Hoşgeldiniz!

büyük birlik partisi

Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 03:43
Osman Öztunç - Ülkücüyüm Ben Ülkücüyüm 5.577 izlenme - 3 yıl önce Öncelikle konukların "ulan bu hangi konudan bahsediyor" bakışları ölümcül soru işaretlerine sebebiyet verecek türden. İşin aslı Osman reis, Büyük Birlik Partili olarak görülmekten rahatsız oluyor ve rahatsızlığını ülkücü kimliği ile dile getiriyor. İki ucu boklu değnek diyecekler, sağ kesim sonuçta hepsi aynı zümre diyecekler ama şunu bilmelerinde fayda var; Züleyha'nın evinde iki küçük pencere, Birinde seni gördüm, diğerinde ölümü. Yan kesiciler benim şiirlerimi çalmış Böyle yaşamaktansa yaşasın ölüm, ölüm. Not: Yanlış dizeleri yazmışım.
Erbakan ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun BBP ve Gelecekle İlgili Düşünceleri 02:35
Erbakan ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun BBP ve Gelecekle İlgili Düşünceleri 1.654 izlenme - 1 yıl önce 95'teki erken genel seçimlerde anap ve bbp'nin ittifakında meclise giren Muhsin Yazıcıoğlu 96'da Anap'tan istifa etmişti. Sonrasında kesinkez BBP'ye geçmişti. İşte yanılmıyorsam o tarihteki kayıtlar. Nostaljinin her bir şeyi güzel:(
Büyük Birlik Partisi Rap Marşı 05:08
Büyük Birlik Partisi Rap Marşı 6.980 izlenme - 9 yıl önce http://www.facebook.com/deligencler http://www.facebook.com/sizikimaradi sayfamıza herkesi bekleriz...
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ - BİRLİK MARŞI 05:05
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ - BİRLİK MARŞI 1.544 izlenme - 3 yıl önce Büyük Birlik Partisi 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerine 550 Gül-Hilal ile giriyor. Safını Belirle sloganı ile seçime katılacak olan Büyük Birlik Partisi'nde Genel Başkan Mustafa Destici adayları tanıttı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bildirgelerini yeni seçim marşı eşliğinde açıkladı “Safını Belirle” sloganıyla girecekleri seçimdeki adaylarını da tanıtan Destici, iktidarı sözde çözüm süreci üzerinden sert dille eleştirdi. BBP’nin seçim vaatleri içinde önceliği “terör, ekonomi, eğitim” aldı. BBP, beyannamesini ve seçim sloganını açıkladı Büyük Birlik Partisi (BBP), 1 Kasım’da yapılacak genel seçimler için seçim beyannamesi ve milletvekili aday tanıtımını Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. BBP’nin seçim sloganı ise “Safını Belirle” oldu. Helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP eski Genel Başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatından kesitlerin yer aldığı video izlettirildi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, konuşmasında, her işin güzel, çabuk ve az maliyetle yapılabilmesi için işi ehline vereceklerini söyledi. “Hiçbir vatandaşımız arasında, ayrımcılık, kayırmacılık yapmayacağız. İnsan haklarına saygılı, huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde yaşanan bir toplum ve Türkiye için çalışıyoruz.” diyen Destici şöyle devam etti: “Ülkemizde terörü sonlandıracak, sosyal birliği ve kardeşliği tesis edeceğiz. Edirne’deki kardeşinin acısını Kars’taki kardeşi duyan, Diyarbakır’dan yükselen sese Konya’dan ses veren bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz. Hepimiz aynı kilimin desenleriyiz. İnsanların bir arada ve mutlu yaşayacağı bir ülkeyi el birliğiyle ilmek ilmek dokuyacağız. Temel insan hakları pazarlık konusu yapılamaz. Devlet, bu hakları vermekle yükümlüdür. Tüm vatandaşlarımız bizim yönetimimizde 1. sınıf vatandaş olacak. Hiç kimse siyasi görüşünden, ideolojisinden, dilinden, inancından, mezhebinden, cinsiyetinden, etnik kökeninden, ırkından vb. dolayı ayrımcılığa ve adaletsizliğe uğramayacak. Ancak devletin varlığı ve milletin birliğinin zaafa uğratılmasına asla tahammül edemeyiz. Lakin, bölücüleri, vatan hainlerini, emperyalist küresel güçlerin uşaklarını hak ettikleri sonla buluşturacağız. Çözüm süreci adı altında PKK’yı güçlendiren, ülkemizi bölünme noktasına getiren kardeşliğimize göz diken, çözülme sürecini tüm unsurları ve sonuçları ile birlikte ortadan kaldıracağız. Bu süre içerisinde devleti zaafa uğratanlardan hesabını soracağız.”
Muhsin Yazicioğlu 05:14
Muhsin Yazicioğlu 1.845 izlenme - 10 yıl önce güzel bir çalışma allah rahmet eylesin yorum yapınn pls
Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı 00:12
Bahçeli'nin Köşk Anketinden Meral Akşener Çıktı 1.467 izlenme - 4 yıl önce Devlet Bahçeli'nin 10 ilde MHP seçmenini kapsayan köşk anketinde ilk sırada Meral Akşener, ikinci sırada ise Abdullah Gül yer aldı.
Muhsin Yazıcıoğlu Kabri Başında Anıldı 01:49
Muhsin Yazıcıoğlu Kabri Başında Anıldı 258 izlenme - 5 yıl önce Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde helikopterinin düşmesi sonucu 5 kişiyle birlikte hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhs...
büyük birlik partisi 08:25
büyük birlik partisi 243 izlenme - 7 yıl önce büyük birlik partisi
Türk Birliği Mutlaka Kurulacak - Sevil Nuriyeva 02:50
Türk Birliği Mutlaka Kurulacak - Sevil Nuriyeva 229 izlenme - 4 yıl önce Sevil Nuriyeva "Biz kendimize dönmeliyiz. Birlik ve beraberliğimizi temin etmeliyiz. Büyük güç olmak mecburiyetindeyiz. Çünkü dünya selamete bizim medeniyetle çıkacak. Ben buna inanıyorum!"
Bu Ülke Bonzai ile Akp Döneminde Tanışmıştır - Mustafa Destici 00:59
Bu Ülke Bonzai ile Akp Döneminde Tanışmıştır - Mustafa Destici 189 izlenme - 4 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) genel başkanı Mustafa Destici gündeme ilişkin açıklamalarında iktidarı sert sözlerle eleştirdi. Son yıllarda bonzai uyuşturucu maddesine bağlı ölümlere değinen Destici bu illet ile Akp iktidarı ile tanışıldığını belirtti.
Büyük Birlik Partisi 05:03
Büyük Birlik Partisi 143 izlenme - 4 yıl önce Büyük Birlik Partisi
Yazıcıoğlu Dua ve Gözyaşlarıyla Anıldı 04:33
Yazıcıoğlu Dua ve Gözyaşlarıyla Anıldı 96 izlenme - 5 yıl önce Büyük Birlik Partisi merhum Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasının üzerinden 5 yıl geçti. Muhsin Yazıcıoğlu, kabri başında dualarla anıldı. Tacettin Dergahı'na sabah erken saatlerde akın edenler Yazıcıoğlu için mezarı başında dua etti.
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 22:31
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 146 izlenme - 7 yıl önce
Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı - Destici 03:09
Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı - Destici 114 izlenme - 4 yıl önce Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 6. yılı-BBP Genel Başkanı Destici: -"Onun aramızdaki ve ülke topraklarındaki varlığını yadırgayıp hayatına kastedenler, gerçekten de Türkiye'ye yapılmış en büyük kötülüklerden birini yaptılar" BBP'nin eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 6. yılında Taceddin Dergahı'ndaki mezarı başında anıldı.
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi (1) 02:10
Alperen Ocaklarından Destici'ye İhsanoğlu Tepkisi (1) 146 izlenme - 4 yıl önce Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, BBP'nin Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek açıklamasının, "asla bir araya gelemeyecek" CHP ve BBP isimlerini bir araya getirdiğini belirterek, "Bu da BBP kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu eliyle oluşturulmuş Büyük Birlik ruhunu bağrından hançerlemiştir.
büyük birlik partisi 05:51
büyük birlik partisi 79 izlenme - 7 yıl önce
BBP Lideri Destici'den Yeni Evlenen Çifte 9 Çocuk Tavsiyesi 01:41
BBP Lideri Destici'den Yeni Evlenen Çifte 9 Çocuk Tavsiyesi 76 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, nikah şahitliğini yaptığı düğünde çifte, "Biz 9 kardeştik ve onun için siz 5-7 veya 9 da yapabilirsiniz" tavsiyesinde bulundu.
4 Firmanın Nisan Ayı Seçim Anketinden Farklı Sonuçlar Çıktı 01:00
4 Firmanın Nisan Ayı Seçim Anketinden Farklı Sonuçlar Çıktı 80 izlenme - 3 yıl önce Tüm Türkiye 7 Haziran seçimlerine kilitlenirken, anket şirketleri tarafından yapılan araştırmalardan farklı sonuçlar çıkmaya devam ediyor.
Bbp Genel Başkan Yardımcısı Çayır - İhsanoğlu İttifakı 01:48
Bbp Genel Başkan Yardımcısı Çayır - İhsanoğlu İttifakı 49 izlenme - 4 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Parti Olarak Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Desteklemeleriyle İlgili, "biz Oturduk, Konuştuk, İstişare Ettik, Her Şeyi Konuştuk, En Aykırı Şeyleri Bile Konuştuk, Ağırlıklı Olarak, Yüzde 70'in Üzerinde Ekmeleddin İhsanoğlu Çıktı" Dedi.
Destici'den Seçim Tahmini: Hdp Barajı Aşmazsa 400 Vekil Çıkarırız 15:40
Destici'den Seçim Tahmini: Hdp Barajı Aşmazsa 400 Vekil Çıkarırız 5 izlenme - 4 ay önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova'nın sorularını yanıtladı. Destici, "HDP barajı aşarsa 350 milletvekili, aşamazsa 400'ün üzerinde milletvekili çıkarırız" dedi. Destici, HDP'nin barajı aşamayacağını düşündüğünü de belirtti. CNN TÜRK'te soruları yanıtlayan Mustafa Destici, Cumhur İttifakı'nın HDP barajı aşamazsa 400'ün üzerinde vekil çıkaracağını söyledi. Destici, HDP'nin barajı aşamayacağına inandığını, aşarsa da 350 vekil çıkaracaklarını belirtti. Destici'nin açıklamaları şöyle: "Seçimlerin milletimiz ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bunun için büyük gayret gösteriyoruz. Cumhur İttifakı'nın bir adayı var Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Alperenler ve oy potansiyelimiz Erdoğan'ı destekleyecek. BBP'lilerin, sempati duyanların, Alperenler'in oyarı AK Parti'ye oy vermesi gerekiyor. Çünkü biz AK Parti listesinden adayız." Kaç BBP'li vekil Meclis'e girer? 18 isim aday gösterildi. Kaçı seçilir, Meclis'te olur demek için erken. 18 adayımızda çok ciddi bir şekilde çalışıyor. Adayımız olmayan seçim bölgelerinde de arkadaşlarımız seçim çalışmalarına katılıyor. BBP camiası Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için çalışıyor. BBP 10 yıl gibi bir aradan sonra, ilk defa TBMM'de temsil edilecek. Bunu önemsiyoruz. BBP Meclis'te nasıl hareket edecek? Biz bu ittifakı 24 Haziran'a kadar yapmadık.Temenni ediyoruz, öyle görüyoruz ki, seçimden sonra da devam edecek. Sistem tam oturana kadar BBP üstüne düşeni yapmaya devam edecek. İşin hükümette yer alma kısmında bir pazarlıkta olmadık. Sayın Cumhurbaşkanı'nın takdiridir. Bir görev düşerse BBP bundan kaçmaz. Bugün itibarı ile bir konuşmuşluğumuz yok. Meclis'teki sandalye dağılımı... Öncelikle şunu ifade edeyim, Sayın Erdoğan lehine 1. turda bitecek. Bunu sahada net görüyoruz. Milletvekili seçimlerinde de sürpriz beklemiyorum. Cumhur İttifakı lehine bitecektir. Cumhur İttifakı'nın 350 gibi bir sayıyla seçileceğini, HDP barajı aşamazsa 400'ün üzerinde görüyorum. HDP barajı aşamayacak gibi görüyorum. HDP'nin aşmaması da gerekir. HDP eşitti PKK. Ben Selahattin Demirtaş'ı ziyaret eden siyasileri de kınıyorum. Bana göre, ha Murat Karayılan, ha Selahattin Demirtaş. Biri dağdaki, biri Brüksel'deki, biri Meclis'teki vazifesini yapıyor. Benim bildiğimi diğer siyasiler bilmiyor mu? Millet İttifakı'nın Kürt seçmene yönelik söylemi... Samimi bulmuyorum. 2 şekilde yorumluyorum. Popülist politika yapıyorlar. Bölgenin oyunu almak için kardeşlerimizi kandırıyorlar. Kendi oyları kazanmaya yetmiyor. Cumhurbaşkanlığını HDP'nin desteği ile kazanma gibi bir hesapları var. Seçmene yönelik mesajlar olduğunu düşünüyorum. Bu ülkede ikinci bir anadile devlet de, millet de müsade etmez. Bu ayrışma getirir. Cumhur İttifakı'na neden oy versinler? Kürtler bizim kardeşimizdir. Kendim için ne istiyorsam Allah şahit onlar için de aynısını istiyoruz. Cumhur İttifakı samimi. Biz teröristlere karşıyız.
Serkan Tüzün'den Mustafa Destici'ye: Attığı İftiraları Yutturacağız 00:23
Serkan Tüzün'den Mustafa Destici'ye: Attığı İftiraları Yutturacağız 50 izlenme - 4 yıl önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici tarafından görevden alınan Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, "Attığı iftiraları kendisine bir bir yutturacağız." dedi.
BBP, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Destekleyecek 02:34
BBP, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Destekleyecek 39 izlenme - 4 yıl önce BBP, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Destekleyecek
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 01:21
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 42 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin milletvekili adaylarıyla toplu fotoğraf çektirmesi- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Şeyh Şehabettin Sühreverdi Türbesini ziyaretleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Odunpazarı bölgesindeki esnafı ziyaret etmeleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin vatandaşları selamlamaları ve gül dağıtmaları - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı.
Mustafa Destici: Kerkük Türkiye'ye Dahil Edilmeli 02:10
Mustafa Destici: Kerkük Türkiye'ye Dahil Edilmeli 11 izlenme - 12 ay önce Ankara’da kurultaya gitmeye hazırlanan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, CNN TÜRK canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Partisinin Kuzey Irak konusundaki görüşlerini belirten Destici, bölgede Türkmenlerle birlikte savaşan Türkiye’den gitmiş kişilerin bulunduğunu açıkladı. Musul ve Kerkük'ün Türkiye topraklarına dahil edilmesi gerektiğini söyleyen Destici, "Sadece oralar değil, Batı Trakya ve Kırım'da Türkiye'nin toprağıdır” dedi.
Büyük Birlik Partisi Ne Yapacak? - Hafta Sonu 20.01.2018 Cumartesi 45:15
Büyük Birlik Partisi Ne Yapacak? - Hafta Sonu 20.01.2018 Cumartesi 8 izlenme - 9 ay önce AK Parti ve MHP arasındaki işbirliğine BBP de dahil olacak mı? Afrin operasyonu dış siyasetin geleceğini nasıl etkiler? Siyasetin milliyetçi kanadında seçimlere kadar hangi değişimler yaşanabilir? Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, siyasetteki sıcak gelişmelere Hafta Sonu’nda açıklık getirdi.
DSP Genel Başkanı Türker - Seçim Barajı 01:05
DSP Genel Başkanı Türker - Seçim Barajı 24 izlenme - 4 yıl önce DSP Genel Başkanı Türker, Antalya'da- Türker: - " Anayasa Mahkemesi'nde görüşülen bu kanun iptal edilse de edilmese de barajla seçime gidilmesi halinde böyle bir seçimle seçilecek parlamentonun meşru olmayacağı, hak ihlali olduğu ortaya çıkmıştır"- "Normalde bu barajın sıfır olması en doğru olanıdır.
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçında Yaşananlar Örgütlü Bir Hadise 05:28
Fenerbahçe-Beşiktaş Maçında Yaşananlar Örgütlü Bir Hadise" 3 izlenme - 6 ay önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçında çıkan olaylara ilişkin, "Dünkü fotoğrafa baktığımızda ve daha sonra incelediğimizde bunun açıkça ki savcılık da araştırıyor, örgütlü bir hadise...
Adnan Oktar Darbe Girişimi Gecesi Tüm Partilerin Gençlerini Sokaklarda Nöbete Çağırdı. 00:54
Adnan Oktar Darbe Girişimi Gecesi Tüm Partilerin Gençlerini Sokaklarda Nöbete Çağırdı. 14 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 15 Temmuz 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/225613/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-darbe-girisimi-gecesi-tum-partilerin-genclerini-sokaklarda-nobete-cagirdi- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 02:59
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 34 izlenme - 4 yıl önce "Saadet BBP ittifakının hedefi en az yüzde 15"-Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: -"Bu ittifakın, anketlere göre, en az yüzde 15'lerin üzerinde olacağını düşünüyoruz"-"Fatih (Erbakan) Bey kardeşimizin bize herhangi bir müracaatı olmadı.
BBP Genel Başkanı Destici 02:36
BBP Genel Başkanı Destici 27 izlenme - 4 yıl önce BBP Genel Başkanı Destici: - "Yelpazenin sağında olan başta Milliyetçi Hareket Partimiz ve Saadet Partimiz olmak üzere siyasi partiler ile adalet ve samimiyet zemini üzerinde iş birliği yapabiliriz" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Yelpazenin sağında olan başta Milliyetçi Hareket Partimiz ve Saadet Partimiz olmak üzere siyasi partiler ile adalet ve samimiyet zemini üzerinde iş birliği yapabiliriz" dedi.