Hoşgeldiniz!

bütünleme

Ceyhun Yılmaz Bütünleme 05:43
Ceyhun Yılmaz Bütünleme 1.304 izlenme - 6 yıl önce
Ziva Rom 04:52
Ziva Rom 1.153 izlenme - 9 yıl önce duyusal bütünleme
Tahsin Hasoğlu - Bütünlemeye Kalan Adam 04:52
Tahsin Hasoğlu - Bütünlemeye Kalan Adam 635 izlenme - 3 yıl önce Tahsin Hasoğlu'nun yine gerçek hayat tadında, üniversitelerde sık sık karşılaştığımız durumlardan birisini canlandırmış. Benim gibi üniversitelilere gelsin. İzliyoruz.
Ziva-Duyusal Bütünleme 05:02
Ziva-Duyusal Bütünleme 853 izlenme - 9 yıl önce ziva rom
Bütünlemeye Kalan Adam Vol 2 06:28
Bütünlemeye Kalan Adam Vol 2 704 izlenme - 4 yıl önce Her öğrenci kağıdında puan verilecek birşeyler bulabilir ama önemli olan hocanın gözüyle bakabilmektir. Çalışmadığın yerden çıkar, ufak detaylar gözden kaçar. Kaçışın yok vize ve finalin gediklisi bütünlemedir. Tahsin Hasoğlu'dan kampüs trajedisinin ikinci bölümü. Bu video ile ilgili twitter paylaşımlarını #bütegeldik hashtag'i ile yapın sosyal medyada buluşalım.
Bütünlemeye Kaldığını Öğrenen Robot 00:07
Bütünlemeye Kaldığını Öğrenen Robot 179 izlenme - 3 yıl önce Yine bütünlemeye kaldığını öğrenen robot ortalığı velveleye veriyor.
Bütünlemeye Kalan Adam Vol 3 - Tahsin Hasoğlu 05:18
Bütünlemeye Kalan Adam Vol 3 - Tahsin Hasoğlu 172 izlenme - 3 yıl önce Tahsin Hasoğlu'nun yeni vidyosu ile beraberiz. Bu vidyoda da yine güldürmeyi başarıyor. Hala nasıl oluyor da keşfedilmiyor anlamış değilim. Bu vidyoda bütçeyide fazla tutmuşlar kırmızı mercedes ayarlamışlar. Tahsinde parayı götürdü ya la.
The Best Sensory Room İn The Uk_ 03:33
The Best Sensory Room İn The Uk_ 196 izlenme - 9 yıl önce the best sensory room in the uk_
Heil Bütler 01:14
Heil Bütler 52 izlenme - 3 yıl önce "Hocam 45 yetiyooo" serzenişleri ve kaçınılmaz son... Tüm üniversite öğrencilerinin yakından tanıdğı bu manzarayla sizi baş başa bırakıyorum.
Bütler - Serdivan Pictures 01:03
Bütler - Serdivan Pictures 48 izlenme - 3 yıl önce "Final haftası sadece bütlerin habercisidir, daha fazlası değil." Sakarya Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği okuyan 3 arkadaş tarafından veri yapıları finaline hazırlanırken can sıkıntısından tamamen geyik amaçlı çekilen fragmandır. Meraklısına ek bilgi: Final berbattı cidden büte kaldık.