Hoşgeldiniz!

büyük fikir büyütür

Büyük Fikir Büyütür - Motorin 02:46
Büyük Fikir Büyütür - Motorin 12.008 izlenme - 4 yıl önce İyi fikir emek istiyor, kaynak istiyor, cesaret istiyor. "Ağzı olan konuşuyo" işte bu yüzden reklam dünyasının efsanelerinden biri oldu, başarıdan başarıya koştu.Büyük fikir büyütür; değerini bilelim, kullanmayı bilelim, korumayı bilelim.
Büyük Fikir Büyütür - Cips 02:42
Büyük Fikir Büyütür - Cips 10.940 izlenme - 4 yıl önce İyi fikir emek istiyor, kaynak istiyor, cesaret istiyor. "Doktor bu ne?" işte bu yüzden reklam dünyasının efsanelerinden biri oldu, başarıdan başarıya koştu.Büyük fikir büyütür; değerini bilelim, kullanmayı bilelim, korumayı bilelim.
Logoyu Büyütenler 01:34
Logoyu Büyütenler 10.635 izlenme - 4 yıl önce Birçok fikir normalin sıradanlaştırıcılığına, kolaylığın rahatlığına yenilir. Oysa iyi fikir menzili belirsiz bir yolcudur. Ve iyi fikir kelimeleri sihre, görüntüleri akıldan çıkmayan resimlere çevirir. Birileri düşünür, birileri cesaret eder güvenir, o fikir büyür, unutulmayan büyük işe dönüşür. O büyük fikirleri düşünenlere… O fikri görenlere…Birlikte var edenlere…Logoyu Büyütenlere…
Büyük Fikir Büyütür - Fındık 02:49
Büyük Fikir Büyütür - Fındık 10.080 izlenme - 4 yıl önce İyi fikir emek istiyor, kaynak istiyor, cesaret istiyor. "Aganigi naganigi" işte bu yüzden reklam dünyasının efsanelerinden biri oldu, başarıdan başarıya koştu.Büyük fikir büyütür; değerini bilelim, kullanmayı bilelim, korumayı bilelim.
Büyük Fikir Büyütür - Hijyenik Ped 03:05
Büyük Fikir Büyütür - Hijyenik Ped 9.673 izlenme - 4 yıl önce İyi fikir emek istiyor, kaynak istiyor, cesaret istiyor. "Çocuk da yaparım kariyer de" işte bu yüzden reklam dünyasının efsanelerinden biri oldu, başarıdan başarıya koştu.Büyük fikir büyütür; değerini bilelim, kullanmayı bilelim, korumayı bilelim.