Hoşgeldiniz!

büyüdü

Göğüs Büyütme Ameliyatı Öncesi Sonrası 06:38
Göğüs Büyütme Ameliyatı Öncesi Sonrası 31.797 izlenme - 2 yıl önce Adres: 436 N Bedford Dr #305, Beverly Hills, CA 90210, ABD Telefon: 1 310-271-6996 Çalışma saatleri:· 07:00–17:00 Alkışlarla yaşıyorum üyelerine özel %5 indirim kodu:MemeLevi
Muhammed Ali & İntizar-Sonbahar 04:46
Muhammed Ali & İntizar-Sonbahar 52.590 izlenme - 9 yıl önce muhammed ali & İntizar-sonbahar,karadeniz,içimdeki sevdan öyle büyüdü,karların çığları yaparcasına
Yurdum İnsanın Tablet Mendil İle İmtihanı 01:27
Yurdum İnsanın Tablet Mendil İle İmtihanı 3.959 izlenme - 2 yıl önce İzlediğiniz zaman içinizi kıpır kıpır edecek , hayatınızı bir kaç dakikalığına sorgulatacak türden bir video . İnsanoğlunun teknoloji karşısında bulunduğu aciz durum anbean kaydedildi .
gül bakışlım 01:31
gül bakışlım 21.780 izlenme - 9 yıl önce gül bakışlım gel sergen ay alemın kralı www.aysergen.tr.gg
Eyvah Babam 1.Bölüm (3 Ekim 1998 Kanal D) 01:10:35
Eyvah Babam 1.Bölüm (3 Ekim 1998 Kanal D) 2.044 izlenme - 2 yıl önce İlk olarak Eyvah Babam olarak başlayan ardından Eyvah Kızım Büyüdü ismini alan dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Yıldız Asyalı ve Savaş Ay yer almaktaydı. 1998 yılında yayınlanan ilk bölümünü siz sevgili site sakinlerinin ve tüm nostaljikolik dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyierler.
Şaka Gibi - 1. Bölüm - Sema Öztürk 23:58
Şaka Gibi - 1. Bölüm - Sema Öztürk 1.402 izlenme - 2 yıl önce Sema Öztürk'ün Sunduğu, şakalarını izlemeye fırsat bırakmayan eğlence programının ilk bölümünde Dadı, İki Kere Kiki, Eyvah Kızım Büyüdü ve Evdeki Yabancı dizilerinin kamera arkası ve çekim hataları ile dünyadan komik görüntüler var. Eski diziler sayfasına Teşekkürler.
honey ı blew up the kid 01:24
honey ı blew up the kid 1.618 izlenme - 7 yıl önce birçok ilginç buluş ile uğraşan bilim adamı wayne strassman'ın evinde araştırmalarını yaptığı bir laboratuvarı bulunmaktadır. fakat evde bir kaza sonucu 2 yaşındaki oğlu bir deve dönüşür. wayne ve karısı oğullarını kontrol etmeye çalışırlar. wayne bir yandan oğlunu eski haline dönürmek için çözüm bulmaya çalışmaktadır. fakat oğlu kaçıp las vegas sokaklarında dolaşmaya başlayınca ortalık karışır. çünkü şehirde binaların arasında dolaşan 2 yaşındaki dev bir çocuk herkez için tehlikllidir.
Eyvah Babam (Jenerik) 02:06
Eyvah Babam (Jenerik) 388 izlenme - 3 yıl önce "Sevgi ister yüreğim, bilmem nasıl diyeyim" sözleriyle bize ergenliğin en coşkun halini anlatan, yüreğimizi hop hop hoplatan bir Ece (Yıldız Asyalı), ve onu manyaklık derecesinde kıskanan bir Sedat (Haluk Bilginer).. "Latifeeeğğ! diye bağırışına çok gülerdim Haluk Bilginer'in. Konusu bilindiği üzre "kızıma herifler yavşasın, ben de ağızlarını kırayım" şeklindedir. Ece, babası tarafından Ramiz adında efendi bir çocuğa yamanmak istense de Ramiz'in olabildiğince düz insan olması buna engel olmuştur. Ece güzel bir genç kızdır, ve okulunda yıldızdır. Daha fantastik erkeklerin peşinden koşmayı tercih eder. Dizinin "Eyvah Kızım Büyüdü" adında da devam bölümleri çekilmiştir.
Osman büyüdü öyle bir  geçer zamanki 02:01
Osman büyüdü öyle bir geçer zamanki 546 izlenme - 5 yıl önce Aradan geçen zaman diliminde Osman büyüyor, Cemile ise artık yaşlanmış olarak karşımıza çıkıyor.
Eyvah Çocuklar Büyüdü - Fragman (1992) 01:00
Eyvah Çocuklar Büyüdü - Fragman (1992) 338 izlenme - 3 yıl önce Birçok ilginç buluş ile uğraşan bilim adamı Wayne Strassman'ın evinde araştırmalarını yaptığı bir laboratuvarı bulunmaktadır. Fakat evde bir kaza sonucu 2 yaşındaki oğlu, bir deve dönüşür. Wayne ve karısı oğullarını kontrol etmeye çalışırlar. Wayne bir yandan oğlunu eski haline dönürmek için çözüm bulmaya çalışmaktadır. Fakat oğlu kaçıp, Las Vegas sokaklarında dolaşmaya başlayınca ortalık karışır. Çünkü şehirde binaların arasında dolaşan 2 yaşındaki dev bir çocuk herkez için tehlikelidir.
Eyvah Kızım Büyüdü - Jenerik 02:11
Eyvah Kızım Büyüdü - Jenerik 255 izlenme - 3 yıl önce Güzide sitemin, güzide şakşakcı dostları. İçerik hakkında söylenecek o kadar şey var ki... Ama buraya tuğla gibi yazıp, sizlerin o berrak ve parlak zihinlerinizi bulandırmak istemem efendim. Kısaca özetlersek; Birçoğumuzun ergenlik hayallerini süsleyen (masum hayaller) o dünya tatlısı, iç gıdıklayan Yıldız Asyalı'nın "Eyvah Babam" dan sonra, 1 sezon devam eden "Eyvah Kızım Büyüdü" dizisinin jeneriğidir. Jenerikte odaklanacağımız yer, Yıldız'ın minik memelerinden ziyade, Savaş AY olmalı diye düşünüyorum. Zira kendisi; keşkül kıvamında titreyerek dans ediyor ve uhrevi salınımlar, mübarek bakışlar, mavi bir fon önünde görüntü vererek (zira mavi murad'dır) ileride gideceği hac ve umre yolculuklarının sinyalini taa o zamanlardan bizlere veriyor efendim.
Adıyaman Ayısı 01:34
Adıyaman Ayısı 603 izlenme - 9 yıl önce bayburtta doğdu, manisada büyüdü, adıyamanda ayı oldu :d
Türkiye Ekonomisi %4.4 Büyüdü 00:40
Türkiye Ekonomisi %4.4 Büyüdü 227 izlenme - 3 yıl önce İzahı olmayan şeylerin mizahı olur. Kaynak : kamusalmizah http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/171298/bence-komik-2
Eyvah Kızım Büyüdü - 1. Bölüm (46 dk) 45:36
Eyvah Kızım Büyüdü - 1. Bölüm (46 dk) 168 izlenme - 2 yıl önce Bu dizi Eyvah Babam'ın devamı niteliğinde çekildi. İlk beş bölümün yönetmeni Orhan Cesur oldu ve bu beş bölümde Eyvah Babam'ın yarım kalan konusu tamamlandı. Bundan başka ilk beş bölümde ekonomik sıkıntıların da etkisiyle dizinin kadrosu oldukça küçük tutuldu. Reytinglerin iyiye gittiği görüldükten sonra kadro yeniden genişledi. 6. Bölümden itibaren asıl Eyvah Kızım Büyüdü dizisine geçiş yapıldı ve yönetmen koltuğuna Filiz Kaynak geçti. 25. Bölümden itibaren ise Bülent Özdural dizinin yönetmeni oldu. Dizideki olaylar herhangi bir sonuca bağlanmamasına rağmen 34. bölümden sonra yayınına son verildi. Dizi yayındayken pazar akşamları haftalık bölüm tekrarları da yapıldı. (vikipedya)
İrem Büyüdü Bebek Gezdiriyor 01:40
İrem Büyüdü Bebek Gezdiriyor 217 izlenme - 9 yıl önce irem büyüdü bebek gezdiriyor
bilgesu bebek büyüdü 00:45
bilgesu bebek büyüdü 155 izlenme - 7 yıl önce
Eyvah Kızım Büyüdü - Deli Nalan - 24. Bölüm 12:03
Eyvah Kızım Büyüdü - Deli Nalan - 24. Bölüm 175 izlenme - 3 yıl önce Serinin 24. bölümünde Sedat ve ailesi, Berna, Altay, Tahir Hoca ve Arzu hep beraber bowling oynamaya giderken arabayı kaçık bir polis durdurur. Hız sınırını aştıkları gerekçesiyle herkese olmadık cezalar verir. Bu kadın aslında kendini polis zanneden; polisler tarafından sürekli aranan Deli Nâlân lakaplı bir hastadır. Bir kaç saat içinde polisler tarafından yakalanır.(alıntıdır)
Sokakta Büyüdü Sokakta Öldü 01:48
Sokakta Büyüdü Sokakta Öldü 67 izlenme - 5 yıl önce Sokakta Büyüdü Sokakta Öldü
Fallaf - Sokakta Büyüdü (2012) 03:13
Fallaf - Sokakta Büyüdü (2012) 3 izlenme - 9 ay önce İNDİRME LİNKİ: http://www.mediafire.com/?3pvdtpy4dq7... Kayıt: Doğu Akdeniz Kapak Tasarım: Reem Oha Video Tasarım: İrem Metin
Zübeyir Yiğit - Düşler Nefessiz Büyüdü 01:33
Zübeyir Yiğit - Düşler Nefessiz Büyüdü 37 izlenme - 5 yıl önce Zübeyir Yiğit - Düşler Nefessiz Büyüdü