanın İlkleri - Buster Keaton 73 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde pek çok videosu bulunan Buster Keaton'la ilgili bölümü izliyoruz. Ciddi suratlı komedyeni tanıyalım.
Buster Keaton - Sherlock Jr.- Motorsiklet sahnesi (1924) 03:33
Buster Keaton - Sherlock Jr.- Motorsiklet sahnesi (1924) 77 izlenme - 3 yıl önce Sherlock, Jr. Buster Keaton'ın yönettiği ve başrolde yer aldığı 1924, ABD yapımı sessiz bir komedi filmidir. Filmin senaryosu Clyde Bruckman, Jean Havez and Joseph A. Mitchell tarafından yazılmıştır. Başroldeki acemi dedektif rolündeki Keaton'a, Kathryn McGuire, Joe Keaton ve Ward Crane gibi oyuncular eşlik eder.İyi seyirler dilerim efendim...
Buster Keaton - Sherlock Jr.   (45 Dakika) 44:00
Buster Keaton - Sherlock Jr. (45 Dakika) 69 izlenme - 3 yıl önce Sherlock Jr. ,Buster Keaton' ın yönettiği ve başrolde yer aldığı 1924, ABD yapımı sessiz bir komedi filmidir. Filmin senaryosu Clyde Bruckman, Jean Havez and Joseph A. Mitchell tarafından yazılmıştır. Başroldeki acemi dedektif rolündeki Keaton'a Kathryn McGuire, Joe Keaton ve Ward Crane gibi oyuncular eşlik eder. Film, Amerikan Film Enstitüsü' nün yaptığı 100 yılın 100 filmi listesinde en komik filmler listesinide 62. sırada yer alır. Aynı zamanda 1991 yılında Birleşik Devletler Kongre Kütüphanesi tarafından kültürel, estetik ve tarihi bakımdan taşıdığı önem nedeniyle koruma altına alınan filmlerden biridir. Oyuncular ; Buster Keaton (Projectionist) Kathryn McGuire (The Girl) Joe Keaton (Her Father) Erwin Connells (The butler/handyman) Ward Crane (The sheik/villain)
The Electric House - Buster Keaton (Malek) 23:15
The Electric House - Buster Keaton (Malek) 75 izlenme - 3 yıl önce The Electrik House, Buster Keaton'ın yönettiği ve başrolde yer aldığı 1922, ABD yapımı sessiz bir komedi filmidir. Filmin senaryosu Buster Keaton, Edward F. Cline tarafından yazılmıştır. Başroldeki 'botanik öğrencisi' rolündeki Keaton'a Joe Roberts, Virginia Fox, Louise Keaton eşlik ediyorlar.
Buster Keaton - The BoaT (20 dakika) 22:01
Buster Keaton - The BoaT (20 dakika) 57 izlenme - 3 yıl önce "Stone Face" lakaplı Buster Keaton' un The Scarecrow' un devamı niteliğindeki The Boat adlı eseri ile tekrar karşınızdayız. (!)Bu Film Kahkaha Garantilidir(!) Buster Keaton' a Saygılarımla... The Scarecrow : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54134/buster-keaton---the-scarecrow-20-dakika
Buster Keaton - Backstage  (1919) 21:25
Buster Keaton - Backstage (1919) 39 izlenme - 3 yıl önce Bir Roscoe Arbuckle (nam-ı diğer "Fatty") ve Buster Keaton şaheseri ile tekrar karşınızdayım.Burdan ekranları başında bu vidyoyu izlemeye başlıyacak milyonlarca Alkışlarla Yaşıyorum müdavimine selamlarımı iletmek istiyorum.İyi seyirler efendim. Oyuncular : Roscoe 'Fatty' Arbuckle (stagehand) Buster Keaton (stagehand) Al St. John (stagehand) Charles A. Post (the strongman) Molly Malone (strongman's assistant) Jack Coogan Sr. (eccentric dancer)
Buster Keaton - The Scarecrow (20 dakika) 20:12
Buster Keaton - The Scarecrow (20 dakika) 47 izlenme - 3 yıl önce Siyah beyaz filmlerin on numerosu ve asıl yıldızı "Stone Face" lakaplı Buster Keaton'un unutulmaz ve kahkaha garantili filmlerinden birisi. Alkışlarla Yaşasın efenim...
Buster Keaton - The Balloonatic  (22 Dakika) 21:58
Buster Keaton - The Balloonatic (22 Dakika) 34 izlenme - 3 yıl önce Buster ve Phyllis hayatta kalma becerilerini birbirlerine kanıtlayabilmek için birçok maceraya atılırlar. Buster'a vahşi yaşamın ortasına inen balon ileride çok işlerine yarayacaktır çünkü kanoları bir şelaleden düşmek üzeredir. Oyuncular ; Buster Keaton (Genç Adam) Phyllis Haver (Genç Kadın)
Buster Keaton - The Playhouse 20:11
Buster Keaton - The Playhouse 38 izlenme - 3 yıl önce Alkıslarla yaşıyorum'un nostalji kokan ruhunu tekrar kazanma sürecinde bir Buster Keaton filmi ile karşınızdayım efendim. İyi seyirler. Esen kalın. Oyuncular: Buster Keaton (Audience / Orchestra / Mr. Brown - First Minstrel / Second Minstrel / Stagehand) Not: Filmin imdb puanı 7.9 dur ilgililere duyurulur.
Buster Keaton  - Hard Luck 22:30
Buster Keaton - Hard Luck 37 izlenme - 3 yıl önce Siyah beyaz filmlerin on numerosu ve asıl yıldızı "Stone Face" lakaplı Buster Keaton'un unutulmaz ve kahkaha garantili filmlerinden birisi. Alkışlarla Yaşasın efenim... Sitemizdeki diğer "Buster Keaton" filmleri : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80254/buster-keaton-the-love-nest http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80257/buster-keaton-the-playhouse http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/68978/the-electric-house-buster-keaton-malek http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/62297/buster-keaton-the-balloonatic-22-dakika http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59204/buster-keaton-sherlock-jr-45-dakika http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59188/buster-keaton-our-hospitality-75-dakika http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59161/buster-keaton-the-general-75-dakika http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54546/buster-keaton-cops-20-dakika http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54247/buster-keaton-the-boat-20-dakika http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54134/buster-keaton-the-scarecrow-20-dakika
Buster Keaton - Convict 13 20:26
Buster Keaton - Convict 13 36 izlenme - 3 yıl önce Buster Keaton serisine devam ederken sizlere döneminde büyük yankı uyandıran filmlerden birisini sunmaktan gurur ve onur duyarım. Oyuncular: Buster Keaton (Golfer Turned Prisoner, Guard) Sybill Seely (Socialite, Warden's Daughter ) Joe Roberts (The Crazed Prisoner) Edward F. Cline (Hangman) Joe Keaton (Prisoner)
Buster Keaton  - The Love Nest 22:34
Buster Keaton - The Love Nest 34 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'un nostalji kokan ruhunu tekrar yakalamaya çalıştığımız bu günlerde, sitenin adına yakışır içerikler paylaşmaya devam ediyorum efendim. Bir Buster Keaton klasiği ile tekrar karşınızdayım. Alkışlarla İzleyin... Oyuncular: Buster Keaton (Buster Keaton), Joe Roberts (Captain of the Whaler), Virginia Fox (The Girl)
Buster Keaton & Roscoe - The Cook  (1918) 18:10
Buster Keaton & Roscoe - The Cook (1918) 30 izlenme - 3 yıl önce Bir "Roscoe 'Fatty' Arbuckle" filmidir amma ve lakin bizim için önemli olan filmde Buster Keaton 'ın oynamış olmasıdır.Filmin kadrosu "Backstage' filmi ile aynı sayılır zira filmde Keaton ve Fatty ' ye tekrar Al St. John eşlik etmektedir ve buda filme ayrı bir tat katmaktadır. oyuncular : Roscoe 'Fatty' Arbuckle (chef) Buster Keaton (assistat chef) Al St. John (holdup man) Alice Lake (waitress) imdb : http://www.imdb.com/title/tt0008975/
Buster poindexter - Hot Hot Hot 05:41
Buster poindexter - Hot Hot Hot 16 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Me mind on fire -- Me soul on fire -- Feeling hot hot hot Party people -- All around me feeling hot hot hot What to do - On a night like this Music sweet - I can't resist We need a party song - A fundamental jam So we go rum-bum-bum-bum Yeah we rum-bum-bum-bum Feeling hot hot hot -- Feeling hot hot hot - oh Lord (me la la la lum bum bum) See people rocking -- Hear people chanting -- Feeling hot hot hot Keep up this spirit -- Come on let's do it -- Feeling hot hot hot It's in the air - Celebration time Music sweet - captivate your mind We have this party song - This fundamental jam So we go rum-bum-bum-bum Yeah we rum-bum-bum-bum Feeling hot hot hot -- Feeling hot hot hot - Oh Lord Ha-ha Ole ole - ole ole / Ole ole - ole ole Ole ole - ole ole / Ole ole - ole ole EE-yes girls People in the party - hot hot hot People in the party - hot hot hot They come to the party know what they got They come to the party know what they got I'm hot -- You're hot -- He's hot -- She's hot I'm hot -- You're hot -- He's hot -- She's hot (Real hot) -- (Real hot) -- (Real hot) -- (Real hot)H a-ha-ha - Oh Lord How you feeling? (Hot hot hot) How you feeling? (Hot hot hot) How you feeling? (Hot hot hot) How you feeling? (Hot hot hot) (Hot hot hot)(Hot hot hot) (Hot hot hot)(Hot hot hot)
Buster Keaton | Roscoe Arbuckle  - The Rough House 19:03
Buster Keaton | Roscoe Arbuckle - The Rough House 25 izlenme - 3 yıl önce Kimse izlemesede ben paylaşmaya devam ediyorum efendim.Buster Keaton'un eşlik ettiği bir Roscoe Arbuckle filmidir.önceki videoda da söylediğim gibi beşlemeden bir filmdir.Alkışlarla Seyredin efendim. oyuncular: Roscoe 'Fatty' Arbuckle (Mr. Rough) Buster Keaton (Gardener / Delivery Boy / Cop ) Al St. John (Cook) Alice Lake (Mrs Rough) Agnes Neilson (mother-in-law)
Filous & Mount - Emelie feat. Buster Moe (Official Video) 03:11
Filous & Mount - Emelie feat. Buster Moe (Official Video) 15 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Folk music and EDM couldn't be farther apart on the genre-scale. One is cracky voices and acoustic guitars, the other is hyper-polished synths and booming bass, but maybe they're not so different after all. Folk songs are often times built around folk dancing, and your ancestors lost themselves on the dance floor to some rustic rhythms eras before you and your friends donned neon. They may have more in common than you think. Filous and MOUNT sure seem to think so.
Viet Cong - Bunker Buster 05:56
Viet Cong - Bunker Buster 14 izlenme - 3 yıl önce Viet Cong - Bunker Buster (Official Video) 2015 Şarkı Sözleri (Lyrics) [Verse 1] Go where, go where fluorescent primates teem and wind through the neon screens that scan over muted lips on Japanese ships [Verse 2] Swelling, screaming, it’s a deranged enhancement Deflated amplifiers overdeveloped in incompetent ways [Verse 3] Slowly, slowly fall through the snow so softly Carry me where we're going Nowhere at all, we're going Nowhere to go [Verse 1] [Verse 2] [Bridge] What side are you on, man? I think we look the same I know eventually you'll tell me where you came from You'll tell me where you came from You'll tell me where you came from You'll tell me where you came from
Buster Bailey Sextet  - April In Paris 03:14
Buster Bailey Sextet - April In Paris 2 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...