Hoşgeldiniz!

büyük kaçış

the great escape 1 fragmanı 02:41
the great escape 1 fragmanı 6.881 izlenme - 7 yıl önce insanlığın en büyük lekesinde ikinci dünya savaşında esir düşen bir grup askerin kaçma öyküsünü anlatıyor...film iki bölümden oluşuyor birinci bölüm kaçma planları ikinci bölüm ise kaçmaya çalışmalarını...yeniden sinemaya çekilmesi gündemde olan filmde usta unutulmayan aktör steve mc queen canlandırıyor...bu arada sinema tarihinin en iyi on filminden biri olan film gerçek bir öyküden esinlenilmiştir...
Prison Break ( Micheal Scofield ) 04:01
Prison Break ( Micheal Scofield ) 3.642 izlenme - 8 yıl önce prison break ( micheal scofield )
prison börek - büyük kaçış 01:56
prison börek - büyük kaçış 1.850 izlenme - 8 yıl önce
beethoven big break 00:16
beethoven big break 1.060 izlenme - 7 yıl önce hayvan eğitmeni eddie işi gereği bir çok hayvanla uğraşmaktadır fakat oğlu bill'in evde hayvan beslemesine karşıdır. bu nedenle bill'in sokakta bulduğu beethoven'a ve sevimli yavrularına evde bakmasına izin vermez. eddie'nin çalıştığı filmdeki köpek ortadan kaybolunca yerine acilen yeni bir köpeğin bulunması gerekir. bu iş için beethoven'dan iyisi yoktur. üstün meziyetli beethoven'a hollywood kapıları açılmıştır.
Prison Break  www.filmoyunevi.net.tc 00:43
Prison Break www.filmoyunevi.net.tc 753 izlenme - 8 yıl önce prison break www.filmoyunevi.net.tc
büyük kaçış 01:48
büyük kaçış 562 izlenme - 8 yıl önce köpeğin büyük kaçma operasyonu
Büyük Kaçış 01:30
Büyük Kaçış 448 izlenme - 8 yıl önce bir anlık amatör kaçış sahnesi
Vedat Milor'un Elinden Kaçmak İsteyen Kuzu 00:13
Vedat Milor'un Elinden Kaçmak İsteyen Kuzu 238 izlenme - 3 yıl önce Belki de Türkiye'nin gördüğü en güzel insanlardan biri olan Vedat Milor'un telefon düşürüp balığını yemekten ödün vermediği videosundan sonra en çok güldüğüm video budur . Sondaki gitmek istiyor derken ki sempatiklik,"o kaçmadı ben saldım" tripleri...
büyük kaçış 01:48
büyük kaçış 365 izlenme - 9 yıl önce
Tom Ve Jerry - Büyük Kaçış 04:27
Tom Ve Jerry - Büyük Kaçış 107 izlenme - 2 yıl önce Tom ve Jerry, William Hanna ve Joseph Barbera tarafından yaratılmış kısa filmler serisi halinde, ev kedisi Tom (tam adı Thomas) ile onunla aynı mekanı paylaşan ev faresi Jerry arasında geçen şiddetli ve komik mücadeleleri anlatan animasyon serilerinin genel adıdır. İlk Tom ve Jerry animasyonu 1940 yılında yapılmıştır. Hanna ve Barbera ikilisi, Hollywood'da bulunan MGM çizgi film stüdyosunda 1940 ile 1957 arasında 114 kısa film yazıp yönetmişlerdir. Bunlardan on üçü akademi ödülüne aday gösterildi, yedisi En İyi Kısa Animasyon Filmi Akademi Ödülü aldı.[1] Metro-Goldwyn-Mayer çizgi film stüdyosunun kapanmasından sonra, 1960 yılında Tom ve Jerry filmlerinin yapımcılığını Gene Deitch devraldı ve filmler Batı Avrupa'da yapılmaya başlandı. 1963 yılında Tom ve Jerry, yapımcılığını Chuck Jones'in almasıyla tekrar Hollywood'a geldi. Kısa film serilerinin sonlandığı 1967 yılına gelindiğinde toplam 161 kısa film yapılmıştı.[1] 1970'li yıllara gelindiğine Hanna-Barbera birlikte bir film stüdyosu kurdular ve filmler televizyona taşındı. Seksenlerde ve Doksanlı yıllar boyunca çeşitli TV şovları gösterildi. Uzun filmler yapıldı ve özel şovlar yapıldı. Günümüzde ise Tom ve Jerry'nin hakları Warner Bros. şirketine aittir ve 2006'dan beri Tom and Jerry Tales adıyla yeni seriler yapılmakta ve ABD'de çeşitli televizyon kanallarında gösterilmektedir.
The Great Escape - Film Müziği 02:20
The Great Escape - Film Müziği 73 izlenme - 3 yıl önce Gerçek bir olaydan esinlenen film The Great Escape (1963)in marş tadındaki müziği.Esir kampından kaçmaya çalışan askerler ile gayet iyi bir uyum içerisindedir.
Kedi ve Köpekten Büyük Kaçış! 02:14
Kedi ve Köpekten Büyük Kaçış! 72 izlenme - 4 yıl önce Kedi ve Köpeğin evden kaçış Prison Break senaristleri şapka çıkartır! ngiltere’nin Bolton kentinde sahiplerinin mutfağa kapattığı kedi ile köpeğin işbirliği yaparak birlikte firar ediş anları kameraya işte böyle yansıdı.