Hoşgeldiniz!

bütünleme

Ceyhun Yılmaz Bütünleme 05:43
Ceyhun Yılmaz Bütünleme 1.302 izlenme - 6 yıl önce
Tahsin Hasoğlu - Bütünlemeye Kalan Adam 04:52
Tahsin Hasoğlu - Bütünlemeye Kalan Adam 620 izlenme - 2 yıl önce Tahsin Hasoğlu'nun yine gerçek hayat tadında, üniversitelerde sık sık karşılaştığımız durumlardan birisini canlandırmış. Benim gibi üniversitelilere gelsin. İzliyoruz.
Ziva Rom 04:52
Ziva Rom 1.117 izlenme - 8 yıl önce duyusal bütünleme
Bütünlemeye Kalan Adam Vol 2 06:28
Bütünlemeye Kalan Adam Vol 2 696 izlenme - 3 yıl önce Her öğrenci kağıdında puan verilecek birşeyler bulabilir ama önemli olan hocanın gözüyle bakabilmektir. Çalışmadığın yerden çıkar, ufak detaylar gözden kaçar. Kaçışın yok vize ve finalin gediklisi bütünlemedir. Tahsin Hasoğlu'dan kampüs trajedisinin ikinci bölümü. Bu video ile ilgili twitter paylaşımlarını #bütegeldik hashtag'i ile yapın sosyal medyada buluşalım.
Ziva-Duyusal Bütünleme 05:02
Ziva-Duyusal Bütünleme 850 izlenme - 8 yıl önce ziva rom
Büyüdüm Büyüdüm Bütlerle Büyüdüm 01:24
Büyüdüm Büyüdüm Bütlerle Büyüdüm 301 izlenme - 4 yıl önce Büyüdüm Büyüdüm Bütlerle Büyüdüm
bütünlemeyi  kaçıran çocuğun uyandırılışı 00:53
bütünlemeyi kaçıran çocuğun uyandırılışı 544 izlenme - 8 yıl önce kocaelİ ünİversİtesİ İŞletme sinifi öĞrencİlerİ gökhan katan ve alİ riza yener tansu sayin korkusundan bu hale geldİler
Büt'e Kalan Adamın Hikayesi 02:33
Büt'e Kalan Adamın Hikayesi 281 izlenme - 3 yıl önce Bütünlemeye kalan adamın komik hikayesi. Yurt dışında yayınlanan yetenek yarışmasında bütünlemeye kaldığı anısını anlatarak jüriyi kırmaktan geçirdi. Daha fazla için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://vefikir.com/
Bütünlemeye Kaldığını Öğrenen Robot 00:07
Bütünlemeye Kaldığını Öğrenen Robot 155 izlenme - 3 yıl önce Yine bütünlemeye kaldığını öğrenen robot ortalığı velveleye veriyor.
Bütünlemeye Kalan Adam Vol 3 - Tahsin Hasoğlu 05:18
Bütünlemeye Kalan Adam Vol 3 - Tahsin Hasoğlu 168 izlenme - 2 yıl önce Tahsin Hasoğlu'nun yeni vidyosu ile beraberiz. Bu vidyoda da yine güldürmeyi başarıyor. Hala nasıl oluyor da keşfedilmiyor anlamış değilim. Bu vidyoda bütçeyide fazla tutmuşlar kırmızı mercedes ayarlamışlar. Tahsinde parayı götürdü ya la.
uyan uyan  bütü de kaçırdıınnn 00:53
uyan uyan bütü de kaçırdıınnn 359 izlenme - 8 yıl önce gökhan katan ali rıza yener
The Best Sensory Room İn The Uk_ 03:33
The Best Sensory Room İn The Uk_ 196 izlenme - 8 yıl önce the best sensory room in the uk_
Heil Bütler 01:14
Heil Bütler 52 izlenme - 2 yıl önce "Hocam 45 yetiyooo" serzenişleri ve kaçınılmaz son... Tüm üniversite öğrencilerinin yakından tanıdğı bu manzarayla sizi baş başa bırakıyorum.
Bütler - Serdivan Pictures 01:03
Bütler - Serdivan Pictures 48 izlenme - 2 yıl önce "Final haftası sadece bütlerin habercisidir, daha fazlası değil." Sakarya Üniversitesi'nde bilgisayar mühendisliği okuyan 3 arkadaş tarafından veri yapıları finaline hazırlanırken can sıkıntısından tamamen geyik amaçlı çekilen fragmandır. Meraklısına ek bilgi: Final berbattı cidden büte kaldık.