Hoşgeldiniz!

Büyük Dalga Videoları İzle

Dalga Büyük Olsa da Sörf Yapamayabilirsin! 03:16
Dalga Büyük Olsa da Sörf Yapamayabilirsin! 1.836 izlenme - 5 ay önce Dalga küçük olunca sörf yapılmıyor ama büyük olunca da öyle kolay olmuyor yani. ideali orta boy. Yani büyük değil diye çok kafaya takmayın, bakın dalganıza.
Büyük Dalga 01:29
Büyük Dalga 9.775 izlenme - 8 yıl önce sörf böle yapılır
Ressamın Gözü Japon Dalgası  (Kanagawa Açıklarında Büyük Dalga) 04:01
Ressamın Gözü Japon Dalgası (Kanagawa Açıklarında Büyük Dalga) 1.497 izlenme - 12 ay önce Kısa belgesel serimizin bu bölümünde en çok bilinen Japon resmi olan, Katsushika Hokusai'nin Kanagawa Açıklarında Büyük Dalga (daha çok bilinen adı ile Japon dalgası) resmini inceleyeceğiz.
Savaş Gemisi vs. Büyük Dalgalar 02:59
Savaş Gemisi vs. Büyük Dalgalar 2.486 izlenme - 2 yıl önce Fransız Donanmasına ait bir savaş gemisinin okyanus dalgalarıyla mücadelesini izliyoruz.
Şampiyon Sörf 'çü Dev Dalgaları Aşıyor 05:20
Şampiyon Sörf 'çü Dev Dalgaları Aşıyor 778 izlenme - 3 yıl önce Yeni şampiyon Danilo Couto'nun The Milosky Mettle yarışmasında çıkardığı yarış muhteşem. Hawaii'li şampiyon Sion Milosky, 2011 senesinde Kaliforniya'da sadece davetli sporcuların yarışabildiği dünyanın en zor parkurlarından Maverick'de boğulmuştu. Anısına her yıl yapılmaya başlanan The Milosky Mettle yarışması yeni şampiyonlar doğuruyor. Danilo Couto da 2012 senesinin şampiyonu oldu.
Hint Okyanusu'nda Uçak Aramak 04:20
Hint Okyanusu'nda Uçak Aramak 230 izlenme - 2 yıl önce 8 martta kaybolan Malezya uçağını hepimiz biliyoruzdur sanırım. "teknoloji bu kadar gelişmiş ama hala bi uçağı bulamıyorlar" diyenlere, doğaya karşı hala nasıl çaresiz kaldığımızı gösterir nitelikte bi video. Okyanusun güzelliği de büyüleyici.
Büyük Dalgada Kayık Alabora Oldu 00:56
Büyük Dalgada Kayık Alabora Oldu 184 izlenme - 4 yıl önce Kayık dalgaların sertliğine dayanamadı.